esmaspäev, 11. detsember 2017
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

16. detsember

17. detsember

18. detsember

Töötajate sünnipäevad

17. detsember

Teade, Varia, kuni 31. detsember 2017
Rubriik: Intervjuu
Ave Jõgi, 5. detsember 2017

Pidupäeva eel oli spordiosakonna juhataja Ülle Räim lahkesti nõus jagama meiega enda mõtteid mööduvatest aastatest ja tema enda tegevusest nendes. Koolipere soovib sünnipäevaks palju jaksu ja jätkuvat reipust, heade mõtete realiseerumist ja uute vahvate ideede tekkimist! Palju õnne!

Eve Tuisk, 24. november 2017

Viire Poopuu on Kuressaare Gümnaasiumi uus kooliteenistuja ujulas. Meie KG uuris, kes ta on ning kuidas on läinud sisseelamine uuel töökohal.

Eve Tuisk, 24. november 2017

Aili Aavik on Kuressaare Gümnaasiumi uus kooliteenistuja. Meie KG uuris, kes ta on ja kuidas tal läheb sisseelamine uuel töökohal.

Maria Vera Pšenitšnaja, 12.a klass, 22. november 2017

Neljapäeval, 16. novembril oli aula pikalt sagimist täis – toimusid ettemängud enne Suurt Teatriõhtut. Noortele tulid appi etendusi lihvima vilistlased Mihkel Vendel ja Kaisa Tooming, kes andsid häid näpunäiteid ja nõu, kuidas oma teatritükke paremini esile tuua ning mida parandada. Tegin lähemalt tutvust 31. lennu vilistlase ja loomemaastikul tegutseva Kaisa Toominguga.

Mai Rand, 21. november 2017

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal igas kuus oodata kooli muusikutest vilistlasi. Nad tulevad kõigi kooliastme õpilaste tundidesse ja ka aulasse suurematele muusikalistele kohtumistele.

6. novembril külastas meid Triin Ella, ooperilaulja ja muusikapedagoog.

Merike Kivilo, 20. november 2017

Täiskasvanute koolitaja rahvusvahelise magistriõppe raames viibisid koolituskeskuses Osilia praktikal kaks eksootilistest maadest pärit magistranti. Nendega tegid intervjuu Kaisa Esko ja Mesike Tõrv 11.b klassist.

Ave Jõgi, 7. november 2017

Õpetaja Ruth Rist on KGs toimetanud viis aastat. Koolis paistab silma tema lahke olek ja särav naeratus. Täna, 7. novembril on tal sünnipäev. Palju õnne!

Aleksander Lember, 11.a klass, 6. november 2017

19. oktoobril külastas Kuressaare Gümnaasiumit meie oma vilistlane Mihkel Vendel, kes nüüd ronib karjääriredelil Nukuteatris näitlejana. Energiat täis ja üdini positiivne Vendel korraldas KG noortele töötoa, kus ta jagas erinevaid teadmisi teatrikunsti kohta. Töötuba, kus ma ka ise osalesin, oli täis energilist liikumist ja huvitavaid teatrielemente. Kõigile jagus tegevust ja ei olnud kedagi, kes poleks saanud uusi teadmisi näitlemisest ja selle meisterlikkusest.

Karoliina Pilden, 10.c klass, 2. november 2017

Vaheaja eelviimasel päeval võtsid mõned gümnasistid osa näitleja Argo Aadli juhitud õpitoast. Saime näpunäiteid oma näitlemisoskuse parandamiseks ning kuulasime lugusid teatrielust. Peale õpituba andis Argo Aadli Meie KG-le ka väikese intervjuu.

Lelet Aavik, 2. november 2017

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal oodata kooli igas kuus muusikutest vilistlasi. Nad tulevad kõigi kooliastme õpilaste tundidesse ja ka aulasse suurematele muusikalistele kohtumistele. 19. oktoobril külastas kooli 31. lennu vilistlane, muusik Tuuli Rand.

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Mikk Rajaver
Irene-Liis Saar, 8.b klass, 26. oktoober 2017

Mikk Rajaver õppis 30. lennu D klassis, tema klassijuhataja oli Reene Kanemägi. Millega Mikk pärast gümnaasiumi lõpetamist tegelenud on, sellest saadki siit lugeda.

Merike Kivilo, 13. oktoober 2017

Li Zeng ehk Abby on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes läbis vabatahtliku õpetaja karmi treeringprogrammi ja naudib hiina keele õpetamist.

Merike Kivilo, 12. oktoober 2017

Lu Mengli ehk Lucy on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes on läbinud Konfutsiuse Instituudis mitu eksamit, et pääseda Eestisse õpetajaks, kuid on õppinud veel lisaks Hiina maali- ja paberikunsti, tai chi´d ning hieroglüüfide korrektset ülesehitust.

Eve Tuisk, 2. oktoober 2017

Hanna õppis Kuressaare Gümnaasiumi 34. lennu b klassis. Tema algklassiperioodi klassijuhataja oli Raina Rääp, põhikoolis Helle Rand ja gümnaasiumis Gerta Nurk. Millega Hanna pärast gümnaasiumi lõpetamist tegelenud on, sellest saadki siit lugeda.

Merike Kivilo, 20. september 2017

40 aastat kooli on üks asi, aga kui palju õpilasi, õpetajaid, teadmisi, avastamisi, alustamisi ja lõpetamisi sellesse majja nende kümnete aastate jooksul on mahtunud, see on hoopis teine asi. Mõned arvud on teada, mõned saaks hea matemaatika korral välja arvutada, mõndagi jääb ainult aimata ja oletada. Koolil ei olegi lõppu, isegi kui kaob tuttav nimi, koolimaja või mõlemad. Need, kes siit lähevad, kannavad oma kooli kõikjale, kuhu tee viib. Ja aeg-ajalt tulevad tagasi. Näiteks juubelile.

Eve Tuisk, 1. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi õpetajaskonnaga liitub sellest õppeaastat Raido Kahm, kes hakkab õpetama ajalugu ja ühiskonnaõpetust. Lisaks sellele on ta 7.c klassi juhataja ja Meie KG toimetuse värske liige.

Lelet Aavik, 1. september 2017

Sel õppeaastal alustab Kuressaare Gümnaasiumis tööd noor ja tegus klassiõpetaja, meie kooli vilistlane Stevelin Tamm. Tema käe all alustavad kooliteed 1.a klassi õpilased. Ka Stevelini enda jaoks on esimese klassi õpetajaks olemine esmakordne ja põnev kogemus.

Eve Tuisk, 1. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi perega liitub sel õppeaastal ka uus matemaatikaõpetaja Andra Allmägi, kelles on nii mõnigi krutski peidus.

Lehekülg: järgmine

Kuulutused

Galerii