üles
laupäev, 23. jaanuar 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

23. jaanuar

24. jaanuar

25. jaanuar

26. jaanuar

27. jaanuar

28. jaanuar

29. jaanuar

30. jaanuar

Töötajate sünnipäevad

29. jaanuar

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Nädala kunstitöö / Maria MägiNädala kunstitöö / Emma KruuserNädala kunstitöö / Birgit Andreas
Ene Pidmann, 22. jaanuar 2021

Eduard Wiiralti graafilistest töödest „Jutlustaja“ ja „Põrgu“ inspireeritud 8.a ja 8.b klassi õpilaste tööd.

Tööde autorid Kristal Maria Mägi 8.b klassist, Emma Kruuser 8.a klassist ja Birgit Andreas 8.b klassist.

Reet Lasn, 22. jaanuar 2021

Täna on viieline sünnipäev meie klassiõpetajal Inga Engsol. Inga on KGs juba vana kala. Esimest korda KGs oli Inga õpilase rollis: kui meie koolihoone valmis sai, tuli Inga õppima kuuendasse klassi ja õppis siin 3 aastat. Tagasi meie majja saabus ta koos õpetaja ametipaberiga. Inga töötab KGs alates 1986. aastast.

Tiina Kaup, 21. jaanuar 2021

Daan Remmerts de Vriesi „Tiigrisaar“ on 2014. aasta Hollandi parim noorteromaan. Vähe on raamatuid, mis paljastavad nii valusa täpsusega, mida võib teha lahutus teismelisega.

Gert Lutter, 20. jaanuar 2021

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

„Jõulud Mihkli talumuuseumis,“ kirjutab 3.c klass oma foto juurde. Järgmiseks on 1.c klassi kord!

Artikkel / SportSuusaraja meelespea!
Sander Suurhans, 20. jaanuar 2021

Üle pika aja on meil võimalus nautida talverõõme. Et see rõõm püsiks, tuleks meil kõigil ka mõningatest hea tava normidest kinni pidada.

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Kadi Trave
Eve Tuisk, 19. jaanuar 2021

23. lennu c-klassi vilistlane Kadi Trave on aastaid töötanud haridusvaldkonnas ja on üsna hästi kursis sellega, mis hariduselus toimub. Käesoleva õppeaasta algusest jäid tema lapsed koduõppele. Ja see sobib neile hästi! Lisaks sellele on Kadi lõpetamas magistriõpinguid kunstiteraapia erialal ja leiab, et on nende õpingute jooksul leidnud endale oma elu kutse. On imetlusväärne, et igas päevas on Kadil kindlasti ka tunnike täiesti omaette olemiseks, mõtisklemiseks, lugemiseks, kunsti ja joogaga tegelemiseks.

Jaana Puksa, 18. jaanuar 2021

Mis motiveerib üheksanda klassi õpilast suveks tööd otsima? Oma taskuraha teenimine, töökogemuse soov ja pika suvepuhkuse ajal igavuse peletamine, nii arvavad 9.c klassi noormehed Karel Kohu ja Hendrik Sild, kes töötasid suvel firmas Ösel Plastic OÜ.

Võrkpallihuvilised noormehed soovitavad teistelgi proovida erinevaid asju, et leida see, mis ennast kõige rohkem huvitab.

Merle Rekaya, 15. jaanuar 2021

Eesti noorte lauljate konkurss Solistica toimub 9. korda, kuid solistid kogunevad Saaremaale juba 25. korda. Viis tagasivaadet, mida asjaosalised nendest aastatest ise meenutavad.

Arvamus / VariaMinu teekond lubadeni
Sigrid Kaevand, 12.a klass, 15. jaanuar 2021

Otsustasin sel suvel endale viimaks juhiload teha pärast pikka kaalutlust ja selle iga hinna eest vältimist. Räägin oma kogemusest kooliga samaaegselt lubade tegemisest. Samuti kirjeldan oma mõtteid ning tundeid enne ja pärast olulisi sündmusi lubade saamise teekonnal. See artikkel on valminud mitme kuu jooksul, et sisaldada kogu teekonda alates juulist kuni detsembrini.

Artikkel / VariaAastalõpp Meie KGga
Gert Lutter, 14. jaanuar 2021

Selle aasta alguses kipub olema nii, et uute ürituste kajastamist eriti veel ei ole, pikemad ja põnevamad persoonilood veel tegemisel ning seega paras aeg vaadata tagasi Meie KG eelmisele poolaastale ja meenutada populaarsemaid ajaleheartikleid.

Merle Rekaya, 14. jaanuar 2021

Täna on 70. sünnipäev meie kooli emakeeleõpetajal Heidi Truul. Palusin kolleegidel ja kunagistel õpilastel avada veidi Heidi olemust ja maailma ... Soovime Sulle kõik palju-palju õnne sünnipäevaks!

Artikkel / KlassiloodIlutulestik kodulinnas
Katrin Kannik, 14. jaanuar 2021

2.c klassi õpilased meenutasid aastavahetuse ilutulestikku meie armsas kodulinnas.

Gert Lutter, 30. detsember 2020

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

„Alustasime detsembrikuud üheskoos kuuse meisterdamisega ja lõpetasime igaüks kodus kuuse joonistamisega,“ kirjutab 3.a klass, kellele jäi pildi saatmiseks viimane koolinädal, mille vaheajaeelsed päevad veetsime distantsõppel.

Nüüd peame rubriigiga väikese pausi ja loodetavasti kohtume juba pärast vaheaega koolimajas! 11.– 17. jaanuarist valib meile foto 3.c klass. Näeme!

Gert Lutter, 30. detsember 2020

Ei juhtu just tihti, et meie oma töötaja avaldab singli, nagu nüüd on juhtunud Pilvi Karu ja tema meelipaitava looga „Ei tule uni“, mille muusikavideot oleme sotsiaalmeedias juba vaadata saanud.

Kristin Lauri, 29. detsember 2020

Kolmapäeval, 30. detsembril kell 19 on raadio Kadi eetris „Rendez-vous“ (loe: randevuu ehk kohtumine). Saate panid kokku Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesinduse liikmed Paula Nõmme, Katariina Aulik ja Merily Saksakulm.

Gert Lutter, 25. detsember 2020

Koolilehe Meie KG toimetus soovib kõigile ilusat vaheaega, kauneid pühi, meeldivat aastalõppu ja kõikide soovide täitumist uuel aastal!

Kohtumiseni!

Artikkel / KlassiloodJõulumuinasjutt: Uskumine
Jaana Puksa, 24. detsember 2020

Jõulud ja vaheaeg pole enam kaugel ning mille muuga ikka täita kirjanduse tunnid kui mitte jõulumuinasjuttude kirjutamisega! Mõned tublid kaheksandikud-muinasjutuvestjad lubasid oma kirjatükke ka ajaleheveergudel avaldada.

Neljandaks avaldame Therese südamliku jutu jõuludest ja päkapikkudesse uskumisest. Head lugemist!

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Jõulukaart / Emma KruuserJõulukaart / Angel EllermaaJõulukaart / Merit Mets
Ene Pidmann, 23. detsember 2020

Jõulukaartidega soovivad meile kauneid pühi 8. klasside õpilased Emma Kruuser, Angel Ellermaa ja Merit Mets.

Ilusaid pühi ja toredat aastalõppu!

Lehekülg: /282 järgmine

Kuulutused

Galerii