üles
reede, 14. mai 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

14. mai

15. mai

16. mai

17. mai

18. mai

19. mai

20. mai

21. mai

Töötajate sünnipäevad

17. mai

19. mai

21. mai

Teade, Õppetöö, kuni 20. mai 2021
Valdkond: Personaalia
Intervjuu / PersonaaliaKliendid on enamjaolt toredad*
Eleriin Raamat, 7.d klass, 22. märts 2021

Mina teen intervjuu enda vanema venna Kristover Ludviga. Sellepärast, et tahan ise ka oma vennast rohkem teada ja arvasin, et see oleks vahva.

Tiia Kuusk, 21. märts 2021

Mitmekülgne, julge, otsekohene, optimistlik, kultuurihuviline – hea kolleeg, õpetaja ja klassijuhataja Katrin Liiv tähistab täna 55. sünnipäeva.

Kätrin Tamira Kanemägi, 7.d klass, 18. märts 2021

Mina teen intervjuu oma vanatädi Anneli Randmetsaga. Ma valisin tema, sest ta on hambaarst ja hambaarsti töö on väga raske ja vajalik.

Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Külli Kõvamees
Ave Jõgi, 18. märts 2021

Kuressaare Gümnaasiumi koolipere langetab vaikides pea – meie hulgast on lahkunud meie endine kolleeg, õpetajaametile elu pühendanud Külli Kõvamees.

Marelle Lehtjärv, 7.d klass, 15. märts 2021

Mina tegin intervjuu oma sugulase Karmel Peaga. Mina tegin intervjuu Karmeliga, sest ta on mulle suureks eeskujuks ja tähtsal kohal minu elus. Küsisin temalt 10 küsimust, millele ta rõõmsalt vastas.

Toimetus, 13. märts 2021

Täna tähistab oma juubelisünnipäeva meie Anu Saabas, õppealajuhataja ja matemaatikaõpetaja. „Anu on Anu,“ arvab haldusjuht Tiiu, kui palusime kolleegidel ning endistel ja praegustel õpilastel mõned mõtted kirja panna. „Anu on veel palju mitmeplaanilisem ja sügavam, kui me seda näeme – või kui ta meil näha laseb,“ kirjutab koolijuhataja Toomas ja siinkohal annamegi sõnajärje edasi.

Palju õnne, Anu!

Taaniel Tiidusalu, 7.d klass, 12. märts 2021

Meie KG avaldab valiku 7.d klassi õpilaste eesti keele tunnis valminud intervjuudest. Persooni, kellega lugu teha, valisid õpilased ise. (Toim.)

Mina intervjueerisin enda suuremat õde Eliiset, kes elas mitu aastat Gruusias. Uurisin temalt, millega ta seal tegeles ning kuidas ta hakkama sai, kas talle meeldis seal ja nii edasi. Teda intervjueerisin just sellepärast, et olen ise ühe korra Gruusias käinud ning mulle meeldis seal väga, tahaksin teada, millega tema seal tegeles ja kuidas ta seal hakkama sai.

Anita Kangur, 11. märts 2021

Helle Rand on meie muusikaõpetaja, kes täna tähistab oma ümmargust juubelit. Hellet jätkub igale poole: tunde andma, juhendama soliste ja ansambleid, ta on ise laulnud erinevates koosseisudes ja olnud dirigent. Kõige südamelähedasemaks aga peab ta tööd tütarlastekooriga.

Palju õnne, Helle!

Merike Kivilo, 5. märts 2021

Täna tähistab oma juubelit meie kauaaegne kolleeg, inglise keele õpetaja Marje Pesti. Marjel on alati plaan või kaks varuks, seega on kirglikul reisihuvilisel kindlasti varuks plaan ka praeguse olukorra jaoks ja tegevusi jätkub! Palju õnne, Marje!

Eve Tuisk, 11. veebruar 2021

Täna, 11. veebruaril kuulutati Kadi raadio „Keskpäeva“ saates välja Saare maakonna 2020. aasta noortevaldkonna parimad. Tunnustusüritusel „Noorsootöö ühendab südameid“ pärjati aasta noortevaldkonna tegijaks meie kooli noorsootöötaja Kristin Lauri. Palju õnne!

Karita Aunbaum, 12.c klass, 10. veebruar 2021

Karel Jõeleht on meie uus hiina keele õpetaja ja ta oli nõus meile intervjuu andma.

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Henek Tomson
Eve Tuisk, 5. veebruar 2021

Henek Tomson, 32. lennu a-klassi vilistlane (klassijuhataja Sirje Kereme), elab nagu seiklusfilmis. Päriselt! Kuna ta on oma tegemistes tsiteerinud Einsteini: „Kõik tuleb teha nii lihtsaks kui võimalik, kuid mitte lihtsamaks,“ ei olnud allakirjutanul võimalik läheneda intervjuule tavapärases küsimus-vastus-võtmes. Seda enam – meest, kes pidas ülikooli lõpuaktusel lõpetajate nimel kõne ja avaldas äsja raamatu, ei saa piirata konkreetsete küsimustega. Teda saab vaid suunata märksõnadega ... Lugu hargnes, ja veel milline lugu!

Gert Lutter, 1. veebruar 2021

Alates jaanuarist on 1.a klassil uus klassijuhataja, kes koos oma vahvate õpilastega õpetajaametit avastab. „Täitsa meeldib ja võiks tõesti olla see, mida edasi õppida,“ arvab väikese maakooli õpilasest suurkooli õpetajaks jõudnud Reelia, kes on õppinud eesti ja soome-ugri keeleteadust ning vabal ajal harjutab kitarrimängu!

Reet Lasn, 31. jaanuar 2021

Meie kooli klassiõpetaja Raina Tiidovee tähistab täna oma viielist sünnipäeva. Ja nagu klassiõpetajale kohane, rühib ta kord õpilastega esimesest klassist kolmandani, siis jälle esimesest klassist kuuendani. Ikka ühel eesmärgil: jõuda kuskile lastega koos ja eraldi. Sellel teel ta märkab õpilasi: keegi püüab ja tulemus on kergesti käes, keegi püüab, aga tulemused annavad oodata, keegi püüab ja tulemus jääbki tulemata. Julgustab. Ükskord ikka saavutad endale seatud eesmärgi! Peaasi on eesmärk luua!

Reet Lasn, 22. jaanuar 2021

Täna on viieline sünnipäev meie klassiõpetajal Inga Engsol. Inga on KGs juba vana kala. Esimest korda KGs oli Inga õpilase rollis: kui meie koolihoone valmis sai, tuli Inga õppima kuuendasse klassi ja õppis siin 3 aastat. Tagasi meie majja saabus ta koos õpetaja ametipaberiga. Inga töötab KGs alates 1986. aastast.

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Kadi Trave
Eve Tuisk, 19. jaanuar 2021

23. lennu c-klassi vilistlane Kadi Trave on aastaid töötanud haridusvaldkonnas ja on üsna hästi kursis sellega, mis hariduselus toimub. Käesoleva õppeaasta algusest jäid tema lapsed koduõppele. Ja see sobib neile hästi! Lisaks sellele on Kadi lõpetamas magistriõpinguid kunstiteraapia erialal ja leiab, et on nende õpingute jooksul leidnud endale oma elu kutse. On imetlusväärne, et igas päevas on Kadil kindlasti ka tunnike täiesti omaette olemiseks, mõtisklemiseks, lugemiseks, kunsti ja joogaga tegelemiseks.

Jaana Puksa, 18. jaanuar 2021

Mis motiveerib üheksanda klassi õpilast suveks tööd otsima? Oma taskuraha teenimine, töökogemuse soov ja pika suvepuhkuse ajal igavuse peletamine, nii arvavad 9.c klassi noormehed Karel Kohu ja Hendrik Sild, kes töötasid suvel firmas Ösel Plastic OÜ.

Võrkpallihuvilised noormehed soovitavad teistelgi proovida erinevaid asju, et leida see, mis ennast kõige rohkem huvitab.

Merle Rekaya, 14. jaanuar 2021

Täna on 70. sünnipäev meie kooli emakeeleõpetajal Heidi Truul. Palusin kolleegidel ja kunagistel õpilastel avada veidi Heidi olemust ja maailma ... Soovime Sulle kõik palju-palju õnne sünnipäevaks!

Lehekülg: eelmine /20 järgmine

Galerii