Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Maria Koppel
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Oktoober 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Teisipäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Tantsuvahetund
Vaarandi konk…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
Algklassi ans…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Tantsuvahetund
Vilistlane kü…
Lühiloeng
Laupäev5
Pühapäev6
Esmaspäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Tantsuvahetund
rahvatants 2.a
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Tantsuvahetund
rahvatants 2.c
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tantsuvahetund
külas I Land …
kehaline kasv…
Algklassi ans…
Inspira Teatr…
AB-kool
Reede11
8:00
9:00
Tantsuvahetund
Laupäev12
Pühapäev13
Esmaspäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Tantsuvahetund
rahvatants 2.a
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Tantsuvahetund
Esmaabi kursus
rahvatants 2.c
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tantsuvahetund
8.c näidendip…
kehaline kasv…
Algklassi ans…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Tantsuvahetund
KG PRO'19
Laupäev19
Pühapäev20
Esmaspäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tantsuvahetund
rahvatants 2.a
rahvatantsurü…
10.b
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Teisipäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Tantsuvahetund
rahvatants 2.c
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede25
8:00
9:00
Tantsuvahetund
Laupäev26
Pühapäev27
Esmaspäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Tantsuvahetund
rahvatants 2.a
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Tantsuvahetund
Mini Megaaju
rahvatants 2.c
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
mudilaskoor 2…
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Halloween
Neljapäev31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
Algklassi ans…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
9. kl lasteva…
7.a
Tantsuproov
 

0,59s