« Märts 2019 »
Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | Laupäev | Pühapäev |
| Reede1 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c koolitus |
| Laupäev2 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 | Inspira tants… |
| Pühapäev3 |
Esmaspäev4 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 | rütmika 1.a 4.d |
| Teisipäev5 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| Kolmapäev6 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev7 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Inspira tants… Inspira teatr… Inspira teatr… Inspira tants… |
| Reede8 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c 4.a Naistepäev |
| Laupäev9 | Pühapäev10 |
Esmaspäev11 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 | rütmika 1.a 4.d |
| Teisipäev12 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Erasmus+ küla… 6.c Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| Kolmapäev13 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… Sõleseppade p… |
| Neljapäev14 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Emakeelepäeva… Inspira teatr… Inspira teatr… AB-kool |
| Reede15 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c 4.d 5.d |
| Laupäev16 | Pühapäev17 |
Esmaspäev18 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 | proov 4.c,5.c rütmika 1.a 4.d |
| Teisipäev19 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | 6.a 6.d 6.c Vocaliisa 5.a KG Laululind … KG Laululind … |
| Kolmapäev20 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rahvatants 2.b 4.a 5.d Megaaju Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira väike… |
| Neljapäev21 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rütmika 1.b 5.b 4.b liikumisõpetu… 5.a 6.b Inspira teatr… Inspira teatr… 6.c proov Sõleseppade p… |
| Reede22 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c Suur Uba Suur Uba Tütarlaste ko… |
| Laupäev23 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 | |
| Pühapäev24 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | Sõleseppade p… |
|
Esmaspäev25 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | Tantsuvahetund 3.kl rütmika 1.a |
| Teisipäev26 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | 1.b Tantsuvahetund 2.a Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| Kolmapäev27 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rahvatants 2.b Tantsuvahetund Mini Megaaju 2 Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… Sõleseppade p… |
| Neljapäev28 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b 2.b 3.kl liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Reede29 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c 6.c proov SK Ave laulul… |
| Laupäev30 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 | SK Ave laulul… |
| Pühapäev31 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | Sõleseppade p… |
|