üles
kolmapäev, 17. oktoober 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

17. oktoober

18. oktoober

19. oktoober

20. oktoober

21. oktoober

22. oktoober

23. oktoober

24. oktoober

Töötajate sünnipäevad

19. oktoober

Valdkond: Sport
Annely Oolup, 10. oktoober 2018

Reedel, 19. oktoobril toimuvad Kuressaare Spordikeskuses KG 4.–9. klassi õpilaste sisekergejõustiku meistrivõistlused.

Uudis / SportKrossijooks Kärlal
Krossijooks Kärlal / erakoguKrossijooks Kärlal / erakogu
Jade Marie Laido, 11.a, 9. oktoober 2018

3. oktoobril leidis Kärlal aset maakondlik koolidevaheline krossijooksu võistlus. Võistlus toimus kahes eraldi arvestuses: põhikool ja gümnaasium.

Tiina Käen, 9. oktoober 2018

20. septembril toimus ülevabariigilise tervisenädala raames KG 21. tervisespordipäev. Osavõtu protsendid, puudujad ja osavõtjad on kokku loetud. Nüüd on aeg otsustada, millist klassi premeerida väikese kingitusega.

Intervjuu / SportReipalt koolipinki
Galerii!
Merle Rekaya, 27. september 2018

KG meediakursuse õpilased uurisid noorematelt koolikaaslastelt muljeid ja mõtteid meie tervisespordipäeva kohta.

Jaana Puksa, 21. september 2018

14.–16. septembril 2018 toimus Pärnus purjetamise Eesti meistrivõistluste sarja sügisregatt.

Ahto Aulik, noorsoopolitseinik, 18. september 2018

Eelseisva spordipäevaga seoses tuletab politsei meelde mõningad tähtsamad reeglid jalakäijana, rulluiskudega, tõukerattaga ja jalgrattaga liiklemisel.

Artikkel / SportTeistmoodi kehalise tund
Sander Suurhans, 14. september 2018

Teisipäeval, 11. septembril külastasid meie 4. ja 5. klasside kehalise kasvatuse tunde profirattur Mihkel Räim, jalgratta maanteesõidu grupisõidu valitsev Eesti meister, ning tema jalgrattatreenerist isa Riho Räim. Kuressaare Gümnaasiumis lõpetas Mihkel põhikooli osa ning gümnaasiumi lõpetas ta Audentese Otepää filiaalis rattaerialal.

Ülle Räim, 13. september 2018

Juba homme õhtust alates saavad 4.–12. klasside õpilased registreeruda tervisespordipäeva aladele.

Ülle Räim, 12. september 2018

Järjekorras 21. KG tervisespordipäeval on 1.–3. klassidele nii mõndagi toredat varuks.

Gert Lutter, 11. september 2018

Juba eelmisel nädalal taas käima läinud õuevahetunnid ootavad jälle õpilasi ja õpetajaid! Aktiivne puhkamine koolimaja sisehoovis algab hommikuti alates teisest vahetunnist ning kestab kuni 14.45 vahetunnini.

Vahetunnid veedame õues, kuni ilusat ilma jätkub! Vaata videot!

Ülle Räim, 7. september 2018

Juuni hakul selgitasime spordiosakonna kolleegipreemia tiitli saaja. Vääriliseks osutus igati teenitult suurte kogemustega õpetaja Tiina Käen.

Eve Tuisk, 4. juuni 2018

Mihkel Tanila on Kuressaare Gümnaasiumi 32. lennu vilistlane. Tema klassijuhataja gümnaasiumis oli Sirje Metsküll. Nagu paljud teavad, esindas Mihkel viimasel võrkpallihooajal just Saaremaad – kusjuures väga tulemuslikult. Mihkel oli lahkelt nõus oma sportlaskarjäärist pisut Meie KGga rääkima.

Ülle Räim, 31. mai 2018

Kooliaasta lõpus on kokkuvõtete tegemiste aeg. On selgunud parimad klassid spordis. Võistlus tekitab koolielus sportlikke võistlusmomente, tähtsustades spordi olemust, ning väärtustab ausust – ausa mängu ideaali. Vastavalt võistluse juhendile autasustakase parimaid rahalise preemiaga.

Artikkel / SportParim võitku!
Annmarie-Tuuli Koskinen, 12.b klass, 25. mai 2018

Reedel, 18. mail toimus linna staadioni muruplatsil pingeline jalgpallivõistlus – KG vs SÜG. Kuna mõlemad koolid on eelnevatel võistlustel tublid olnud ja seetõttu viiki jäänud, oli mäng veelgi pingelisem – karika viib koju võitja. Eelnevalt on olnud korv- ja võrkpallivõistlused, kus KG tüdrukud võitsid mõlemal alal ja SÜGi poisid võitsid samuti.

Gert Lutter, 24. mai 2018

Neljapäeva hommikul tervitasid kooli varaseid töölesaabujaid lintidega kinni tõmmatud sissesõiduteed – nimelt toimuvad esialgu kaheks päevaks planeeritud õuevahetunnid, mille käigus saab kooli sisehoovi parklast mängu- ja tantsuväljak.

Hedili Nõu, 10.c klass, 23. mai 2018

Meie kooli 10.c klassi õpilane Marilis Remmel käis Marokos toimunud rahvusvahelistel koolispordivõistlustel ja saavutas kaugushüppes tubli 4. koha.

Kätriin Rohulaid, 8.c klass, 22. mai 2018

Neljapäeval, 17. mail toimus Kuressaare Gümnaasiumis klassidevaheline teatevõistlus KG Pentatlon, kus osalesid õpilased esimesest kuni 12. klassini ja ootatud olid nii vilistlased kui ka lapsevanemad. Küsisime osalejatelt, kuidas enesetunne enne starti on ja kuidas ning kui lihtne oli valida aladele osalejaid.

Inge Jalakas, 10. mai 2018

Klassidevahelistele spordivõistlustele paneb 17. mail punkti taas KG Pentatlon. Quatlonist sai pentatlon eelmisel aastal, kui tähistati ürituse viiendat toimumiskorda. Viienda toimumiskorra puhul otsustati lisada neljale alale veel üks võistlusala. Sellega seoses võeti vastu otsus, et quatlon jääbki edaspidi pentatloniks ning igal aastal vahetatakse viies võistlusala uue vastu. See annab veelgi suuremale osale õpilastestest võimaluse võistlustel osaleda!

Lehekülg: /18 järgmine

Kuulutused

Galerii