üles
reede, 26. aprill 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

26. aprill

27. aprill

28. aprill

29. aprill

30. aprill

1. mai

2. mai

3. mai

Töötajate sünnipäevad

27. aprill

28. aprill

29. aprill

Valdkond: Kultuur
Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 19. aprill 2019

Liisa Sall, 5.b klass. "Peegeldus kevadest".

Artikkel / KultuurVäike Uba 2019
Youtube video!Galerii!
Kristin Lauri, 15. aprill 2019

Tänavune 1.–3. klassi teatripäev "Väike Uba" toimus 8. aprillil. Laval nägime kaheksat väga põnevat ja armsat etendust.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 12. aprill 2019

Helena Paiste 8.c klassist jagab meiega oma graafilist tööd "Saaremaa". "Kujutasin Saaremaale omaseid asju, näiteks nagu lambad, kadakad, tuletorn ja palju muud. Kasutasin rahvariiete mustrit osade asjade kaunistamiseks," ütleb ta ise oma töö kohta.

Marit Tarkin, 11. aprill 2019

Sel aastal toimub Alatskivil juba 31. korda üleriigiline vendade Liivide luulekonkurss. Traditsiooniks on saanud ka kohapealne maakondlik võistulugemine.

Laine Lehto, 8. aprill 2019

Reedel, 5. aprillil astusid võistlustulle ETVs laulusaate „Tähtede lava” vanema vanusegrupi kümme parimat, nende seas ka meie kooli 7.c klassi õpilane Oliver Leppik (juhendaja Helle Rand), kelle esituses kõlas Rolf Roosalu ja Aapo Ilvese laul „Tulilinnud”. Žürii koosseisus Hirvo Surva, Sünne Valtri ja Saara Kadak valis välja viis järgmises voorus osalejat, Oliveril on võimalus veel telefonihääletuse teel saada kuuendaks õnnelikuks, kes publiku soovil edasi pääseb. Aega noormehe poolt hääletada on ainult kuni neljapäeva, 11. aprilli pärastlõunani kell 16.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 5. aprill 2019

Ennar Talvik, 3.d klass. Kevad ja tulbid.

Artikkel / KultuurKadri Rabi luulefoorum
Galerii!
Kadri Rabi, 12.a klass, 2. aprill 2019

Käesoleva eesti keele aastaga seoses otsustasin pühendada aega oma emakeelele ning kutsusin kokku foorumi arutamaks poeetika üle. Tutvustasin ka mõnda enda kirjutatud luuletust.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 29. märts 2019

2.b klassi õpilase Tuuli Tähe sinililled ootavad kevadsooja!

Helle Rand, 27. märts 2019

Tartu Raatuse Kooli lastekoor Rõõm, KG tütarlastekoor Vocaliisa, Väikesed Sõlesepad ja KG Pererühm tutvustasid suvise laulu-ja tantsupeo repertuaari.

Merle Rekaya, 27. märts 2019

Kolmapäeval, 27. märtsil kell 18 on raadio Kadis eetris hooaja seitsmes noortesaade "Rendsez-vous" (loe: randevuu ehk kohtumine). Saate panid kokku meediakursuse õpilased Viivian Laes, Sandra Kald ja Liis Sannik. 2019. aasta miss ja mister abituurium Mesike Tõrv ja Henri Paomees mõtisklevad gümnaasiumi lõpetamise teemadel, üle-eestiline noorte moekonkurss MoeP.A.R.K 2019 võitjad õpivad KGs – stuudios on üks võitjatest Gloria Siirak 10.a klassist, Juhan Soon ja Rico Sinipea räägivad Inspira teatristuudio tegemistest (loe: laureaaditiitel Saaremaa miniteatripäevadel). Mõnusat kuulamist!

Triinu Räim, 8.b klass, 26. märts 2019

22.–24. märtsini Saaremaa Ühisgümnaasiumis toimunud 28. Saaremaa Miniteatripäevadelt tõi Inspira teatristuudio koju auväärse laureaaditiitli.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 22. märts 2019

Rasmus Sõmmer, 3.d klass. Ilusat kevade algust!

Eve Tuisk, 22. märts 2019

Reede õhtul kell 16.30 astuvad Saaremaa Miniteatripäevadel 2019 lavale Inspira teatristuudio noored etendusega "Peegeldus perroonil". See on loodud Gerly Otsa "Vaksali" põhjal, mis esietendus Suurel Teatriõhtul 2018 ja pälvis laureaaditiitli. Noori juhendab Tanel Ting.

Kohtume õhtul Saaremaa ühisgümnaasiumis, et omadele kaasa elada!

Artikkel / KultuurKG Laululind 2019
Galerii!
Tublid 3. ja 4. klassi laululapsed / Gert LutterTublid 1. ja 2. klassi laululapsed / Gert Lutter
Anita Kangur, 21. märts 2019

19. märtsil toimus meil järjekordne algklasside mõõduvõtt laulmises.

Merle Rekaya, 20. märts 2019

"Olete oodatud kuulama meie raadiosaadet "Hõip", kus jutustame omavahel hiphopi ajaloost ning mängime parimaid palasid," sõnastasid oma üleskutse abituriendid Eke Ao Nettan ja Laes Oskar Raun. "Hõip" on eetris täna, kolmapäeval, 20. märtsil kell 18 raadio Kadis.

Saate II osa on eetris kuu aja pärast 17. aprillil. Mõnusat kuulamist!

Toimetus, 19. märts 2019

Mis on aeg? Aeg on just see, milleks Sa ise seda pead. Kas meil on seda vähe? Mida peaks sellega tegelikult peale hakkama? Kas aega saab raisata? Kuidas kinkida aega? Kas ajas saab ehk rännatagi? Aeg on selleaastase KG Minifilmide festivali peateema ja aega oma osalemise registreerimiseks on veel 20. aprillini.

29. aprillil Kuressaare Linnateatris toimuv festival ootab kõiki filmihuvilisi õpilasi osalema ja kindlasti on kõik oodatud ka vaatama!

Laine Lehto, 18. märts 2019

Laupäeval, 16. märtsil ja pühapäeval, 17. märtsil toimus Tallinnas Nõmme Majas Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestilise poiste-solistide XI võistulaulmise Põhja-Eesti vahevoor, mis kujunes saarlastele väga edukaks. Finaalvõistlusele pääsesid Joel Antsaar (juh Siret Liiv), Oliver Leppik (juh Helle Rand) ja Sten-Erik Liiv (juh Laine Lehto). Žürii eripreemiad pälvisid Davier Anis (juh Kairit Sepp), Alo Benno (juh Laine Lehto) ja Hans Heiki Metsamaa (juh Pilvi Karu). Palju õnne!

Reportaaż / KultuurAbituriendid särasid ballil
Galerii!
Tordile lähenevad Miss Abituurium Mesike Tõrv ja Mister Abituurium Henri Paomees / Gert LutterAbituriendid andsid vande / Gert Lutter
Gert Lutter, 15. märts 2019

Neljapäeval, 14. märtsil toimus traditsiooniline abiturientide ball. Seekordne Kuressaare Gümnaasiumi korraldatud üritus toimus Spaa Hotellis Rüütli, mille restorani Ritter kogunes üle 130 tulevase gümnaasiumilõpetaja. Korraldustoimkonda juhtinud Kristin Lauri hindas õhtut kordaläinuks. "Ball on igal aastal erinevat nägu ning sellel aastal sai selline," arvab Kristin. KG 12.a klassi juhataja Inge Jalaka arvates aga oli peoõhtu lausa muinasjutuline: "Kaunis ja lüüriliselt ilus ball, kuhu oleks tahtnud nii mõnigi Tuhkatriinu ära eksida!"

Lehekülg: /60 järgmine

Kuulutused

Galerii