üles
Pühapäev, 26. september 2021
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

26. september

27. september

28. september

29. september

30. september

1. oktoober

2. oktoober

3. oktoober

Töötajate sünnipäevad

29. september

2. oktoober

Valdkond: Personaalia
Eve Tuisk, 22. september 2021

Raplamaalt pärit Liisa Toomsalu ootas kolm aastat õiget aega, et meie kooli tööle tulla.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikapedagoogiks õppinud Liisa arvates on täiesti normaalne, et muusikaõpetaja ka vabal ajal laulab ning parim aeg selleks on autoroolis! Muidu aga laulab Liisa ka Valjala segakooris.

Artikkel / PersonaaliaPalju õnne, Merle Sullakatko!
Reet Lasn, 21. september 2021

Täna tähistab sünnipäeva meie söökla klienditeenindaja Merle Sullakatko. Juba 21 aastat on ta naerunäoga meid sööklas tervitanud. Kurja sõna Merle vist ei tunnegi.

Eve Tuisk, 16. september 2021

Kes Gabrieli tunneb, see teab, et tegemist on mehega, kes kogu aeg liikumises. Seega on igati paslik avada tema olemust kuulsa kirjandusteose algust parafraseerides. Haarab ju „Kevade“ oma avalausega „Kui Arno isaga koolimajja jõudis ...“ lugeja kohe tegevuste keerisesse. Gabriel alias Gaba teeb oma ümber olevate inimestega sedasama.

Gert Lutter, 15. september 2021

Üle mere kodusaarele tagasi jõudnud Aire oli õppealajuhatajatöö valikus nii kindel, et teisele tööintervjuule ei jõudnudki. Kooliajal matemaatikat enda lemmikaineks pidanud Aire tunnistab, et nüüd tuleb endal väga palju juurde õppida, ning loodab, et kõigil jätkub kannatlikkust tema küsimustele vastata: „Mulle meeldib koolis valitsev sõbralik ja akadeemiline õhkkond.“

Gert Lutter, 13. september 2021

Tallinna kiire elustiili saaremaisemalt rahulikuma kulgemise vastu vahetanud Kärt leiab innustust kõigest positiivsest enda ümber.

Vanemate soovitusel õpetajaks õppinud Kärt tunnistab ise, et tegelikult on ta alati tahtnud saada näitlejaks: „Aga olen aru saanud, et õpetajaamet on ka mõneti nagu näitlemine – iga päev on mul publik.“

Artikkel / PersonaaliaSikuke / 25.08 = 60
Toimetus, 25. august 2021

Pöördvõrdeline ja särav matemaatikaõpetaja, inspireeriv pedagoog, pühendunud, töökas ja hooliv ema ning vanaema – nii arvavad sõbrad, õpilased ja lapsed tänase juubilari, Signe Vahkali kohta.

Soovime meiegi koos kogu kooliperega tervist ja jaksu ning et õnn ei kasvaks mitte lihtsalt lineaarselt, vaid suisa eksponentsiaalselt!

Toimetus, 16. august 2021

Täna tähistab ümmargust sünnipäeva Laivi Jürisson, meie matemaatikaõpetaja juba kaheksa aastat. Kaheksa aastat on ka õpetajaametis pikk aeg, selle aja jooksul koguneb elu-muutujaid päris palju. Taandame, lihtsustame, lahutame ja jagame. Jätame graafikule kolm puutujat. Mida soovivad Laivile sünnipäeva puhul elukaaslane, õpilane ja kolleeg?

Eve Tuisk, 9. august 2021

Täna 361 päeva tagasi rääkis Therese Neisalu, tänane juubilar, leheveergudel sellest, milliste ootustega ta uuele (õppe)aastale vastu läheb. Pea aasta on möödas ja võib öelda, et nii ongi läinud, nagu Therese unistas – lastele meeldib tema trennides käia!

Therese ise tunneb, et on oma elus jõudnud punkti, kus tahab just vaimselt areneda: ta on väga palju erinevaid raamatuid avastanud ja lugenud ning erinevates eneseotsingulaagrites käinud.

Kui aga tänasele juubilarile film pühendada, siis räägiks see kas elu valikutest, printsessidest või toredatest tantsudest ja rõõmsatest lastest – ja seda kindlasti koos õpetajaga!

Artikkel / PersonaaliaInna Vann 60!
Tiia Kuusk, 7. juuli 2021

07.07 on sünnipäevalaps Inna – sel aastal lausa juubilar!

Gert Lutter, 6. juuli 2021

Kooliaasta ühe viimase üritusena, just enne lõpuaktusi, toimus 17. juunil restoranis Castello traditsiooniline koolijuhi tänuüritus. Tänati tublisid töötajaid, jagati kolleegipreemiaid ja vaadati tagasi möödunud õppeaastale.

Liina Ajangu, 5. juuli 2021

Täna tähistab oma ümmargust sünnipäeva meie tugikeskuse töötaja ja eripedagoog Liisi Laum. Meie kooli vilistlasest õigusteadusliku ringiga siia tagasi jõudnud Liisi on töös lastega leidnud oma kutsumuse.

Ühineme tugikeskuse kolleegide soovidega ning soovime kogu koolipere poolt Liisile palju-palju õnne ja päikest kõigisse päevisse!

Artikkel / PersonaaliaMerle – Rekaya ... „50“!?
Eve Tuisk, 29. juuni 2021

Targad mehed on öelnud, et interpunktsioon on kirjaliku keele nähtus, mille peamine eesmärk on lahendada ebakõlad lause struktuuris ja pöörata tähelepanu nüanssidele, mis võiksid ilma interpunktsiooni tunnusteta märkamata jääda. Mõnikord mulle tundub, et Merle on ka kirjavahemärk. Ilma temata jääks nii mitmedki detailid märkamata.

Sirje Mehik, 26. juuni 2021

Täna tähistab oma juubelisünnipäeva Reet Lasn. Teda iseloomustavaid häid sõnu on palju: hooliv, sõbralik, südamlik, usaldusväärne, abivalmis, koostööaldis, loov, sportlik, musikaalne, maalähedane, empaatiline, vaba hing.

Kõige rohkem paistab Reeda juures silma hoolivus ja empaatiavõime, tema oskus teisi ära kuulata ja oma vaiksel moel tuge pakkuda. Ta on sõprade ja kolleegide jaoks alati olemas.

Toimetus, 26. juuni 2021

Täna tähistab sünnipäeva meie õpetaja Timofei Stepanov. Olgu need väikesed videoklipid läbi õpilaste suude ja südamete kogu koolipere poolt. Palju õnne!

Anu Liik, 16. juuni 2021

Anni on nagu päike, kes toob naeratuse suule ja lööb silmad rõõmust särama. Nagu malbe tuuleiil, mis jahutab kuumal suveööl või kired üles kütnud tööl. Nagu ingel, kes külvab enda ümber head, vahel ilma, et isegi teaks. Nagu kullatera, kellega koos tahad sõuda, südames õhin, et koos imesid otsida ja kõiki takistusi trotsida. Kallimast kallim ...

Sofia Maria Martin, 12.b klass, 8. juuni 2021

Kohtusin oma klassiõe ning kalli sõbranna Merzeede Orgiga ühel ilusal päikesepaistelisel kolmapäeval kirbuturu Putuka ees. Istusime maha ning söögi kõrvalt vestlesime, kuidas ta balansseerib tööd ning kooli.

Merle Rekaya, 2. juuni 2021

Rita on meie kooliõde, kes oma särtsaka olemusega kellelgi kahe silma vahele ei jää. Mis võiks olla suurem kiitus kooliarstile kui see, et laps soovib ise arstile minna! 6.d klassi lapsed joonistasidki kõik temast ühe ilusa portree.

Kogu KG koolipere soovib sulle tänaseks juubelisünnipäevaks palju-palju õnne!

Ave Jõgi, Merle Rekaya, 30. mai 2021

Õpetaja Raili Kaubi on täiesti omaette nähtus, kui mitte öelda fenomen. Kas ta on ka kokku lugenud need litrid ja satsid ja õmblused, mida ta on aidanud enda moedisaini-tüdrukute kollektsioonidele soovitada-sättida. Ma ütleks, Railil on järgijaid kogu koolkonna jagu.

Tänasel pidupäeval palusime Raili „lastel“, nii päris kui kooli lastel tema fenomeni selgitada.

Vahva on see, et paljudest lendudest leiame kedagi, kellele Raili entusiasm ja kirg on elus tee kätte näidanud.

Kogu koolipere poolt suur kallistus, sünnipäevakallistus ja siiras tänu meie kõigi poolt nende imeliste moešõude eest! Toredat lugemist kõigile!

Lehekülg: /22 järgmine

Kuulutused

Galerii