113 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter
Maidu Varik

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Jaanuar 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Kolmapäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Neljapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
Reede3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
Laupäev4
Pühapäev5
Esmaspäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Teisipäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
4 klass
programmeerim…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Neljapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
Reede10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
Laupäev11
Pühapäev12
Esmaspäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
koolitus
Teisipäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
4 klass
programmeerim…
Mõttesport
Kolmapäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
Mõttesport
Neljapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
teadustöö alu…
matemaatika
teadustöö alu…
programmeerim…
Mõttesport
Reede17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
bioloogia
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
Laupäev18
Pühapäev19
Esmaspäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Teisipäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Neljapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
Reede24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
Laupäev25
Pühapäev26
Esmaspäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Teisipäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Neljapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
Reede31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
 

0,44s