« Veebruar 2020 »
Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | Laupäev | Pühapäev |
| Laupäev1 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 | Solistica |
| Pühapäev2 |
Esmaspäev3 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | Koolisõrmuste… rütmika 1.a |
| Teisipäev4 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| Kolmapäev5 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev6 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | 5.d 1.a klass 3.b liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… 6.d filmiõhtu |
| Reede7 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c 3.b Saarte FLL |
| Laupäev8 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 | Saarte FLL |
| Pühapäev9 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 | Sõlesepad I Sõleseppade k… |
|
Esmaspäev10 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | rütmika 1.a Sõlesepad I |
| Teisipäev11 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | 5.B 5.d Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Sõlesepad II |
| Kolmapäev12 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rahvatants 2.b 2.b klass Megaaju Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… playback Inspira teatr… 5. kl lasteva… |
| Neljapäev13 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | 5.b Mini Megaaju 12.b liikumisõpetu… Playback |
| Reede14 8:00 9:00 10:00 11:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c 12.b |
| Laupäev15 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | õppus |
| Pühapäev16 |
Esmaspäev17 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | Sass Henno Sõlesepad I |
| Teisipäev18 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | 10. klassid Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Sõlesepad II Sõleseppade k… |
| Kolmapäev19 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 | 10.klassid Sõlesepad Megaaju Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Kodutütred/no… Inspira teatr… Ball |
| Neljapäev20 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rütmika 1.b Eesti päeva a… liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… 11.b |
| Reede21 8:00 9:00 10:00 11:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c rahvatants 2.a |
| Laupäev22 | Pühapäev23 |
Esmaspäev24 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | rütmika 1.a |
| Teisipäev25 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| Kolmapäev26 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev27 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b Koolitus Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Reede28 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c Koolitus Inspira tants… |
| Laupäev29 | |