217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Detsember 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Teisipäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
programmeerim…
arvuti matema…
projektõpe 6.a
õpioskused 4.c
7.c inglise k…
klassij
Fotoring
Kolmapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
arvutikäsitlu…
Neljapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
projektõpe 6.b
projektõpe 6.d
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.b
arvutikäsitlu…
Reede4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
õpioskused 5.c
õpioskused 3.a
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Laupäev5
Pühapäev6
Esmaspäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
projektõpe 6.c
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
põhikooli kon…
sisekoolitus
Teisipäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
programmeerim…
arvuti matema…
projektõpe 6.a
õpioskused 4.c
Videokroonika
sisekoolitus
Kolmapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
matemaatika 6.a
arvuti matema…
3.c
tehnoloogiaõp…
arvutikäsitlu…
sisekoolitus
Neljapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.b
projektõpe 6.d
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.b
arvutikäsitlu…
sisekoolitus
Reede11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Tund
karjääriõpetu…
õpioskused 5.c
õpioskused 3.a
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
tund
Laupäev12
Pühapäev13
Esmaspäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.c
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
põhikooli kon…
põhikooli kon…
Teisipäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
programmeerim…
arvuti matema…
4.b inglise k…
õpioskused 4.c
7.c inglise k…
LELLE
Kolmapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
2.a klass
tehnoloogiaõp…
arvutikäsitlu…
Neljapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
projektõpe 6.b
projektõpe 6.d
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.b
arvutikäsitlu…
Reede18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
õpioskused 5.c
õpioskused 3.a
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Laupäev19
Pühapäev20
Esmaspäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.c
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
põhikooli kon…
põhikooli kon…
Teisipäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
arvuti matema…
projektõpe 6.a
õpioskused 4.c
arvuti matema…
Kolmapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
arvutikäsitlu…
Neljapäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
projektõpe 6.b
projektõpe 6.d
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.b
arvutikäsitlu…
Reede25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
õpioskused 5.c
õpioskused 3.a
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Laupäev26
Pühapäev27
Esmaspäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.c
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
põhikooli kon…
põhikooli kon…
Teisipäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
arvuti matema…
projektõpe 6.a
õpioskused 4.c
arvuti matema…
Kolmapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
arvutikäsitlu…
Neljapäev31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
projektõpe 6.b
projektõpe 6.d
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.b
arvutikäsitlu…
 

0,85s