Mõttespordi olümpiaad Kabes 103. koht (57 punkti), sudokude lahendamises 99. koht (42 punkti). Kokkuvõttes 228.koht (99 punkti). 2 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Andres Kask
12b, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Kabes 31. koht, males 24. koht, gomokus 23. koht, sudokude lahendamises 22. koht, ristsõnades 19. koht. Kokkuvõttes 20. koht (849 punkti). 4 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Raigo Lorius
12c, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Kabes 6. koht, males 13. koht, gomokus 10. koht, sudokude lahendamises 10. koht ja ristsõnades 11. koht. Kokkuvõttes 6. koht (1248 punkti). 4 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Siimeon Vahter
3a, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Kabes 6. koht, males 12. koht, gomokus 25. koht, sudokude lahendamises 44. koht ja ristsõnades 62. koht. Kokkuvõttes 8. koht (972 punkti) 4 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Trinette Välisson
5a, Sport, Vabariik
Ice-Optimistide klassi Eesti Karikavõistluste sari 3.koht 7 punkti
Juhendaja: Viktor Umb
Toimus: 4. märts 2021
Henri Lember
8c, Sport, Vabariik
Ice-Optimistide klassi Eesti Karikavõistluste sari 10.koht 8 punkti
Juhendaja: Viktor Umb
Toimus: 4. veebr 2021
Trinette Välisson
5a, Sport, Vabariik
Ice-Optimist klassi Eesti meistrivõistlused II koht 7 punkti
Juhendaja: Viktor Umb
Toimus: 5. märts 2021
Anni Kubjas
5d, Sport, Vabariik
Ice-Optimist klassi Eesti meistrivõistlused 1.koht 7 punkti
Juhendaja: Viktor Umb
Toimus: 5. märts 2021
Anna Hamburg
6c, Humanitaar, Maakond/vald
Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, piirkonnavoor 31.koht 3 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 5. veebr 2021
Liisa Naulainen
6c, Humanitaar, Maakond/vald
Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, piirkonnavoor 17.koht 4 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 5. veebr 2021
Bianca Marie Rannama
6c, Humanitaar, Maakond/vald
Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, piirkonnavoor 14.koht 5 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 5. veebr 2021
Anna Hamburg
6c, Humanitaar, Maakond/vald
Saare maakonna etlejate konkurss laureaat 6 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 3. veebr 2021
Ramon Mägi
6c, Humanitaar, Maakond/vald
Saare maakonna etlejate konkurss laureaat 6 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 3. veebr 2021
Remii Treirat
8d, Matemaatika, Maakond/vald
Matemaatikaolümpiaad 10-11. koht 3 punkti
Juhendaja: Andra Allmägi
Toimus: 5. veebr 2021
Kaarel Kallasmaa
7b, Matemaatika, Maakond/vald
Matemaatikaolümpiaad 16. koht 1 punkti
Juhendaja: Andra Allmägi
Toimus: 27. jaan 2021
Rainis Varik
11b, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 8.-9. koht 11.klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Markus Tiitson
11a, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 13.-15.koht 11.klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Riin Suuster
11a, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 17.-18.koht 11.klasside arvestuses 3 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Tormi Talur
10c, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 21.-22. koht 10.klasside arvestuses 3 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Indrek Mäeots
10b, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 21.-22. koht 10.klasside arvestuses 3 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Kevin Rand
10b, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 20.koht 10.klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Emeli Pikner
10b, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 14.-15-koht 10.klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Mihkel Tõnisots
10a, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 14.-15.koht 10. klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Helena Paiste
10b, Võõrkeeled, Maakond/vald
10.-12.klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad 3.koht 10.klasside arvestuses 9 punkti
Juhendaja: Riina Haljas
Toimus: 29. jaan 2021
Kristofer Orglaan
8d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
60 m jooks 5.koht 14 punkti
Juhendaja: Sander Suurhans
Toimus: 11. dets 2020
Laura Riin Raamat
9a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
kaugushüpe 6.koht
kõrgushüpe 2.koht
kuulitõuge 5.koht 46 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 14 vanuseklass
60 m tõkkejooks 2.koht
kaugushüpe 3.koht 10 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Karmo Kask
10b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanusklass
600 m jooks 4.koht
lkuulitõuge 3.koht
60 m jooks 6.koht 46 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Lauri Saart
11a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
60 m jooks 4.koht
kaugushüpe 3.koht 34 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Eerik Oolup
12c, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
60 mjooks 3.koht
600 m jooks 2.koht
kaugushüpe 2.koht
60 m tõkkejooks 1.koht 82 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Kaarel Kolter
12a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
60 m jooks 2.koht
kuulitõuge 1.koht 44 punkti
Juhendaja: Gabriel Sepp
Toimus: 11. dets 2020
Oona Koplimäe
11c, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
kaugushüe 2.koht
kuulitõuge 3.koht 38 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Meeli Kombe
11b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
600 m jooks 2.koht
kaugushüpe 4.koht
kõrgushüpe 2.koht
kuulitõuge 4.koht 72 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Grete-Liis Roosioks
11b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
60 m jooks 2.koht
kaugushüpe 3.koht 38 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Henry Aun
10a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
kuulitõuge 3.koht 18 punkti