Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« November 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Reede1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
8.c näitemäng…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
7.c
KG PRO
Laupäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
KG Pro
Pühapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
9.b näidendip…
Esmaspäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
7.c
Sõlesepad I
Teisipäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
kehaline kasv…
8.b näidendip…
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
7.a näidendip…
Kolmapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
8.c näidendip…
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
7.c
7.a näidendip…
Neljapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
8.c näidendip…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
Algklassi ans…
11.b
Inspira teatr…
Väike Teatriõ…
Öö loeb
Reede8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
10.c
12.a
11.c
Laupäev9
8:00
9:00
11.c
Pühapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Sõlesepad
11.a
Esmaspäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
1.-3. kl loov…
Segakoor Ave …
11.b
Sõlesepad I
Teisipäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
10.a
kehaline kasv…
10.b
11.c
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
12.a
Kolmapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
11.a
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
12.b
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Suusalaagri k…
11.a
Neljapäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
11.b
kehaline kasv…
Suure teatriõ…
Inspira teatr…
AB-kool
12.c
Reede15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
10.a
kehaline kasv…
kehaline kasv…
10.b
kehaline kasv…
10.b proov
10.c
SK Ave laulul…
12.b
11.b
Laupäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
12.c
12.a
Pühapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
12.a
12.c
11.a proov
Esmaspäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
12.a
11.c
kehaline kasv…
10.b
kehaline kasv…
1.-3. kl loov…
12.a
11.a proov
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
10.c
Sõlesepad I
Teisipäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
10.a
kehaline kasv…
12.b
12.b
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
12.c
Kolmapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
11.c
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
12.b
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
10.a
11.a
Neljapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
näidendiproov…
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
Algklassi ans…
11.a
11.b
Inspira teatr…
Suur Teatriõhtu
Reede22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Elektritööd
Laupäev23
Pühapäev24
Esmaspäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Kadripäev
Kadripäev
kehaline kasv…
Kadripäev
kehaline kasv…
1.-3. kl loov…
9. klassid
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I
Teisipäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
8.c kehaline …
kehaline kasv…
8.b kehaline …
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira teatr…
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
kehaline kasv…
Ave Sol-bemol…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
Algklassi ans…
Inspira teatr…
Inspira Teatr…
Reede29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Inspira tants…
Laupäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Inspira tants…
 

0,97s