esmaspäev, 11. detsember 2017
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

16. detsember

17. detsember

18. detsember

Töötajate sünnipäevad

17. detsember

Teade, Varia, kuni 31. detsember 2017
Valdkond: Personaalia
Ave Jõgi, 5. detsember 2017

Pidupäeva eel oli spordiosakonna juhataja Ülle Räim lahkesti nõus jagama meiega enda mõtteid mööduvatest aastatest ja tema enda tegevusest nendes. Koolipere soovib sünnipäevaks palju jaksu ja jätkuvat reipust, heade mõtete realiseerumist ja uute vahvate ideede tekkimist! Palju õnne!

Marit Tarkin, 28. november 2017

Sünnipäev on elus üks ääretult armas ja ilus päev, mis kingib hulgaliselt emotsioone, viib kokku sõprade, pere ja lähedastega. Väiksena ootab hällilaps põnevusega kingitusi ja lõbusat sünnipäevapidu. Täiskasvanuna aga päevakangelane ise nii tähelepanu ei ootagi, ometi on sünnipäev omamoodi märk – ajamärk, elutee märk, meie tehtu ja eesootavate tegude üle arutlemise aeg ja loomulikult õnnitlemise ja kallistamise päev. Palju õnne, armas Maren, kogu koolipere poolt ja kingituseks ...

Eve Tuisk, 24. november 2017

Viire Poopuu on Kuressaare Gümnaasiumi uus kooliteenistuja ujulas. Meie KG uuris, kes ta on ning kuidas on läinud sisseelamine uuel töökohal.

Eve Tuisk, 24. november 2017

Aili Aavik on Kuressaare Gümnaasiumi uus kooliteenistuja. Meie KG uuris, kes ta on ja kuidas tal läheb sisseelamine uuel töökohal.

Artikkel / PersonaaliaIn Memoriam Ester Kuusik
Ave Jõgi, 22. november 2017

Eile õhtul andis Ester oma viimase kirjandustunni. Mulle. Privaatselt. Iseseisva tööna. Ja ma olin tubli õpilane. Nii palju luulet pole ma ammu enam lugenud.

Estrit ennast aga ei olnud. Enam. Päeval saime kurva teate tema lahkumisest.

Ave Jõgi, 7. november 2017

Õpetaja Ruth Rist on KGs toimetanud viis aastat. Koolis paistab silma tema lahke olek ja särav naeratus. Täna, 7. novembril on tal sünnipäev. Palju õnne!

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Mikk Rajaver
Irene-Liis Saar, 8.b klass, 26. oktoober 2017

Mikk Rajaver õppis 30. lennu D klassis, tema klassijuhataja oli Reene Kanemägi. Millega Mikk pärast gümnaasiumi lõpetamist tegelenud on, sellest saadki siit lugeda.

Merike Kivilo, 13. oktoober 2017

Li Zeng ehk Abby on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes läbis vabatahtliku õpetaja karmi treeringprogrammi ja naudib hiina keele õpetamist.

Merike Kivilo, 12. oktoober 2017

Lu Mengli ehk Lucy on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes on läbinud Konfutsiuse Instituudis mitu eksamit, et pääseda Eestisse õpetajaks, kuid on õppinud veel lisaks Hiina maali- ja paberikunsti, tai chi´d ning hieroglüüfide korrektset ülesehitust.

Maidu Varik, 6. oktoober 2017

Tiiu liitus meie ajalooõpetajate seltskonnaga 2000. aastal. Temale omasel rahulikul ja asjalikul moel tuli tal lisaks ainetundide andmisele juhtida ka sotsiaalteaduste aineosakonda, kaasa lüüa Ajalooõpetajate Seltsi tegemistes ning olla ka klassijuhataja.

Raido Kahm, 5. oktoober 2017

11.c klassi õpilased on oma klassijuhataja Ave Jõgiga nii rahul, et esitasid ta aasta klassijuhataja kandidaadiks. Nüüd ei jäägi Avel muud üle, kui 7. oktoobril sammud Pärnu kontserdimajja aasta õpetaja galale seada.

Eve Tuisk, 2. oktoober 2017

Hanna õppis Kuressaare Gümnaasiumi 34. lennu b klassis. Tema algklassiperioodi klassijuhataja oli Raina Rääp, põhikoolis Helle Rand ja gümnaasiumis Gerta Nurk. Millega Hanna pärast gümnaasiumi lõpetamist tegelenud on, sellest saadki siit lugeda.

Eve Tuisk, 4. september 2017

Kas silme ees on juba kirju ja kõik on segamini, kes meie maja uued õpetajad-töötajad siis õigupoolest on? Pole hullu, siit saad teada. See õppeaasta toob KGsse juurde kuus uut töötajat. Kõigi nende lood on üleval „Personaalia“ rubriigis, aga saab ka siit artiklist lingi kaudu õige loo juurde liikuda.

Teade / PersonaaliaÕnne ja jõudu, hr Takkis!
Ave Jõgi, 1. september 2017

Sellel aastal täitub meie koolijuhil 30 aastat ametipostil Kuressaare Gümnaasiumis. Selleks puhuks soovib kogu koolipere jõudu ja jaksu jätkuvalt hulludeks ideedeks, jätkuvat tahet anda meile vabadust tegutseda, innustada meid, märgata ja luua ilu, juurelda tõe olemuse üle. Ja ikka kasta, kasta, kasta ...

Eve Tuisk, 1. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi õpetajaskonnaga liitub sellest õppeaastat Raido Kahm, kes hakkab õpetama ajalugu ja ühiskonnaõpetust. Lisaks sellele on ta 7.c klassi juhataja ja Meie KG toimetuse värske liige.

Lelet Aavik, 1. september 2017

Sel õppeaastal alustab Kuressaare Gümnaasiumis tööd noor ja tegus klassiõpetaja, meie kooli vilistlane Stevelin Tamm. Tema käe all alustavad kooliteed 1.a klassi õpilased. Ka Stevelini enda jaoks on esimese klassi õpetajaks olemine esmakordne ja põnev kogemus.

Eve Tuisk, 1. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi perega liitub sel õppeaastal ka uus matemaatikaõpetaja Andra Allmägi, kelles on nii mõnigi krutski peidus.

Merle Rekaya, 1. september 2017

Huvikool Inspira alustab 13. hooaega ja täieneb põneva ringijuhi võrra – meiega liitub tantsuõpetaja Annette Rungi.

Lehekülg: järgmine

Kuulutused

Galerii