« Märts 2016 »
Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | Laupäev | Pühapäev |
| Teisipäev1 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Pilvi ansambel Inspira Teatr… |
| Kolmapäev2 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev3 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Reede4 8:00 9:00 10:00 11:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c rahvatants 2.a |
| Laupäev5 | Pühapäev6 |
Esmaspäev7 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | rütmika 1.a Inspira Teatr… |
| Teisipäev8 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Inspira Teatr… |
| Kolmapäev9 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev10 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… AB-kool Inspira teatr… |
| Reede11 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c rahvatants 2.a moeshow lavap… 6a klass |
| Laupäev12 | Pühapäev13 |
Esmaspäev14 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | 3.d emakeelepäeva… 2.a emakeelepäeva… 2.d emakeelepäeva… 3.c emakeelepäeva… Inspira Teatr… |
| Teisipäev15 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a KG Laululind |
| Kolmapäev16 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… 1. kl teatriõ… 7b, 7c |
| Neljapäev17 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | rütmika 1.b koolinoorte t… liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Reede18 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 | 7.kl kogunemine Väike Uba Suur Uba laululaager |
| Laupäev19 | Pühapäev20 |
Esmaspäev21 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | rütmika 1.a Inspira Teatr… |
| Teisipäev22 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Solistid Inspira Teatr… |
| Kolmapäev23 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | rahvatants 2.b Laine Lehto s… Saaremaa orie… Saaremaa orie… |
| Neljapäev24 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b Solistiõpe Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Reede25 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c rahvatants 2.a arvutimängude… |
| Laupäev26 8:00 9:00 10:00 | arvutimängude… |
| Pühapäev27 |
Esmaspäev28 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rütmika 1.a Inspira eelko… |
| Teisipäev29 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Inspira Teatr… |
| Kolmapäev30 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev31 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| |