Vastuvõtt X klassi
pühapäev, 18. veebruar 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

18. veebruar

19. veebruar

20. veebruar

21. veebruar

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

25. veebruar

Töötajate sünnipäevad

18. veebruar

21. veebruar

25. veebruar

Teade, Varia, kuni 22. juuni 2018
Valdkond: Sport
Sander Suurhans, 14. veebruar 2018

Kuressaare Gümnaasiumi 12.c klassi õpilane Hendrik Lillemets noppis kahel järjestikusel nädalavahetusel kergejõustiku Eesti meistrivõistlustelt kuldmedali.

Irene-Liis Saar 8.b klass, Anni Liisi Lauk 8.c klass, 9. veebruar 2018

Nädal on kiirelt mööda läinud ja käes on laagri eelviimane päev. Endiselt ärkasime kell 7.30 ning korrastasime oma toad. Peagi toimus tubade kontroll ning veidi hiljem ka kogunemine fuajees. Arutasime päevaplaane ning juba veidi hiljem startisid ülejäänud grupid, kes polnud veel suusamuuseumit või veskit külastanud. Kes maha jäid, kiirustasid juba sissesõidetud suusaradadele, mida kattis värske lumekiht.

Elise-Maria Trei ja Paula Nõmme, 8.a klass, 8. veebruar 2018

Täna hommikul ärkasime nagu igal teiselgi hommikul 7.30 ja tegime veel viimased viimistlused oma toa korrastamisel ning harjutasime oma kitarri-lauluesitust. Esitasime asjakohast "Vana klaverit". Peale söömist läksime suusamägesid vallutama. Õues oli mõnus ilm – päike paistis ning temperatuur polnud ei liiga külm ega liiga jahe. Lund sadas. Muidugi oli täna suusatamine juba rohkem käpas kui eile ning kõrgete puude all liuglemist sai rohkem nautida.

Anni Liisi Lauk ja Marit Algo, 8.c klass, 7. veebruar 2018

Teine päev suusalaagris algas hommikul umbes kell 7, kui kõik ärkasid ning hakkasid oma tubasid toakontrolli jaoks korda tegema. Peaaegu kõik said oma tubade eest maksimumpunktid. Maksimum ei tähenda aga peaaegu kunagi seda kõige viimast piiri. Igal toal oli võimalik teenida boonuspunkte, esitades etteasteid või pakkudes küpsist või mis iganes pähe tuli. Ühes toas mängiti isegi kitarri.

Annely Oolup, 7. veebruar 2018

Meie kooli võrkpallurid võitsid Saaremaa koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis 7.–9. klasside arvestuses I koha ja seda nii neidude kui noormeeste arvestuses! Neidude võistkonda kuulusid Marie Puust, Mia Muru, Kätriin Põld, Maria-Aleksandra Käesel, Katrin Teng, Geidi Tasane, Annabel Metsalu ja Kätriin Allik. Noormeeste võistkonnas mängisid Egert Andrejev, Tanel Tool, Tanel Raamat, Gerdo Pool, Andree Goidin, Marcus Puust, Mart Vahter, Martin Rosljuk ja Kaspar Lest.

Reportaaż / Sport1. päev suusalaagris
Irene-Liis Saar ja Meeli Kombe, 8.b klass, 6. veebruar 2018

Kätte on jõudnud Kuressaare Gümnaasiumi 8. klasside 14. suusalaager, mis on meie koolil suureks traditsiooniks saanud.

Ülle Räim, 5. veebruar 2018

Maades, kus talviti esineb rohkelt lund, läbivad tihtilugu lumiseid maastikke risti-rästi suusarajad. Mõningates riikides on suur hulk asulaid rajatähistega varustatud. Paljud suusarajad on valgustatud, nii et inimestel on võimalik suuskadega kodu, kooli ja töökoha vahet sõita. Saaremaal sellised suurepärased võimalused puuduvad. See pole aga ainus põhjus, miks oleme suusad kottidesse pakkinud ja teele asunud.

Endel Tustit, 24. jaanuar 2018

Laupäeval ja pühapäeval toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti meistrivõistlused seitsmevõistluses U-14 ja U-16 vanuseklassidele. Kuressaare Gümnaasiumist olid võistlustules Karl Berens 6.a klassist ja Jasper Haamer 7.b klassist. Karl võistles U-14 ja Jasper U-16 vanuseklassis.

Eve Tuisk, 19. jaanuar 2018

Täna, 19. jaanuaril mängivad KG aulas Saaremaa 6.-9. klasside õpilased korvpalli. Esindatud on KG, Tornimäe, Lümanda, Muhu ja Orissaare meeskonnad. KG võistkonna treener on Sander Suurhans, abitreener vilistlane Ago Oll. Mänge vilistab Gabriel Sepp. Pöidlad pihku!

Raido Kahm, 9. jaanuar 2018

Uue aasta esimesel nädalal koges Kuressaare Gümnaasiumi õpetajate võrkpallivõistkond kibedaid kaotusi ja rõõmurohkeid võite, tasuks 4. koht traditsioonilisel õpetajate võrkpalliturniiril.

Ülle Räim, 8. jaanuar 2018

Eesti Olümpiakomitee kutsus ellu kampaania "EV 100: Kingime sada päeva liikumist Terve Eesti eest". Sellega kutsutakse inimesi liikumisharrastusega tegelema vähemalt sada korda aasta vältel, st kaks korda nädalas. Lisades vähemalt kaks korda nädalas kehalise kasvatuse tunnis kaasalöömist, võib saada oma kontole juba arvestatava koguse treeningtunde ja liikumise samme.

Janek Reinaru, treener, 5. jaanuar 2018

Kuressaare Gümnaasiumi huvikooli Inspira lauatennise õpilased osalesid LTK Kalevi poolt korraldatud jõuluturniiril, mis toimus 17. detsembril 2017 Tallinnas. Turniiril osales kokku 222 osavõtjat: põhiturniiril 135, algajaid lapsi 80 ja paarismängus osalejaid 7. Inspira õpilane Krislin Niit saavutas tüdrukute 13aastaste vanuseklassi A grupis III koha ja Kristiin Aksalu saavutas tüdrukute 15aastaste vanuseklassi B grupis II koha. Palju õnne!

Kaspar Kesküla, Aleks Õunpuu, 10.c klass, 18. detsember 2017

13. detsembril toimusid meie kooli ujulas 2.–9. klasside ujumismeistrivõistlused. Kell 13 hakkasid ujuma algklassid ja kell 15 alustasid 4.–9 klassid. Uurisime ujujate käest arvamusi ja meeleolusid.

Lotta Meet, 9.b klass, 1. detsember 2017

Esmaspäeval, 27. novembril toimusid Kuressaare spordihoones KG kergejõustikuvõistlused. Võistlustel osalesid meie kooli noored, igast klassist oli väljas kümme õpilast – viis tüdrukut ja viis poissi.

Tiia Kuusk, mõttespordi olümpiaadi koolipoolne kontaktisik, 1. detsember 2017

20.–23. novembrini toimus vabariikliku mõttespordi olümpiaadi I etapp, sel korral on osavõtjaid 68 koolist. Kuressaare Gümnaasiumi õpilased osalevad olümpiaadil neljandat korda. Sel aastal on meil võistlejaid jällegi kõikidest kooliastmetest, kokku 27 õpilast. Mängitakse nelja mõttemängu: malet, vene kabet, gomokut (viis ritta) ja sudokut. Võistlus on arvutipõhine ja toimub keskkonnas vint.ee.

Artikkel / SportKorvpall on tore mäng!
Ülle Räim, 20. november 2017

Novembrikuu kolmanda nädala viimase kehalise kasvatuse tunni eel olid 2.a ja 1.b klassi õpilased ootusärevad ja põnevil. Tavapäraste õpetajate asemel astus nende ette pikka kasvu lihaseline ja silmnähtavalt heas sportlikus vormis olev meesõpetaja.

Rauno Rauniste, 11.a klass, 9. november 2017

Oktoobris toimusid 10.–12. klasside arvestuses jalgpallimeistrivõistlused ning selgitati välja kooli osavaimate jalgpalluritega klassid.

Raido Kahm, 12. oktoober 2017

Teise klassi õpilased näoga mere poole pööranud Kuressaare Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja ja ujula juhataja Juhan Kolk jõudis suure tunnustuse lävele, olles haridusasutuse aasta teo nominent.

Lehekülg: järgmine

Konkursid

Galerii