Vastuvõtt X klassi
Töökuulutus
neljapäev, 22. veebruar 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

25. veebruar

26. veebruar

27. veebruar

1. märts

Töötajate sünnipäevad

25. veebruar

27. veebruar

Teade, Varia, kuni 24. veebruar 2018
Teade, Varia, kuni 22. juuni 2018
Valdkond: Varia
Arvamus / VariaArhiivinurk I
Gert Lutter, 21. veebruar 2018

Meie kooli peatselt saabuva 40. juubeli puhul avaldame igal nädalal kooli arhiivist pärineva foto, millelt huvitavat uudistamist leiavad loodetavasti kõik kooliga seotud inimesed. Ja mis sobiks esimeseks valikuks paremini kui mitte esimene foto koolist – 1. septembri avaaktus uue koolimaja ees 1978.

Tiiu Smidt, 21. veebruar 2018

24. veebruaril on koolimaja suletud. Ilusat Eesti Vabariigi aastapäeva!

Anu Saabas, 14. veebruar 2018

Täna kohtusime jälle kooli endiste õpetajate, tänaste pensionipõlve nautivate kolleegidega.

Maidu Varik, 13. veebruar 2018

Megaaju turniiri 5. vooru järel toimus jällegi muutus liidrite osas. 11.c ja õpetajate võistkonnad Takt ning 13õ on kogunud punkte võrdselt, noorematest on eesotsas 8.c, 9.a ja 6.b võistkonnad. Järgmistes voorudes on suurem tähelepanu käimasosolevatele olümpiamängudele ja loomulikult ka lähenevale Eesti Vabariigi sünnipäevale.

Mida pikem liug vastlapäeval, seda megam aju!

Eve Tuisk, 1. veebruar 2018

Kolmapäeval, 31. jaanuaril osalesid maakondlikul etlejate konkursil Kuressaare linnateatris meie gümnasistid. Merilyn Tänav 11.b klassist (juh Eve Tuisk) pälvis laureaaditiitli, Rasmus Vendel 10.a klassist (juh Marit Tarkin) pälvis eripreemia proosa esituse eest.

Eve Tuisk, 30. jaanuar 2018

Teisipäeval, 30. jaanuaril korraldatud maakondlikul etlemiskonkursil Kuressaare vanalinna koolis läks KG etlejatel väga hästi. Palju õnne teile, valitsete sõna meisterlikult ja veenvalt!

Eve Tuisk ja Marit Tarkin, eesti keele ja kirjanduse õpetajad, 30. jaanuar 2018

Neljapäeval, 25. jaanuaril külastasid vilistlased Melani Nõu, Henri Kelder ja Laura Oolup oma kooli Kuressaare Gümnaasiumi. Põhjus, miks nad tulid, oli lihtne – me ise ju kutsusime neid Meie KG vahendusel. Ja rohkem polnudki vaja. Meil on väga hea meel, et kooli lõpetanud noored tunnevad KGga sidet ning tahavad ikka ja jälle siia tagasi tulla, et oma kogemusi jagada.

Maidu Varik, 24. jaanuar 2018

Megaaju 3. voorus olid parimad 11.c ja 6.b võistkonnad ning seetõttu muutus väga pingeliseks ka esikohaheitlus. Senini kindlat liidrikohta hoidnud õpetajate võistkonnad ei saa end oma positsioonil nii kindlalt tunda. IV voor toimub 24. jaanuaril. Lisaks tavapärasele Meie KG küsimusele on sel aastal loomulikult suurem tähelepanu ka Eesti ja meie kooli juubelil.

Holger Nõgu, 10.a klass, 23. jaanuar 2018

Klemm ja meie kooli teine robootikatiim Mõlk võtsid osa 14. jaanuaril toimunud Tallinna Laagri kooli FLL Põhja-Eesti II poolfinaalist. Võistlusel saavutasime väga head tulemused. Klemmiga tulime me teiseks ja jõudsime väga kergelt edasi finaali. Samuti jõudis ka Mõlk edasi finaali, ehkki see oli nende jaoks esimene võistlus. Lootused on suured ka finaali jaoks ja kuna nüüd on kauem aega ette valmistada, jõuame palju asju lisada ja täiendada.

Eve Tuisk, 11. jaanuar 2018

Seoses voolukatkestusega Kuressaares jäid täna KGs tunnid ära. Kui eile ei olnud paar esimest tundi internetti, sai tundide andmisega kenasti hakkama, siis täna ilma elektrita oleks tundide andmine samuti võimalik olnud, kuid paraku ei saa ilma elektrita süüa teha ega tualettruume kasutada. Seetõttu saadeti õpilased ja töötajad kodudesse.

Madli-Maria Naulainen, 3. jaanuar 2018

Õpperuumide kohandamine uuendusliku õpetamise ja õppimise jaoks on muutumas üha olulisemaks teemaks, sest see hõlbustab oluliselt uuenduslike meetodite ja praktikate jõudmist klassiruumi. Just sel põhjusel avaldas European Schoolnet kogumiku, kus erinevad Euroopa riikide koolid jagavad oma kogemust füüsilise õppekeskkonna arendamise vajadusest ja praktikast. Üle-euroopalises uuringus osales ka Kuressaare Gümnaasium.

Artikkel / VariaLustlikku vaheaega!
Olle Arak, 24. detsember 2017

Siis, kui õpilased ja õpetajad on kodudes jõule tähistamas, võiks arvata, et koolimajas on rahu ja vaikus, aga ...

Eve Tuisk, 22. detsember 2017

Jõulud on imeilus aeg, perega olemise aeg. Kogu seda rõõmu ja helgust on raske sõnadesse panna, ja ehk ei ole vajagi. Seetõttu ütlesid ka Meie KG toimetuse liikmed oma head soovid ära vaid kolme kauni sõnaga. Imelisi unistusi ja nende täitumisi uuel aastal soovivad kainikpäkapikuke Reet Lasn, mürsikreporterpäkapikk Raido Kahm, tühikureporterpäkapikk Merle Rekaya, persoonipäkapikk Ave Jõgi, korrektorpäkapikk Anu Liik, kujunduspäkapikk Gert Lutter ning peatoimetajapäkapikk Eve Tuisk.

Artikkel / VariaTeeme head, päriselt !
Piret Tenno, 21. detsember 2017

Praegu vihmana on sadu,

halli ilma pime päev.

Päike tõustes juba kadus,

kuuga ühendanud käed.

Aga ootan lumist aega,

talvist pööripäevaööd.

Justkui taevas valge laega,

külmalilled vetevööl.

Ja siis loodan endamisi,

naeratavaid silmi häid.

Jõuluime saladusi,

laste soove täituvaid.

Autor : Ando (Internet)

Merike Kivilo, 19. detsember 2017

Talveaias pakutakse erinevaid tooteid ja teenuseid. Õnneloos!

Tiiu Smidt, 18. detsember 2017

23. detsember – 1. jaanuar on koolimaja suletud.

23. detsember – 5. jaanuar on söökla suletud.

Teade / VariaKG on jõuluehteis
Eve Tuisk, 15. detsember 2017

Kas oled märganud, et Kuressaare Gümnaasiumi klasside uksed on viimastel nädalatel saanud uue kuue? Juba teist aastat kaunistavad õpilased ja õpetajad oma koduklasside ja teiste ruumide uksi, et ka koolis pühademeeleolu luua. Oma lemmiku poolt saad hääletada KG Facebooki lehel olevas albumis, klõpsates pildile "Meeldib"!

Eve Tuisk, 15. detsember 2017

Juba mitmendat aastat meisterdavad KG kodutütred Saaremaalt pärit ajateenijatele jõulukaarte. Meisterdamist juhendas kodutütarde noortejuht Kristel Paju. Kaardid heade soovidega pistetakse sokkidesse, mis enne jõule saarlastest ajateenijatele kätte toimetatakse. Sokikampaaniat korraldab Naiskodukaitse Saaremaa ringkond koostöös Saarte Hääle ning raadio Kadiga ning Saaremaa kodutütred on selle juures samuti heaks koostööpartneriks.

Lehekülg: järgmine

Konkursid

Galerii