Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Maria Koppel
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Detsember 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Pühapäev1
Esmaspäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
11.a
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
6.a
Sõlesepad I
Teisipäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
8.c kehaline …
8.b kehaline …
võimlemine
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
Koidulauliku …
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Algklassi ans…
Inspira teatr…
AB-kool
Reede6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Teadusbuss
kehaline kasv…
rahvatants 2.c
9.b
11.c
Inspira teatr…
Segaansambel
klassiöö
Laupäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Segaansambel
Pühapäev8
Esmaspäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
Külalised
kehaline kasv…
11.a
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
Külalised
Sõlesepad I
Teisipäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
8.c kehaline …
8.b kehaline …
9.kl proov
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Visiooni proov
Kolmapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira konts…
Neljapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
Mini Megaaju
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Algklassi ans…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Reede13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
9.klasside pr…
rahvatants 2.c
9.b
11.c
11.b
Visioon
Laupäev14
Pühapäev15
Esmaspäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
11.a
1.-3. kl loov…
Kendama
Segakoor Ave …
9.kl proov
Sõlesepad I
Teisipäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
8.c kehaline …
8.b kehaline …
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Visiooni proov
Kolmapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
Megaaju
kehaline kasv…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
7.-9. klassi …
Neljapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Algklassi ans…
KG visioon et…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
KG visioon
Reede20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Proov
jõulukontsert
Inspira teatr…
Laupäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Naerusuu last…
Pühapäev22
Esmaspäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
rahvatants 2.c
Laupäev28
Pühapäev29
Esmaspäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.b
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
 

0,56s