Vastuvõtt X klassi
reede, 20. aprill 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

20. aprill

22. aprill

23. aprill

24. aprill

25. aprill

26. aprill

27. aprill

Töötajate sünnipäevad

21. aprill

25. aprill

27. aprill

Teade, Varia, kuni 1. mai 2018
Teade, Varia, kuni 22. juuni 2018
Eve Tuisk, 20. aprill 2018

Teisipäeval, 17. aprillil oli 9.b klassi õpilastel võimalus osaleda ametlike vestluste simulatsioonidel. Ikka selleks, et lähenevatel sisseastumisvestlustel või suvisel töökohaotsingul endast hea esmamulje jätta. Millised on Saaremaa Rajaleidja keskuse tähelepanekud ja nõuanded sellisel tähtsal vestlusel osalemise kohta ja mida õpilased ise asjast arvavad?

Maris Rebel, KG hoolekogu esimees, 20. aprill 2018

Kuressaare Gümnaasiumi hoolekogu on lastele ja nende vanematele suunatud rahuloluküsitlust läbi viinud juba aastaid ja kuna vastamisprotsent on alati kasin, siis otsustasime teha sel aastal teisiti. Palusime vastata vaid vanematel, ka esitasime ainult neli küsimust, millele sai vastata jutustavas vormis.

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 20. aprill 2018

23.–30. aprill söökla suletud.

1. mail koolimaja suletud

Maria Koppel, 19. aprill 2018

17.–19. aprillil toimuva Kuressaare koolide vahel õpilasvahetuse 2. päeva tagasiside.

Kristin Lauri, 19. aprill 2018

Teisipäeval, 17. aprillil toimus Kuressaare Gümnaasiumi aulas 1.–4. klasside maakondlik näitemängupäev, kus astusid lavale kuue kooli esindajad oma etendustega. Kuressaare Gümnaasiumi lava sai täidetud lustakate tegelastega, kes pakkusid publikule mõnusaid elamusi.

Artikkel / Klassilood1.b sinililled
Ülle Jasmin, 19. aprill 2018

Kased on kikkis ja kägugi kukub,

sinilill väike, miks sina veel tukud?

Tõuse, mu sõbrake, üles nüüd juba,

käes on sul ammugi õitsemisluba.

H. Mänd

Elisa Saar, 7.c klass, 19. aprill 2018

Mina viisin intervjuu läbi oma vanaema Õilme Saarega. Ma valisin tema, kuna ta käib hästi palju reisimas ja alati, kui ta tagasi tuleb, räägib ta huvitavaid jutte. Ka mind huvitab väga reisimine, nii et sellepärast tegin intervjuu oma vanaemaga.

Arvamus / VariaArhiivinurk IX
Vaade saali / KG arhiivEELK Kuressaare Laurentiuse koguduse õpetaja Hannes Nelis õnnistab kooli lipu / KG arhiiv2000. vilistlane Kärt Põldman saab tammepärja / KG arhiiv
Gert Lutter, 18. aprill 2018

Kui eelmine arhiivinurk vaatas tagasi kooli 25. aastapäevale ja juubeliallee istutamisele, siis seekord läheme ajas veel viis aastat tagasi ja heidame pilgu kooli 20. aastapäeva tähistamisele.

Näeme aktusele kogunenud rahvast, kooli lipu õnnistamist ja seda, kuidas kooli 2000. vilistlane Kärt Põldman saab kaela tammepärja. Muide, praeguseks on meie vilistlaste nimekirjas 4243 lõpetajat.

Ilusat jätkuvat juubeliaastat, KG!

Maria Koppel, 18. aprill 2018

17.–19. aprillil toimub Kuressaare koolide vahel õpilasvahetus. Vahetusse läksid KG ja SÜGi 7.–9. klasside õpilased. Õpilasvahetuse korraldamise eesmärk on võimaldada põhi- ja keskkooliõpilastel tutvuda naaberkooli tegemistega. Õpilaste muljed esimesest vahetuspäevast.

Laine Lehto, 18. aprill 2018

Laupäeval, 14. aprillil oli Saaremaa Ühisgümnaasiumi aula linna parimate noorte lauljate päralt. Toimus Kuressaare Laululind 2018, mille käigus valiti välja maakondliku noorte solistide konkursi Kevadümin finalistid. Kuressaare Gümnaasiumi ja KG huvikooli Inspira esindanud 30 lauljast pääsesid lõppvõistlusele täpselt pooled – 15, kellest tublimad pälvisid kuuest vanusegrupist lausa neljas I koha. Palju õnne!

Endel Tustit, 18. aprill 2018

TV 10 OS III etapp toimus Tartus.

Nooremate poiste kuulitõukes võistles hästi 5.d klassi õpilane Andri Jürisson. Tulemus 10.41 andis 5. koha ja seega oli Andril asja autasustamisele. Teise auhinnalise koha võitles välja Jasper Haamer. Selleks tuli hüpata uus isiklik rekord 1.65. See tulemus andis 6. koha. Tulemus 1.59 jättis Karl Berensi Jasperi järel seitsmendaks.

Järgmine etapp toimub 25. mail Rakveres.

Käti Saar, 7.c klass, 18. aprill 2018

Mina teen intervjuu oma venna Ergoga, kes elas viis kuud koos Mariliga Austraalias. Ma teen temaga intervjuu, sest ma tahan ka ise selle reisi kohta teada saada.

Eve Tuisk, 17. aprill 2018

Esmaspäeval, 16. aprillil osalesid 9. klassid Märt Treieri koolitusel "Georgi ja Kaspari lugu". Käsitletavad teemad olid liiklusõnnetused noortega, seos väärtegu-tagajärg, noorte peamised liiklusriskid jms. Treier ise võttis teema kokku kolme tähega – ELU. Ta kõnetas noori läbi nende endi, kutsus kaasa mõtlema, peegeldama, käsitles noorte arengu eripärasid, juhtides lõpuks sisu teemani, mis kõiki mingil moel puudutada võib.

Teade / KultuurGalakontserdi tänu
Laine Lehto, peakorraldaja, 17. aprill 2018

Pühapäeval, 15. aprillil Kuressaare Linnateatris toimunud KG 40. sünnipäeva galakontserdi õnnestumisse andsid oma panuse paljud meie kooli õpilased, õpetajad ja head abilised.

Mirtel Maaker, Anete Vapper, 5.d klass, 17. aprill 2018

5.d klass käis 10. aprillil Kuressaare Raegaleriis Eerik Haameri tuuma otsimas.

Oli väga inspireeriv. Tõesti imeline, et meie enda saare mees oskas nii hästi maalida. Näitusesaali sisenedes jahmatas oma suurusega pannoo „Saaremaa” (1940). Meri ja laiud ja kiviaiad ja põllud ja kajakaparved ja nende keskel kaks kündvat naist. Küllap selline oli Saaremaa elu 80 aastat tagasi?

Inge Jalakas, 17. aprill 2018

Lõppenud nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Karl Marcus Šalamov, 7.c klass, 17. aprill 2018

Mina otsustasin intervjueerida enda ema – Kristina Mägi, sest ta on minu arvates väga huvitav inimene. Ta on turismiinfo töötaja ja ta hobi on pildistamine. Ta käib erinevaid pidusid ja teisi kohti pildistamas ja ta töötab turismiinfos, kus ta on teada saanud palju huvitavaid asju ja on rääkinud huvitavate inimestega.

Olle Arak, 16. aprill 2018

14. aprillil toimus Jõhvis üleriigiline kooliõpilastele suunatud robootikavõistlus RoboMiku lahing 2018. Meie kool osales lahingus 9 õpilasega 6 võistlusalal. KG parimad tulemused olid I koht alla 13-aastaste Lego sumos ning III koht joonejärgimises.

Lehekülg: järgmine

Galerii