üles
pühapäev, 17. veebruar 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

17. veebruar

18. veebruar

19. veebruar

20. veebruar

21. veebruar

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

Töötajate sünnipäevad

18. veebruar

21. veebruar

Valdkond: Personaalia
Merle Rekaya, 16. veebruar 2019

Sander Suurhans on KG 30. lennu vilistlane ja meie kehalise kasvatuse õpetaja. 16. veebruaril saab Sander 30. Palju õnne!

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Liise Kukk
Aksliga Punase mere ääres talvepäikest nautimas. / erakogu2001. aasta lõpetaja - esimesed, kes talaaridega lõpetasid. / erakogu
Anu Liik, 14. veebruar 2019

17. jaanuari arhiivinurgast võis lugeda, et Meie KG ristiemaks on vilistlane Liise Kallas. Kuressaare Gümnaasiumi lõpetas Liise – tookord Kallas, nüüd Kukk – 2001. aastal. Siis riietuti esmakordselt talaaridesse. See oli lennu ettepanek, et oleks vähem muretsemist ning aktusel kõik korrektne. Ja traditsioon sai alguse. Üht-teist kooliajast ja sellest, kuidas tal on läinud peale lõpetamist, Liiselt nüüd teada saamegi.

Ave Jõgi, 19. jaanuar 2019

Täna tähistab enda auväärset, 80. sünnipäeva meie kauaaegne kolleeg ja kaasteeline Heivi Pajussaar. Loodetavasti toob meie juubelilooke mõnusaid meenutusi Heivile endale, endistele kolleegidele ja armsatele pereliikmetele.

Raido Kahm, 26. detsember 2018

Täna tähistab pere ja sõprade seltsis 35. sünnipäeva 5.a ja 12.a klassijuhataja Kristel Paju.

Ave Jõgi, 26. november 2018

Õnneks vormus põhikooliaegne mõte õmblejaks saada õige pea otsuseks siiski õpetajaks hakata. Nii ongi meil nüüd tore kolleeg, õpetaja, klassijuhataja, kellele kogu kooliperega täna pisut ümmargusema sünnipäeva puhul õnne soovime. Palusime tal veidi mõtiskleda elust ja olemisest. Vastustest loeme välja rahulolu enda tegemistega.

Toredat päeva ja tegusat uut eluaastat! Mõnusat toimetamist koolis ja pereringis!

Jaana Puksa, 16. november 2018

2018/2019. õppeaastal alustas KG tugikeskuses õpetajana tööd Maarja Vahter. Meie KG uuris, kes ta on ja mida talle meeldib teha.

Merle Rekaya, 14. november 2018

Novembri algusest toimetab meie raamatukogus uus inimene – Tiina Kaup. Meie KG uuris, kes ta on ja mida talle teha meeldib.

Ave Jõgi, 9. november 2018

Seda halli novembrit nagu polekski. Meile vaatavad vastu päikesed, kes ilmselgelt on suutnud luua juba „oma päikesesüsteemi”, kus, nagu me kõik teame, käivad asjad nii, et planeedid ja muud asjaosalised liiguvad ümber nende. Tänase looga tervitame meie kooli töötajaid ja nende peresid, kes tegelevad tähtsaima tööga – laovad vundamenti uutele eludele nii, et tormituuled, mis edaspidi vahel räsida võivad, neisse pragusid ei suudaks tekitada.

Intervjuu / PersonaaliaJaapanist Kuressaarde
Kaie Saks, 10.c klass, 2. november 2018

Tänavune kooliaasta tõi kooli palju uusi õpilasi, sealhulgas ka Jaapanist vahetusõpilaseks tulnud Moemi Ono. Miks valiti sihtkohaks just Eesti ja kui raske oli alguses teise kultuuriga kohanemine?

Ave Jõgi, 1. november 2018

Täna on põhjust soovida palju-palju õnne meie ajalehe peatoimetajale Raidole. Seda teeme koos nendega, kes päevast päeva koos temaga “eesliinil” – ehk siis tema klassi, 8.c-ga. Aga ei puudu ka kooliaegsete kaaslaste mõtted. Usun, et järgnevad arvamused annavad hästi aimu meie tänase minijuubilari olemusest ja panevad meid uskuma, et on väga tore, et Raido just meie kooli õpetajaks sattus.

Raido Kahm, 30. oktoober 2018

Kuressaare Gümnaasiumi raamatukogus 1990. aastast alates leiba teeninud Urve Aedma on täna viimaseid päevi tööl. Soovime talle edu edasistes toimetustes.

Viivian Laes, 12.c klass, 19. oktoober 2018

12. oktoobril külastas meid 34. lennu vilistlane Hanna Martinson. Kella üheksaks kogunes aulasse nii pisemaid kui ka gümnaasiumis olevaid õpilasi, et kuulda Hanna gümnaasiumiajast ja tegemistest peale seda. Peale tunniajalist loengut oli mul võimalus vestelda Hannaga omavahel.

Reet Lasn, 15. oktoober 2018

Täna 30. sünnipäeva tähistav Kristin Lauri on tulnud KG uksest sisse väga erineval moel ja erinevates rollides: ema süles, ema käekõrval, esimese klassi õpilasena, gümnasistina, personalitöötajana, kolleegina, klassijuhatajana, huvijuhina, lapsevanemana.

Merle Rekaya, 14. oktoober 2018

KG säravate õpetajate seas on järjekordne tähtpäevaline – muusikaõpetaja Laine Lehto. Sel aastal alustas ta meie koolis 25. tööaastat.

Raido Kahm, 2. oktoober 2018

Lisaks õpetajatele liitub Kuressaare Gümnaasiumi kollektiiviga igal aastal mitmeid teisigi toredaid inimesi. Tere tulemast kooliteenistuja, Marvi Alder ja nõudepesija Tiina Aidamets.

Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Taissia Peterson
Ave Jõgi, 1. oktoober 2018

Kuressaare Gümnaasiumi legendide raamatus on kirjutatud lõpuni veel üks lehekülg – meie hulgast on lahkunud armastatud õpetaja Taissia Peterson.

Artikkel / PersonaaliaPalju õnne, Helvi Tenn!
Merle Rekaya, 27. september 2018

Kuressaare Gümnaasiumi kauaaegsel vene keele õpetajal Helvi Tennil täitub täna 80. aastaring. Meie kooliga oli õpetaja Tenn seotud 27 aastat, alates kooli avamisest 1978. aastal.

Kunagisele kolleegile ja õpetajale on häid sõnu öelda paljudel tänastel õpetajatel. Meie KG toimetus ühineb juubeliõnnesoovidega vene luuletaja Aleksandr Puškini sõnu kasutades (katkend luuletsüklist „Sügis”):

Ja ümbritsev maailm on äkki ununend.

Ei vanu radasid vaim ergas enam talla.

Raido Kahm, 24. september 2018

Kuressaare Gümnaasiumi raudvara Gert Lutter tähistab täna 40. sünnipäeva.

Lehekülg: /11 järgmine

Galerii