üles
esmaspäev, 20. august 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

21. august

22. august

23. august

24. august

25. august

26. august

27. august

Töötajate sünnipäevad

21. august

24. august

25. august

Teade, Varia, kuni 21. august 2018
Valdkond: Sport
Eve Tuisk, 4. juuni 2018

Mihkel Tanila on Kuressaare Gümnaasiumi 32. lennu vilistlane. Tema klassijuhataja gümnaasiumis oli Sirje Metsküll. Nagu paljud teavad, esindas Mihkel viimasel võrkpallihooajal just Saaremaad – kusjuures väga tulemuslikult. Mihkel oli lahkelt nõus oma sportlaskarjäärist pisut Meie KGga rääkima.

Ülle Räim, 31. mai 2018

Kooliaasta lõpus on kokkuvõtete tegemiste aeg. On selgunud parimad klassid spordis. Võistlus tekitab koolielus sportlikke võistlusmomente, tähtsustades spordi olemust, ning väärtustab ausust – ausa mängu ideaali. Vastavalt võistluse juhendile autasustakase parimaid rahalise preemiaga.

Artikkel / SportParim võitku!
Annmarie-Tuuli Koskinen, 12.b klass, 25. mai 2018

Reedel, 18. mail toimus linna staadioni muruplatsil pingeline jalgpallivõistlus – KG vs SÜG. Kuna mõlemad koolid on eelnevatel võistlustel tublid olnud ja seetõttu viiki jäänud, oli mäng veelgi pingelisem – karika viib koju võitja. Eelnevalt on olnud korv- ja võrkpallivõistlused, kus KG tüdrukud võitsid mõlemal alal ja SÜGi poisid võitsid samuti.

Gert Lutter, 24. mai 2018

Neljapäeva hommikul tervitasid kooli varaseid töölesaabujaid lintidega kinni tõmmatud sissesõiduteed – nimelt toimuvad esialgu kaheks päevaks planeeritud õuevahetunnid, mille käigus saab kooli sisehoovi parklast mängu- ja tantsuväljak.

Hedili Nõu, 10.c klass, 23. mai 2018

Meie kooli 10.c klassi õpilane Marilis Remmel käis Marokos toimunud rahvusvahelistel koolispordivõistlustel ja saavutas kaugushüppes tubli 4. koha.

Kätriin Rohulaid, 8.c klass, 22. mai 2018

Neljapäeval, 17. mail toimus Kuressaare Gümnaasiumis klassidevaheline teatevõistlus KG Pentatlon, kus osalesid õpilased esimesest kuni 12. klassini ja ootatud olid nii vilistlased kui ka lapsevanemad. Küsisime osalejatelt, kuidas enesetunne enne starti on ja kuidas ning kui lihtne oli valida aladele osalejaid.

Inge Jalakas, 10. mai 2018

Klassidevahelistele spordivõistlustele paneb 17. mail punkti taas KG Pentatlon. Quatlonist sai pentatlon eelmisel aastal, kui tähistati ürituse viiendat toimumiskorda. Viienda toimumiskorra puhul otsustati lisada neljale alale veel üks võistlusala. Sellega seoses võeti vastu otsus, et quatlon jääbki edaspidi pentatloniks ning igal aastal vahetatakse viies võistlusala uue vastu. See annab veelgi suuremale osale õpilastestest võimaluse võistlustel osaleda!

Ülle Räim, 2. mai 2018

Puhkusehetkedega pikitud õppereis asjatundlike kolleegidega nii meie kui naabervallast oli kui palsam hingele. Kevadiselt roheline ja lilleline Ukraina tervitas meid päikesepaistega. Tutvusime Odessa spordiobjektidega, milles oli nii avastamisrõõmu kui nostalgiat – suur Manchester Unitedi jalgpallurite lemmikstaadionil Tšernomoretsil saime tunda avarust ja pompoossust. Sisenesime staadionile ustest, mis mõeldud vaid võistlejatele, kuid avanesid meile tänu võõrustajate külalislahkusele.

Janek Reinaru, lauatennise treener, 24. aprill 2018

Neljapäeval, 19. aprillil korraldas Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira koostöös LTK Saarega maakonna kooliõpilastele lauatennise turniiri. Turniir toimus LTK Saare lauatennisesaalis kolmel laual. Võistlusel lõid kaasa 20 noort mängijat Saaremaa viiest koolist: Kuressaare Gümnaasiumist, Kuressaare vanalinna koolist, Saaremaa ühisgümnaasiumist, Valjala põhikoolist ja Kahtla lasteaed-põhikoolist.

Endel Tustit, 18. aprill 2018

TV 10 OS III etapp toimus Tartus.

Nooremate poiste kuulitõukes võistles hästi 5.d klassi õpilane Andri Jürisson. Tulemus 10.41 andis 5. koha ja seega oli Andril asja autasustamisele. Teise auhinnalise koha võitles välja Jasper Haamer. Selleks tuli hüpata uus isiklik rekord 1.65. See tulemus andis 6. koha. Tulemus 1.59 jättis Karl Berensi Jasperi järel seitsmendaks.

Järgmine etapp toimub 25. mail Rakveres.

Gert Lutter, 12. aprill 2018

4. aprillil toimus kolmele sünnipäevale pühendatud 26. võimlemisvõistlus ja seekord esitasid kõik klassid oma kavad eestikeelsete laulude saatel.

Siit leiad kõigi klasside esinemised ja vahekavad, head vaatamist!

Kaspar Bockhard, Aleks Õunpuu, 10.c klass, 9. aprill 2018

28. märtsil toimusid meie kooli ujulas 10.–12. klassi meistrivõistlused ujumises. Kell 14.45 hakkas soojendusujumine ja kell 15.00 teateujumine, millele järgnesid individuaalalad. Muljetest ja tulemustest saadki lugeda altpoolt.

Tiina Käen, 9. aprill 2018

4. aprillil toimus kooli 26. võimlemisvõistlus, mille populaarsus õpilaste seas kasvab iga aastaga. Sel aastal oli võimlemisvõistlus pühendatud kolmele sünnipäevale, mis annavad kokku ilusa ümmarguse numbri 200 – Eesti Vabariik 100, Kuressaare Gümnaasium 40 ja meie koolijuhi Toomas Takkise sünnipäev. Selle raames pidid kõik klassid oma kavad esitama eestikeelsete laulude saatel.

Annely Oolup, 2. aprill 2018

Neljapäeval, 29. märtsil toimus järjekordne võistlussarja "10 olümpiastarti" maakondlik etapp. Tüdrukute aladeks olid seekord kõrgus- ja kaugushüpe, noorematel poistel kaugushüpe ja kuulitõuge ning vanemad poisid võistlesid kõrgushüppes ja kuulitõukes.

Annely Oolup, 29. märts 2018

Märtsi alguses toimusid maakonna sisekergejõustiku meistrivõistlused D-vanuseklassile. Meie kooli parim oli Andre Jürisson, kes saavutas kaugushüppes I koha (4.45), kõrgushüppes II koha (1.35), 50 m jooksus III koha ja 200 m takistusjooksus II koha. Hästi võistles ka Harold Robin Kallas, kes saavutas turboodaviskes III koha tulemusega 21.10. Järgmised maakonna kergejõustikuvõistlused toimuvad juba mai lõpus.

Marit Rohulaid, 8.c klass, 28. märts 2018

Gabriel Sepa võrkpallurid noppisid sellel hooajal kõik karikad. Märtsikuus toimunud 4.–6. klasside vanuseastmes maakonna meistrivõistlustel mänginud tüdrukud ja poisid said mõlemad 1. koha.

Artikkel / SportSädelus säras Taanis
Marit Tarkin, 26. märts 2018

15.–18. märtsini viibisid võimlemisklubi Flex Sädeluse rühma võimlejad Taanis külastus- ja esinemisreisil. Sädeluse rühm käib koos 7. aastat. Tüdrukud alustasid 2011. aastal lasteaialastena, tänaseks on neist sirgunud 11–14-aastased noored neiud. Rühma treener on Tiina Käen, kellel nõudliku pilgu all on selle ajaga sündinud iluvõimlemiskavad erinevate vahenditega (rõngas, kurikad, hüpits) ning mitmed vabakavad. Rühm koosneb 11 tüdrukust, neist 7 on KG õpilased, 2 on Lümandast ja 2 Vanalinnast.

Lõbus laagrilõpupilt / erakoguLaager on korda läinud! / erakogu
Ülle Räim, 19. veebruar 2018

... andis kaheksandikele viiepäevase laagri vältel hulgaliselt erinevaid emotsioone – üllatusi, hirmu, viha, nalja, naeru, kurbust ... Ka kõige negatiivsemad tunded muutusid väsimuse ja eneseületamiste järel kustumatuteks muljeteks. 94,4% vastanutest leidis, et nende suusatamise oskus paranes.

Lehekülg: /17 järgmine

Kuulutused

Galerii