Vastuvõtt X klassi
Töökuulutus
neljapäev, 22. veebruar 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

25. veebruar

26. veebruar

27. veebruar

1. märts

Töötajate sünnipäevad

25. veebruar

27. veebruar

Teade, Varia, kuni 24. veebruar 2018
Teade, Varia, kuni 22. juuni 2018
Valdkond: Personaalia
Merle Rekaya, 8. veebruar 2018

Teisest poolaastast töötab Kuressaare Gümnaasiumis muusikaõpetajana Anita Kangur. Meie KG tundis huvi tema tegemiste vastu.

Anu Liik, 31. jaanuar 2018

Teine poolaasta tõi täiendust KG matemaatikaõpetajate ridadesse – juba teist nädalat tegutseb siin Enda Torga, pühendudes koos meie noorte gümnasistidega juurimisele, logaritmidele, trigonomeetriale ...

Ave Jõgi, 19. jaanuar 2018

Meie kooli ujulas toimetab juba mõnda aega alati osavõtlik ja kohusetundlik ujulatöötaja Erika Saat. Enda 60. sünnipäeva eel oli ta nõus meiega koos mõtisklema vanuse ja juubelisünnipäevade teemal.

Raido Kahm, 16. jaanuar 2018

Kuressaare Gümnaasiumis alustas füsioterapeudina tööd 32. lennu vilistlane Elo Jõgi.

Ave Jõgi, 12. jaanuar 2018

Kui kolleegidega lõunalauas õpetaja Erna Metsa lähenevast juubelist juttu tegin ja kohe siit ja sealt igasugu "vimkaga" lookesi tulema hakkas, sain enda arvamusele kinnitust, et tegu on õpetaja-legendiga, keda mäletatakse ja tsiteeritakse aastaid peale kooli lõpetamist. Seda juubelilookest kirjutama asudes ja tema isiklikku toimikut sirvides mõistsin, et see tegevus nõuaks juba valgeid kindaid!

Eve Tuisk, 12. jaanuar 2018

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal oodata kooli igas kuus muusikutest vilistlasi. Teisipäeval, 9. jaanuaril esinesid gümnasistidele Teele Viira 29. lennust ja Kusti Lemba 30. lennust. Pärast meeleolukat kohtumist oli Teele meelsasti nõus rääkima oma tegemistest ja kogemustest ka Meie KG-le.

Merle Rekaya, 20. detsember 2017

Anu Rüütel töötab meie kooli kohvik-sööklas peakokana. Koolis on ta ametis olnud 25 aastat, alul klienditeenindajana, hiljem kokana. Täna on tal sünnipäev – Meie KG õnnitlustega ühineb kogu koolipere, sest söögid on meil tõesti maitsvad.

Ave Jõgi, 5. detsember 2017

Pidupäeva eel oli spordiosakonna juhataja Ülle Räim lahkesti nõus jagama meiega enda mõtteid mööduvatest aastatest ja tema enda tegevusest nendes. Koolipere soovib sünnipäevaks palju jaksu ja jätkuvat reipust, heade mõtete realiseerumist ja uute vahvate ideede tekkimist! Palju õnne!

Marit Tarkin, 28. november 2017

Sünnipäev on elus üks ääretult armas ja ilus päev, mis kingib hulgaliselt emotsioone, viib kokku sõprade, pere ja lähedastega. Väiksena ootab hällilaps põnevusega kingitusi ja lõbusat sünnipäevapidu. Täiskasvanuna aga päevakangelane ise nii tähelepanu ei ootagi, ometi on sünnipäev omamoodi märk – ajamärk, elutee märk, meie tehtu ja eesootavate tegude üle arutlemise aeg ja loomulikult õnnitlemise ja kallistamise päev. Palju õnne, armas Maren, kogu koolipere poolt ja kingituseks ...

Eve Tuisk, 24. november 2017

Viire Poopuu on Kuressaare Gümnaasiumi uus kooliteenistuja ujulas. Meie KG uuris, kes ta on ning kuidas on läinud sisseelamine uuel töökohal.

Eve Tuisk, 24. november 2017

Aili Aavik on Kuressaare Gümnaasiumi uus kooliteenistuja. Meie KG uuris, kes ta on ja kuidas tal läheb sisseelamine uuel töökohal.

Artikkel / PersonaaliaIn Memoriam Ester Kuusik
Ave Jõgi, 22. november 2017

Eile õhtul andis Ester oma viimase kirjandustunni. Mulle. Privaatselt. Iseseisva tööna. Ja ma olin tubli õpilane. Nii palju luulet pole ma ammu enam lugenud.

Estrit ennast aga ei olnud. Enam. Päeval saime kurva teate tema lahkumisest.

Ave Jõgi, 7. november 2017

Õpetaja Ruth Rist on KGs toimetanud viis aastat. Koolis paistab silma tema lahke olek ja särav naeratus. Täna, 7. novembril on tal sünnipäev. Palju õnne!

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Mikk Rajaver
Irene-Liis Saar, 8.b klass, 26. oktoober 2017

Mikk Rajaver õppis 30. lennu D klassis, tema klassijuhataja oli Reene Kanemägi. Millega Mikk pärast gümnaasiumi lõpetamist tegelenud on, sellest saadki siit lugeda.

Merike Kivilo, 13. oktoober 2017

Li Zeng ehk Abby on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes läbis vabatahtliku õpetaja karmi treeringprogrammi ja naudib hiina keele õpetamist.

Merike Kivilo, 12. oktoober 2017

Lu Mengli ehk Lucy on Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja, kes on läbinud Konfutsiuse Instituudis mitu eksamit, et pääseda Eestisse õpetajaks, kuid on õppinud veel lisaks Hiina maali- ja paberikunsti, tai chi´d ning hieroglüüfide korrektset ülesehitust.

Maidu Varik, 6. oktoober 2017

Tiiu liitus meie ajalooõpetajate seltskonnaga 2000. aastal. Temale omasel rahulikul ja asjalikul moel tuli tal lisaks ainetundide andmisele juhtida ka sotsiaalteaduste aineosakonda, kaasa lüüa Ajalooõpetajate Seltsi tegemistes ning olla ka klassijuhataja.

Raido Kahm, 5. oktoober 2017

11.c klassi õpilased on oma klassijuhataja Ave Jõgiga nii rahul, et esitasid ta aasta klassijuhataja kandidaadiks. Nüüd ei jäägi Avel muud üle, kui 7. oktoobril sammud Pärnu kontserdimajja aasta õpetaja galale seada.

Lehekülg: järgmine

Konkursid

Galerii