üles
reede, 26. veebruar 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

26. veebruar

27. veebruar

29. veebruar

1. märts

2. märts

4. märts

5. märts

Töötajate sünnipäevad

27. veebruar

Teade, Varia, kuni 28. veebruar 2021
Gert Lutter, 24. veebruar 2021

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

6.b klassi jääb sellest õppeaastast meenutama üks korralikult lumine klassipilt, mille autoriks on Maria Pae.

Kohtume järgmisel nädalal, kui on 2.c klassi kord!

Artikkel / KlassiloodVarjude mäng 3.b klassis
Varjumaalid / 3.b klassVarjumaalid / 3.b klassVarjumaalid / 3.b klass
Merle Tustit, 24. veebruar 2021

Kui loodusõpetuse tunni teemaks on „Valgus ja vari“ ning väljas on imeline, aga väga külm päikeseline talvehommik, siis lõpptulemusena valmisid toredad varjupildid. Koostöö kolmestes gruppides sujus väga hästi: üks laps istus toolil, teine hoidis paberit ja kolmas joonistas. Ja nii kokku kolm korda. Vaadake, kas tunnete kedagi varju järgi ära.

Artikkel / ÕppetööVabariigi aastapäevaks
Youtube video!
Gert Lutter, 20. veebruar 2021

„Vabadus on otsimine. Vabadus on eksimine. Vabadus on kaotamine, jälleleidmine ja lakkamatu küllastumatus,“ on Artur Alliksaar kirjutanud oma luuleridades. Head õpilased ja töötajad! Sel aastal tähistame vaheaja algust ja peatset vabariigi aastapäeva teistmoodi. Isekeskis.

Ning isekeskis, aga samas ikkagi üheskoos, vaatame sel aastal aktuse asemel väikest videotervitust.

Tiiu Smidt, 20. veebruar 2021

22.–23. ja 25. veebruaril on koolimaja avatud kell 7.30–16.00.

20.–21., 24. ja 26.–28. veebruaril on koolimaja suletud.

Ujula on suletud 16. veebruarist kuni 7. märtsini.

Artikkel / Klassilood3.b linnumajad
Linnumajad / 3.b klassLinnumajad / 3.b klass
Merle Tustit, 18. veebruar 2021

3.b klassi lapsed toitsid leevikesi, punaseid ja kollaseid!

Tiina Kaup, 18. veebruar 2021

Marta Hall Kelly esikromaan „Sirelitüdrukud“ on teise maailmasõja aegse kangelanna elust inspireeritud lugu armastusest, lunastusest ja saladustest, mis on olnud peidus aastakümneid.

Youtube video!
Olle Arak, 18. veebruar 2021

Jõuluvaheaja järgsetel nädalatel toimusid KG robotiklubis ja ainetundides filmivõtted, mille käigus sündis KG õpilaste kaasabil video ahelreaktsioonist. Selle videoga osales meie kool ka üle-euroopalises eTwinningu projektis European Chain Reaction 2021.

Marit Tarkin, 17. veebruar 2021

Just sellisel teemal väitlesid koolinoored Eesti Väitlusseltsi meistrivõistluste II etapil. Saaremaad esindas taaskord üks võistkond Sokipöisel koosseisus Riin Suuster, Emeli Pikner ja Thomas Hendrik Liiv. Noored tegelevad järjekindlalt ja põhjalikult väitlustööga ja kogemusi väitluses olla hea tuleb järjest juurde. Seekordne teema eeldas sügavuti majandusvaldkonnaga tutvumist ja hoopis uute terminite ja seisukohtadega kokkupuutumist. Meie tiimi aitasid seekord ette valmistada oma ala professionaalid Richard Kesküla ja Anniki Mikelsaar, kes mõlemad ka maailma tasemel võistlustel osalenud. Suur, suur tänu teile!

Gert Lutter, 17. veebruar 2021

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

Tundub, et 4.a klassile meeldib tööd teha ning seda on ka nende fotolt näha, sest pealkirjaks on nad pannud „Töö kiidab tegijat“.

Järgmisel korral juba 6.b klass! Kohtume!

Gert Lutter, 17. veebruar 2021

Esmaspäeval, 15. veebruaril kuulutati välja õpilasetlejate riigikonkursi parimad. Sel korral videokonkursina toimunud mõõduvõtmisel esindas meie kooli maakondlikul konkursil peapreemia pälvinud Henry Mänd 9.c klassist, kelle esituse hindas nimekas žürii suure tunnustuse vääriliseks.

Tiiu Smidt, 16. veebruar 2021

Vaheajaeelsel nädalavahetusel, 20.–21. veebruaril on koolimaja suletud.

Tõnis Grepp, 12.a klass, 15. veebruar 2021

Kuressaare Gümnaasiumi kirjanduse tunni foorumis arutlesime paari abituriendiga teemal „Distantsõpe on tuleviku reaalsus“. Refereerimiseks kasutasime Õpetajate Lehes ilmunud Sirje Pärismaa artiklit „Kas vajame ka distantsõpet pärast eriolukorda“.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 12. veebruar 2021

Nädala kunstitööks on 9.b klassi õpilase Mariliis Maasiku kunstiolümpiaadi kodutöö, mis hinnati neljanda koha vääriliseks. Teemaks oli „Kohtumine loomaga“ ning pildil oli oluline anda edasi looma emotsiooni.

Merle Rekaya, 12. veebruar 2021

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorud toimusid sel aastal uuenduslikult Tartu Ülikooli veebikeskkonnas Moodle. Kuressaare Gümnaasiumis osales 7.–12. klassini olümpiaadil üle 50 õpilase. Olümpiaad pani proovile nii õpilaste digi-, infootsimis- kui ka järeldamisoskused. Palju õnne olümpiaadil esikümnesse jõudnudtele!

Artikkel / KlassiloodVarsti käes on sõbrapäev
Kaari Maidle, 12. veebruar 2021

3.a klassi laste joonistused sõbrapäeva eel.

Eve Tuisk, 11. veebruar 2021

Täna, 11. veebruaril kuulutati Kadi raadio „Keskpäeva“ saates välja Saare maakonna 2020. aasta noortevaldkonna parimad. Tunnustusüritusel „Noorsootöö ühendab südameid“ pärjati aasta noortevaldkonna tegijaks meie kooli noorsootöötaja Kristin Lauri. Palju õnne!

Karita Aunbaum, 12.c klass, 10. veebruar 2021

Karel Jõeleht on meie uus hiina keele õpetaja ja ta oli nõus meile intervjuu andma.

Gert Lutter, 10. veebruar 2021

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

"Kõige tähtsamad tunnid koolis on eesti keel ja lõunatund, sest need on iga päev," kirjatab klassijuhataja Raina Rääp 1.b klassi foto juurde ja lisab veel, et laste arvates on kõige toredam tund programmeerimine, sest seal saab robotitega mängida.

Jääme ootama 4.a klassi fotot!

Lehekülg: /284 järgmine

Galerii