üles
esmaspäev, 20. august 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

21. august

22. august

23. august

24. august

25. august

26. august

27. august

Töötajate sünnipäevad

21. august

24. august

25. august

Teade, Varia, kuni 21. august 2018
Valdkond: Varia
Gert Lutter, 6. juuli 2018

Kuressaare Gümnaasium pälvis suure tunnustuse, kui valiti Saaremaa vallast konkursi "Kaunis kodu 2018" raames Vabariigi Presidendi tunnustuse nominendiks ning on oodatud pidulikule presidendi vastuvõtule 25. augustil Viljandis.

Õnnitlused ja väikesed meened andis koolijuhatajale Toomas Takkisele üle Saaremaa vallavolikogu esimees Tiiu Aro.

Eve Tuisk, 28. juuni 2018

Kuressaare Gümnaasiumi ajalehe Meie KG toimetus on üks väike töökas rakuke KG kollektiivis. Nüüdseks oleme ka meie suures soojas suves oma mõtetega, kuid see ei tähenda, et lehes midagi ei toimu. Kui ikka midagi tähtsat toimumas, anna meile sellest märku. Reageerime kindlasti! Lihtsalt nii palju lugusid, kui õppeaasta jooksul ilmus, suvehooajal tulemas ei ole. Enne nn hapukurgihooaega tasub aga vaadata, millised lood möödunud õppeaastal kõige rohkem lugejate tähelepanu pälvisid ...

Madli-Maria Naulainen, 24. juuni 2018

Kuressaare Gümnaasiumi vilistlased tähistasid juubelit 22. juunil. Aitäh kõigile, kes armsaks saanud koolimajja kokku tulid, teid oli üle 600! Suur tänu kõigile KG töötajatele ja koostööpartneritele, kes peo õnnestumisse panustasid. Suures piknikusaalis istus koos üle 400 pidulise, diskosaalis lõid meeleolu ja tantsulusti meie oma vilistlas-DJ'd, nostalgiakohvikus lõid keeled ja hääled valla nii mõnedki vilistlased. Oli meeleolukas pidu, loodame, et nautisite. Oleme tänulikud. Kaunist suve!

Saimon Moondu, 12.a klass, 21. juuni 2018

Kolmapäeval, 20. juunil lõpetas Kuressaare Gümnaasiumi 40. lend. Lennukaaslaste nimel võttis sõna Saimon Moondu.

Eve Tuisk, 21. juuni 2018

Õppeaasta jooksul on KGsse unustatud või kaotatud mitmete kotitäite viisi esemeid, alustades trikoodest ja ujumispükstest, lõpetades spordijalatsite ja dressidega. Kui Sinul või Sinu lapsel on mõni asi kadunuks jäänud, ole hea ja tule sellele järele enne 31. juulit. Kauem neid esemeid alles ei hoita. Asjade kättesaamiseks pöördu tööpäevadel haldustuppa 116.

Madli-Maria Naulainen, 20. juuni 2018

Armsad vilistlased. Oleme pikisilmi oodanud hetke, et teiega taas kohtuda. See hetk on nüüd kätte jõudmas. Juba reedel kohtume armsas koolimajas! Et oma külastust paremini planeerida, tuletame meelde ja täpsustame õhtu sisu.

Arvamus / VariaArhiivinurk XVIII
Galerii!
Gert Lutter, 20. juuni 2018

Tere, Triin!

Oled KG vilistlane ja on nii tore, et meie väikest ajalehte loed!

Üks õppeaasta hakkab jälle lõppema, jäänud veel vaid tänane 12. klassi lõpuaktus ja vilistlaste nimekirja lisandubki uus lend numbriga 40 ... 40 lendu, 4310 lõpetajat, 54 kuld- ja 159 hõbemedaliga lõpetajat, kes siit majast tuule tiibadesse saanud.

Juba sel reedel toimub meie kooli 40-aastaseks saamise puhul suur vilistlaste pidu ja loodan, et oled samuti kohal! Koos Pireti, Martini ja Margusega.

Madli-Maria Naulainen, 19. juuni 2018

Täna lõpetasid Kuressaare Gümnaasiumi 9. klasside õpilased. Tuult tiibadesse!

Madli-Maria Naulainen, 15. juuni 2018

Täna külastasid Kuressaare Gümnaasiumi kolleegid Narva Kesklinna Gümnaasiumist, mis on meie kooliga üsna sarnane nii õpilaste kui ka õpetajate arvult. Narva koolitöötajate ja õpetajate huvi oli lähemalt kuulda meie IT-alastest tegemistest, lahendustest ja võimalustest. Kooli tegemisi tutvustasid Toomas Takkis, Madli-Maria Naulainen, Nikolai Räbin ja Maidu Varik.

Arvamus / VariaArhiivinurk XVII
Lendude esindajad süütavad küünlad. / KG arhiivKõneleb Kusti Kokk. / KG arhiivEsineb koor, juhatab Silja Tammeleht. / KG arhiiv
Gert Lutter, 13. juuni 2018

Kui peagi jõuab kätte kooli 40. aastapäeva tähistamine meeleoluka vilistlaspeoga 22. juunil, siis selle nädala arhiivinurka valisin fotod kooli 10. aastapäeva tähistamiselt.

Esimene foto: lendude esindajad süütavad küünlad.

Teisel fotol vaade aulasse (kes mäletab veel seda aula tagaseina?!) ja kõneleb Kusti Kokk.

Kolmandal fotol esineb koor ja juhatab Silja Tammeleht.

Uudis / VariaPärlipäev 2018
Galerii!
Maria Vera Pšenitšnaja, 12.a klass, 12. juuni 2018

Kolmapäeval, 6. juunil toimus Saaremaa kinos Apollo Kuressaare Gümnaasiumi ja huvikooli Inspira parimate õpilaste tunnustusüritus Pärlipäev 2018.

Gert Lutter, 11. juuni 2018

Esmaspäeval, 11. juunil oli meie koolis külas grupp õpetajaid, koolijuhte ja haridusametnikke Peterburist.

Erilist huvi pakkusid külalistele IT-valdkonna teemad.

Kooli tutvustavate ettekannetega esinesid Madli-Maria Naulainen ja Nikolai Räbin, e-õppe võimalustest meie koolis rääkis Maidu Varik ja robootika-alase kava valmistas ette Olle Arak.

Eve Tuisk, 11. juuni 2018

27. aprillil valiti Eesti Vabaharidusliidu uus volikogu, mis omakorda valis 5. juunil uueks volikogu esimeheks Margit Düüna, Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskuse Osilia juhataja. Viimased kolm aastat juhtis Eesti Vabaharidusliidu volikogu Reet Valgmaa õppekeskusest Tõru ja enne seda pikka aega koolijuht Ivo Eesmaa meie naabersaarelt Hiiumaalt. Jõudu-jaksu Sulle, Margit!

Riina Haljas, 8. juuni 2018

Reedel, 8. juunil võttis direktor Toomas Takkis vastu Hiina suursaadiku Li Chao ja saatkonna esinduse. Lisaks juhtkonnale olid külalisi vastu võtmas meie hiina keele õpetajad ja õpilased, kes suvel lähevad noortelaagrisse Shanghais.

Toomas Takkis, 8. juuni 2018

Eelmise aasta vastuvõtul esitasin loetelu meie traditsioonilistest, koolielu just meie koolile iseloomulikest toimetamistest. Sel aastal sean esiplaanile koostöise tegutsemise ja alustan selle tunnustamisest ja äramärkimisest. Koostöö ja osalus on meie kooli põhiväärtuste hulgas kirjas, see tähendab, et me väärtustame pikemat vaadet, mis ulatub palju kaugemale kooli toimetamistest.

Arvamus / VariaArhiivinurk XVI
Saaremaa aasta õpetaja '97 Anu Saabas / Meie Maa, 7.10.1997Saare maakonna aasta õpetaja '99 Marju Kirss / Meie Maa, 30.09.1999Saaremaa aasta õpetaja 2003 Marit Tarkin / Meie Maa, 3.11.2003
Gert Lutter, 6. juuni 2018

Selle nädala arhiivinurk lappas usinalt vanu kaustu ajaleheväljalõigetega ning leidis mitmeid huvitavaid persoonilugusid meie töötajatega, mis ilmunud kohalikes lehtedes.

Mõned tubli tiitliga pärjatud, mõned lihtsalt tublid inimesed :) Esindatud on Saaremaa aasta õpetajad Anu Saabas, Marju Kirss ja Marit Tarkin ning noored õpetajad Ene Riis (Avekukk), Eve Tuisk (Paomees) ja perekond Lehtod.

Lood väga erinevatest aastatest, aga õpetaja töö on ikka endine!

Gert Lutter, 5. juuni 2018

Selle õppeaasta jooksul on olulisemad kooli kodulehekülje osad saanud uue ja senisest mobiilisõbralikuma väljanägemise. Selleks oli ilmselt ka viimane aeg – ligikaudu kolmandik külastusi meie veebilehtedel tehakse mobiilsete seadmetega.

Mis on muutunud?

Tiiu Smidt, 2. juuni 2018

Koolimaja (eraldi ka ujula ja söökla) graafikud suvekuudel.

1.–21. juuni

E–R 7.00–18.00

L 9.00–17.00

P suletud

Ujula suletud!

23.–24. juuni maja suletud

Lehekülg: /27 järgmine

Kuulutused

Galerii