esmaspäev, 18. juuni 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

18. juuni

19. juuni

20. juuni

21. juuni

22. juuni

23. juuni

24. juuni

25. juuni

Töötajate sünnipäevad

19. juuni

23. juuni

24. juuni

25. juuni

Teade, Varia, kuni 21. juuni 2018
Rubriik: Artikkel
Artikkel / Klassilood4.b – piknikult keskaega!
4.b õpilased, 15. juuni 2018

Miks selline pealkiri? Eks ikka seepärast, et 4.b klassi praktikanädal algas piknikuga ja lõppes retkega keskaega.

Merle Tustit, 15. juuni 2018

6. juuni hommikul asus rõõmus 3.b ja 3.c klassi reisiseltskond teele Hiiumaa poole. Sõru sadamas ootas meid giid õpetaja Ene. Ja Hiiumaa avastamine võis alata.

Artikkel / Klassilood6.c klassi reis Ida-Virumaale
Merily Saksakulm, 6.c klass, 14. juuni 2018

Meie klassireisi sihtpunktiks oli Kohtla kaevandusmuuseum ja teel sai külastatud ka mitmeid teisi huvipakkuvaid vaatamisväärsusi.

Artikkel / Klassilood8. klassid praktikapäeval
Irene-Liis Saar, 8.b klass, 13. juuni 2018

Neljapäeval, 7. juunil käisid 8. klassid praktikapäeva raames Kuressaare lennujaamas ja Kuressaare reoveepuhastusjaamas.

Aija Lember, Senta Koplimäe, 6.b klass, 13. juuni 2018

7. juuni hommikul kell 7.15 hakkas Kuressaare Gümnaasiumi eest sõitma buss mandri poole. Esimesena läksime Türi Rahvusringhäälingumuuseumisse. Seal saime teha oma telesaate. Iga paar pidi uudise välja mõtlema ja siis selle kaamera ees ette lugema.

Ebeliis Truu, 6.a klass, 13. juuni 2018

5.–6. juunil toimusid 7.c ja 6.a projektipäevad, mille raames käisime nii Paides, Narvas, Kohtla-Järvel, Jõhvis kui ka Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseumis. Reisi jooksul saime palju erinevaid asju proovida ja teada. Sellega seoses küsisin reisikaaslastelt taaskord kaks küsimust: mida reisil õppisid?; mis ja miks sulle kõige rohkem meelde jäi?

Thomas Hendrik Liiv, 7.b klass, 12. juuni 2018

7.b klassi praktikapäevad toimusid 4.–5. juunil. Meie seiklus algas varahommikul kell 6.35, kui pidime olema kohal KG ees. Alustasime bussisõitu kell 6.45 ning suundusime Rakverre, et sealsesse linnusesse ekskursioonile minna. Rakvere linnusesse jõudes käisime kõigepealt Rakvere linna sümbolit Tarvast uurimas. See oli üks väga suur kuju pullist. Seejärel suundusime linnusesse sisse ning tänu meie giidile õppisime palju linnuse kohta.

Grete Pihl, 12. juuni 2018

Viimasel koolinädalal külastasid kõik Kuressaare Gümnaasiumi 4. klassid Silma Õpikoda Haapsalu lähedal. Õppepäevad Silma Õpikojas toimusid KIK-i poolt rahastatud õuesõppeprojekti raames.

Lelet Aavik, 11. juuni 2018

4.–6. juunil õppis meie kooli 4.d klass Kihelkonna koolis. Väikest maakooli külastati juba teist aastat! Sellest, mida me nende päevade jooksul täpselt tegime, kirjutab 4.d klassi õpilane Geito Jermolov. Vaata ka videot, mille pani kokku 12.a klassi õpilane Kateriine Püüa!

Toomas Takkis, 8. juuni 2018

Eelmise aasta vastuvõtul esitasin loetelu meie traditsioonilistest, koolielu just meie koolile iseloomulikest toimetamistest. Sel aastal sean esiplaanile koostöise tegutsemise ja alustan selle tunnustamisest ja äramärkimisest. Koostöö ja osalus on meie kooli põhiväärtuste hulgas kirjas, see tähendab, et me väärtustame pikemat vaadet, mis ulatub palju kaugemale kooli toimetamistest.

Reet Lasn, 6. juuni 2018

Meie kooli 27 õpilast 3.a ja 3.d klassist ning 5 õpilast 4.c klassist sõitsid esmaspäeval, 4. juunil Paidesse konverentsile. Konverents oli pühendatud väikestele kodu-uurijatele üle Eesti.

Artikkel / Klassilood1.a õunapuud
Stevelin Tamm, 6. juuni 2018

Kevadisest elutungist

imbus puusse värsket verd,

juba enne lehti pungist

puhkes valget õitemerd.

J. Oro

Merle Rekaya, 1. juuni 2018

Mälestuseks ...

Eve Tuisk, 30. mai 2018

Teisipäeval, 29. mail oli kõikidel soovijatel võimalus kohtuda meie kooli 38. lennu vilistlase Uudo Sepaga, kes sel pühapäeval astub üles saate "Eesti otsib superstaari" superfinaalis Saku suurhallis. Uudo üllatusvastuvõtu korraldas saatemeeskond Kuressaare kuursaali esisel platsil, kus kohal olid nii vallavanem Madis Kallas kui ka fännid KGst ning mujalt. Vallavanema sõnul on Uudo juba praegu võitja, ei ole vahet, kas ta tuleb saatest koju esimese või teise kohaga. Me oleme selle mõttega päri!

Artikkel / SportParim võitku!
Annmarie-Tuuli Koskinen, 12.b klass, 25. mai 2018

Reedel, 18. mail toimus linna staadioni muruplatsil pingeline jalgpallivõistlus – KG vs SÜG. Kuna mõlemad koolid on eelnevatel võistlustel tublid olnud ja seetõttu viiki jäänud, oli mäng veelgi pingelisem – karika viib koju võitja. Eelnevalt on olnud korv- ja võrkpallivõistlused, kus KG tüdrukud võitsid mõlemal alal ja SÜGi poisid võitsid samuti.

Eve Tuisk, 24. mai 2018

9. klassidel on täna viimane koolipäev, mis päädib emotsionaalse tutiaktuse ja meeleoluka tutijooksuga. Homsest hakkavad põhikooli lõpetajad keskenduma lõpueksamitele. Seega on käes ka viimaste klassijuhatajatundide aeg. Eile kohtusid 9.b klassi õpilased oma armsa esimese klassijuhataja Merle Tustitiga, kes nagu kord ja kohus viis läbi ka viimase tunnikontrolli.

Pilvi Karu, 22. mai 2018

Laulukarussell tiirleb pidevalt juba oi kui palju aastaid, 2018. aastal koos meie kooli õpilaste Marili Paimre ja Oliver Leppikuga. Viimastel aegadel jõuab telesaade vaatajate ette üle aasta, kuid laululaste teekond sinna nõuab keerlemist ja tiirlemist väiksematel lauluvõistlustel oma kodukohtades kogu vahepealse aja jooksul.

Raina Rääp, 21. mai 2018

Lillel liblikas kirjutiib ...

Lehekülg: /88 järgmine

Galerii