reede, 20. oktoober 2017
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

20. oktoober

21. oktoober

22. oktoober

23. oktoober

24. oktoober

25. oktoober

26. oktoober

27. oktoober

Teade, Varia, kuni 31. detsember 2017
Eve Tuisk, 20. oktoober 2017

Reedel kuulutati täiskasvanud õppija nädala (TÕN) tunnustusüritusel Saaremaa aasta klassijuhatajaks meie kooli õpetaja Ave Jõgi ning aasta hariduse teoks purjetamise algõpetus 2. klassidele. Margit Düüna pälvis tunnustuse kui aasta õpiteo "Lasteaia- ja kooliõpetajate eripedagoogika 160-tunnise kursuse toomine Saaremaale" üks eestvedaja.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 20. oktoober 2017

Kristel Salda, 3.b klass, töö pealkiri "Kunst".

Maidu Varik, 20. oktoober 2017

Global Junior Challenge on rahvusvaheline konkurss infotehnoloogia uuendusliku kasutamisega seotud haridusprojektidele. GJC finaalüritus toimub Roomas. Koolide kategoorias konkureeris üle 700 projekti kõigilt kontinentidelt.

Eve Tuisk, 19. oktoober 2017

Väike Teatriõhtu M.Ä.N.G toimub juba 9. novembril kell 17. Pärast vaheaega esimesel nädalal (30.10–3.11) palume kõikidel klassidel registreerida enda osavõtt! 2. novembriks ootame eesti keele õpetajate vahendusel ka teie etenduse reklaamplakateid, et need välja panna kolmanda korruse teatriõhtute stendile!

Teade / ÕppetööReedel on projektipäev
Anu Saabas, 19. oktoober 2017

Meie kool valmistub oma 40. juubeliks. 20. oktoobril räägime, kuulame, teeme koos kõike, mis on seotud Kuressaare Gümnaasiumiga. Päeva korraldavad kooli reaalteaduste osakonna õpetajad.

Kristin Lauri, 19. oktoober 2017

Käesolevast õppeaastast on esmakordselt huvikool Inspira ridades kokandusring Väikesed Kondiitrid, kus teeme selgeks küpsetamise ja magusamaailma põhitõed.

Madli-Maria Naulainen, 18. oktoober 2017

Eesti Pank annab 2019. aastal välja laulupeo 150. juubelile pühendatud kaheeurose mündi, mille kujundus selgub laste ja noorte joonistuskonkursi kaudu. Joonistuskonkurss lastele ja kuni 19aastastele noortele kestab 22. novembrini. Konkursi eesmärk on leida kaheeurose mündi tagaküljele kujutis, mis sümboliseerib laulupeo traditsiooni ja tähistab ühtlasi üldlaulupeo 150. aastapäeva. Tegemist on Euroopa esimese kaheeurose mündiga, mille kujunduse autoriks on laps või noor.

Kristin Lauri, 18. oktoober 2017

Tantsuvahetund on lahe tund, äge liikumisharrastus, mis paneb suure osa meie kooliperest iga päev tantsima. Eelmise õppeaasta viimasest veerandist said alguse tantsuvahetunnid, mis toimuvad iga päev 9.45 aulas.

Eliisa Täht, 10.c klass, 18. oktoober 2017

Kolmapäeval, 27. septembril käisime oma klassiga väikesel väljasõidul, kus tutvusime lähemalt Viieristi allikasoo taimestiku, Viieristi mäe ja Sõrve sääre loodusega.

Eve Tuisk, 17. oktoober 2017

Kooli juubeliaasta õpetajatekuul on paslik vaadata, kes on üks keskmine Kuressaare Gümnaasiumi õpetaja.

Madli-Maria Naulainen, 16. oktoober 2017

Kuni 10. novembrini on 9.–12. klassi õpilastel võimalus end asetada õigusemõistja rolli ning lahendada kaasusi, mille sarnastega kohtunikud igapäevaselt kokku puutuvad. Osalejad saavad valida kolme kaasuse seast – nii kriminaal-, tsiviil- kui ka haldusõigus. Muuhulgas saab lahendust pakkuda küsimustele nagu „kas ja millises ulatuses tuleks Eestisse elama asudes omaks võtta siinseid kombeid ja traditsioone?“ ning „millistel juhtumitel võib kodanik liiklusreeglitest kõrvale kõrvale kalduda?“.

Artikkel / Klassilood6.a klassi valimised
Ebeliis Truu, 6.a klass, 16. oktoober 2017

Taaskord tegi meie klass valimised ja ongi nüüd valitud uued ministrid.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 13. oktoober 2017

Keira Tuisk, 3.a klass, töö pealkiri "Suvine liblikas seentel külas".

Artikkel / KlassiloodSügisluulet 3.d klassilt
Reet Lasn, 13. oktoober 2017

Meie luuletused said nii toredad. Tahame neid ka teiega jagada.

Holger Nõgu, 10.a klass, 13. oktoober 2017

12. oktoobril käisime oma klassiga Sõrves loodusretkel. Külastasime mitmeid huvitavaid objekte ja kohti.

Merike Kivilo, 13. oktoober 2017

Saaremaal viibinud Tapal asuva NATO lahingugrupi koosseisu kuuluv Suurbritannia pataljoni 100-mehelise kompanii neli sõdurit käisid kolmapäeval külas ka meie gümnasistidel. Kolm sõdurit olid pärit Suurbritanniast ja üks Kanadast. Sõdurid rääkisid oma sõjaväeelust, tutvustasid õpilastele sõdurite abivahendeid, jagasid nendega sõduripajukit ning vastasid õpilaste küsimustele.

Merike Kivilo, 13. oktoober 2017

Li Zeng ehk Abby on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes läbis vabatahtliku õpetaja karmi treeringprogrammi ja naudib hiina keele õpetamist.

Merike Kivilo, 12. oktoober 2017

Lu Mengli ehk Lucy on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes on läbinud Konfutsiuse Instituudis mitu eksamit, et pääseda Eestisse õpetajaks, kuid on õppinud veel lisaks Hiina maali- ja paberikunsti, tai chi´d ning hieroglüüfide korrektset ülesehitust.

Lehekülg: järgmine

Kuulutused

Galerii