üles
laupäev, 23. jaanuar 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

23. jaanuar

24. jaanuar

25. jaanuar

26. jaanuar

27. jaanuar

28. jaanuar

29. jaanuar

30. jaanuar

Töötajate sünnipäevad

29. jaanuar

Rubriik: Teade
Kristin Lauri, 29. detsember 2020

Kolmapäeval, 30. detsembril kell 19 on raadio Kadi eetris „Rendez-vous“ (loe: randevuu ehk kohtumine). Saate panid kokku Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesinduse liikmed Paula Nõmme, Katariina Aulik ja Merily Saksakulm.

Tiiu Smidt, 14. detsember 2020

4.–8. jaanuaril on koolimaja avatud kokkulepitud tegevusteks 9.00–13.00. Laupäeval ja pühapäeval suletud.

Ujula on suletud kuni vaheaja lõpuni 10. jaanuaril.

Anu Saabas, 8. detsember 2020

Õppeaasta algusest oleme arendanud õpetajate ja õpilaste digipädevusi, võtnud koolis kasutusele ühise digikeskkonna Teams. Kas oleme nüüd vajadusel paremini digiõppeks valmis, kui olime seda kevadel? Kas õpilaste ja õpetajate koostöine õppetegevus toimib ka kaugjuhtimisel? Kooli juhtkond otsustas selleks läbi viia 21. ja 22. detsembril digiõppepäevad.

Kristin Lauri, 24. november 2020

Kolmapäeval, 25.11 kell 19 on raadio Kadi eetris „Rendez-vous“ (loe: randevuu ehk kohtumine). Saate panid kokku Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesinduse õpilased Paula Nõmme, Katariina Aulik ja õpetaja Merle Rekaya. Suure Teatriõhtu teemadel mõtisklevad Sandra Kuusk, grand prix’ vääriliseks tunnistatud 12.b klassi etenduse „Ei tea, tunne“ üks lavastajatest ja näitlejapreemia saanutest; Paula Nõmme,11.a klassi etenduse lavastaja; Katariina Aulik 11.c klassist ja 11.a klassi klassijuhataja Kristin Lauri. Thomas Hendrik Liivi ja Emeli Pikneriga tuleb juttu väitlemisest ja START-turniirist.

Lelet Aavik-Part, 13. november 2020

Juba nädala pärast näeme teatriõhtu laval gümnaasiumiklasside lavaküpseks saanud etendusi. Kes on esimene, kes teise poolaja viimane? Vaata esinemisjärjekorda siit!

Lelet Aavik-Part, 11. november 2020

Seoses keerulise olukorraga COVID-19 levikul toimub Suur Teatriõhtu 2020 vaid Kuressaare Gümnaasiumi 10.–12. klassi õpilastele ja töötajatele. Soovime ennetada võimalikke probleeme ja tühistame vilistlaste eelregistreerimise Suurele Teatriõhtule.

Kogu üritus on järelvaadatav YouTube´i keskkonnas, jagame teiega toimunut ka Meie KG vahendusel.

Soovime kõigile parimat!

Madli-Maria Naulainen, 9. november 2020

Järgmisest sügisest alustab tegevust uus põhikool – Nooruse Kool. Loodav kool kannab edasi Kuressaare Gümnaasiumi missiooni koolist, kus on hea õppida ja töötada ning kust saab tugeva aluse edasiseks eluks ja õpinguteks. Seda väljendab ka meie praegune tunnuslause „KG – ja tahadki koolis käia!“ Otsime uuele koolile uut tunnuslauset, mis iseloomustaks meie püüdlusi, tõekspidamisi ning nooruslikku värskust.

Madli-Maria Naulainen, 3. november 2020

Armas koolipere. Uuest aastast kanname uut nime – Nooruse Kool. Millised on need mõtted ja seosed, mis parimale koolile mõeldes pähe tulevad? Milline on parim õpetaja selles koolis? Ootame teie mõtteid ja vastuseid 8. novembrini.

Merle Rekaya, 28. oktoober 2020

Kolmapäeval, 28. oktoobril kell 19 on raadio Kadi eetris 16. hooaja teine KG noortesaade „Rendez-vous“. Saate panid kokku meediakursuse õpilased Kaie Saks, Karita Aunbaum, Emma Kuusik, Sigrid Kaevand, Liisabel Rang, Aiko Suuster, Käroli Murd ja Agur Pihlas. Saade on seekord igasuguse tervise teemaline, külas on dr Edward Laane, füsioterapeut Elo Jõgi, vaimse tervisega tegeleja Gloria Org ja noortekeskuse juht Anneli Meisterson. Mönusat kuulamist!

Tiia Kuusk, 27. oktoober 2020

Vabariikliku mõttespordi olümpiaadi I etapp toimub juba 23.–27. novembril. Mõttespordi olümpiaadi eesmärk on populariseerida mõttesporti koolinoorte seas, meie kool on osalenud sellel internetipõhisel võistlusel alates 2014/15. õppeaastast.

Kutsun võistlema nii eelmistel aastatel osalejaid kui liituma ka uusi huvilisi.

Maria Koppel, 27. oktoober 2020

Käes on sügis ja taas on käes ka Saaremaa Osaluskohvik, mis on kohtumiskohaks noortele (8.–12. klass) ning noortemeelsetele, ametnikele ja otsustajatele.

Maria Koppel, 26. oktoober 2020

Halloween´i tähistamine on KGs muutunud juba traditsiooniks. See on kogu kooli noorte omaalgatuslik soov kostümeerida ennast kollideks, nõidadeks ja vampiirideks. Kõik ootavad juba põnevusega ja teevad ettevalmistusi, et just tema kostüüm oleks eriti hirmutav.

Anu Liik, 9. oktoober 2020

„Oktoober, mu külmasilmane tädi / koob jälle kirendavat sukka ...“

ja kolmanda kooliastme õpilastel on aeg valmistuda Väikeseks Teatriõhtuks, mis sel sügisel on inspireeritud Andrus Kivirähki loomingust.

Maria Koppel, 9. oktoober 2020

Kutsume 6–26aastaseid noori osalema noortele suunatud tegevuste rahulolu küsitluses. Seesugune küsitlus on järjekorras kolmas. Küsitlusega kogutakse arvamusi 2020. aasta noorsootööalaste tegevuste kohta. Noorte arvamus on oluline muutmaks noorsootöö võimalusi kvaliteetsemaks ning noorte vajadustele paremini vastavaks.

Laivi Jürisson, 30. september 2020

U20 arvestuses saavutas Peeter Jürisson Soomes esikoha jahilaskmise olümpiaalal skeet ehk kaarrada.

Eesti Olümpia Skeet laskurid lõpetasid hooaja Soomes Nasta GP-l, kus meie kooli 12.a klassi õpilane Peeter Jürisson saavutas juunioride U20 arvestuses esikoha. Peetri tulemuseks põhivõistlusel oli 118 tabamust 125st ning finaalis õnnestus tabada 53 märki.

Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Merle Rekaya, 29. september 2020

Saade on eetris kolmapäeval, 30. septembril kell 18 raadio Kadis ja selle panid kokku meediakursuse õpilased Tõnis Grepp, Kaspar Piipuu, Merzeede Liis Ork, Anna Lee Schiff, Aleksandra Volt ja Sofia Martin. Stuudios on kolm põnevat külalist, kellega räägitakse rallist, tööst teendindajana ja suuhügieenist. Mönusat kuulamist!

Galerii!
Inge Jalakas, 24. september 2020

Käesoleval nädalal liigume ühiselt ülekoolilise spordipäeva rütmis, kuid järgmisel nädalal pakume liikumisrõõmu pentatloniga. Pentatlon on põnev klassidevaheline võistkondlik teatevõistlus, kus iga võistleja saab anda oma panuse meeskonna võiduleviimiseks.

Inge Jalakas, 15. september 2020

Alates 22. septembrist ootame teisipäeviti ja neljapäeviti kell 14.00 show-tantsu rühma 6–8aastaseid õpilasi.

Lehekülg: /52 järgmine

Kuulutused

Galerii