217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Jaanuar 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Kolmapäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Neljapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.b
arvutikäsitlu…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
projektõpe 6.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev4
Pühapäev5
Esmaspäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
õpioskused 4.a
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
projektõpe 6.a
Teisipäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
4 klass
4.a klass
õpioskused 4.c
Kolmapäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Neljapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.b
8
arvutikäsitlu…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
projektõpe 6.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev11
Pühapäev12
Esmaspäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
õpioskused 4.a
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Mõttesport
Teisipäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
4 klass
õpioskused 4.c
Kolmapäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
õpioskused 5.c
arvuti matema…
konsultatsioon
põhikooli kon…
Neljapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.b
arvutikäsitlu…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
projektõpe 6.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev18
Pühapäev19
Esmaspäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
õpioskused 4.a
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
projektõpe 6.a
Teisipäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
programmeerim…
õpioskused 4.c
Kolmapäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Neljapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.b
arvutikäsitlu…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
6. klass
projektõpe 6.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev25
Pühapäev26
Esmaspäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
õpioskused 4.a
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
projektõpe 6.a
Teisipäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
arvutikäsitlu…
kõik
programmeerim…
õpioskused 4.c
Kolmapäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
õpioskused 5.c
tund
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Neljapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.b
arvutikäsitlu…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
6. klass
projektõpe 6.c
tund
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
 

0,52s