Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Jaanuar 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Teisipäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
üldõpetus 1.b
rahvatants 2.c
kehaline kasv…
üldõpetus 1.c
kehaline kasv…
Jalgpall 2 kl…
Vocaliisa 5.c
Vocaliisa 5.c
Sõlesepad II …
Sõlesepad II …
Kolmapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor 2…
eesti keel 3.b
klassijuhataj…
mudilaskoor2 …
Ave Sol-bemol…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõlesepad III…
Sõlesepad III…
Neljapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
üldõpetus 2.b
üldõpetus 1.a
klassijuhataj…
klassijuhataj…
kirjandus 6.a
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
eesti keel 5.c
koolitus
üldõpetus 2.c
eesti keel 3.c
tekstiõpetus …
Jalgpall 3kl …
Laupäev5
Pühapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Sõlseppade pe…
Esmaspäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
koolitus
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Sõlesepad I r…
Teisipäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
üldõpetus 1.b
rahvatants 2.c
kehaline kasv…
üldõpetus 1.c
kehaline kasv…
Jalgpall 2 kl…
Vocaliisa 5.c
Vocaliisa 5.c
Sõlesepad II …
Sõlesepad II …
Kolmapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor 2…
eesti keel 3.b
Megaaju
mudilaskoor2 …
Ave Sol-bemol…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõlesepad III…
Sõlesepad III…
Neljapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
üldõpetus 2.b
üldõpetus 1.a
klassijuhataj…
klassijuhataj…
kirjandus 6.a
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
eesti keel 5.c
rahvatants 2.b
üldõpetus 2.c
eesti keel 3.c
tekstiõpetus …
Jalgpall 3kl …
Laupäev12
Pühapäev13
Esmaspäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
eesti keel 3.a
eesti keel 6.d
rahvatantsurü…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Sõlesepad I r…
Teisipäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
üldõpetus 1.b
rahvatants 2.c
kehaline kasv…
üldõpetus 1.c
kehaline kasv…
Jalgpall 2 kl…
Vocaliisa 5.c
Vocaliisa 5.c
Sõlesepad II …
Inspira eelko…
Kolmapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
mudilaskoor 2…
eesti keel 3.b
Megaaju
mudilaskoor2 …
Ave Sol-bemol…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõlesepad III…
Sõlesepad III…
Sõleseppade p…
Neljapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
üldõpetus 2.b
üldõpetus 1.a
klassijuhataj…
klassijuhataj…
kirjandus 6.a
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
AB-kool
Reede18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
eesti keel 5.c
rahvatants 2.b
üldõpetus 2.c
eesti keel 3.c
tekstiõpetus …
Jalgpall 3kl …
Laupäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Sõleseppade l…
Pühapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Sõleseppade l…
Esmaspäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
eesti keel 3.a
eesti keel 6.d
rahvatantsurü…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Sõlesepad I r…
Teisipäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
üldõpetus 1.b
rahvatants 2.c
kehaline kasv…
üldõpetus 1.c
kehaline kasv…
Jalgpall 2 kl…
Vocaliisa 5.c
Vocaliisa 5.c
Sõlesepad II …
Sõlesepad II …
8. klasside s…
Kolmapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
mudilaskoor 2…
eesti keel 3.b
klassijuhataj…
mudilaskoor2 …
Ave Sol-bemol…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõlesepad III…
Sõlesepad III…
Sõleseppade p…
Neljapäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
kehaline kasv…
üldõpetus 2.b
üldõpetus 1.a
klassijuhataj…
klassijuhataj…
Solistica
Reede25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Solistica
Laupäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Solistica
Pühapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Sõleseppade p…
Esmaspäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
rahvatants 2.a
kehaline kasv…
eesti keel 3.a
eesti keel 6.d
rahvatantsurü…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Sõlesepad I r…
Teisipäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
üldõpetus 1.b
rahvatants 2.c
kehaline kasv…
üldõpetus 1.c
kehaline kasv…
Jalgpall 2 kl…
Vocaliisa 5.c
Vocaliisa 5.c
Sõlesepad II …
Sõlesepad II …
Kolmapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
mudilaskoor 2…
eesti keel 3.b
klassijuhataj…
mudilaskoor2 …
Ave Sol-bemol…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõlesepad III…
Sõlesepad III…
Sõleseppade p…
Neljapäev31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
Nuputa
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
 

1,1s