üles
Laupäev, 25. september 2021
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

25. september

26. september

27. september

28. september

29. september

30. september

1. oktoober

2. oktoober

Töötajate sünnipäevad

29. september

2. oktoober

Inge Jalakas, 6. september 2021

Meie oleme Mihkel Vendel ja Tanel Ting ning kutsume teatrikunsti huvilisi Inspira teatristuudiosse.

Ootame stuudiosse noori, kes soovivad astuda julge sammu, pannes ennast proovile lavalaudadel, ning üheskoos luua midagi põnevat.

Elo Jõgi, 2. september 2021

17. ja 18. augustil toimus Tervist Edendavate Koolide suvekool, kus koolide tervisemeeskonnad üle Eesti jagasid kogemusi, häid praktikaid ja vaatasid tervema tuleviku poole. Päevad olid täis erinevaid arutelusid, infovahetust ja eriilmelisi tegevusi meeskonna kujunemisest enese sisse vaatamiseni.

Artikkel / ÕppetööLäksime!
Toomas Takkis, 1. september 2021

Kõigile meie kooliga seotud auväärseile ja lugupeetuile, olge te siis meie töötajad, õpilased, lapsevanemad, senised lõpetajad või muidu meie tegemistele kaasa elavad ja meid toetavad toredad inimesed.

Täna alustame tööd Kuressaare Gümnaasiumist ümberkujundatud Kuressaare Nooruse Koolina. Oleme seni tublisti toimetanud ja võime senitehtule rahulolevaina ja rõõmsal meelel tagasi vaadata. Suure osa meile olulist, tähenduslikku ja omast võtame kaasa Kuressaare Gümnaasiumist. Aga me oleme ka mõnel viimasel aastal pidanud arutelusid ja toimetanud nii koolis isekeskis kui ka koos lapsevanematega küsimuse kallal, milline saab siis olema see meie n-ö uus, Nooruse Kool?

Inge Jalakas, 1. september 2021

Huvikool Inspira pakub nii tasuta huviringe ainult Nooruse kooli õpilastele kui ka tasulisi huviringe kõigile Saaremaa lastele alates teisest eluaastast. Huviringe leidub ka täiskasvanutele.

Argo Jürisson, lapsevanem, 31. august 2021

TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja III etapp toimus 29. augustil Tartus Tamme staadionil.

Meie kooli esindasid Lisandra Lehtjärv, Mirjam Paimre, Mariete Järvelaid, Marili Paimre, Eleriin Raamat, Grete Aavik, Andro Jürisson, Kristofer Pajuste, Hendrik Õigemeel ja Andre Jürisson.

Gert Lutter, 30. august 2021

26. augustil toimus Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskuse Osilia korraldatud ja järjekorras juba viies hariduskonverents. Seekord Saaremaa Gümnaasiumis toimunud üritusel tunnustati maakonna haridustöötajaid ning preemia vääriliseks tunnistati ka Anni Haandi ja Maidu Varik meie koolis tehtud tubli töö eest.

Artikkel / PersonaaliaSikuke / 25.08 = 60
Toimetus, 25. august 2021

Pöördvõrdeline ja särav matemaatikaõpetaja, inspireeriv pedagoog, pühendunud, töökas ja hooliv ema ning vanaema – nii arvavad sõbrad, õpilased ja lapsed tänase juubilari, Signe Vahkali kohta.

Soovime meiegi koos kogu kooliperega tervist ja jaksu ning et õnn ei kasvaks mitte lihtsalt lineaarselt, vaid suisa eksponentsiaalselt!

Teade / ÕppetööÕpikute laenutamine
Tiina Kaup, 18. august 2021

Uuest nädalast hakatakse raamatuid laenutama – sel aastal laenutatakse õpikuid õpilastele alates 4. klassist kooli raamatukogus kell 9.00–16.00. Seda tehakse järgmistel kuupäevadel:

Toimetus, 16. august 2021

Täna tähistab ümmargust sünnipäeva Laivi Jürisson, meie matemaatikaõpetaja juba kaheksa aastat. Kaheksa aastat on ka õpetajaametis pikk aeg, selle aja jooksul koguneb elu-muutujaid päris palju. Taandame, lihtsustame, lahutame ja jagame. Jätame graafikule kolm puutujat. Mida soovivad Laivile sünnipäeva puhul elukaaslane, õpilane ja kolleeg?

Eve Tuisk, 9. august 2021

Täna 361 päeva tagasi rääkis Therese Neisalu, tänane juubilar, leheveergudel sellest, milliste ootustega ta uuele (õppe)aastale vastu läheb. Pea aasta on möödas ja võib öelda, et nii ongi läinud, nagu Therese unistas – lastele meeldib tema trennides käia!

Therese ise tunneb, et on oma elus jõudnud punkti, kus tahab just vaimselt areneda: ta on väga palju erinevaid raamatuid avastanud ja lugenud ning erinevates eneseotsingulaagrites käinud.

Kui aga tänasele juubilarile film pühendada, siis räägiks see kas elu valikutest, printsessidest või toredatest tantsudest ja rõõmsatest lastest – ja seda kindlasti koos õpetajaga!

Artikkel / PersonaaliaInna Vann 60!
Tiia Kuusk, 7. juuli 2021

07.07 on sünnipäevalaps Inna – sel aastal lausa juubilar!

Gert Lutter, 6. juuli 2021

Kooliaasta ühe viimase üritusena, just enne lõpuaktusi, toimus 17. juunil restoranis Castello traditsiooniline koolijuhi tänuüritus. Tänati tublisid töötajaid, jagati kolleegipreemiaid ja vaadati tagasi möödunud õppeaastale.

Madli-Maria Naulainen, 5. juuli 2021

Kooliaasta lõpus uuris KG hoolekogu lastevanematelt, milline oleks nende eelistatud koolipäeva alguskellaaeg uues, sügisel alustavas Nooruse Koolis. Mõtteid uuriti ka õpetajatelt. Alljärgnevalt kokkuvõte tulemustest. 

Liina Ajangu, 5. juuli 2021

Täna tähistab oma ümmargust sünnipäeva meie tugikeskuse töötaja ja eripedagoog Liisi Laum. Meie kooli vilistlasest õigusteadusliku ringiga siia tagasi jõudnud Liisi on töös lastega leidnud oma kutsumuse.

Ühineme tugikeskuse kolleegide soovidega ning soovime kogu koolipere poolt Liisile palju-palju õnne ja päikest kõigisse päevisse!

Video / KlassiloodNeed oleme meie
Youtube video!
Elo Jõgi, 1. juuli 2021

Kümnes klass saab enda hoole alla just kooli tulnud esimese klassi. Kõigile on palju uut. See on kooslus, mis ei pruugi täistuuridel käima minna. Meil läks teisiti.

Meenutamaks meie ühiseid tegevusi läbi kahe aasta, valmis video, mida soovime teiega jagada.

Artikkel / PersonaaliaMerle – Rekaya ... „50“!?
Eve Tuisk, 29. juuni 2021

Targad mehed on öelnud, et interpunktsioon on kirjaliku keele nähtus, mille peamine eesmärk on lahendada ebakõlad lause struktuuris ja pöörata tähelepanu nüanssidele, mis võiksid ilma interpunktsiooni tunnusteta märkamata jääda. Mõnikord mulle tundub, et Merle on ka kirjavahemärk. Ilma temata jääks nii mitmedki detailid märkamata.

Sirje Mehik, 26. juuni 2021

Täna tähistab oma juubelisünnipäeva Reet Lasn. Teda iseloomustavaid häid sõnu on palju: hooliv, sõbralik, südamlik, usaldusväärne, abivalmis, koostööaldis, loov, sportlik, musikaalne, maalähedane, empaatiline, vaba hing.

Kõige rohkem paistab Reeda juures silma hoolivus ja empaatiavõime, tema oskus teisi ära kuulata ja oma vaiksel moel tuge pakkuda. Ta on sõprade ja kolleegide jaoks alati olemas.

Toimetus, 26. juuni 2021

Täna tähistab sünnipäeva meie õpetaja Timofei Stepanov. Olgu need väikesed videoklipid läbi õpilaste suude ja südamete kogu koolipere poolt. Palju õnne!

Lehekülg: eelmine /294 järgmine

Kuulutused

Galerii