üles
neljapäev, 29. juuli 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

29. juuli

30. juuli

31. juuli

1. august

3. august

4. august

5. august

Töötajate sünnipäevad

4. august

Teade, Varia, kuni 1. august 2021
Artikkel / PersonaaliaInna Vann 60!
Tiia Kuusk, 7. juuli 2021

07.07 on sünnipäevalaps Inna – sel aastal lausa juubilar!

Gert Lutter, 6. juuli 2021

Kooliaasta ühe viimase üritusena, just enne lõpuaktusi, toimus 17. juunil restoranis Castello traditsiooniline koolijuhi tänuüritus. Tänati tublisid töötajaid, jagati kolleegipreemiaid ja vaadati tagasi möödunud õppeaastale.

Madli-Maria Naulainen, 5. juuli 2021

Kooliaasta lõpus uuris KG hoolekogu lastevanematelt, milline oleks nende eelistatud koolipäeva alguskellaaeg uues, sügisel alustavas Nooruse Koolis. Mõtteid uuriti ka õpetajatelt. Alljärgnevalt kokkuvõte tulemustest. 

Liina Ajangu, 5. juuli 2021

Täna tähistab oma ümmargust sünnipäeva meie tugikeskuse töötaja ja eripedagoog Liisi Laum. Meie kooli vilistlasest õigusteadusliku ringiga siia tagasi jõudnud Liisi on töös lastega leidnud oma kutsumuse.

Ühineme tugikeskuse kolleegide soovidega ning soovime kogu koolipere poolt Liisile palju-palju õnne ja päikest kõigisse päevisse!

Video / KlassiloodNeed oleme meie
Youtube video!
Elo Jõgi, 1. juuli 2021

Kümnes klass saab enda hoole alla just kooli tulnud esimese klassi. Kõigile on palju uut. See on kooslus, mis ei pruugi täistuuridel käima minna. Meil läks teisiti.

Meenutamaks meie ühiseid tegevusi läbi kahe aasta, valmis video, mida soovime teiega jagada.

Artikkel / PersonaaliaMerle – Rekaya ... „50“!?
Eve Tuisk, 29. juuni 2021

Targad mehed on öelnud, et interpunktsioon on kirjaliku keele nähtus, mille peamine eesmärk on lahendada ebakõlad lause struktuuris ja pöörata tähelepanu nüanssidele, mis võiksid ilma interpunktsiooni tunnusteta märkamata jääda. Mõnikord mulle tundub, et Merle on ka kirjavahemärk. Ilma temata jääks nii mitmedki detailid märkamata.

Sirje Mehik, 26. juuni 2021

Täna tähistab oma juubelisünnipäeva Reet Lasn. Teda iseloomustavaid häid sõnu on palju: hooliv, sõbralik, südamlik, usaldusväärne, abivalmis, koostööaldis, loov, sportlik, musikaalne, maalähedane, empaatiline, vaba hing.

Kõige rohkem paistab Reeda juures silma hoolivus ja empaatiavõime, tema oskus teisi ära kuulata ja oma vaiksel moel tuge pakkuda. Ta on sõprade ja kolleegide jaoks alati olemas.

Toimetus, 26. juuni 2021

Täna tähistab sünnipäeva meie õpetaja Timofei Stepanov. Olgu need väikesed videoklipid läbi õpilaste suude ja südamete kogu koolipere poolt. Palju õnne!

Gert Lutter, 25. juuni 2021

Koolileht Meie KG on saanud ajalooks, sest koos Kuressaare Gümnaasiumi nime kadumisega sügisest kaob ka Meie KG nimi. Koolileht aga ei kao kuskile, sest alates 1991. aastast kestnud lehetraditsioon jätkub nime all Nooruse Meridiaan.

Merle Rekaya, 25. juuni 2021

Meridiaan on kujutletav lühim joon maakera pinnal geograafiliste pooluste vahel. Kuidas siis puutub see geograafiline mõiste meie kooli?

Gert Lutter, 25. juuni 2021

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

Käes ongi viimane selle sarja lugu, punkti panid KG 43. lennu lõpetajad 12.b klassist. „Rokkides läbi elu!“ ütlevad nad ise pildi juurde selgituseks.

Kokku sai sellest kõigest 40 eriilmelist ja kirjut pilti, mida sügisel koolimajas ka uudistada saab. Kohtume uuel õppeaastal juba uute ning põnevate lugudega!

Argo Jürisson, lapsevanem, 24. juuni 2021

TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja II etapp toimus 20. juunil Pärnu Rannastaadionil.

Meie kooli esindasid Mirtel Paimre (4.a), Marili Paimre (6.a), Eleriin Raamat (7.d), Andro Jürisson (5.b), Karl-Martin Kremm (5.b), Hendrik Õigemeel (5.b) ja Andre Jürisson (6.a).

Gert Lutter, 23. juuni 2021

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

9.a klass valis enda nädalat iseloomustama foto eksaminädalast. „Teel eksamitele,“ nagu nad ise ütlevad.

Jäänud on veel vaid 12.b klassi foto. Kohtume!

Piret Tenno, 22. juuni 2021

Õppeaasta on lõpusirgel ja nii mõnigi meist hingab kergendatult suvele vastu minnes. On jagatud tunnustusi ja tänukirju. On neid, kes harjunud juba sellega, et tema tööd märgatakse, kuid ka neid, kes vaikselt südamesopis loodavad, et ka tema tehtud töö saab ühel päeval märgatud.

Koolijuhi tungival nõudmisel avaldan kõik esildised ja lisaks mõned, mille omalt poolt koolijuhile teele saatsin, et kirjutatud mõtted ikka mustvalgel igaüheni jõuaks, sest paraku kõik tänukirja saajate ringi piiratud võimaluste tõttu ei mahtunud.

Gert Lutter, 22. juuni 2021

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

Väikeklasside 2.v ja 4.v õpilased ning õpetaja soovivad kogu kooliperele sooja ja päikeseküllast suve!

Jäänud on veel vaid kahe klassi tööd: 9.a ja 12.b. Näeme neid peagi!

Jan Jõgi, 12.b klass, 22. juuni 2021

Kuressaare Gümnaasiumi viimasel gümnaasiumiklasside aktusel võttis lõpetajate nimel sõna 12.b klassi abiturient Jan Jõgi.

Madli-Maria Naulainen, 21. juuni 2021

21. juunil saavad Kuressaare Gümnaasiumi lõpueksamil gümnaasiumi lõputunnistuse 94 noort. Neist viis lõpetab kooli kuldmedaliga ja viis hõbemedaliga. Palju õnne kõigile elluastujatele, põnevaid uusi väljakutseid!

Toimetus, 20. juuni 2021

Reedel, 18. juuni lõpetasid KGs põhikooli 75 ägedat noort inimest. Kolmel aktusel kõlas kolm kõnet!

Lehekülg: /293 järgmine

Galerii