esmaspäev, 18. juuni 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

18. juuni

19. juuni

20. juuni

21. juuni

22. juuni

23. juuni

24. juuni

25. juuni

Töötajate sünnipäevad

19. juuni

23. juuni

24. juuni

25. juuni

Teade, Varia, kuni 21. juuni 2018
Rubriik: Intervjuu
Eve Tuisk, 14. juuni 2018

Pärast saate "Eesti otsib superstaari" võitu on KG 38. lennu vilistlase Uudo Sepa päevad täis tihedat sagimist: küll osaleb ta erinevate raadiojaamade (hommiku)programmides, küll annab intervjuusid erinevatele väljaannetele. Meie rõõmuks leidis ta hilistel öötundidel aega vastata ka oma koolikaaslaste küsimustele. Fännid Saaremaalt uurisid temalt nii kooliaja kui ka edasiste plaanide kohta.

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Martin Villig
Merle Rekaya, 12. juuni 2018

Martin Villigu nimi seostub tänasel päeval ilmselt kõige rohkem Taxifyga, selle aasta märtsikuus tunnustati teda koos vennaga Eesti Aasta Ettevõtja 2018 tiitliga, 2015. aastal kuulutas Eesti Ettevõtlike Noorte Koda ta silmapaistvaks nooreks eestlaseks teaduse ja tehnoloogia kategoorias. See nimekiri ilmselt jätkub. Vaatame täna aga korraks tagasi ...

Maidu Varik, 12. juuni 2018

Sel õppeaastal esimest korda toimunud konkursi Aasta Kool 2018 võitis Tallinna 32. keskkool.

Selle tubli kooli direktor ja õppealajuhataja nimetavad oma kooli vahel ka saarlaste kooliks või KG filiaaliks, sest direktor Maarja Merigan on KG 16. lennu vilistlane ja gümnaasiumiastme õppealajuhataja Kerstin Vessik lõpetas meil 24. lennus.

Järgnevalt lühiusutlus 2018. aasta parima kooli direktori Maarja Meriganiga.

Raido Kahm, 10. juuni 2018

Menusaates "Eesti otsib superstaari" suurepärase kolmanda koha saavutanud Merilin Mälk naasis pealinnast tohutu kogemustepagasiga. Nüüd plaanib ta pühenduda muusikale, kuid kõrvale ei jää ka kool.

Eve Tuisk, 4. juuni 2018

Mihkel Tanila on Kuressaare Gümnaasiumi 32. lennu vilistlane. Tema klassijuhataja gümnaasiumis oli Sirje Metsküll. Nagu paljud teavad, esindas Mihkel viimasel võrkpallihooajal just Saaremaad – kusjuures väga tulemuslikult. Mihkel oli lahkelt nõus oma sportlaskarjäärist pisut Meie KGga rääkima.

Hedili Nõu, 10.c klass, 23. mai 2018

Meie kooli 10.c klassi õpilane Marilis Remmel käis Marokos toimunud rahvusvahelistel koolispordivõistlustel ja saavutas kaugushüppes tubli 4. koha.

Merle Rekaya, 22. mai 2018

21. mail oli KGs külas Kristel Aaslaid. Pärast kahte loengut meie õpilastega istub ta korraks koos minuga maha ruumis 310, et meenutada möödunut ja rääkida tulevikust. Meie vestluse katkestab korraks Kristeli eesti keele õpetaja Maret Laurson, et teda kallistada ja šokolaadiga turgutada. Pärast kohtumist nendib Kristel väikese hämmastusega, kui säravad meie kooli õpetajad ikka on ...

Eve Tuisk, 17. mai 2018

Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskuses Osilia on tööl uus koolitusprojektide juht. Meie KG uuris, kellega täpsemalt tegu on ning kuidas sisseelamine sujub.

Eve Tuisk, 14. mai 2018

Kuressaare Gümnaasiumil on uus projektijuht Anne Keerberg, kes hoiab silma peal kõikvõimalikel allikatel, kust võib kooli arengueesmärke toetavalt lisarahastust leida. Koostöös Osilia kolleegidega aitab ta kaasa ka täiskasvanuhariduse projektidele. Praegu valmistab ta juba ette kahte uuendusliku õppevara soetamise ja ühiskasutuse projekti.

Ave Jõgi, 27. aprill 2018

Täna ajame natuke sünnipäevajuttu meie kooli õpetaja Virge Lemberiga. On just õige aeg mõtiskleda selle päeva tähenduse üle ning ikka ja jälle midagi uut teada saada meie heast kolleegist ja õpetajast. Niisiis esitame talle mõned küsimused.

Elisa Saar, 7.c klass, 19. aprill 2018

Mina viisin intervjuu läbi oma vanaema Õilme Saarega. Ma valisin tema, kuna ta käib hästi palju reisimas ja alati, kui ta tagasi tuleb, räägib ta huvitavaid jutte. Ka mind huvitab väga reisimine, nii et sellepärast tegin intervjuu oma vanaemaga.

Käti Saar, 7.c klass, 18. aprill 2018

Mina teen intervjuu oma venna Ergoga, kes elas viis kuud koos Mariliga Austraalias. Ma teen temaga intervjuu, sest ma tahan ka ise selle reisi kohta teada saada.

Karl Marcus Šalamov, 7.c klass, 17. aprill 2018

Mina otsustasin intervjueerida enda ema – Kristina Mägi, sest ta on minu arvates väga huvitav inimene. Ta on turismiinfo töötaja ja ta hobi on pildistamine. Ta käib erinevaid pidusid ja teisi kohti pildistamas ja ta töötab turismiinfos, kus ta on teada saanud palju huvitavaid asju ja on rääkinud huvitavate inimestega.

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Indrek Saar
Indrek Saar otsustas ühel heal päeval "oivikuks" hakata ja õppis sellest ajast peale neljadele-viitele / Kadri Purje13. lend ja b klass. Indrek Saar istub ees keskel / KG arhiiv
Raido Kahm, 13. aprill 2018

Kultuuriminister Indrek Saar, Kuressaare Gümnaasiumi 13. lennu vilistlane, meenutab kooli 40. juubeliaastal oma kooliaegseid tegemisi-toimetamisi ja räägib sellest, mis pärast edasi sai.

Kerstin Tang ja Laura Priske, 11.a klass, 13. aprill 2018

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal oodata kooli igas kuus muusikutest vilistlasi. Märtsikuus jutustas 36. lennu vilistlane Grete Paia nii noorematele kui ka pisut vanematele oma gümnaasiumiajast ja tegemistest peale seda. Grete oli meelsasti nõus rääkima ka oma kogemustest Meie KGle.

Eve Tuisk, 9. aprill 2018

Kui Laura-Liisa 10 aastat tagasi KG lõpetas, tahtis ta kindlasti ajakirjanikuks saada. Aga läks hoopis nii, et ta sattus programmi Noored Kooli ja sealt edasi juba hoopis teises suunas – endalegi pisut ootamatult sidus ta end lastega.

Intervjuu / KlassiloodKarl Berens on Eesti meister
Ebeliis Truu, 6.a klass, 29. märts 2018

6.a klassi õpilane Karl Berens on U-14 vanuseastme Eesti meister 60 meetri sprindis.

Eve Tuisk, 20. märts 2018

Sihtasutus Innove kutsus koolide meediaväljaandeid üles tunnustama oma kooli meesõpetajaid. Kuressaare Gümnaasiumis töötab neid sel õppeaastal kaksteist. Seoses kooli 40. ja Eesti Vabariigi 100. juubeliaastaga otsustas Meie KG toimetus pöörata erilise tähelepanu kooli esimese lennu vilistlasele, praegusele õppealajuhatajale ja ühiskonnaõpetuse õpetajale Maidu Varikule. Andsime sõna ägedale mehele endale, kuid palusime teda portreteerida ka õpilasel, vilistlasel ja kolleegidel. Siin ta on!

Lehekülg: /8 järgmine

Galerii