üles
kolmapäev, 17. oktoober 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

17. oktoober

18. oktoober

19. oktoober

20. oktoober

21. oktoober

22. oktoober

23. oktoober

24. oktoober

Töötajate sünnipäevad

19. oktoober

Valdkond: Personaalia
Reet Lasn, 15. oktoober 2018

Täna 30. sünnipäeva tähistav Kristin Lauri on tulnud KG uksest sisse väga erineval moel ja erinevates rollides: ema süles, ema käekõrval, esimese klassi õpilasena, gümnasistina, personalitöötajana, kolleegina, klassijuhatajana, huvijuhina, lapsevanemana.

Merle Rekaya, 14. oktoober 2018

KG säravate õpetajate seas on järjekordne tähtpäevaline – muusikaõpetaja Laine Lehto. Sel aastal alustas ta meie koolis 25. tööaastat.

Raido Kahm, 2. oktoober 2018

Lisaks õpetajatele liitub Kuressaare Gümnaasiumi kollektiiviga igal aastal mitmeid teisigi toredaid inimesi. Tere tulemast kooliteenistuja, Marvi Alder ja nõudepesija Tiina Aidamets.

Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Taissia Peterson
Ave Jõgi, 1. oktoober 2018

Kuressaare Gümnaasiumi legendide raamatus on kirjutatud lõpuni veel üks lehekülg – meie hulgast on lahkunud armastatud õpetaja Taissia Peterson.

Artikkel / PersonaaliaPalju õnne, Helvi Tenn!
Merle Rekaya, 27. september 2018

Kuressaare Gümnaasiumi kauaaegsel vene keele õpetajal Helvi Tennil täitub täna 80. aastaring. Meie kooliga oli õpetaja Tenn seotud 27 aastat, alates kooli avamisest 1978. aastal.

Kunagisele kolleegile ja õpetajale on häid sõnu öelda paljudel tänastel õpetajatel. Meie KG toimetus ühineb juubeliõnnesoovidega vene luuletaja Aleksandr Puškini sõnu kasutades (katkend luuletsüklist „Sügis”):

Ja ümbritsev maailm on äkki ununend.

Ei vanu radasid vaim ergas enam talla.

Raido Kahm, 24. september 2018

Kuressaare Gümnaasiumi raudvara Gert Lutter tähistab täna 40. sünnipäeva.

Ave Jõgi, 21. september 2018

Meie katsed määratleda või isegi kirjeldada Marit Tarkinit tema esimese tõsisema juubeli puhul jooksid totaalselt liiva. Selle asemel kogusime kokku mõned tähtsamad hetked kirjeldamaks seda sügisetüdrukut.

Mariti elus tähtsate inimestega vesteldes kajas läbiva joonena sõna – suhted. Neid on ta loonud ja hoidnud läbi pere- ja koolielu ja mulle tundub, et just head suhted on aidanud tal saada olla just selline Marit, nagu teda täna tunneme.

Merike Kivilo, 21. september 2018

Penyuan Liu on meie teine uus hiina keele õpetaja ja ta oli samuti nõus meile intervjuu andma.

Merike Kivilo, 19. september 2018

Kas olete märganud, et meie koolis on kaks uut hiinlannat õpetamas eksootilist hiina keelt?

Ave Jõgi, 14. september 2018

90 aastat on ka riigi jaoks päris pikk aeg, saati siis veel ühe inimese elus. Linda Paadiku sünnipäev suisa „vedas” mind sirvima 14. septembri ajalehti aastast 1928. Kuressaare Rahva Häälest leidsin lausa neli haridusteemalist artiklit, ühes neist otsiti "wilunud naisõpetajat, kes ka käsitööd mõistab" – tulevase õpetaja sündimiseks oli hea päev.

Ave Jõgi, 1. september 2018

Iga uue kolleegi üle on meil kõigil hea meel. Eriti tore, kui enda vana kooli on juba pedagoogina üles leidnud kooli vilistlased. Esitasime mõned suunavad küsimused meie uuele eripedagoogile Liisi Laumile. Tema kirjutas nende põhjal toreda lookese. Soovime Liisile jõudu valitud teel. Et vaim ei väsiks!

Raido Kahm, 1. september 2018

Kuressaare Gümnaasiumi kollektiiviga liitub sel õppeaastal eesti keele ja kirjanduse õpetaja Jaana Puksa, kes teadis juba põhikooliõpilasena, et temast saab õpetaja.

Raido Kahm, 1. september 2018

Sellest õppeaastast on Kuressaare Gümnaasiumis tööl meie kooli 36. lennu vilistlane Kaari Maidle. Kaari käe all alustavad kooliteed 1.a klassi õpilased.

Merle Rekaya, 1. september 2018

Kuressaare Gümnaasiumis alustab sel aastal tööd kehalise kasvatuse õpetaja ja 7.b klassijuhataja Marko Kesküla, kelle elu on sport saatnud juba lasteaiaeast saati.

Raido Kahm, 17. august 2018

Täna 25aastaseks saav tantsuõpetaja Annette Rungi jäi oma esimese aastaga Kuressaare Gümnaasiumis äärmiselt rahule. Uuelt kooliaastalt ootab ta energiast pulbitsevaid lapsi ja uusi väljakutseid.

Ave Jõgi, 9. august 2018

Tänase loo pealkirja jaoks isiklikust toimikust nopitud lause ütleb tegelikult juubilari enda kohta kõik ära. Kati pika pedagoogikarjääri jooksul sai see väide korduvalt kinnitust.

Ave Jõgi, 17. juuli 2018

Kas te teate, mitu lammast peate direktorile tooma, kui tahate last meie kooli panna? Või seda, et kohvik-sööklasse Noorus tööle kandideerides peate oskama läti keelt. Aga ka seda, et kõnnitee tuleb ehitada sinna, kus käiakse! Või et kasta on vaja ...

Tänasele juubilarile, meie koolijuhile Toomas Takkisele soovime õnne kogu kooliperega, soove saatmas väike pilguheit kauaselt kolleegilt ja "võitluskaaslaselt", õppealajuhatajalt Maidu Varikult.

Ave Jõgi, 25. juuni 2018

Juhan Kolk on andnud endast parima, et KG pedagoogide keskmist vanust "mõõdukal tasemel" hoida, ometi saab ka temal täna juba 30 aastat täis. Meie KG uuris, kas 30 aastat mehe elus on paras aeg vahekokkuvõtteid teha ja plaane tulevikuks seada. Meie, tema kolleegid, soovime jätkuvat kirge tema tegemistesse ja õnne sünnipäevaks!

Lehekülg: /11 järgmine

Kuulutused

Galerii