üles
Laupäev, 25. september 2021
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

25. september

26. september

27. september

28. september

29. september

30. september

1. oktoober

2. oktoober

Töötajate sünnipäevad

29. september

2. oktoober

Rubriik: Uudis
Uudis / ÕppetööFotoVideoMeedia!
Jaana Puksa, Gert Lutter, 24. september 2021

Kas sulle pakub huvi foto- ja videotehnika? Tahad oma töödega jutustada lugusid, monteerida videot või hoopis kirjutada stsenaariumit filmile? Teha kaastöid kooli lehele või lõpetada aasta omaenda põneva projektiga? Kui kõik see kõlab natukenegi põnevalt, siis tule multimeediaringi!

Kohtume esmaspäeval, 4. oktoobril kell 14 klassis 301.

Uudis / ÕppetööKalale! Paadiga!
Gert Lutter, 21. september 2021

Sel õppeaastal tõotab Kuressaare Nooruse Kooli huvikooli Inspira kalastusring tulla veel huvitavam, sest sügisest on ringil kasutada päris oma paat, mis ostetud kahasse Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja kooli enda rahadega.

Uudis / VariaEvakuatsiooniõppus
Galerii!
Tiiu Smidt, 16. september 2021

Head õppusel osalejad!

9. septembril toimunud evakuatsiooniõppus pakkus põnevust ja pani proovile meie kõigi teadmised ohuolukorras käitumisest. Eks koolimajast evakueerumist ole harjutatud juba aastaid ja see on väga vajalik, et õiget käitumismustrit kinnistada.

Raili Kaubi, 14. september 2021

Keeruliste aegade tõttu ei saanud 5. klassid kevadel laagrisse sõita. Õnneks tõi õppeaasta algus paremad võimalused ja eile sõitsimegi juba sügisestes värvides olevale Jõulumäele.

Inge Jalakas, 6. september 2021

Meie oleme Mihkel Vendel ja Tanel Ting ning kutsume teatrikunsti huvilisi Inspira teatristuudiosse.

Ootame stuudiosse noori, kes soovivad astuda julge sammu, pannes ennast proovile lavalaudadel, ning üheskoos luua midagi põnevat.

Inge Jalakas, 1. september 2021

Huvikool Inspira pakub nii tasuta huviringe ainult Nooruse kooli õpilastele kui ka tasulisi huviringe kõigile Saaremaa lastele alates teisest eluaastast. Huviringe leidub ka täiskasvanutele.

Argo Jürisson, lapsevanem, 31. august 2021

TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja III etapp toimus 29. augustil Tartus Tamme staadionil.

Meie kooli esindasid Lisandra Lehtjärv, Mirjam Paimre, Mariete Järvelaid, Marili Paimre, Eleriin Raamat, Grete Aavik, Andro Jürisson, Kristofer Pajuste, Hendrik Õigemeel ja Andre Jürisson.

Gert Lutter, 30. august 2021

26. augustil toimus Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskuse Osilia korraldatud ja järjekorras juba viies hariduskonverents. Seekord Saaremaa Gümnaasiumis toimunud üritusel tunnustati maakonna haridustöötajaid ning preemia vääriliseks tunnistati ka Anni Haandi ja Maidu Varik meie koolis tehtud tubli töö eest.

Argo Jürisson, lapsevanem, 24. juuni 2021

TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja II etapp toimus 20. juunil Pärnu Rannastaadionil.

Meie kooli esindasid Mirtel Paimre (4.a), Marili Paimre (6.a), Eleriin Raamat (7.d), Andro Jürisson (5.b), Karl-Martin Kremm (5.b), Hendrik Õigemeel (5.b) ja Andre Jürisson (6.a).

Madli-Maria Naulainen, 21. juuni 2021

21. juunil saavad Kuressaare Gümnaasiumi lõpueksamil gümnaasiumi lõputunnistuse 94 noort. Neist viis lõpetab kooli kuldmedaliga ja viis hõbemedaliga. Palju õnne kõigile elluastujatele, põnevaid uusi väljakutseid!

Olle Arak, 17. juuni 2021

Kevadisel kiirel ajal olid tegevuses ka meie robotiklubi usinad robotimeistrid, kes osalesid Robotex Eesti online-võistlustel ning First Lego League Eesti meistrivõistlusel.

Laivi Jürisson, 16. juuni 2021

14. juunil sai Võrus stardipaugu TV 10 Olümpiastarti juubelihooaeg. Kuressaare Gümnaasium on suuremate koolide arvestuses peale I etappi 6. kohal.

Toimetus, 11. juuni 2021

Eile, 10. juuni õhtupoolikul jõudis kohale Nooruse Kooli lipp, mis sügisest hakkab kaunistama meie koolimaja.

Esimesel uue lipuga fotol on liputoimkonnaks koolijuhataja Toomas Takkis, infojuht Arvi Tanila ja haldusjuht Tiiu Smidt.

Inge Jalakas, 11. juuni 2021

Sel õppeaastal oleks toimunud Kuressaare Gümnaasiumis 26. Pärlipäev. Tegemist on Kuressaare Gümnaasiumi ja huvikool Inspira õpilaste tunnustusüritusega parimatele ainetundjatele, olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel edukalt esinenud õpilastele. Sedakorda ei olnud pika eriolukorra tõttu kahjuks võimalust üritust ette valmistada, seetõttu tunnustatakse ja tänatakse tublimaid õpilasi koolilõpu aktustel ja klassijuhataja tundides.

Gert Lutter, 3. juuni 2021

Kuressaare Nooruse Kooli sümboolikat hakkab ilmestama Kuressaare Ametikooli disaini õppesuuna õpilaste loodud logo.

Inspireerivates värvides ja kooli jaoks olulisi väärtusi väljendava logo autoriteks on Evelyn Topaasia, Liisa Soosaar, Triini Tiit, Hedi Kereme ja Valmar Voolaid ning kavand valmis kujundusgraafiku kutseeksami meeskonnatöö ülesandena.

Inge Jalakas, 24. mai 2021

1. juunil tähistatakse ülemaailmset lastekaitsepäeva, mille eesmärk on juhtida tähelepanu laste heaolule ja õigustele ning lastekaitse tähtsusele. Sel päeval toimuvad üle maailma mitmesugused lasteüritused.

Tiia Kuusk, 19. mai 2021

Lõppenud on selle õppeaasta mõttespordi olümpiaad, meie koolist osales 32 õpilast ja osalejate arvu poolest oli KG 8. kohal.

Saga Elisabeth Fiedler, 5.c klass, 7. mai 2021

Inspireeritud iga-aastasest kevadisest talgupäevast „Teeme ära“ toimus 5.c klassis ainetevaheline lõiminguprojekt, mille raames pidi iga õpilane koos pere või sõpradega prügi korjama.

Lehekülg: /63 järgmine

Kuulutused

Galerii