esmaspäev, 11. detsember 2017
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

16. detsember

17. detsember

18. detsember

Töötajate sünnipäevad

17. detsember

Teade, Varia, kuni 31. detsember 2017
Rubriik: Artikkel
Artikkel / KlassiloodOotus
Anu Rand, 8. detsember 2017

Kuusepuud kõik ehtima,

kuusejalga sättima!

Karrad kuusele nüüd külge,

küünlaid panema siis tulge!

Meisterdasime küünlad kuusepuule ise. Mõnusat pühadeootust kõigile!

Lorena Voronov, 10.b klass, 8. detsember 2017

7. detsembri hommikul said sõprusklassid 1.c ja 10.b kooli aulas kokku, et koos lõbusalt aega veeta.

Lotta Meet, 9.b klass, 1. detsember 2017

Esmaspäeval, 27. novembril toimusid Kuressaare spordihoones KG kergejõustikuvõistlused. Võistlustel osalesid meie kooli noored, igast klassist oli väljas kümme õpilast – viis tüdrukut ja viis poissi.

Holger Nõgu, 10.a klass, 1. detsember 2017

24. novembril tähistasime KGs kadripäeva. Koolis on tavaks saanud, et ÕE suunab õpilasi osalema kõiksugustel tähtpäevadel. Seekord oli sündmuseks kadripäev. Nagu ikka läks üritus väga hästi ja asjad tulid ilusasti välja. Nii tantsuvahetundidest, mängudest kui ka võistlusest võeti osa. Kasutati ka julgelt ära fotonurka. Kostüümiauhinna võitsid Mariete Järvelaid, Loore Levisto, Rudolf Jürviste, Kenneth Ellermaa ja Robin Tuuling.

Meeldivat koostööd!

KG ÕE

Artikkel / Klassilood1.c klassi ootuste aeg
Inna Vann, 30. november 2017

Läheneb advendiaeg ... Igaühe südames on ootusärevus, sest päkapikud ju piiluvad. Et päkapikkudel oleks parem meid üles leida, meisterdasid 1.c klassi lapsed küünlalaternad.

Kaunist advendiaega kogu kooliperele!

Ebeliis Truu, 6.a klass, 29. november 2017

17. novembril käisid paljud klassid, sealhulgas ka meie 6.a, keskraamatukogus lastekirjanik Ilmar Tomuskit kuulamas, kus ta rääkis oma raamatutest ja kõigest muust.

Marit Algo, 8.c klass, 29. november 2017

16. novembril oli üle-eestiline töövarjupäev, millega seoses saavad noored varjutada töötavaid inimesi. Aastal 2017 pidi olema valitud varjutatavaks Kuressaare Gümnaasiumi vilistlane, kuna sel aastal on Kuressaare Gümnaasiumi 40. sünnipäev. Sellega seoses käisid 8.c klassi tüdrukud Marit Rohulaid ja Marit Algo varjutamas Saaremaa Piimatööstuse AS söökla perenaist Siirit, kes on KG 12. lennu vilistlane.

Marta Rõõm, 12.b klass, 28. november 2017

Neljapäeval, 23. novembri õhtul oli Kuressaare Gümnaasium täis põnevust ja ootust – toimus Suur Teatriõhtu. Selle aasta teemal ''Mängult on päriselt!'' valminud näitemänge hindasid KG vilistlased ning traditsiooniline žürii. Sel aastal tegid noored tublit tööd ning konkurents oli väga tugev. Laval oli üheksa näidendit ja võis näha, kuidas klassid lavastasid täiesti erinevalt teatriõhtu teemat. Vahesketšid olid väga silmapaistvad ning meeldisid kõigile.

Marit Tarkin, 28. november 2017

Sünnipäev on elus üks ääretult armas ja ilus päev, mis kingib hulgaliselt emotsioone, viib kokku sõprade, pere ja lähedastega. Väiksena ootab hällilaps põnevusega kingitusi ja lõbusat sünnipäevapidu. Täiskasvanuna aga päevakangelane ise nii tähelepanu ei ootagi, ometi on sünnipäev omamoodi märk – ajamärk, elutee märk, meie tehtu ja eesootavate tegude üle arutlemise aeg ja loomulikult õnnitlemise ja kallistamise päev. Palju õnne, armas Maren, kogu koolipere poolt ja kingituseks ...

Eve Tuisk, 28. november 2017

Reedel, 24. novembril osalesid KG 9. klassid Kuressaare ametikoolis Oskuste Päeval, kus jaguneti kaheksasse töötuppa: kokk, väikelaevaehitaja, ehitaja, tarkvaraarendaja, juuksur, kujundaja, autotehnik ja restoraniteenindaja. Töötoas saadi ülevaade erialast ja osaleti praktilistes tegevustes.

Artikkel / Klassilood10.c esimene ühine klassiõhtu
Hedili Nõu, 10.c klass, 27. november 2017

25. novembri õhtupoolikul saime koolimajas kokku, et maha pidada oma esimene klassiõhtu ja selle käigus üksteist paremini tundma õppida.

Artikkel / Varia10.c Lerinix Ventspilsis
Ventspils IT Challenge 2017 / Olle ArakVentspils IT Challenge 2017 / Olle Arak
Eliisa Täht, Merilyn Tenno, Heleri Siinor, 10.c klass, 23. november 2017

15.–17. novembril käisime meie, 10.c klassi kolm rõõmsameelset neidu Merilyn, Heleri ja Eliisa, Ventspilsis IT challenge`il oma oskusi proovile panemas. Võistlusele saamiseks tuli teostada lühivideo ühiskonna parandamise eesmärgil ning kohapeal olid eraldi voorud oma IT oskuste demonstreerimiseks.

Gariina Kudritskaja, 11.b klass, 22. november 2017

7. novembril käisid 11.b klassi õpilased Saaremaa keskraamatukogus kirjanikega kohtumas. Lugejatega olid kohtuma tulnud viimase aasta jooksul uue romaani välja andnud autorid.

Artikkel / PersonaaliaIn Memoriam Ester Kuusik
Ave Jõgi, 22. november 2017

Eile õhtul andis Ester oma viimase kirjandustunni. Mulle. Privaatselt. Iseseisva tööna. Ja ma olin tubli õpilane. Nii palju luulet pole ma ammu enam lugenud.

Estrit ennast aga ei olnud. Enam. Päeval saime kurva teate tema lahkumisest.

Artikkel / Klassilood6.b klassiöö
Aija Lember, 6.b klass, 21. november 2017

Meie klassiöö toimus 3. novembril kohe pärast vaheaega algusega kell 20. Põnev öö sai alguse koos klassikaaslastega võimlas palli mängides.

Artikkel / KlassiloodLehesadu
Ülle Jasmin, 21. november 2017

Lehesadu, lehesadu,

sügis ära kadus ...

Puud on vaikses ootuses,

meie lume lootuses ...

Marit Tarkin, 21. november 2017

Laupäeval, 18. novembril toimus Tallinnas presidenditurniiri finaal, kus osales 20 võistkonda üle Eesti. Saarlased olid esindatud 4 võistkonnaga meie koolist ja ühe tiimiga SÜGist. Turniiri teemaks oli "Võrdõiguslikkusesse uskuvad naised peaksid vabatahtlikult läbima kaitseväe." Finaali eel oli kõigil osalejail võimalus jälgida Siim Kallase ja Kersti Kaljulaidi näidisväitlust. Saarlaste parim tulemus oli suurepärane 4. koht. Loe tulemustest lähemalt ...

Kaisa Esko, 11.b klass, 20. november 2017

Neljapäeval, 9. novembril käis meie klassi kirjandustunnis oma elust ja tegemistest rääkimas KG vilistlane Mihkel Vendel.

Lehekülg: järgmine

Kuulutused

Galerii