esmaspäev, 11. detsember 2017
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

16. detsember

17. detsember

18. detsember

Töötajate sünnipäevad

17. detsember

Teade, Varia, kuni 31. detsember 2017
Valdkond: Sport
Lotta Meet, 9.b klass, 1. detsember 2017

Esmaspäeval, 27. novembril toimusid Kuressaare spordihoones KG kergejõustikuvõistlused. Võistlustel osalesid meie kooli noored, igast klassist oli väljas kümme õpilast – viis tüdrukut ja viis poissi.

Tiia Kuusk, mõttespordi olümpiaadi koolipoolne kontaktisik, 1. detsember 2017

20.–23. novembrini toimus vabariikliku mõttespordi olümpiaadi I etapp, sel korral on osavõtjaid 68 koolist. Kuressaare Gümnaasiumi õpilased osalevad olümpiaadil neljandat korda. Sel aastal on meil võistlejaid jällegi kõikidest kooliastmetest, kokku 27 õpilast. Mängitakse nelja mõttemängu: malet, vene kabet, gomokut (viis ritta) ja sudokut. Võistlus on arvutipõhine ja toimub keskkonnas vint.ee.

Artikkel / SportKorvpall on tore mäng!
Ülle Räim, 20. november 2017

Novembrikuu kolmanda nädala viimase kehalise kasvatuse tunni eel olid 2.a ja 1.b klassi õpilased ootusärevad ja põnevil. Tavapäraste õpetajate asemel astus nende ette pikka kasvu lihaseline ja silmnähtavalt heas sportlikus vormis olev meesõpetaja.

Rauno Rauniste, 11.a klass, 9. november 2017

Oktoobris toimusid 10.–12. klasside arvestuses jalgpallimeistrivõistlused ning selgitati välja kooli osavaimate jalgpalluritega klassid.

Raido Kahm, 12. oktoober 2017

Teise klassi õpilased näoga mere poole pööranud Kuressaare Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja ja ujula juhataja Juhan Kolk jõudis suure tunnustuse lävele, olles haridusasutuse aasta teo nominent.

Rauno Rauniste, 11.a klass, 5. oktoober 2017

Gümnaasiumi klassidevahelises jalgpallivõistluses on neli vooru viiest peetud ning paremusjärjestus hakkab välja kujunema.

Maidu Varik, 4. oktoober 2017

Tervisespordipäeva maleturniiri esikolmikus eelmise aastaga võrreldes muutusi ei toimunud. Võitjaks osutus teist aastat järjest võidult võidule sammunud Kristofer Orglaan (5.d), küll aga vahetasid sel aastal omavahelised kohad II koha pälvinud Joonas Tiitson (9.b) ja seekord kolmandaks jäänud Risto Veemees (11.b).

Ülle Räim, 2. oktoober 2017

Koputus klassiuksele. Saanud õpetajalt lubava peanoogutuse, sisenesid kehalise kasvatuse õpetajad Gabriel, Sander ja allakirjutanu 3.a ja 3.d klassi ...

Ave Jõgi, 29. september 2017

KG ülekoolilise 20. spordipäeva raames toimus ka traditsiooniline matk-orienteerumine. Matkal osales 20 õpilast 4.–12. klassidest, kes moodustasid kokku 6 võistkonda. Kuna lähenemas on KG 40. sünnipäev, olid kõik seekordse matka objektid seotud nii- või naapidi Kuressaare Gümnaasiumiga.

Merle Rekaya, 26. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi õpilaste jaoks ei olnud reede, 22. september tavaline päev – see oli nende jaoks lõbusalt sportlik reedene päev. Päev algas rongkäiguga läbi kesklinna lossihoovi, mis oli täis kilkeid ja naeru. Kõigil olid rõõmsad näod ning palju energiat. Lossihoovis lauldi ühiselt koolilaulu, mis tekitas paljudes kohe sooja tunde. Muidugi ei puudunud ka spordipäevalt tants, Jukude vande andmine, teatejooks ning ka juba traditsiooniks saanud iga-aastane mullitajatega mullitamine.

Artikkel / SportLeia oma rütm!
Sirje Metsküll, 26. september 2017

Juba 20 aastat on Kuressaare Gümnaasiumi sügisene tervisespordipäev teistmoodi üritus. Et muuta päev võimalikult tulusaks, korraldame meie spordipäeva, kus ei ole eesmärgiks sportlike tulemuste saavutamine. Sellel päeval saavad õpilased valida neile meeldiva spordiala, millega sel päeval tahetakse tegeleda. Igal aastal saab valida uue ala.

Eve Tuisk, 22. september 2017

Täna on Kuressaare Gümnaasiumi koridorid tavapärasest palju vaiksemad ja tühjemad. Peaaegu samasugune vaikus valitseb ka klassiruumides. KG 20. tervisespordipäeva puhul on iga õpilane leidnud endale meelepärase spordiala, kus enda võimed ja oskused proovile panna. Spordipäeval "Leia oma rütm" jagunevad õpilased umbes 30 erineva ala vahel. Suur aitäh kõikidele juhendajatele! Nauditavat liikumist õpilastele ja õpetajatele! Terves kehas on ju teadupärast terve vaim!

Kaisa Nurm, noorsoopolitseinik, 21. september 2017

Endiselt on jalakäijale suurim ohuallikas pimedas liiklemine, sest helkurita liikleja jääb juhile märkamatuks ja see on paljude traagiliste liiklusõnnetuste põhjus. Helkurita jalakäijat märkab sõiduki juht lähituledega alles 30 meetri kaugusel, helkurit kandev inimene on seevastu nähtav juba 120 meetri kauguselt, mis annab juhile piisava aja reageerimiseks ja ohutu möödasõidu tegemiseks.

Teade / SportHea uudis!
Hanna Tammel, 11.a klass, 20. september 2017

Klassidevahelised jalgpallivõistlused tulevad taas. Sel sügisel selgitame välja, kes on gümnaasiumiastme parimad klassid jalgpallis – nii noormeeste kui ka neidude seas.

Artikkel / Sport4.d aerusurfi lummuses
Lelet Aavik, 18. september 2017

8. septembri hommikul hoidsime kogu klassiga pöidlaid, et ilm püsiks ilus ja meie esimene ühine aerusurfi kogemus oleks maksimaalselt lõbus. Nii ka juhtus! Läksime Mändjala Surfiklubisse aerusurfi koolitusele. Kergelt öeldes olid 4.d klassi õpilased kogetust vaimustuses!

Ülle Räim, 15. september 2017

KG 20. spordipäeval osalevad kõik õpilased, ka esimene kooliaste. Siit saad lugeda, mida nemad sel päeval teevad.

Ülle Räim, 14. september 2017

Siinkohal toome välja veel viimaste alade kirjeldused, et õige spordiala valiku tegemine lihtsam oleks.

Ülle Räim, 13. september 2017

Registreerimine avatakse kooli kodulehel neljapäeval, 14. septembril kell 19.00 ja lõpeb teisipäeval, 19. septembril kell 24.00. Registreerimisel on õpilasel vajalik teada oma isikukoodi, millega saab end vastavasse keskkonda sisse logida. Tutvu juba Meie KG vahendusel või stendilt lugedes pakutava valikuga, sest head grupid täituvad kiiresti. Loe alade kirjeldusi ka siit!

Lehekülg: järgmine

Kuulutused

Galerii