reede, 20. oktoober 2017
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

20. oktoober

21. oktoober

22. oktoober

23. oktoober

24. oktoober

25. oktoober

26. oktoober

27. oktoober

Teade, Varia, kuni 31. detsember 2017
Rubriik: Reportaaż
Kristin Lauri, 19. oktoober 2017

Käesolevast õppeaastast on esmakordselt huvikool Inspira ridades kokandusring Väikesed Kondiitrid, kus teeme selgeks küpsetamise ja magusamaailma põhitõed.

Reportaaż / VariaKG õpetajate päevast
Merle Rekaya, 6. oktoober 2017

KG 40. lend korraldas õpetajatele ja õpilastele armsa õpetajate päeva. Aitäh teile! KG meediakursuse õpilased filmisid üles mõned mõtisklused.

Reportaaż / KlassiloodTervitusi sügisesest Peterburist!
Madli-Maria Naulainen, 30. september 2017

9. klassid sõitsid neljapäeva varahommikul Peterburgi ja on õppereisiga jõudnud poole peale. Esimesel päeval külastati Kroonlinna. Teisel päeval toimus linnaekskursioon Peterburis, mille käigus nähti palju erinevaid vaatamisväärsuseid, muuhulgas külastati Peeter-Pauli kindlust, sõideti kanalitel ja Neeval. Laupäeval on plaanis Ermitaaži ning Iisaku katedraali külastus ning pühapäeval enne tagasisõitu Peterhof.

Merle Rekaya, 26. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi õpilaste jaoks ei olnud reede, 22. september tavaline päev – see oli nende jaoks lõbusalt sportlik reedene päev. Päev algas rongkäiguga läbi kesklinna lossihoovi, mis oli täis kilkeid ja naeru. Kõigil olid rõõmsad näod ning palju energiat. Lossihoovis lauldi ühiselt koolilaulu, mis tekitas paljudes kohe sooja tunde. Muidugi ei puudunud ka spordipäevalt tants, Jukude vande andmine, teatejooks ning ka juba traditsiooniks saanud iga-aastane mullitajatega mullitamine.

Reportaaż / Klassilood8.b käis Lubjapargis
Irene-Liis Saar, 8.b klass, 18. september 2017

8.b käis kolmapäeval, 13.septembril projektiõppetunni raames Lümandas lubja- ja tõrvapargis, kus saime teada, miks ja kuidas ikkagi valmistatakse lupja.

Reportaaż / Õppetöö10. klasside muuseumitunnid
Anni Haandi, 29. mai 2017

10. klassid said eelmisel nädalal osa Garel Püüa Kuressaare kindluse hoovis läbiviidud ringkäigust, mis võttis ilusti kokku lõppenud ajalookursuse "Eesti ajalugu I".

Anni Haandi, 29. mai 2017

7.a klassi viimane ajalootund sellel õppeaastal lõppes keskaegse Tallinna makettide valmistamisega.

Merle Rekaya, 26. mai 2017

... aga õppida oli sellest kõigil väga palju. Tänase päeva tipphetkeks oli laagri lõppkontsert ja tublimate tänamine. Eriline oli viimane laagripäev aga Sander Sepale 5.a klassist, sest tal oli sünnipäev. Palju õnne!

Millised on aga laagriliste mõtted sellest, mida laager neile pakkus ...

Reportaaż / ÕppetööLoov/duslaagri 4. päev
Merle Rekaya, 26. mai 2017

Aeg lendab uskumatult kiiresti. Täna ootab ees laagri lõpukontsert ja kojusõit, aga eilne päev oli pikk ja meeleolukas. Lisaks töötubadele ja 5.b klassi Pärnu-päevale toimus õhtul mereteemaline karneval. Loe kõigest lähemalt ...

Reportaaż / ÕppetööKolmas päev looD/Vuslaagris
Merle Rekaya, 25. mai 2017

Aeg liigub ja kolm päeva aktiivseid tegevusi on seljataga. Pärnu-päev oli 5.c klassil. Õhtul toimusid klassidevahelised meistrivõistlused poiste jalgpallis, kus meistriks pärjati 5.b noormehed, ja tüdrukute pioneerpallis, kus meistritiitli sai 5.a. Palju õnne!

Reportaaż / ÕppetööTeine päev looD/Vuslaagris
Merle Rekaya, 24. mai 2017

Teine päev on edukalt seljataga. 5.a oli väga tihe Pärnu-päev, teistel jätkusid loomingulised tegevused laagris.

Õhtul toimusid laagri meistrivõistlused pendelteatejooksus, esimeseks meistriks tuli c-klassi 2. grupp. Palju õnne!! ...

Reportaaż / Õppetöö5. klasside looD/Vuslaager algas
Merle Rekaya, 22. mai 2017

22. maist kuni 26. maini on KG kõik 5. klassid laagris Pärnumaal Jõulumäel. Tänane päev sisaldas lisaks sisseelamisele ka kolme loomingulist tundi ja õhtusi sportmänge. Mis täpsemalt toimus, ...

Reportaaż / SportSuusalaagri viimsed päevad
Anni Haandi, 11. veebruar 2017

Juba kaheteistkümnendat korda toimuv 8. klasside suusalaager on selleks korraks läbi saanud, kuid kirkad mälestused sõidavad meiega Saaremaale!

Reportaaż / SportSuusalaagri 3. päev
Kertu Truumure, 8.b klass, 9. veebruar 2017

Suusalaagri kolmas päev oli teguderohke ja täis vahvaid seikluseid. Kõik olid täis entusiasmi.

Reportaaż / SportSuusalaagri 2. päev
Katrin Liiva, 8. veebruar 2017

Suusalaagri teine päev algas hommikul varavalges toakontrolliga. Nii mõnigi tuba oli ette valmistanud plusspunktide saamiseks pisikese ning vahva kava.

Anni Haandi, 7. veebruar 2017

Traditsiooniline KG kaheksandike suusalaager sai jällegi hoo sisse Käärikul, kus treeningnädalaks lubab jäiseid miinuskraade.

Reportaaż / ÕEKinobuss oli koolis
Greete Paaskivi, 12.b klass, 10. november 2016

Minifilmi esimene töötuba läks korda!

Merle Rekaya, 7. oktoober 2016

Kreeta-reisiliste giid Albina Prenga kirjutas oma Facebooki kontol: Üks põnev päev on selja taga. Päev, täis emotsioone, inspiratsiooni, elamusi, aroome ja maitseid! Tublid Saaremaa inimesed tutvusid imelise Kreeta saarega, mis kingib ilusad mälestused, unustamatud muljed ja soovi siia tagasi tulla.

Suured tänud kõigile, vahva oli koos olla!

P.S. Täna on maagiline ja unikaalne päev: 6102016!

Lehekülg: järgmine

Kuulutused

Galerii