Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Maria Koppel
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« September 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Pühapäev1
Esmaspäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Abiõpetaja 2.b
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
5. kl lasteva…
Reede6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
Filmiõhtu
rahvatants 2.c
Laupäev7
Pühapäev8
Esmaspäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Orienteerumis…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Abiõpetaja 2.b
Filmiõhtu
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Reede13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
rahvatants 2.c
Laupäev14
Pühapäev15
Esmaspäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Tantsuvahetund
Abiõpetaja 2.b
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Reede20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
Tantsuvahetund
rahvatants 2.c
Laupäev21
Pühapäev22
Esmaspäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
1.-3. kl loov…
7. klassi inf…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
T.O.R.E teisi…
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
5.c
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõlesepad II
11. klasside …
Kolmapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Tantsuvahetund
Abiõpetaja 2.b
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira teatr…
5. kl lasteva…
Reede27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
Tantsuvahetund
Tekliaktus
rahvatants 2.c
Laupäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Inspira teatr…
Pühapäev29
Esmaspäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
 

0,54s