reede, 20. oktoober 2017
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

20. oktoober

21. oktoober

22. oktoober

23. oktoober

24. oktoober

25. oktoober

26. oktoober

27. oktoober

Teade, Varia, kuni 31. detsember 2017
Rubriik: Intervjuu
Merike Kivilo, 13. oktoober 2017

Li Zeng ehk Abby on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes läbis vabatahtliku õpetaja karmi treeringprogrammi ja naudib hiina keele õpetamist.

Merike Kivilo, 12. oktoober 2017

Lu Mengli ehk Lucy on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes on läbinud Konfutsiuse Instituudis mitu eksamit, et pääseda Eestisse õpetajaks, kuid on õppinud veel lisaks Hiina maali- ja paberikunsti, tai chi´d ning hieroglüüfide korrektset ülesehitust.

Eve Tuisk, 2. oktoober 2017

Hanna õppis Kuressaare Gümnaasiumi 34. lennu b klassis. Tema algklassiperioodi klassijuhataja oli Raina Rääp, põhikoolis Helle Rand ja gümnaasiumis Gerta Nurk. Millega Hanna pärast gümnaasiumi lõpetamist tegelenud on, sellest saadki siit lugeda.

Merike Kivilo, 20. september 2017

40 aastat kooli on üks asi, aga kui palju õpilasi, õpetajaid, teadmisi, avastamisi, alustamisi ja lõpetamisi sellesse majja nende kümnete aastate jooksul on mahtunud, see on hoopis teine asi. Mõned arvud on teada, mõned saaks hea matemaatika korral välja arvutada, mõndagi jääb ainult aimata ja oletada. Koolil ei olegi lõppu, isegi kui kaob tuttav nimi, koolimaja või mõlemad. Need, kes siit lähevad, kannavad oma kooli kõikjale, kuhu tee viib. Ja aeg-ajalt tulevad tagasi. Näiteks juubelile.

Eve Tuisk, 1. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi õpetajaskonnaga liitub sellest õppeaastat Raido Kahm, kes hakkab õpetama ajalugu ja ühiskonnaõpetust. Lisaks sellele on ta 7.c klassi juhataja ja Meie KG toimetuse värske liige.

Lelet Aavik, 1. september 2017

Sel õppeaastal alustab Kuressaare Gümnaasiumis tööd noor ja tegus klassiõpetaja, meie kooli vilistlane Stevelin Tamm. Tema käe all alustavad kooliteed 1.a klassi õpilased. Ka Stevelini enda jaoks on esimese klassi õpetajaks olemine esmakordne ja põnev kogemus.

Eve Tuisk, 1. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi perega liitub sel õppeaastal ka uus matemaatikaõpetaja Andra Allmägi, kelles on nii mõnigi krutski peidus.

Merle Rekaya, 1. september 2017

Huvikool Inspira alustab 13. hooaega ja täieneb põneva ringijuhi võrra – meiega liitub tantsuõpetaja Annette Rungi.

Ave Jõgi, 1. september 2017

Täna saame tuttavaks uue õpetajaga Kuressaare Gümnaasiumis – võõrkeeleõpetaja Piret Postiga.

Esitasime talle mõned küsimused ja tema vastas neile lahkesti. Niisiis:

Merle Rekaya, 1. september 2017

Janne Põld on Kuressaare Gümnaasiumi kooliteenistuja.

Merle Rekaya, 30. mai 2017

Maikuu, suur toomepuu, uhke ja õisi täis.

Tead sa, suur toomepuu, miks sinuga vestlemas käin?(Heldur Karmo)

Armas Mai! Palju õnne sünnipäevaks! Räägime täna sinuga ja sinust!

Intervjuu / PersonaaliaTiina Käen – kümmend viis!
Ave Jõgi, 22. mai 2017

Täna soovime õnne õpetaja Tiinale. Vähe ümmargusema sünnipäeva puhul tegime temaga ka väikese intervjuu, samuti edastame kolleegide ja väikeste võimlejate mõtted Tiinast.

Niisiis...

Emma Lotta Rand, 7.c klass, 16. märts 2017

Intervjueerisin oma vanaema Ljuba Rahnikut, kes täna peab ametlikult juba pensionipõlve, kuid aeg-ajalt veel tööl käib. Valisin ta sellepärast, et ta on vahva ja töökas saare naine, kes on üles kasvatanud ja võimaldanud hea hariduse oma kahele tütrele. Kõik suvevaheajad veedan ma maal vanaema juures.

Triinu Vipre, 7.c klass, 8. märts 2017

Mina intervjueerisin oma ema Silja Vipret, kes on laulja ja tegeleb kitarri mänguga ning kirjutab ise laule. Ta on mulle eeskujuks sellepärast, et ta õppis ise laulma ja kitarri mängima.

Kristel Rand, 7.c klass, 6. märts 2017

Mina viisin intervjuu läbi oma eeskujuga ehk oma ema Reet Rannaga. Miks just ema? Sest tema on ju see, kes õpetab mulle, kuidas elus hakkama saada, tema räägib mulle, kuidas elati tema lapsepõlve ajal ja kui palju on ühiskond selle väikese ajaga muutund.

Lelet Aavik, 2. märts 2017

27. veebruaril külastas Kuressaare Gümnaasiumit meie kooli 26. lennu vilistlane ja värske lastekirjanik Gerli Paju, kes on hiljaaegu valmis saanud oma esimese lasteraamatu "Kassiparadiis".

Raamatuesitlused toimusid kooliraamatukogus ja olid suunatud eelkõige 2. ja 3. klassidele. Küsisime Gerli käest mõned küsimused raamatu sünni ja kirjanikuks olemise kohta.

Marit Rohulaid, 7.c klass, 2. märts 2017

Ma tegin intervjuu oma eeskujuga, kes on minu tädi Liia Reinväli. Ta on minu eeskuju, sest tal on oma kunstiäri LiiArt. Ta elab praegu Austraalias ja ta töötab Business Development Managerina.

Marit Algo, 7.c klass, 1. märts 2017

Mina valisin intervjueeritavaks enda täditütre Birgit Arro, kes töötab küünetehnikuna ilusalongis ANN. Lisaks tema hobideks on jumestuse- ja soengute tegemine. Tema on mulle eeskujuks nii oma töö kui ka kõrvalhobide poolest.

Lehekülg: järgmine

Kuulutused

Galerii