Tunniplaan (uuendatud: 3. jaanuar 2019. a.)
Klass: 8.c
  EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1
8:05-8:50
Ajalugu
Õpetaja: Raido Kahm
Ruum: 409
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 005
Inglise keel
Õpetaja: Ave Jõgi
Ruum: 002
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 005
Inglise keel
Õpetaja: Ave Jõgi
Ruum: 002
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Hiina keel
Õpetaja: Pengyan Liu
Ruum: 304
Vene keel
Õpetaja: Ave Jõgi
Ruum: 002
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Sander Suurhans
Ruum: vml 2
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Tiina Käen
Ruum: vml 1
2
9:00-9:45
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Hiina keel
Õpetaja: Pengyan Liu
Ruum: 304
Vene keel
Õpetaja: Ave Jõgi
Ruum: 002
Füüsika
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 413
Matemaatika
Õpetaja: Ulvi Vahter
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 310
Kirjandus
Õpetaja: Heidi Truu
Ruum: 300
Kirjandus
Õpetaja: Merle Rekaya
Ruum: 301
Muusika
Õpetaja: Laine Lehto
Ruum: 101
3
10:00-10:45
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Sander Suurhans
Ruum: ujula 1
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Tiina Käen
Ruum: ujula 2
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 413
Matemaatika
Õpetaja: Ulvi Vahter
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 300
Keemia
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225
Eesti keel
Õpetaja: Heidi Truu
Ruum: 300
Eesti keel
Õpetaja: Merle Rekaya
Ruum: 301
Füüsika
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: --
4
11:00-11:45
Bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Keemia
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Hiina keel
Õpetaja: Pengyan Liu
Ruum: 304
Vene keel
Õpetaja: Ave Jõgi
Ruum: 002
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 413
Matemaatika
Õpetaja: Ulvi Vahter
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 410
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 413
Matemaatika
Õpetaja: Ulvi Vahter
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 400A
5
12:00-12:45
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 413
Matemaatika
Õpetaja: Ulvi Vahter
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Liisi Laum
Ruum: 215
Eesti keel
Õpetaja: Heidi Truu
Ruum: 300
Eesti keel
Õpetaja: Merle Rekaya
Ruum: 301
Inimeseõpetus
Õpetaja: Kristel Paju
Ruum: 407
Kunst
Õpetaja: Ene Pidmann
Ruum: 227
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 005
Inglise keel
Õpetaja: Ave Jõgi
Ruum: 002
6
13:00-13:45
--
Bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Kirjandus
Õpetaja: Heidi Truu
Ruum: 300
Kirjandus
Õpetaja: Merle Rekaya
Ruum: 301
Karjääriõpetus
Õpetaja: Kristi Hints
Ruum: 217
Tehnoloogiaõpetus
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Käsitöö ja kodundus
Õpetaja: Raili Kaubi
Ruum: 201
7
14:00-14:45
--
Vocaliisa
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: aula
Vocaliisa
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: 001
Praktiline füüsika
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 215
Praktiline geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: --
Praktiline bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Praktiline keemia
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225
Ajalugu
Õpetaja: Raido Kahm
Ruum: 409
Tehnoloogiaõpetus
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Käsitöö ja kodundus
Õpetaja: Raili Kaubi
Ruum: 201
8
15:00-15:45
--
Vocaliisa
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: aula
Vocaliisa
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: 001
Praktiline füüsika
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 215
Praktiline geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: --
Praktiline bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Praktiline keemia
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225
Klassijuhataja
Õpetaja: Raido Kahm
Ruum: 409
--
9
16:00-16:45
----------
10
17:00-17:45
----------
11
18:00-18:45
----------