üles
pühapäev, 17. veebruar 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

17. veebruar

18. veebruar

19. veebruar

20. veebruar

21. veebruar

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

Töötajate sünnipäevad

18. veebruar

21. veebruar

Valdkond: Sport
Maria Anett Allikveer, 8.a klass, 8. veebruar 2019

Täna, 7. veebruaril 2019, suusalaagri 4. päeval toimus Kääriku MV suusatamises, mis pani end ületama ja tõi paljude laagriliste silmadesse sära.

Angeelika Siinor, 8.b klass, 7. veebruar 2019

Suusalaagri kolmas päev (6. veebruar) on olnud mõnedele gruppidele päris mõnus puhkus ja teistele väsitav, kuid põnev ajaviide.

Reportaaż / SportTeine päev suusalaagris
Suusalaagris / Käti SaarSuusalaagris / Käti Saar
Aristel Toomjärv ja Käti Saar, 8.c klass, 6. veebruar 2019

Käärikul on kaheksandikel suusatamine täies hoos.

Angeelika Siinor, 8.b klass, 5. veebruar 2019

4. veebruari varahommikul alustasime oma lennuga sõitu suusalaagrisse. Sõit kulges kahes bussis (A- ja C-klass suures ning B-klass väikeses bussis.) Meie ehk B-klassi sõit kulges lõbusalt muusika ja mõnusa seltskonna saatel.

Ülle Räim, 4. veebruar 2019

Maades, kus talviti esineb rohkelt lund, läbivad lumiseid maastikke risti-rästi suusarajad. Mõningates riikides on suur hulk asulaid rajatähistega varustatud. Paljud suusarajad on valgustatud, nii et inimestel on võimalik suuskadega kodu, kooli ja töökoha vahet sõita.

Annely Oolup, 30. jaanuar 2019

Ligi 600 noort kergejõustiklast võistles nädalavahetusel Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti U14 ja U16 vanuseklasside meistritiitlite nimel.

Annely Oolup, 21. jaanuar 2019

Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas Lasnamäe spordihallis TV 10 Olümpiastarti II etapp.

Artikkel / SportTali taeva ei jää!
Galerii!
Ülle Räim, 21. jaanuar 2019

Reedel, 18. jaanuaril toimunud talispordivarustuse kirbukal said kokku andmine ja saamine.

Annely Oolup, 17. jaanuar 2019

Eelmisel nädalavahetusel selgusid Tallinnas Lasnamäe spordihallis Eesti parimad kergejõustiklased U14, U16, U18 ja U20 vanuseklassides. Selgitati välja Eesti meistrid mitmevõistluses.

Maidu Varik, 16. jaanuar 2019

Koolivaheajal toimus Pärnus juba 29. korda Eesti Koolispordiliidu õpetajate võrkpalliturniir. Turniiril osales 37 võistkonda, lisaks Eesti koolidele olid esindatud Läti ja Soome.

Annely Oolup, 15. jaanuar 2019

Sel korral oli mõlema vanusegrupi ühiseks alaks nii poistel kui tüdrukutel 60 m tõkkejooks. Lisaks võistlesid nooremad poisid teivashüppes ja nooremad tüdrukud kaugushüppes. Vanematel poistel oli teiseks alaks kaugushüpe ja tüdrukutel teivashüpe.

Inge Jalakas, 11. jaanuar 2019

Sulgpall on sobiv liikumisviis igale vanusele ja figuurile.

Ülle Räim, 10. jaanuar 2019

Hetki, mil sportlastel on põhjust riietuda pidulikult, pole kindlasti ülearu palju. Aasta lõpp, kui on kokkuvõtete tegemise aeg, mõnedel siiski – hiljuti taasavatud Saare KEKi kontorihoones austati Saare maakonna parimaid sportlasi ja spordis tegelevaid inimesi.

Youtube video!Galerii!
Gert Lutter, 7. jaanuar 2019

Pühade-eelsel eelviimasel koolipäeval toimunud võimlemisgalal esitati üle neljakümne kava ja osales rohkem kui 600 õpilast. Igati korda läinud üritusel astusid juba viiendat korda üles ka õpetajad. Seda ja kõiki teisi kavasid saad nüüd videopildi vahendusel uuesti vaadata!

Videod leiad nagu ikka artikli sisust või Meie KG Youtube´i kanalist.

Head vaatamist!

Tiina Käen, 4. jaanuar 2019

Eelmise aasta eelviimasel koolipäeval oli jälle võimlast kostmas valju muusikat ja märgata ärevat sagimist, kuna valmistuti võimlemisgalaks. Õpilased ja õpetajad said veel viimased väljakuproovid enne esinemist.

Annely Oolup, 12. detsember 2018

Laupäeval, 8. detsembril osalesid meie noorsportlased "TV 10 olümpiastarti" I etapil. Võistlused toimusid Võru Spordikeskuses.

Juhan Kolk, 11. detsember 2018

Värske Kuressaare Gümnaasiumi ujula statistika näitab, et sellel õppeaastal on basseinikasutajaid tabanud "unustamiste puhang" – ujulasse unustab enda asja(d) iga teine ujulakasutaja.

Annely Oolup, 7. detsember 2018

Laupäeval, 1. detsembril toimusid Kuressaare spordikeskuses traditsioonilised Saaremaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused, kus meie kooli noorsportlased võistlesid väga hästi. Võistlusaladeks olid 60 m jooks, 60 m tõkkejooks, kaugus-, kõrgus- ja teivashüpe, kuulitõuge ja 600 m jooks. Iga võistleja võistles oma vanusegrupis.

Lehekülg: /19 järgmine

Galerii