Tunniplaan (uuendatud: 14. mai 2021. a.)
Klass: 4.b
  EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1
8:05-8:50
Inglise keel
Õpetaja: Reet Lasn
Ruum: 208
Inglise keel
Õpetaja: Marvi Mäeots
Ruum: 200
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Eesti keel
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Eripedagoogiline abi
Õpetaja: Lia Alas
Ruum: 317
Tekstiõpetus
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Eesti keel
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Loodusõpetus
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
2
9:00-9:45
Eesti keel
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Matemaatika
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Matemaatika
Õpetaja: Anu Saabas
Ruum: 200A
Eripedagoogiline abi
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 313
Eesti keel
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Matemaatika
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Matemaatika
Õpetaja: Anu Saabas
Ruum: 310
Eripedagoogiline abi
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 313
Eesti keel
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
3
10:00-10:45
Loodusõpetus
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Avastusõpetus
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Inglise keel
Õpetaja: Reet Lasn
Ruum: 208
Inglise keel
Õpetaja: Marvi Mäeots
Ruum: 200
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Tehnoloogiaõpetus
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Käsitöö ja kodundus
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Matemaatika
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Matemaatika
Õpetaja: Anu Saabas
Ruum: 300
Eripedagoogiline abi
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 313
4
11:00-11:45
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: vml 1
Programmeerimine
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 237
Inglise keel
Õpetaja: Reet Lasn
Ruum: 208
Inglise keel
Õpetaja: Marvi Mäeots
Ruum: 200
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Matemaatika
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Matemaatika
Õpetaja: Anu Saabas
Ruum: 113
Eripedagoogiline abi
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 313
Muusika
Õpetaja: Laine Lehto
Ruum: 101
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: vml 2
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: --
5
12:00-12:45
Kunst
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Õpioskused
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Muusika
Õpetaja: Laine Lehto
Ruum: 100
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: ujula 1
Programmeerimine
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 237
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: ujula 2
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: --
6
13:00-13:45
----
Ave Sol-bemoll
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: 001
Ave Sol-bemoll
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: aula
Eripedagoogiline abi
Õpetaja: Lia Alas
Ruum: 317
Klassijuhataja
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
--
7
14:00-14:45
----------
8
15:00-15:45
----------
9
16:00-16:45
----------
10
17:00-17:45
----------
11
18:00-18:45
----------