Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Maria Koppel
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Jaanuar 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Kolmapäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
rahvatants 2.c
Laupäev4
Pühapäev5
Esmaspäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
Megaaju
kehaline kasv…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
10.b
rahvatants 2.c
Inspira teatr…
Laupäev11
Pühapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Inspira 2.-4.…
Sõleseppade k…
Esmaspäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad II
Sõlesepad I
Teisipäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira väike…
Kolmapäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
Megaaju
kehaline kasv…
Seltskonnatan…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
10.c
Inspira Teatr…
AB-kool
Reede17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
10.b
rahvatants 2.c
Laupäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Inspira teatr…
Pühapäev19
Esmaspäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõlesepad II
12.kl lasteva…
Kolmapäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
Megaaju
kehaline kasv…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
suusalaagri k…
Reede24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tantsuvahetund
11.b
rahvatants 2.c
Inspira teatr…
Laupäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Inspira teatr…
Pühapäev26
Esmaspäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
kehaline kasv…
Nuputa
Solistica
Reede31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Solistica
 

0,61s