esmaspäev, 18. juuni 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

18. juuni

19. juuni

20. juuni

21. juuni

22. juuni

23. juuni

24. juuni

25. juuni

Töötajate sünnipäevad

19. juuni

23. juuni

24. juuni

25. juuni

Teade, Varia, kuni 21. juuni 2018
Valdkond: Personaalia
Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Martin Villig
Merle Rekaya, 12. juuni 2018

Martin Villigu nimi seostub tänasel päeval ilmselt kõige rohkem Taxifyga, selle aasta märtsikuus tunnustati teda koos vennaga Eesti Aasta Ettevõtja 2018 tiitliga, 2015. aastal kuulutas Eesti Ettevõtlike Noorte Koda ta silmapaistvaks nooreks eestlaseks teaduse ja tehnoloogia kategoorias. See nimekiri ilmselt jätkub. Vaatame täna aga korraks tagasi ...

Raido Kahm, 10. juuni 2018

Menusaates "Eesti otsib superstaari" suurepärase kolmanda koha saavutanud Merilin Mälk naasis pealinnast tohutu kogemustepagasiga. Nüüd plaanib ta pühenduda muusikale, kuid kõrvale ei jää ka kool.

Merle Rekaya, 1. juuni 2018

Mälestuseks ...

Merle Rekaya, 22. mai 2018

21. mail oli KGs külas Kristel Aaslaid. Pärast kahte loengut meie õpilastega istub ta korraks koos minuga maha ruumis 310, et meenutada möödunut ja rääkida tulevikust. Meie vestluse katkestab korraks Kristeli eesti keele õpetaja Maret Laurson, et teda kallistada ja šokolaadiga turgutada. Pärast kohtumist nendib Kristel väikese hämmastusega, kui säravad meie kooli õpetajad ikka on ...

Eve Tuisk, 17. mai 2018

Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskuses Osilia on tööl uus koolitusprojektide juht. Meie KG uuris, kellega täpsemalt tegu on ning kuidas sisseelamine sujub.

Ave Jõgi, 15. mai 2018

Kuuenda klassi Oliveri oleme erinevatel lavadel esinemas näinud-kuulnud ikka. Tähelepanu keskpunkti sattus ta aga Kanal 2 menusaates "Väikesed hiiglased" osalemisega. Sellel puhul võtsime ette väikese jututunni ja rääkisime koolist, muusikast ja – mis seal salata – ka sellest saatest.

Eve Tuisk, 14. mai 2018

Kuressaare Gümnaasiumil on uus projektijuht Anne Keerberg, kes hoiab silma peal kõikvõimalikel allikatel, kust võib kooli arengueesmärke toetavalt lisarahastust leida. Koostöös Osilia kolleegidega aitab ta kaasa ka täiskasvanuhariduse projektidele. Praegu valmistab ta juba ette kahte uuendusliku õppevara soetamise ja ühiskasutuse projekti.

Artikkel / PersonaaliaKG hea haldjas – Lea Rooda 75
Ave Jõgi, 28. aprill 2018

Lea Roodat võib päris oma õpetajaks pidada küll endine Kuressaare Põhikool, ometi sai ka Kuressaare Gümnaasiumile õnneks nii mõnedki head aastad koos töötada selle vahva energilise naisega.

Ave Jõgi, 27. aprill 2018

Täna ajame natuke sünnipäevajuttu meie kooli õpetaja Virge Lemberiga. On just õige aeg mõtiskleda selle päeva tähenduse üle ning ikka ja jälle midagi uut teada saada meie heast kolleegist ja õpetajast. Niisiis esitame talle mõned küsimused.

Merle Rekaya, 27. aprill 2018

Kuressaare Gümnaasiumis töötab väga armas inimene Leili Võrel, kes tähistab 27. aprillil oma 60. sünnipäeva. Ega me Meie KG toimetuses Leilile valikuvariante, kas teeme temast loo ajalehes, ei andnudki, sest just tema muudab iga päev meie kõigi elu natuke mõnusamaks oma olemusega ja põhjalikkusega oma töös.

Ave Jõgi, 25. aprill 2018

Kord juhtunud Kingissepa II Keskkoolis selline lugu: algas füüsika kontrolltöö, õpilased kordasid veel viimaseid valemeid, nagu ikka. Mõni (näiteks õpilane MK) oli tööks ka “põhjalikumalt” valmistunud ja kirjutanud vihiku tagakaanele ideaalse spikri, et siis õigel ajal vihik ümber keerata ja …

Uudis / PersonaaliaKG Uhkus – Maidu Varik
Galerii!
KG Uhkus – Hilja Metsmaa ja Maidu Varik / Gert LutterKõneleb äsja KG Uhkuse aunimetuse pälvinud Maidu Varik / Gert Lutter
Madli-Maria Naulainen, 16. aprill 2018

15. aprilli juubeligalal kuulutati välja KG Uhkuse aunimetuse saaja. Selle pälvis KG 40. sünnipäeval kooli esimese lennu vilistlane ja praegune õppealajuhataja Maidu Varik. Ettepanek nominatsiooniks tuli kooli vilistlase Indrek Väli poolt. 

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Indrek Saar
Indrek Saar otsustas ühel heal päeval "oivikuks" hakata ja õppis sellest ajast peale neljadele-viitele / Kadri Purje13. lend ja b klass. Indrek Saar istub ees keskel / KG arhiiv
Raido Kahm, 13. aprill 2018

Kultuuriminister Indrek Saar, Kuressaare Gümnaasiumi 13. lennu vilistlane, meenutab kooli 40. juubeliaastal oma kooliaegseid tegemisi-toimetamisi ja räägib sellest, mis pärast edasi sai.

Kerstin Tang ja Laura Priske, 11.a klass, 13. aprill 2018

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal oodata kooli igas kuus muusikutest vilistlasi. Märtsikuus jutustas 36. lennu vilistlane Grete Paia nii noorematele kui ka pisut vanematele oma gümnaasiumiajast ja tegemistest peale seda. Grete oli meelsasti nõus rääkima ka oma kogemustest Meie KGle.

Eve Tuisk, 9. aprill 2018

Kui Laura-Liisa 10 aastat tagasi KG lõpetas, tahtis ta kindlasti ajakirjanikuks saada. Aga läks hoopis nii, et ta sattus programmi Noored Kooli ja sealt edasi juba hoopis teises suunas – endalegi pisut ootamatult sidus ta end lastega.

Eve Tuisk, 20. märts 2018

Sihtasutus Innove kutsus koolide meediaväljaandeid üles tunnustama oma kooli meesõpetajaid. Kuressaare Gümnaasiumis töötab neid sel õppeaastal kaksteist. Seoses kooli 40. ja Eesti Vabariigi 100. juubeliaastaga otsustas Meie KG toimetus pöörata erilise tähelepanu kooli esimese lennu vilistlasele, praegusele õppealajuhatajale ja ühiskonnaõpetuse õpetajale Maidu Varikule. Andsime sõna ägedale mehele endale, kuid palusime teda portreteerida ka õpilasel, vilistlasel ja kolleegidel. Siin ta on!

Merle Rekaya, 8. veebruar 2018

Teisest poolaastast töötab Kuressaare Gümnaasiumis muusikaõpetajana Anita Kangur. Meie KG tundis huvi tema tegemiste vastu.

Anu Liik, 31. jaanuar 2018

Teine poolaasta tõi täiendust KG matemaatikaõpetajate ridadesse – juba teist nädalat tegutseb siin Enda Torga, pühendudes koos meie noorte gümnasistidega juurimisele, logaritmidele, trigonomeetriale ...

Lehekülg: /10 järgmine

Galerii