113 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter
Maidu Varik

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Märts 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Pühapäev1
Esmaspäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Teisipäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
lugemiseksam
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
bioloogia
Osilia
Neljapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
Reede6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
Laupäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Osilia
Pühapäev8
Esmaspäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Teisipäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
seminar
Kolmapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
bioloogia
tehnoloogiaõp…
Osilia
Neljapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
6.c klass
6. b uuring
Reede13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
Laupäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Osilia
Pühapäev15
Esmaspäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Mõttesport
Teisipäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Mõttesport
Kolmapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
Mõttesport
Osilia
Neljapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
Mõttesport
Reede20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
Laupäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Osilia
Pühapäev22
Esmaspäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Teisipäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
teadustöö alu…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
Neljapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
teadustöö alu…
programmeerim…
Reede27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
teadustöö alu…
projektõpe 11.a
Laupäev28
Pühapäev29
Esmaspäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
teadustöö alu…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
Teisipäev31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
programmeerim…
tehnoloogiaõp…
 

0,99s