Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Maria Koppel
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« November 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Pühapäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
8.c klassi pr…
8.d näidend
Sõlesepad II
Esmaspäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
9bc
kehaline kasv…
Väikesed Sõle…
9.a
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad
Teisipäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
7.c
Mini-Megaaju
8.ab
8.cd
kehaline kasv…
8.a
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira teatr…
11.c
Sõleseppade k…
Kolmapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
1.a
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
7.ab
7.cd
7.a
7.d
7.b
8.a
8.b proov
Neljapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Väikesed Sõle…
8.d
8.b
TORE
TORE
8.c klassi pr…
Reede6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
9.b
kehaline kasv…
Osaluskohvik
9.c
10.a
12.b
12.a
10.c
12.c
Laupäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Inspira teatr…
8.d
Pühapäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
7.a
Sõleseppade k…
Sõlesepad
8.c
Esmaspäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
9bc
kehaline kasv…
Väikesed Sõle…
9.a
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
8.c klassi pr…
7.d
Sõlesepad
Teisipäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
7.c
12.a
8.ab
8.cd
kehaline kasv…
8.a
Vocaliisa 5.a
Väike Teatriõ…
Kolmapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
10.a, 12.b
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
10 kl proov
Miniõpilasesi…
10.c,12.c
11.b,11.c
10.a
12.c
Inspira Teatr…
11.a
Neljapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Väikesed Sõle…
Kristin
11.c
12.c
10.b
12.a
Reede13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
11.b,12.a
Ettemäng
11.b
12.b
Inspira teatr…
10.b
Laupäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
11.a
Pühapäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Sõlesepad
Sõleseppade k…
Esmaspäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
tantsuvahetund
kehaline kasv…
11.b proov
kehaline kasv…
9.klassid
Väikesed Sõle…
10.a
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
11.a
Sõlesepad I
Teisipäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
12.a,12.b
10.c,12.c
tantsuvahetund
10.b
10.b
kehaline kasv…
11.a,11.b,11.c
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
12.a
12.b
Kolmapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
10.a,12.b
mudilaskoor 2…
tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
10 kl proov
kehaline kasv…
10.c,12.c
11.b,11.c
Kristin
12.c
11.c
11.c
Neljapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
tantsuvahetund
proov
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Väikesed Sõle…
Teatriõhtu pr…
11.c
11.a
11.c
12.a
12.a
Reede20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
11.b,12.a
kehaline kasv…
tantsuvahetund
10.a,11.c
12.b
rahvatants 2.c
11.a,12.a
Suur Teatriõhtu
Laupäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
Koristamine
Pühapäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Sõlesepad
Sõleseppade k…
Esmaspäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
tantsuvahetund
kehaline kasv…
MiniÕE
kehaline kasv…
Väikesed Sõle…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
tantsuvahetund
kehaline kasv…
Hüpitsa võist…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira Teatr…
Neljapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
tantsuvahetund
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Väikesed Sõle…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
12.b etendus
Reede27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
tantsuvahetund
rahvatants 2.c
Laupäev28
Pühapäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Sõlesepad
Sõleseppade k…
Esmaspäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
tantsuvahetund
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Väikesed Sõle…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
ÖÖ loeb
 

0,63s