Tunniplaan (uuendatud: 7. november 2018. a.)
Klass: 3.a
  EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1
8:05-8:50
Eesti keel
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Programmeerimine
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 217
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: ujula 1
Programmeerimine
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 217
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Juhan Kolk
Ruum: ujula 2
Eesti keel
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Matemaatika
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
2
9:00-9:45
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Grete Pihl
Ruum: 412
Matemaatika
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Eesti keel
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: aula
Eesti keel
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
3
10:00-10:45
Matemaatika
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Eesti keel
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Muusika
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: 001
Õpioskused
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Õpiabi
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Loodusõpetus
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
4
11:00-11:45
Inimeseõpetus
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Grete Pihl
Ruum: 412
Eesti keel
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Kõneravi
Õpetaja: Leelo Laus
Ruum: 300A
Matemaatika
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Kunst
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
5
12:00-12:45
Kunst
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Muusika
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: 001
Tööõpetus
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: 108
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Grete Pihl
Ruum: 412
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Inga Engso
Ruum: vml 1
6
13:00-13:45
Pikk päev II,III
Õpetaja: Inna Vann
Ruum: 207
Õpiabi
Õpetaja: Ülle Jasmin
Ruum: 208
Pikk päev II,III
Õpetaja: Ruth Jasmin
Ruum: 203
Ave Sol-bemoll
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: aula
Ave Sol-bemoll
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: 001
Kõneravi
Õpetaja: Leelo Laus
Ruum: 300A
Pikk päev II,III
Õpetaja: Stevelin Tamm
Ruum: 109
Pikk päev II,III
Õpetaja: Stevelin Tamm
Ruum: 109
Pikk päev II,III
Õpetaja: Merle Tustit
Ruum: 205
7
14:00-14:45
Pikk päev II,III
Õpetaja: Inna Vann
Ruum: 207
Kõneravi
Õpetaja: Leelo Laus
Ruum: 300A
Pikk päev II,III
Õpetaja: Ruth Jasmin
Ruum: 203
Pikk päev II,III
Õpetaja: Stevelin Tamm
Ruum: 109
Pikk päev II,III
Õpetaja: Stevelin Tamm
Ruum: 109
Pikk päev II,III
Õpetaja: Merle Tustit
Ruum: 205
8
15:00-15:45
----------
9
16:00-16:45
----------
10
17:00-17:45
----------
11
18:00-18:45
----------