Vastuvõtt X klassi
Töökuulutus
neljapäev, 22. veebruar 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

25. veebruar

26. veebruar

27. veebruar

1. märts

Töötajate sünnipäevad

25. veebruar

27. veebruar

Teade, Varia, kuni 24. veebruar 2018
Teade, Varia, kuni 22. juuni 2018
Rubriik: Artikkel
Artikkel / KlassiloodPalju õnne, armas Eesti!
Inga Engso, 21. veebruar 2018

Eestil sünnipäev on tulemas ...

Artikkel / KlassiloodKollase koera aasta algab täna
Raina Rääp, 15. veebruar 2018

2.b klassi lapsed soovivad kogu kooliperele ilusat KOLLASE KOERA aastat!

Sander Suurhans, 14. veebruar 2018

Kuressaare Gümnaasiumi 12.c klassi õpilane Hendrik Lillemets noppis kahel järjestikusel nädalavahetusel kergejõustiku Eesti meistrivõistlustelt kuldmedali.

Anu Saabas, 14. veebruar 2018

Täna kohtusime jälle kooli endiste õpetajate, tänaste pensionipõlve nautivate kolleegidega.

Artikkel / KultuurHõissa, meil on vastlad!
Kellel tuleb kõige pikem vastlaliug? / Marit TarkinJa nüüd kuklit sööma! / Marit Tarkin
Marit Tarkin, 13. veebruar 2018

1.a ja 10.a seadsid täna hommikul üheskoos sammud kelgumäele, sest üle hulga aja on Eestis korralik vastlapäev, mil saab ka liugu lasta. Lusti oli nii suurtel kui väikestel. Koos meiega lustisid mäel ka 1.c klassi õpilased. Pärast maitses vastlakukkel ja soe tee imehästi ja koolipäev võib jätkuda! Soovime kogu kooliperele toredat päikselist vastlapäeva ja aitäh meie sööklaperele imemaitsva tee, kukli ja hernesupi eest!

Marit Tarkin, 12. veebruar 2018

10.–11. veebruaril toimus keskkoolide vabariiklik II väitlusetapp Lähte gümnaasiumis. KGd esindasid kaks tiimi koosseisus Rauno Rauniste, Gerly Ots, Richard Mõisaäär ning Ketli Rihkrand, Kirsika Rahu ja Eliisa Täht. Meistrivõistlustel osales ka Karoliina Tammel, kes oli KG vilistlasest turniiridirektori Ann Tarkini parem käsi. Võistkond Söörömöö, kelle koosseis sel etapil muutus, tegi meistrivõistlustel üllatusliku lennu, jõudes esialgu poolfinaali ja siis juba finaali ... Palju õnne!

Artikkel / Klassilood9.b, armastan sind!
Liisa Rannaste, 9.b klassi vahetusõpilane, 9. veebruar 2018

Hei! Olen Liisa, võib-olla nägid mind koolis eelneva kahe nädala jooksul. Tahtsin sulle rääkida, miks ja kuidas ma üldse siia tulin. Saaremaa järele olen ma juba aastaid igatsenud, täpselt ei teagi, miks. Siin tundub kõik lihtsalt nõnda rahulik ja eriline. Mõte just siia vahetusõpilaseks tulemisest tekkis kohe, kui VeniVidiVicist kuulsin. Kuulasin teie kooli laulu juba eelmise aasta kevadel – Kuressaare Gümnaasiumis õppimine muutus väikseks unistuseks.

Artikkel / Klassilood2.c klassi memmed
Katrin Kannik, 9. veebruar 2018

2.c klassi lumememmed paberil said seekord sellised vahvad. Tore, et nüüd saab memmesid ka õues meisterdada.

Artikkel / Klassilood3.a klassi olümpia
3.a olümpia / Kristina Mägi3.a olümpia / Kristina Mägi3.a olümpia / Kristina Mägi
Kessu Hollo, 3.a klass, 6. veebruar 2018

Ülemöödunud pühapäeval toimus 3.a klassi olümpia, kus osalesid klassi lapsed ja ka nende vanemad ning õed-vennad. Olümpia korraldasid lapsevanemad Pille Valdmets ja Maris Rebel.

Artikkel / ÕppetööKas naeruta saab elada?
Marit Tarkin, 5. veebruar 2018

Laupäeval, 3. veebruaril külastas 5.c klass koos sõpradega nukuteatrit, kus etendus näitemäng "Timm Thaler ehk Müüdud naer" meie kooli vilistlase Mihkel Vendeliga peaosas. Etendus oli eelmise aasta populaarseim etendus Nukus ja sellega oleme 100% nõus, sest rollilahendused olid head, lavakujundus põnev ja etendus tempokas ja sügava sisuga. 5.c klass mõtiskles kirjandustunnis nähtu üle. Loe täpsemalt ...

Lelet Aavik, 5. veebruar 2018

2. veebruaril sai klassiruumist 309 mõneks tunniks kohvik (R)AMPS, kus pearoaks serveeriti kõige põnevamaid raamatuid, mis meie kooliraamatukogus hetkel saadaval!

Artikkel / KultuurKuuenda Solistica kummardus
Pilvi Karu ja Renate Pihl, Solistica 2018 peakorraldajad, 2. veebruar 2018

26. jaanuarist 27. jaanuarini toimus KGs Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2018. Kolmel kontserdil astus üles 59 noort lauljat 4.–12. klassini. Võistluskontserdid toimusid kolmes vanusegrupis: 4.–6. klass, 7.–9. klass ja 10.–12. klass.

Žürii koosseisus Mikk Targo, Rolf Roosalu, Kadi Katarina Priske, Rein Orn, Elina Hokkanen ja Owe Petersell andis välja 12 eripreemiat ja igas vanusegrupis kuus laureaaditiitlit.

Marit Tarkin, 31. jaanuar 2018

Eesti keele olümpiaad mahtus sel aastal üldteema "Eesti keel – riigikeel" alla ja nagu ikka pakkus loogikale, süsteemile, keelematemaatikale ja üldintelligentsusele põhinevaid ülesandeid. KG eesti keele õpetajate nimel tänan kõiki osalejaid, sest elus ei loe tegelikult koht, vaid tahe end proovile panna, soov juurde õppida ja areneda ja seda tegid kõik meie esindajad südamest. Aitäh teile ja palju õnne, meie silmis olete kõik võitnud kogemuse võrra ja see on suur võit!

Lelet Aavik, 30. jaanuar 2018

Meid, 4.d klassi, kutsuti koos meie õpetaja ehk Tõllu ristiemaga laeva esimesele aastapäevale. See toimus 21. jaanuaril Tõllu pardal ja meile tehti seal põhjalik ringkäik.

Artikkel / KlassiloodEga tali taeva jää!
Ülle Jasmin, 25. jaanuar 2018

1.b klassi õpilased joonistasid talvist metsa. Usume vanasõna, et ega tali taeva jää!

Merle Rekaya, 23. jaanuar 2018

Solistica on kohe-kohe algamas. Tuleb kolm erinäolist kontserti Kuressaare Gümnaasiumi suurepärase aura ja hõnguga saalis. 99 aastat tagasi lehekuul kirjutas Henrik Visnapuu:

„See aasta tuleb kevad teisiti,

Tiu-tiu! Ja teisiti, see aasta teisiti,

Ja kevad teisiti ja tuleb teisiti,

Tiu-tiu! Ja teisiti ja hoopis teisiti.”

Merle Rekaya, 23. jaanuar 2018

Esmaspäeva, 22. jaanuari õhtul toimus KG aulas meeleolukas sündmus – eelkooliealiste laste kontset. Saal oli täis vanemaid, vanavanemaid ja õdesid-vendi. Kõige tähtsamad esinejad istusid saali esimestes ridades, jälgides tähelepanelikult kaaslaste esinemisi, vajadusel kaasa tantsides ja lauldes. Kui enda esinemisjärjekord kätte jõudis, siis lavale mindi ikka jooksuga.

Marit Tarkin, 23. jaanuar 2018

Reedel, 19. jaanuaril olid koolis külas KG 37. lennu vilistlased Morten Mägi Ravn ja Mirjam Tenno. Kuna parajasti oli algamas 5.c klassi eesti keele tund, siis mis oleks veel põnevam, kui õppida reedel meie vilistlaste käe all. Täpselt nii klassis 305 juhtuski ...

Lehekülg: järgmine

Konkursid

Galerii