Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Mai 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Kolmapäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
kirjandus 9.a
klassijuhataj…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Teadusvahetund
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
Kuressaare La…
klassijuhataj…
Inspira Teatr…
5.kl loov/dus…
Reede3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
Kuressaare La…
Kuressaare La…
Laupäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Kuressaare La…
Kuressaare La…
Pühapäev5
Esmaspäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
klassijuhataj…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
eesti keel 7.b
kehaline kasv…
Loovtants ja …
klassijuhataj…
klassijuhataj…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
eesti keel 7.d
kehaline kasv…
kirjandus 8.b
kehaline kasv…
eesti keel 7.a
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
2.b etendus
Kolmapäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
Mini Megaaju 3
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
kirjandus 9.a
klassijuhataj…
Inspira teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Vaatepiir
Inspira teatr…
Reede10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kirjandus 7.a
kehaline kasv…
kirjandus 9.c
Laupäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
FLL Jr Lääne-…
Pühapäev12
Esmaspäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
klassijuhataj…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
eesti keel 7.b
6.kl esmaabi
klassijuhataj…
klassijuhataj…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
eesti keel 7.d
kehaline kasv…
kirjandus 8.b
kehaline kasv…
eesti keel 7.a
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Sõlesepad II …
Sõlesepad II …
Kolmapäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
Soome kool kü…
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
kirjandus 9.a
klassijuhataj…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
Algklasside a…
rahvatantsurü…
klassijuhataj…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kirjandus 7.a
kehaline kasv…
kirjandus 9.c
Inspira teatr…
Laupäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Inspira tants…
Pühapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Inspira tants…
Esmaspäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
klassijuhataj…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
eesti keel 7.b
kehaline kasv…
Loovtants ja …
klassijuhataj…
klassijuhataj…
Segakoor Ave …
Inspira laste…
Teisipäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
eesti keel 7.d
kehaline kasv…
Tutiaktuse pr…
kehaline kasv…
eesti keel 7.a
Vocaliisa 5.d
Inspira teatr…
Sõlesepad II …
Sõlesepad II …
Kolmapäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
Tutiaktuse pr…
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
kirjandus 9.a
klassijuhataj…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
Algklasside a…
rahvatantsurü…
klassijuhataj…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kirjandus 7.a
kehaline kasv…
kirjandus 9.c
Laupäev25
Pühapäev26
Esmaspäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
klassijuhataj…
Nõmme MK sümf…
Inspira kooli…
Inspira teatr…
Teisipäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
eesti keel 7.d
kehaline kasv…
kirjandus 8.b
kehaline kasv…
koolitus 7. kl
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Sõlesepad II …
Sõlesepad II …
Kolmapäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
10.b
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
kirjandus 9.a
klassijuhataj…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Pärlipäev
Inspira Teatr…
Reede31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kirjandus 7.a
kehaline kasv…
kirjandus 9.c
ettev eksamiks
 

0,58s