« Detsember 2020 »
Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | Laupäev | Pühapäev |
| Teisipäev1 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | Jõulujutt tantsuvahetund 12.b T kehali… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a 12.b Suusalaagri i… |
| Kolmapäev2 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Jõulujutt tantsuvahetund Koidulauliku … Väikesed Sõle… Nuoored Kotkad Inspira teatr… |
| Neljapäev3 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b Jõulujutt tantsuvahetund liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Väikesed Sõle… 9.klassid |
| Reede4 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | liikumisõpetu… Jõulujutt tantsuvahetund rahvatants 2.a eksami etteva… |
| Laupäev5 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 | Inglise keele… |
| Pühapäev6 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | Sõlesepad II |
|
Esmaspäev7 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | Jõulujutt tantsuvahetund rütmika 1.a Väikesed Sõle… suunagrupi lo… 9.klassid Laine Lehto s… |
| Teisipäev8 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 | Jõulujutt Mini-Megaaju tantsuvahetund 12.b T kehali… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a 12.b 9.klassid Sõleseppade k… Sõlesepad |
| Kolmapäev9 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | rahvatants 2.b Jõulujutt tantsuvahetund Miniõpilasesi… Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev10 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | Teadusbuss 6.… Jõulujutt tantsuvahetund liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… 9.klassid |
| Reede11 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | liikumisõpetu… Jõulujutt tantsuvahetund Sõrmuste aktu… Sõrmusteaktus Meie KG fotos… Inspira teatr… |
| Laupäev12 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Inspira teatr… |
| Pühapäev13 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | 9.klassid Sõlesepad II Sõleseppade k… |
|
Esmaspäev14 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rütmika 1.a Väikesed Sõle… Sõlesepad I |
| Teisipäev15 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 | Inspira konts… Inspira konts… |
| Kolmapäev16 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev17 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Reede18 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c rahvatants 2.a Inspira teatr… |
| Laupäev19 | Pühapäev20 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | Sõleseppade k… |
|
Esmaspäev21 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | rütmika 1.a |
| Teisipäev22 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| Kolmapäev23 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev24 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Reede25 8:00 9:00 10:00 11:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c rahvatants 2.a |
| Laupäev26 | Pühapäev27 |
Esmaspäev28 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | rütmika 1.a |
| Teisipäev29 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| Kolmapäev30 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev31 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| |