üles
esmaspäev, 20. august 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

21. august

22. august

23. august

24. august

25. august

26. august

27. august

Töötajate sünnipäevad

21. august

24. august

25. august

Teade, Varia, kuni 21. august 2018
Rubriik: Artikkel
Ave Jõgi, 9. august 2018

Tänase loo pealkirja jaoks isiklikust toimikust nopitud lause ütleb tegelikult juubilari enda kohta kõik ära. Kati pika pedagoogikarjääri jooksul sai see väide korduvalt kinnitust.

Ave Jõgi, 17. juuli 2018

Kas te teate, mitu lammast peate direktorile tooma, kui tahate last meie kooli panna? Või seda, et kohvik-sööklasse Noorus tööle kandideerides peate oskama läti keelt. Aga ka seda, et kõnnitee tuleb ehitada sinna, kus käiakse! Või et kasta on vaja ...

Tänasele juubilarile, meie koolijuhile Toomas Takkisele soovime õnne kogu kooliperega, soove saatmas väike pilguheit kauaselt kolleegilt ja "võitluskaaslaselt", õppealajuhatajalt Maidu Varikult.

Eve Tuisk, 28. juuni 2018

Kuressaare Gümnaasiumi ajalehe Meie KG toimetus on üks väike töökas rakuke KG kollektiivis. Nüüdseks oleme ka meie suures soojas suves oma mõtetega, kuid see ei tähenda, et lehes midagi ei toimu. Kui ikka midagi tähtsat toimumas, anna meile sellest märku. Reageerime kindlasti! Lihtsalt nii palju lugusid, kui õppeaasta jooksul ilmus, suvehooajal tulemas ei ole. Enne nn hapukurgihooaega tasub aga vaadata, millised lood möödunud õppeaastal kõige rohkem lugejate tähelepanu pälvisid ...

Saimon Moondu, 12.a klass, 21. juuni 2018

Kolmapäeval, 20. juunil lõpetas Kuressaare Gümnaasiumi 40. lend. Lennukaaslaste nimel võttis sõna Saimon Moondu.

Anu Saabas, 21. juuni 2018

Tänavu lõpetas kiituskirjaga klassikursuse 70 põhikooliõpilast.

Eve Tuisk, 18. juuni 2018

Ei ole mingi saladus, et lugemine avardab silmaringi ja viib erinevatesse kohtadesse rändama. Raamatuid lugev inimene on sügav ja intelligentne, temaga on põnev suhelda. Just seepärast pöörasime möödunud õppeaastal lugemisele meie koolis erilist tähelepanu. Lugemisprojekti "Kogu KG loeb" käigus viisime läbi erinevaid üritusi ning saime tagasisidet põnevamate teoste ja mõtete kohta, mida loetu tekitas.

Artikkel / Klassilood4.b – piknikult keskaega!
4.b õpilased, 15. juuni 2018

Miks selline pealkiri? Eks ikka seepärast, et 4.b klassi praktikanädal algas piknikuga ja lõppes retkega keskaega.

Merle Tustit, 15. juuni 2018

6. juuni hommikul asus rõõmus 3.b ja 3.c klassi reisiseltskond teele Hiiumaa poole. Sõru sadamas ootas meid giid õpetaja Ene. Ja Hiiumaa avastamine võis alata.

Artikkel / Klassilood6.c klassi reis Ida-Virumaale
Merily Saksakulm, 6.c klass, 14. juuni 2018

Meie klassireisi sihtpunktiks oli Kohtla kaevandusmuuseum ja teel sai külastatud ka mitmeid teisi huvipakkuvaid vaatamisväärsusi.

Artikkel / Klassilood8. klassid praktikapäeval
Irene-Liis Saar, 8.b klass, 13. juuni 2018

Neljapäeval, 7. juunil käisid 8. klassid praktikapäeva raames Kuressaare lennujaamas ja Kuressaare reoveepuhastusjaamas.

Aija Lember, Senta Koplimäe, 6.b klass, 13. juuni 2018

7. juuni hommikul kell 7.15 hakkas Kuressaare Gümnaasiumi eest sõitma buss mandri poole. Esimesena läksime Türi Rahvusringhäälingumuuseumisse. Seal saime teha oma telesaate. Iga paar pidi uudise välja mõtlema ja siis selle kaamera ees ette lugema.

Ebeliis Truu, 6.a klass, 13. juuni 2018

5.–6. juunil toimusid 7.c ja 6.a projektipäevad, mille raames käisime nii Paides, Narvas, Kohtla-Järvel, Jõhvis kui ka Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseumis. Reisi jooksul saime palju erinevaid asju proovida ja teada. Sellega seoses küsisin reisikaaslastelt taaskord kaks küsimust: mida reisil õppisid?; mis ja miks sulle kõige rohkem meelde jäi?

Thomas Hendrik Liiv, 7.b klass, 12. juuni 2018

7.b klassi praktikapäevad toimusid 4.–5. juunil. Meie seiklus algas varahommikul kell 6.35, kui pidime olema kohal KG ees. Alustasime bussisõitu kell 6.45 ning suundusime Rakverre, et sealsesse linnusesse ekskursioonile minna. Rakvere linnusesse jõudes käisime kõigepealt Rakvere linna sümbolit Tarvast uurimas. See oli üks väga suur kuju pullist. Seejärel suundusime linnusesse sisse ning tänu meie giidile õppisime palju linnuse kohta.

Grete Pihl, 12. juuni 2018

Viimasel koolinädalal külastasid kõik Kuressaare Gümnaasiumi 4. klassid Silma Õpikoda Haapsalu lähedal. Õppepäevad Silma Õpikojas toimusid KIK-i poolt rahastatud õuesõppeprojekti raames.

Lelet Aavik, 11. juuni 2018

4.–6. juunil õppis meie kooli 4.d klass Kihelkonna koolis. Väikest maakooli külastati juba teist aastat! Sellest, mida me nende päevade jooksul täpselt tegime, kirjutab 4.d klassi õpilane Geito Jermolov. Vaata ka videot, mille pani kokku 12.a klassi õpilane Kateriine Püüa!

Toomas Takkis, 8. juuni 2018

Eelmise aasta vastuvõtul esitasin loetelu meie traditsioonilistest, koolielu just meie koolile iseloomulikest toimetamistest. Sel aastal sean esiplaanile koostöise tegutsemise ja alustan selle tunnustamisest ja äramärkimisest. Koostöö ja osalus on meie kooli põhiväärtuste hulgas kirjas, see tähendab, et me väärtustame pikemat vaadet, mis ulatub palju kaugemale kooli toimetamistest.

Reet Lasn, 6. juuni 2018

Meie kooli 27 õpilast 3.a ja 3.d klassist ning 5 õpilast 4.c klassist sõitsid esmaspäeval, 4. juunil Paidesse konverentsile. Konverents oli pühendatud väikestele kodu-uurijatele üle Eesti.

Artikkel / Klassilood1.a õunapuud
Stevelin Tamm, 6. juuni 2018

Kevadisest elutungist

imbus puusse värsket verd,

juba enne lehti pungist

puhkes valget õitemerd.

J. Oro

Lehekülg: /88 järgmine

Kuulutused

Galerii