üles
esmaspäev, 20. august 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

21. august

22. august

23. august

24. august

25. august

26. august

27. august

Töötajate sünnipäevad

21. august

24. august

25. august

Teade, Varia, kuni 21. august 2018
Valdkond: Kultuur
Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 22. juuni 2018

Kätlin Hiiuväin, 9.a klass. Kuressaare Gümnaasium – vabadus, ilu, tõde.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 15. juuni 2018

Käti Saar, 7.c klass. Töö pealkirjaga "Meie armas Kuressaare Gümnaasium".

Eve Tuisk, 14. juuni 2018

Pärast saate "Eesti otsib superstaari" võitu on KG 38. lennu vilistlase Uudo Sepa päevad täis tihedat sagimist: küll osaleb ta erinevate raadiojaamade (hommiku)programmides, küll annab intervjuusid erinevatele väljaannetele. Meie rõõmuks leidis ta hilistel öötundidel aega vastata ka oma koolikaaslaste küsimustele. Fännid Saaremaalt uurisid temalt nii kooliaja kui ka edasiste plaanide kohta.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 10. juuni 2018

Kertlyn Kiil, 7.c klass. Töö pealkirjaga "Tahame koolis olla!"

Reet Lasn, 6. juuni 2018

Meie kooli 27 õpilast 3.a ja 3.d klassist ning 5 õpilast 4.c klassist sõitsid esmaspäeval, 4. juunil Paidesse konverentsile. Konverents oli pühendatud väikestele kodu-uurijatele üle Eesti.

Jade Marie Laido, 10.a klass, 5. juuni 2018

Kui Merilin tundi jõudis, olid klassikaaslased teda juba õhupallide ja koogiga vastu võtmas. Koogid jagatud, algas pressikonverents. Merilin oli kohustatud pudelit keerutamata vastama kõikidele küsimustele. Arutatud sai sotsiaalmeediat, kostüümidevalikut ning edasisi plaane. Temast on saanud rahulik, positiivselt mõtestatud ning suure elukogemusega noor neiu. "KG on nii vastutulelik, et ma olen väga motiveeritud taas õpingutega alustama, olen rõõmus ja rahul, " ütleb Merilin.

Madli-Maria Naulainen, 5. juuni 2018

KG 10.b klassi õpilased kaitsesid eelmisel nädalal Kuressaare Kunstikoolis oma lõputööd ja lõpetasid kunstikooli. Palju õnne!

Merle Rekaya, 4. juuni 2018

Palju õnne, Uudo!

Kuressaare Gümnaasiumi 40. sünnipäevaks saime kena kingituse. Meie 38. lennu vilistlane Uudo krooniti Eesti superstaariks ja meie 10. klassi õpilane Merilin Mälk tuli superlauljate seas kolmandale kohale! Me oleme teie üle väga uhked!!!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 2. juuni 2018

Bret Nepper, 9.b klass. Palju õnne, armas kool!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 25. mai 2018

Maris Kazlas, 9.a klass. Kuressaare Gümnaasium 40.

Merle Rekaya, 25. mai 2018

Sellel aastal kehtib lihtne reegel: kui oled Kuressaare Gümnaasiumi korraldataval Solistical edukalt osalenud, oled saates "Eesti otsib superstaari" kolme parima seas. Pühapäeval, 27. mail on TV 3 ette naelutatud pea kõik saarlased, sest superstaari-tiitel on väga lähedal. Uudo Sepp, Solistica parim saarlane 2014, Merilin Mälk, Solistica parim saarlane 2017, ja Sissi Nylia Benita, Solistica 2017 grand prix, on pakkunud meeldejäävaid elamusi meie konkursi lavalaudadel.

Gert Lutter, 24. mai 2018

Esmaspäeval, 21. mail toimus Kuressaare kultuurikeskuses Inspira heategevuslik kevadkontsert.

Eriti ägedad õhtujuhid Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand juhatasid sisse meeleolukad esinemised Inspira laulu- ja tantsulastelt ning loomulikult ei puudunud ka Sõleseppade etteasted!

Pilvi Karu, 22. mai 2018

Laulukarussell tiirleb pidevalt juba oi kui palju aastaid, 2018. aastal koos meie kooli õpilaste Marili Paimre ja Oliver Leppikuga. Viimastel aegadel jõuab telesaade vaatajate ette üle aasta, kuid laululaste teekond sinna nõuab keerlemist ja tiirlemist väiksematel lauluvõistlustel oma kodukohtades kogu vahepealse aja jooksul.

Gert Lutter, 21. mai 2018

Esmaspäeval, 21. mail külastas kooli muusikaosakonna projekti "Vilistlased kooli" raames 31. lennu vilistlane, laulja ja näitleja Kristel Aaslaid. Kristel rääkis oma elust enne KGd, lahedatest tegemistest kooliajal ja sellest, millega ta on tegelenud peale KG lõpetamist.

Pikem intervjuu Kristeliga ilmub peagi Meie KGs!

Mai Rand, 21. mai 2018

11.c klassi õpilane Jaan Kask saavutas Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi koolinoorte ja noorte heliloojate 5. digitaalse heliloomingu konkursil elektroonilise tantsumuusika kategoorias (16–19-aastaste vanuserühmas) auhinnalise II koha teosega “Mars”. Palju õnne!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 18. mai 2018

Liselle Magus, 8.a klass. Eesti maalikunstniku Konrad Mägi maali "Lõuna-Eesti maastik" jäljendamine.

Ene Pidmann, 18. mai 2018

Joonistusvõistlusel "Kohtumine Eerik Haameriga" võitsid Saare maakonna keskraamatukogu eripreemia Käti Saar ja raamatukogu lisaauhinna Kertlyn Kiil 7.c klassist ning Hallikivi seikluspargi priipääsme Kaspar Lest 7.b klassist.

Mai Rand, 16. mai 2018

10. mail külastasid meie 3.–4.klasside mudilaskoori Ave Sol-bemoll vahvad lauluritsikad Kahtla kooli ja andsid seal meeleoluka kevadkontserdi.

Lehekülg: /54 järgmine

Kuulutused

Galerii