Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Aprill 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
Esmaspäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
1.b klassi nä…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
6.c proov
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
9.a proov
Kolmapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
1.a
6.c proov
Megaaju
rahvatants 2.b
Megaaju
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõlesepad
Sõleseppade p…
Neljapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Inspira
Inspira tants…
12.c
Reede5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Laupäev6
Pühapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Sõleseppade p…
Esmaspäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
Väike Uba
kehaline kasv…
Väike Uba
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Lender
Teisipäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
4.a
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
aula ettevalm…
Sõleseppade p…
Kolmapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
4.a proov
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
9.kl koolitus
Inspira Teatr…
1. klasside n…
Reede12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Pööris
Laupäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
XX üldtantsup…
Pühapäev14
Esmaspäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
12.klasside l…
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
tutiaktuse pr…
Tutiaktuse pr…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Kolmapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
4.a
Tutiaktuse pr…
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
AB-kooli avas…
Neljapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Laupäev20
Pühapäev21
Esmaspäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Kooriproov
Kolmapäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Pilvi solistid
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
HEV koolituse…
Laupäev27
Pühapäev28
Esmaspäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
"Aktiivn…
Teisipäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
7.kl kogunemine
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
 

1,13s