Vastuvõtt X klassi
Töökuulutus
neljapäev, 22. veebruar 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

25. veebruar

26. veebruar

27. veebruar

1. märts

Töötajate sünnipäevad

25. veebruar

27. veebruar

Teade, Varia, kuni 24. veebruar 2018
Teade, Varia, kuni 22. juuni 2018
Rubriik: Intervjuu
Sander Berens, 10.a klass, 16. veebruar 2018

KGd peetakse enamasti kooliks, kus õpilastel lastakse tegeleda oma loomingulise poolega ja põhirõhk ei ole õppimisel. Uurisin intervjuu alustuseks kooli külastanud vilistlaselt muusikult Margus Vaherilt, mida tema sellest mõttest arvab. Margus oli mõttega päri ja lisas: "Kui ma meenutan 15 aasta tagust aega, kui ma kooli lõpetasin, siis oli see juba tol ajal nii. Tundub, et see energia, loomingulisus ja vaba mõtlemine ning julgustamine teha midagi piiridest väljaspool on siiani säilinud."

Merle Rekaya, 8. veebruar 2018

Teisest poolaastast töötab Kuressaare Gümnaasiumis muusikaõpetajana Anita Kangur. Meie KG tundis huvi tema tegemiste vastu.

Anu Liik, 31. jaanuar 2018

Teine poolaasta tõi täiendust KG matemaatikaõpetajate ridadesse – juba teist nädalat tegutseb siin Enda Torga, pühendudes koos meie noorte gümnasistidega juurimisele, logaritmidele, trigonomeetriale ...

Raido Kahm, 16. jaanuar 2018

Kuressaare Gümnaasiumis alustas füsioterapeudina tööd 32. lennu vilistlane Elo Jõgi.

Eve Tuisk, 12. jaanuar 2018

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal oodata kooli igas kuus muusikutest vilistlasi. Teisipäeval, 9. jaanuaril esinesid gümnasistidele Teele Viira 29. lennust ja Kusti Lemba 30. lennust. Pärast meeleolukat kohtumist oli Teele meelsasti nõus rääkima oma tegemistest ja kogemustest ka Meie KG-le.

Robin Mäetalu, abiturient ja kitarrist, 12. jaanuar 2018

Istume Kustiga harmooniatoas nagu kaks muusikut muiste. Tema muidugi suurema algustähega. Emakeele vaheruumist kaasa haaratud kohv on mõlemal käes ning arutame õpetaja Marit Tarkini antud küsimuste üle – kas oleks paslik neist lähtuda või vestelda lihtsalt eluliselt muusikast. Mõni hetk valitseb vaikus. Lõpuks voldin paberilehe kokku ning küsin omakasupüüdlikult esimese, mind ennast huvitava küsimuse ühe andekaima Saaremaalt pärit kitarristi käest.

Ave Jõgi, 5. detsember 2017

Pidupäeva eel oli spordiosakonna juhataja Ülle Räim lahkesti nõus jagama meiega enda mõtteid mööduvatest aastatest ja tema enda tegevusest nendes. Koolipere soovib sünnipäevaks palju jaksu ja jätkuvat reipust, heade mõtete realiseerumist ja uute vahvate ideede tekkimist! Palju õnne!

Eve Tuisk, 24. november 2017

Viire Poopuu on Kuressaare Gümnaasiumi uus kooliteenistuja ujulas. Meie KG uuris, kes ta on ning kuidas on läinud sisseelamine uuel töökohal.

Eve Tuisk, 24. november 2017

Aili Aavik on Kuressaare Gümnaasiumi uus kooliteenistuja. Meie KG uuris, kes ta on ja kuidas tal läheb sisseelamine uuel töökohal.

Maria Vera Pšenitšnaja, 12.a klass, 22. november 2017

Neljapäeval, 16. novembril oli aula pikalt sagimist täis – toimusid ettemängud enne Suurt Teatriõhtut. Noortele tulid appi etendusi lihvima vilistlased Mihkel Vendel ja Kaisa Tooming, kes andsid häid näpunäiteid ja nõu, kuidas oma teatritükke paremini esile tuua ning mida parandada. Tegin lähemalt tutvust 31. lennu vilistlase ja loomemaastikul tegutseva Kaisa Toominguga.

Mai Rand, 21. november 2017

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal igas kuus oodata kooli muusikutest vilistlasi. Nad tulevad kõigi kooliastme õpilaste tundidesse ja ka aulasse suurematele muusikalistele kohtumistele.

6. novembril külastas meid Triin Ella, ooperilaulja ja muusikapedagoog.

Merike Kivilo, 20. november 2017

Täiskasvanute koolitaja rahvusvahelise magistriõppe raames viibisid koolituskeskuses Osilia praktikal kaks eksootilistest maadest pärit magistranti. Nendega tegid intervjuu Kaisa Esko ja Mesike Tõrv 11.b klassist.

Ave Jõgi, 7. november 2017

Õpetaja Ruth Rist on KGs toimetanud viis aastat. Koolis paistab silma tema lahke olek ja särav naeratus. Täna, 7. novembril on tal sünnipäev. Palju õnne!

Aleksander Lember, 11.a klass, 6. november 2017

19. oktoobril külastas Kuressaare Gümnaasiumit meie oma vilistlane Mihkel Vendel, kes nüüd ronib karjääriredelil Nukuteatris näitlejana. Energiat täis ja üdini positiivne Vendel korraldas KG noortele töötoa, kus ta jagas erinevaid teadmisi teatrikunsti kohta. Töötuba, kus ma ka ise osalesin, oli täis energilist liikumist ja huvitavaid teatrielemente. Kõigile jagus tegevust ja ei olnud kedagi, kes poleks saanud uusi teadmisi näitlemisest ja selle meisterlikkusest.

Karoliina Pilden, 10.c klass, 2. november 2017

Vaheaja eelviimasel päeval võtsid mõned gümnasistid osa näitleja Argo Aadli juhitud õpitoast. Saime näpunäiteid oma näitlemisoskuse parandamiseks ning kuulasime lugusid teatrielust. Peale õpituba andis Argo Aadli Meie KG-le ka väikese intervjuu.

Lelet Aavik, 2. november 2017

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal oodata kooli igas kuus muusikutest vilistlasi. Nad tulevad kõigi kooliastme õpilaste tundidesse ja ka aulasse suurematele muusikalistele kohtumistele. 19. oktoobril külastas kooli 31. lennu vilistlane, muusik Tuuli Rand.

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Mikk Rajaver
Irene-Liis Saar, 8.b klass, 26. oktoober 2017

Mikk Rajaver õppis 30. lennu D klassis, tema klassijuhataja oli Reene Kanemägi. Millega Mikk pärast gümnaasiumi lõpetamist tegelenud on, sellest saadki siit lugeda.

Merike Kivilo, 13. oktoober 2017

Li Zeng ehk Abby on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes läbis vabatahtliku õpetaja karmi treeringprogrammi ja naudib hiina keele õpetamist.

Lehekülg: järgmine

Konkursid

Galerii