217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Veebruar 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Laupäev1
Pühapäev2
Esmaspäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
4.a klass
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
Teisipäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
Neljapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
6. klass
projektõpe 6.c
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev8
Pühapäev9
Esmaspäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
4.a klass
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
LELLE
Osilia
Teisipäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
geograafia
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
Osilia
Neljapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
tund
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
6. klass
projektõpe 6.c
tund
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev15
Pühapäev16
Esmaspäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
4.a klass
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
8.a
Osilia
Teisipäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
Osilia
Neljapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
tund
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
6. klass
projektõpe 6.c
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev22
Pühapäev23
Esmaspäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
tekstiõpetus …
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
Teisipäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
Neljapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
projektõpe 6.c
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev29
 

0,4s