113 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter
Maidu Varik

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« November 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Reede1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
projektõpe 11.a
Laupäev2
Pühapäev3
Esmaspäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
test 10 min
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Teisipäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
tund
teadustöö alu…
õpetajate koo…
Kolmapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
matemaatika 3.c
programmeerim…
teadustöö alu…
Praktiline ge…
Neljapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
teadustöö alu…
programmeerim…
tund
Kersti Kirs
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Reede8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
projektõpe 11.a
Laupäev9
Pühapäev10
Esmaspäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
teadustöö alu…
tund
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Teisipäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
programmeerim…
programmeerim…
12.b bioloogia
teadustöö alu…
teadustöö alu…
Kolmapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
matemaatika 3.c
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
Neljapäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Reede15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
Erasmus projekt
projektõpe 11.a
Laupäev16
Pühapäev17
Esmaspäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
teadustöö alu…
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Teisipäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
õpetajate koo…
Kolmapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
matemaatika 3.c
programmeerim…
12.c biuka
Praktiline ge…
Neljapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
teadustöö alu…
programmeerim…
tund
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Meedia 12.a
Reede22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
projektõpe 11.a
Laupäev23
Pühapäev24
Esmaspäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
teadustöö alu…
Mõttesport
Teisipäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
Mõttesport
Kolmapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
matemaatika 3.c
programmeerim…
Mõttesport
Neljapäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
Mõttesport
Reede29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
projektõpe 11.a
Laupäev30
 

0,52s