üles
pühapäev, 17. veebruar 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

17. veebruar

18. veebruar

19. veebruar

20. veebruar

21. veebruar

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

Töötajate sünnipäevad

18. veebruar

21. veebruar

Merle Rekaya, 16. veebruar 2019

Sander Suurhans on KG 30. lennu vilistlane ja meie kehalise kasvatuse õpetaja. 16. veebruaril saab Sander 30. Palju õnne!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 15. veebruar 2019

8. klass õpib tundma eesti kunsti ja jäljendab seda. Konrad Mägi maali "Otepää kirik" jäljendamine. Töö autor Lilia Kasela, 8.c klass.

Arvamus / KultuurMinu sõnum Eestile
Laura Nook, 11.c klass, 15. veebruar 2019

Vabariigi aastapäeva eel on meie koolis saanud ilusaks traditsiooniks kõnede kirjutamine oma kodumaale. Sellel aastal said 9.–12. klasside õpilased ülesandeks kirjutada kõne "Minu sõnum Eestile". Parimatest parimad valiti välja ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse tundides ning kanti ette 4. veebruaril toimunud kõnekoosolekul.

Veebruarikuu kolmel reedel avaldame kõned, mille mõtted saadavad meid pidulikult vabariigi aastapäeva! Sel nädalal avaldame kõne, mille autoriks on Laura Nook 11.c klassist.

Artikkel / KlassiloodHead sõbrapäeva!
Anu Rand, 14. veebruar 2019

1.c klass meisterdas sõbrapäeva eel toredad kaardid parimatele sõpradele.

Valmis tööd tõid meile naeratused näole.

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Liise Kukk
Aksliga Punase mere ääres talvepäikest nautimas. / erakogu2001. aasta lõpetaja - esimesed, kes talaaridega lõpetasid. / erakogu
Anu Liik, 14. veebruar 2019

17. jaanuari arhiivinurgast võis lugeda, et Meie KG ristiemaks on vilistlane Liise Kallas. Kuressaare Gümnaasiumi lõpetas Liise – tookord Kallas, nüüd Kukk – 2001. aastal. Siis riietuti esmakordselt talaaridesse. See oli lennu ettepanek, et oleks vähem muretsemist ning aktusel kõik korrektne. Ja traditsioon sai alguse. Üht-teist kooliajast ja sellest, kuidas tal on läinud peale lõpetamist, Liiselt nüüd teada saamegi.

Kristin Lauri, 13. veebruar 2019

Võistlus oli äärmiselt tasavägine ja punktivahe peaaegu olematu. Kõige suurem konkurents oli II kooliastmes, kus ettasteid oli kõige enam.

Žürii oli koosseisus Karl-Kevin Lauri (4.c klass), Uku Timm (12.c klass), Elise-Maria Trei ( 9.a klass), Gretten Vaga (11.a klass) ja Kaja Puck.

Greete Paaskivi, KG 39. lennu vilistlane, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudeng, 11. veebruar 2019

Ärkan hommikul ja tunnen ootusärevust algava päeva ees. Nii põnev ja veidike hirmutav on mõte minna jälle kooli, teadmata, mida oodata või milleks valmistuda. Söön taas kord nii armsaks saanud ema tehtud hommikuputru ja pakin koti. Tuttav hommikune unine silm ja kiirustamine – kõik on just nagu kunagi varem. Minu plaan algavaks päevaks on olla oma vennale õpilasvarjuks, käia temaga igal pool kaasas, kogeda, milline on tema tavaline päev.

Madli-Maria Naulainen, 11. veebruar 2019

KG 3.–6. klassi tüdrukutel on sel kevadel võimalus osaleda põnevas STEM-klubis. STEM on ingliskeelne vaste loodus- ja täppisteadustele. Ring on mõeldud tõesti ainult tüdrukutele, et julgustada neid tehnoloogiat ja reaalaineid õppima. Algatus pärineb IT-ettevõtjalt Taavi Kotkalt ning seda veavad aktiivsed lapsevanemad.

Ülle Jasmin, 11. veebruar 2019

2.b klass soovib kõigile toredat sea aastat!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 8. veebruar 2019

8. klass õpib tundma eesti kunsti ja jäljendab seda. Konrad Mägi maali "Lõuna-Eesti maastik" jäljendamine. Töö autor Janeli Lember, 8.c klass.

Arvamus / KultuurMinu sõnum Eestile
Peeter Kaju, 10.b klass, 8. veebruar 2019

Vabariigi aastapäeva eel on meie koolis saanud ilusaks traditsiooniks kõnede kirjutamine oma kodumaale. Sellel aastal said 9.–12. klasside õpilased ülesandeks kirjutada kõne "Minu sõnum Eestile". Parimatest parimad valiti välja ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse tundides ning kanti ette 4. veebruaril toimunud kõnekoosolekul.

Järgneval kolmel reedel avaldame kõned, mille mõtted saadavad meid pidulikult vabariigi aastapäeva! Esimesena avaldame 10.b klassi õpilase Peeter Kaju kõne.

Maria Anett Allikveer, 8.a klass, 8. veebruar 2019

Täna, 7. veebruaril 2019, suusalaagri 4. päeval toimus Kääriku MV suusatamises, mis pani end ületama ja tõi paljude laagriliste silmadesse sära.

Angeelika Siinor, 8.b klass, 7. veebruar 2019

Suusalaagri kolmas päev (6. veebruar) on olnud mõnedele gruppidele päris mõnus puhkus ja teistele väsitav, kuid põnev ajaviide.

Arvamus / Klassilood1.b klassi talvine mõistatus
Merle Tustit, 7. veebruar 2019

Mõista, mõista, kes see on?

Vihjeid vastuseks saab 1.b klassi kunstitunni töödest.

10.b klass, 7. veebruar 2019

Kirjandus õpetab ka elu ja kolmapäevahommikuses tunnis oli parim aeg katsetada, kuidas toimib hea tiimitöö ühes klassikollektiivis. Katse oli lihtne: kogu klass pidi ühtses, sobivas tempos liikuma kahel jalal seisva tooli juurest järgmise toolini nii, et tool ei kuku. Läbida tuleb terve ring ja kui katse ebaõnnestub (st kellegi tool kukub), siis tuleb tagasi enda kohale liikuda ja katse algab taas algusest. Kes juhib, kes kuulab, kes jagab häid retsepte – kõik hakkab ses mängus suurepäraselt tööle. Mida siis arvestada...

Arvamus / VariaArhiivinurk XXXIX
Galerii!
10.e klassi etteaste / Arvi Tanila7.b hüppas parimale kohale! / Arvi TanilaŽürii jälgis kõike keskendunult. Või siis mitte. / Arvi Tanila
Gert Lutter, 6. veebruar 2019

Juba järgmise nädala esmaspäeval on taas Playback! Soojenduseks meenutame 2007. aasta üritust, mille lavalaudadel võis näha tõelist tähtede paraadi ...

Gümnaasiumiklasside parimaks jäljendajaks valiti 10.e klass. Nende remiks "Üllatus" oli žürii arvates väga tantsuline ja erilise power'iga!

7.–9. klasside arvestuses võidutses 7.b klass, kes tegi järele Fergie lugu "Fergalicious".

Žürii tunnistas, et parimate valimise töö ei olnud lihtne! Ning nagu fotolt näha, oli aula puupüsti rahvast täis.

Kohtume juba esmaspäeval!

Reportaaż / SportTeine päev suusalaagris
Suusalaagris / Käti SaarSuusalaagris / Käti Saar
Aristel Toomjärv ja Käti Saar, 8.c klass, 6. veebruar 2019

Käärikul on kaheksandikel suusatamine täies hoos.

Artikkel / KlassiloodTalveluule 5.b klassis
Grete Pihl, 6. veebruar 2019

Talv lausa kutsub tegutsema. Ka luuletama.

Lehekülg: /232 järgmine

Galerii