reede, 20. oktoober 2017
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

20. oktoober

21. oktoober

22. oktoober

23. oktoober

24. oktoober

25. oktoober

26. oktoober

27. oktoober

Teade, Varia, kuni 31. detsember 2017
Valdkond: Õppetöö
Maidu Varik, 20. oktoober 2017

Global Junior Challenge on rahvusvaheline konkurss infotehnoloogia uuendusliku kasutamisega seotud haridusprojektidele. GJC finaalüritus toimub Roomas. Koolide kategoorias konkureeris üle 700 projekti kõigilt kontinentidelt.

Teade / ÕppetööReedel on projektipäev
Anu Saabas, 19. oktoober 2017

Meie kool valmistub oma 40. juubeliks. 20. oktoobril räägime, kuulame, teeme koos kõike, mis on seotud Kuressaare Gümnaasiumiga. Päeva korraldavad kooli reaalteaduste osakonna õpetajad.

Madli-Maria Naulainen, 11. oktoober 2017

10. oktoobril osalesid 11. ja 12. klasside võistkonnad aulas avalikul väitlusel, mille eesmärk oli tutvustada Sahharovi mõttevabaduse auhinnale esitatud kandidaate. Auditooriumina oli väitlust jälgimas kogu gümnaasium. Suur tänu kõigile tublidele väitlejatele!

Anu Saabas, 10. oktoober 2017

Riiklik õppekava § 21 (7) kehtestab: kui kirjalikku või praktilist tööd, suulist vastust (esitust), praktilist tegevust või selle tulemust on hinnatud hindega „puudulik” või „nõrk” või on hinne jäänud panemata, antakse õpilasele võimalus järelevastamiseks või järeltöö sooritamiseks.

Alates 9. oktoobrist kehtib koolis alljärgnev järeltööde sooritamise korraldus.

Esimene järeltööde päev on reede, 13. oktoober (eelregistreerimine 11. oktoobriks) kooli kodulehel.

Eve Tuisk, 5. oktoober 2017

Õpetajate päeva puhul on meie kooli abiturientidel ilus tava teha õpetajatele kingitus – minna nende eest klassi ette tundi läbi viima. Lisaks sellele kingitakse õpetajatele pidulik aktus, kus teiste seas saab sõna õpetajate päeva direktor, ning seejärel viiakse pedagoogid üllatusväljasõidule.

Teade / Õppetöö"Rendez-vous" raadio Kadis
Merle Rekaya, 27. september 2017

Täna, 27. septembril kell 18 on raadio Kadi eetris 14. hooaja esimene KG noortesaade "Rendez-vous" (tõlk kohtumine). Saate panevad traditsiooniliselt kokku meie 12. klassi meediakursuse õpilased. Saate põhiteema on sisseelamine nii 1. kui 10. klassi, räägime Jukude nädalast ja meie oma autosporditundja avab veidi 50. Saaremaa ralli tagamaid. Mõnusat kuulamist!

Teade / ÕppetööVärsketele kümnendikele
Maidu Varik, 28. juuni 2017

Lõpueksamite ja vastuvõtutuhina järel on paras aeg hakata mõtlema ka järgmisele õppeaastale, sest eestimaine suvi võib mööduda märkamatult.

X klasside suvekool toimub 29.–30. augustil, täpsem info selle kohta saadetakse e-kirjaga augusti algul, samuti ka info õpikute ja õppematerjalide kohta.

Marit Tarkin, 27. juuni 2017

39. lennu lõpuaktus nüüd ka järelvaadatav, kauneid hetki saab nautida siitsamast artiklist ja video leiab ka kooli Youtube kanalilt.

Samuti on kooli kodulehel arhiveeritud lennu lõpufotod nii tutipäevalt kui lõpuaktuselt.

Marit Tarkin, 23. juuni 2017

suurepärase lõpuaktuse korraldamise eest õpetajaid ja juhendajaid: Pilvi Karu, Eve Tuisk, Merle Rekaya, Merle Tustit, Maria Koppel, armsate etteastete eest Sten-Erik Liiv, Hans Heiki Metsamaa, Robin Mäetalu, Alice Berens, Greete Paaskivi, Richard Kesküla, Carmen Verhovitš ja Victoria Rosing, Sõleseppade neidude rühm! Pikk pai lapsevanematele, kes korraldasid unustamatu peoõhtu. Suur tänu teile, et tegite meie päeva meeldejäävaks ja kauniks!

Maidu Varik, 22. juuni 2017

KG 10. klassidesse esitati 127 sisseastumisavaldust. Praeguseks hetkeks on komplekteeritud 3 klassi 100 uue kümnendikuga.

Lisaks KG enda õpilastele on kõige arvukamalt (15) sissesaanuid Kuressaare Vanalinna Koolist, järgnevad Lümanda (5), SÜG (4), Salme ja Kärla (3), 2 sisseastujaga on esindatud Aste, Leisi, Mustjala, Tornimäe, Valjala. Mandri-Eestist tuleb aga Kuressaarde õppijaid Järvamaa Laupa koolist ja Tallinnast.

Richard Kesküla, 12.b klass, 20. juuni 2017

Selle kõne kirjutamine oli minu jaoks tegelikult nagu iga teine kodune ülesanne. Või noh, selles mõttes, et ma lükkan seda edasi, ütlen Maritile, kes pingsalt uudiseid kuulda loodab, et ta ei muretseks, ja lükkan uuesti edasi. Aga kui ma lõpuks Annaabisse läksin, sain aru, et tegelikult on teema veidike liiga personaalne ja ma olen nii või naa juba oma punktid bioloogia peale ära kulutanud.

Merle Rekaya, 20. juuni 2017

Kuldmedaliga lõpetavad Ingrid Pruunlep (12.b), Grete Kaal (12.c), Melani Nõu (12.a).

Hõbemedaliga lõpetavad Caroly Käspre (12.b), Kristiina Takkis (12.b), Karin Kreek (12.c), Marie Pihlas (12.c), Brigita Tool (12.c), Triin Uussaar (12.c)

Merle Rekaya, 20. juuni 2017

Täna, 20. juunil kell 14 algab Kuressaare Gümnaasiumi lõpuaktus spordihoones. Sel aastal toimub aktusest ka veebis otseülekanne. Link ülekande juurde asub kooli kodulehel http://www.oesel.ee/kg .

Artikkel / ÕppetööPõhikool lõpetas!
Anu Saabas, 20. juuni 2017

Laupäeval, 17. juunil lõpetasid Kuressaare Gümnaasiumi põhikooli 83 õpilast. Nendest 14 pälvisid lõputunnistuse kiitusega.

Anu Saabas, 20. juuni 2017

Käesoleva õppeaasta lõpetasid kiituskirjaga 57 4.–8. kl õpilast, kooli kiitusega 94 1.–3.kl õpilast. Ühtekokku 151 kiituse pälvijat.

Artikkel / ÕppetööLoovtööd 2017 on kaitstud
Anu Saabas, 20. juuni 2017

Käesoleval kevadel esitati kaitsmisele 50 loovtööd 71 autorilt.

Eve Tuisk, 12. juuni 2017

Täna, esmaspäeval kell 11.05 on huvilistel võimalik veebi vahendusel kaasa elada meie kooli õpetajale Marit Tarkinile, kes tutvustab Tartus veebiseminaril koos Tallinna Õismäe Vene Lütseumi direktori Rita Juhansoniga kursust "Töö tekstidega".

Marit Tarkin, 8. juuni 2017

7. juunil kogunes meie kooli ägedate õpetajate klubi seltskond humoorikale konverentsile, et kokku võtta aasta ja teha edasisi plaane. Klubi on õpetajate omaalgatuslik ettevõtmine ja kutsus kokku kõiki õpetajaid, kes huvitatud metoodika arendamisest, avatud tundidest, koosõppimisest ja õpetajaameti väärtustamisest. Aasta jooksul toimus kaks hariduskohvikut, kutsuti kolleege tundi, kirjutati ajaleheveergudel ja toimus ka õppepäev Tallinnas. Konverentsil aga kõlasid meeleolukad ettekanded ...

Lehekülg: järgmine

Kuulutused

Galerii