üles
Laupäev, 25. september 2021
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

25. september

26. september

27. september

28. september

29. september

30. september

1. oktoober

2. oktoober

Töötajate sünnipäevad

29. september

2. oktoober

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Kristella Rauniste / Siil sügisande korjamasErich Koitla / Siil sügisande korjamasGete Sepp / Siil sügisande korjamas
Ene Pidmann, 24. september 2021

1.–2. klassi kunstiringi õpilased joonistasid siile sügisande korjamas. Tööde autorid on Kristella Rauniste ja Erich Koitla 1.b klassist ning Gete Sepp 2.a klassist. Ilusat sügise algust!

Uudis / ÕppetööFotoVideoMeedia!
Jaana Puksa, Gert Lutter, 24. september 2021

Kas sulle pakub huvi foto- ja videotehnika? Tahad oma töödega jutustada lugusid, monteerida videot või hoopis kirjutada stsenaariumit filmile? Teha kaastöid kooli lehele või lõpetada aasta omaenda põneva projektiga? Kui kõik see kõlab natukenegi põnevalt, siis tule multimeediaringi!

Kohtume esmaspäeval, 4. oktoobril kell 14 klassis 301.

Eve Tuisk, 22. september 2021

Raplamaalt pärit Liisa Toomsalu ootas kolm aastat õiget aega, et meie kooli tööle tulla.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikapedagoogiks õppinud Liisa arvates on täiesti normaalne, et muusikaõpetaja ka vabal ajal laulab ning parim aeg selleks on autoroolis! Muidu aga laulab Liisa ka Valjala segakooris.

Uudis / ÕppetööKalale! Paadiga!
Gert Lutter, 21. september 2021

Sel õppeaastal tõotab Kuressaare Nooruse Kooli huvikooli Inspira kalastusring tulla veel huvitavam, sest sügisest on ringil kasutada päris oma paat, mis ostetud kahasse Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja kooli enda rahadega.

Artikkel / PersonaaliaPalju õnne, Merle Sullakatko!
Reet Lasn, 21. september 2021

Täna tähistab sünnipäeva meie söökla klienditeenindaja Merle Sullakatko. Juba 21 aastat on ta naerunäoga meid sööklas tervitanud. Kurja sõna Merle vist ei tunnegi.

Annely Oolup, 20. september 2021

Tunneme rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest!

Eve Tuisk, 17. september 2021

Fred Jüssi on öelnud: „Maailmas on suur vajadus viljaka mittemidagitegemise ehk molutamise järele. Inimene ei oska olla laisk, sest teda on õpetatud aina töötama ja töötama. See on üks kurvemaid asju, et meile ei anta võimalust süveneda.“ 8.b klassi õpilased käisid kirjandustunnis molutamist omal nahal proovimas. Ja proovisid tulemuse paberile panna.

Artikkel / VariaNädala kunstitöö
Punased pihlakad / Kristel SaldaGladioolid / Natali Abel
Ene Pidmann, 17. september 2021

Sügisene kunst kunstiringi õpilastelt! Kristel Salda „Punased pihlakad“ ja Natali Abeli „Gladioolid“. Kristel ja Natali on 7.b klassi õpilased.

Kristin Lauri, 17. september 2021

Tähelepanu, aktiivsed noored!

Alanud on uus kooliaasta, mis sel korral on uus algus ka meie koolile. Õpilasesindus ei ole siinkohal erand, alustame Nooruse kooli õpilasesindusega otsast pihta ja otsime õpilasesindusse liikmeid, kes tahavad ja suudavad meiega koos selle loomise tee ette võtta.

Õpilasesindusse ootame 6.–9. klassi õpilasi.

Uudis / VariaEvakuatsiooniõppus
Galerii!
Tiiu Smidt, 16. september 2021

Head õppusel osalejad!

9. septembril toimunud evakuatsiooniõppus pakkus põnevust ja pani proovile meie kõigi teadmised ohuolukorras käitumisest. Eks koolimajast evakueerumist ole harjutatud juba aastaid ja see on väga vajalik, et õiget käitumismustrit kinnistada.

Eve Tuisk, 16. september 2021

Kes Gabrieli tunneb, see teab, et tegemist on mehega, kes kogu aeg liikumises. Seega on igati paslik avada tema olemust kuulsa kirjandusteose algust parafraseerides. Haarab ju „Kevade“ oma avalausega „Kui Arno isaga koolimajja jõudis ...“ lugeja kohe tegevuste keerisesse. Gabriel alias Gaba teeb oma ümber olevate inimestega sedasama.

Artikkel / SportNooruses on liikumist
Galerii!
Tiina Käen, 15. september 2021

23. septembril annab piltlikult öeldes 23aastane KG tervisespordipäev teatepulga edasi Nooruse koolile, et see jätkaks ja täiustaks väljakujunenud traditsioone. See on esimene uude kooli kaasa võetav jätkusuutlik ja oma ajast ees olnud spordiosakonna üritus.

Eve Tuisk, 15. september 2021

Leelo Tungal on kirjutanud nii: „Astrites on pruunid sälgud, / floks on ammu roostes. / Ruuge ranits rõõmsalt välgub / kooli poole joostes. / Pinal kolksub killa-kolla, /asfalt paitab päkki. / Küll on tähtis tunne olla / õpilane äkki.“

Jah, esimesest koolipäevast on palju kirjutatud. Seda on teinud mitmed tuntud luuletajad, aga nad on teinud seda täiskasvanuna. Mine tea, võibolla on nad kirjutamise ajaks selle tõelise tunde unustanud, mida tähendas esimene september. Seetõttu uurisime esimeste klasside õpilaste käest, mida päriselt esimene koolipäev endaga kaasa tõi? Teadupärast lapsesuu ei valeta!

Gert Lutter, 15. september 2021

Üle mere kodusaarele tagasi jõudnud Aire oli õppealajuhatajatöö valikus nii kindel, et teisele tööintervjuule ei jõudnudki. Kooliajal matemaatikat enda lemmikaineks pidanud Aire tunnistab, et nüüd tuleb endal väga palju juurde õppida, ning loodab, et kõigil jätkub kannatlikkust tema küsimustele vastata: „Mulle meeldib koolis valitsev sõbralik ja akadeemiline õhkkond.“

Raili Kaubi, 14. september 2021

Keeruliste aegade tõttu ei saanud 5. klassid kevadel laagrisse sõita. Õnneks tõi õppeaasta algus paremad võimalused ja eile sõitsimegi juba sügisestes värvides olevale Jõulumäele.

Gert Lutter, 13. september 2021

Tallinna kiire elustiili saaremaisemalt rahulikuma kulgemise vastu vahetanud Kärt leiab innustust kõigest positiivsest enda ümber.

Vanemate soovitusel õpetajaks õppinud Kärt tunnistab ise, et tegelikult on ta alati tahtnud saada näitlejaks: „Aga olen aru saanud, et õpetajaamet on ka mõneti nagu näitlemine – iga päev on mul publik.“

Artikkel / Klassilood2.a klassi meenutusi suvest
Reet Lasn, 9. september 2021

2.a klassil oli kirju ja põnev suvi. Seda on näha meie ühispildilt. Sõnadesse panid nad oma suvemõtted nii ...

Argo Jürisson, lapsevanem, 7. september 2021

Viimasel võistlusel Kuressaare Gümnaasiumi nime all esindasid meie kooli Mirjam Paimre, Mirtel Paimre, Marili Paimre, Eleriin Raamat, Andro Jürisson, Karl-Martin Kremm, Hendrik Õigemeel ja Andre Jürisson.

Lehekülg: /294 järgmine

Kuulutused

Galerii