Registreeru Saaremaa Ühisgümnaasiumi liikumispäevale!

Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30

1.-4. klass, kirjas 112/112 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub SÜGis

  1. Jaco Putnik, 1.d
  2. Iiris Männikust, 2.b
  3. Lisette Mets, 4.c
  4. Ott Herman Kirs, 2.a
  5. Mirell Metsmaa, 2.b
  6. Birgit Raamat, 4.d
  7. Säde Lee Jürisson, 3.a
  8. Uku Vesberg, 3.a
  9. Birgit Männasalu, 1.c
  10. Alice Rand, 3.d
  11. Frederik Kukk, 2.a
  12. Marie-Helene Truu, 3.a
  13. Toomas Klettenberg, 2.c
  14. Laura-Liisa Joamets, 1.c
  15. Mattias Heinlaid, 2.a
  16. Isadora Rahumeel, 4.a
  17. Marii Jalakas, 1.d
  18. Krita Kilumets, 4.b
  19. Lisandra Müürisepp, 2.b
  20. Annabel Pihl, 2.a
  21. Richard Toompuu, 4.a
  22. Albert Birkenfeldt, 4.b
  23. Erik Pääsukene, 1.a
  24. Lilit Pruul, 3.d
  25. Oliver Viljus, 3.b
  26. Karmo Soosaar, 4.c
  27. Herta Trei, 4.a
  28. Mia Paomees, 2.a
  29. Sofia Beril Gündüz, 2.a
  30. Kevin Äär, 1.a
  31. Edward Lulla, 4.a
  32. Sofia Kütt, 1.d
  33. Aksel Zenkevičs, 4.c
  34. Kertu Vaino, 1.b
  35. Oskar Püüa, 4.a
  36. Annabel Rahu, 3.d
  37. Mattias Kalm, 1.d
  38. Merit Soe, 4.b
  39. Ain-Albert Saar, 2.b
  40. Mia Undrest, 1.b
  41. Kertu Lember, 3.b
  42. Hannes Tiitsar, 4.c
  43. Lenna Haandi, 4.b
  44. Lisette Steinberg, 4.a
  45. Liisa Väli, 3.b
  46. Tauri Lahesoo, 4.c
  47. Hugo Sarapuu, 4.b
  48. Bruno Soom, 2.b
  49. Karl Lõbus, 2.a
  50. Remi Ool, 4.a
  51. Johannes Kala, 4.c
  52. Laura Grete Varik, 3.b
  53. Mirell Õiemets, 4.b
  54. Keitlin Paur, 2.d
  55. Iti Piht, 3.a
  56. Karita Kuldsaar, 2.a
  57. Henri Raud, 3.c
  58. Ruudi Kull, 4.d
  59. Kelly Lepisto, 2.d
  60. Aleksander Medri, 1.b
  61. Kiira Medri, 1.b
  62. Johann Iisak Abramov, 2.d
  63. Karl Gregor Palm, 1.b
  64. Trevor Blaginin, 1.c
  65. Oskar Pihel, 4.d
  66. Marion Nelis, 1.a
  67. Norman Vikat, 4.d
  68. Lee Tamm, 3.b
  69. Gregor Liiva, 1.d
  70. Marten Aus, 3.a
  71. Morten Georg Yoofi Roberts, 1.b
  72. Laura Putku, 1.a
  73. Emilia Käsk, 1.d
  74. Lootus Niit, 4.d
  75. Annabel Ansel, 3.d
  76. Luisa-Marii Kuusk, 3.a
  77. Emma Roosioks, 2.a
  78. Karl Kaasik, 2.Ü
  79. Eudora Kask, 4.a
  80. Anete Kirs, 1.d
  81. Sofia Sein, 2.d
  82. Karmen Truu, 3.b
  83. Jesse-Revo Sepp, 1.b
  84. Merilin Põld, 3.e
  85. Reio Markkus Lepp, 3.d
  86. Chrystal Torn, 3.e
  87. Henri Viil, 1.a
  88. Grete Linda Peedi, 2.d
  89. Katarina Lember, 4.d
  90. Johann Peeters, 3.b
  91. Sander Kask, 3.d
  92. Georg Peeters, 1.b
  93. Säde Kalamees, 2.b
  94. Kristofer Saar, 3.b
  95. Rosanna Mänd, 1.b
  96. Erik Richard Roost, 3.b
  97. Helena Rüütli, 1.b
  98. Renno Vainu, 2.b
  99. Loreta Saimre, 2.b
  100. Iko Muru, 4.a
  101. Pärli Kivi, 1.d
  102. Anete Meitern, 3.a
  103. Lenna-Marie Pihl, 1.a
  104. Joosep Sepp, 2.b
  105. Marin Ool, 4.d
  106. Käroli Kätriin Vaga, 3.d
  107. Mattias Liiv, 2.b
  108. Markos-Erik Käärid, 1.d
  109. Mia Marii Vinni, 3.d
  110. Riko Rüütel, 3.c
  111. Arthur Patrick Sääsk, 4.b
  112. Elis Helena Võidula, 2.d

Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30

10.-12. klass, kirjas 95/105 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub SÜGis

  1. Eva Sõmmer, 10.c
  2. Otto Tuuling, 10.c
  3. Mattias Andreas Kaerma, 12.b
  4. Joosep Rand, 11.c
  5. Martin Vesberg, 10.c
  6. Voldemar Kirss, 10.c
  7. Kärt Kaldre, 11.a
  8. Triinu-Liis Torri, 11.c
  9. Liina Hoogand, 10.c
  10. Mihkel Keso, 10.c
  11. Margit Valge, 11.b
  12. Carl-Juhan Meri, 10.c
  13. Kennar Kahju, 11.c
  14. Raul Koppel, 10.a
  15. Sanna-Reesi Hoogand, 10.a
  16. Paul Antsaar, 11.c
  17. Karl-Martin Kuusk, 11.a
  18. Kaisa Tänav, 11.c
  19. Maris Alas, 10.a
  20. Vootele Mets, 11.c
  21. Kristo Kakkum, 10.c
  22. William Vallaste, 11.b
  23. Torm Vatsfeld, 11.c
  24. Ingeli Leivat, 11.a
  25. Taavet Kütt, 10.c
  26. Krisse Pulk, 10.a
  27. Lennart Aavik, 11.c
  28. Kalev Kaasik, 11.c
  29. Emili Gabriela De Oliveira, 11.b
  30. Romet Vahter, 10.c
  31. Rica Aarn, 10.a
  32. Kristin Häng, 12.a
  33. Cathrin Benita Poopuu, 10.c
  34. Anni Kuuseok, 11.c
  35. Rene Dubrovski, 11.a
  36. Hanna Vinter, 10.a
  37. Sander Teras, 11.b
  38. Katre-Liis Võhma, 11.a
  39. Mihkel Tõnisots, 10.c
  40. Eva Sagor, 11.a
  41. Annaliisa Lepik, 10.a
  42. Ekke Jaak Valge, 10.c
  43. Ralf Sebastian Anvelt, 10.c
  44. Kelly Grahv, 10.c
  45. Joonas Tiitson, 11.b
  46. Georg Kondel, 10.a
  47. Horre Päeske, 11.a
  48. Magnus Toompuu, 11.b
  49. Mariliis Albert, 11.b
  50. Kaarel Vokk, 11.a
  51. Karis Kivi, 10.b
  52. Karel Järsk, 10.b
  53. Liisa Õunpuu, 12.a
  54. Hannabel Noor, 12.a
  55. Katri Maripuu, 12.a
  56. Erik Laanemets, 12.b
  57. Triinu-Mari Kõllamaa, 12.b
  58. Maribel Treiman, 12.b
  59. Lota Sagor, 12.b
  60. Melani Koov, 12.b
  61. Viivika Vassar, 12.b
  62. Ragnar Köster, 12.b
  63. Mark Marcus Soodla, 12.b
  64. Gabriela Grahv, 12.b
  65. Raul Tahk, 10.a
  66. Feridee Sevostjanov, 12.c
  67. Artur Johanson, 11.c
  68. Marleen Mai, 10.a
  69. Artur Kübarsepp, 11.b
  70. Karl Kübarsepp, 11.b
  71. Sandra Auu, 12.b
  72. Eva Jääger, 12.a
  73. Elisa Mägi, 10.a
  74. Alo Benno, 12.b
  75. Anu Kull, 12.c
  76. Helen Tsernobrovkin, 12.c
  77. Brita Munk, 10.a
  78. Annabel Hansalu, 12.a
  79. Gervila Räim, 10.a
  80. Lisanna-Lee Leiman, 12.a
  81. Kadri Tamleht, 12.a
  82. Inge Sillaste, 12.c
  83. Kristjan Treirat, 12.c
  84. Elo Rosenfeld, 12.a
  85. Eliis Raaper, 12.c
  86. Gendra Allikmaa, 12.c
  87. Huberta Karma, 12.c
  88. Aleksandra Männik, 12.a
  89. Kristo Aaslaid, 12.c
  90. Roosmarii Sarapuu, 12.b
  91. Markus Kivi, 12.c
  92. Jane Õunaid, 12.c
  93. Kätlin Ardel, 12.b
  94. Käthliin Lilleoja, 12.b
  95. Karl Lember, 12.c

Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00

5.-6. klass, kirjas 45/72 õpilast, algusaeg: 10:30

Tund toimub SÜGis

  1. Illimar Kirss, 6.b
  2. Lars Ingmar Virveste, 5.b
  3. Ragnar Õige, 5.b
  4. Bianca Marie Rannama, 5.a
  5. Erik Kruut, 6.a
  6. Mart Pääsukene, 6.a
  7. Liset Isabel Karu, 6.b
  8. Maribel Müürisepp, 5.a
  9. Lisette Milpak, 5.a
  10. Eliise Heinmaa, 5.a
  11. Andreas Kiier, 5.c
  12. Raul Pääsukene, 5.b
  13. Laur Erik Laine, 6.b
  14. Daniel Piht, 5.a
  15. Annabel Porss, 5.a
  16. Markus Trei, 5.a
  17. Jarno Mononen, 6.b
  18. Reio Mägi, 6.f
  19. Kerli Sild, 5.c
  20. Laura Saat, 6.f
  21. Karola Kuldsaar, 5.b
  22. Ralf Kull, 5.a
  23. Henri End, 6.a
  24. Raido Matt, 6.e
  25. Steven Roosioks, 5.a
  26. Sten Palgi, 5.c
  27. Meribel Soom, 6.a
  28. Markus Kask, 5.c
  29. Juhan Heinlaid, 6.e
  30. Marta Reial, 6.a
  31. Eleanora Rahnik, 6.a
  32. Lysandra Muld, 5.b
  33. Tuule Kalamees, 5.a
  34. Karl Peeter Kilumets, 6.a
  35. Hubert Spitsõn, 5.a
  36. Elenor East, 5.a
  37. Siim Vatsfeld, 5.b
  38. Loore Lee Kirss, 6.a
  39. Roosi Muru, 6.a
  40. Henri Vaher, 6.a
  41. Mia-Carina Kaasik, 6.c
  42. Brita Männasalu, 6.c
  43. Riti Marie Roomets, 6.c
  44. Karmo Nuut, 6.c
  45. Rando Rand, 6.a

Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00

7.-9. klass, kirjas 99/135 õpilast, algusaeg: 10:30

Tund toimub SÜGis

  1. Georg Paomees, 7.a
  2. Robin Maranik, 7.a
  3. Marie Teras, 7.b
  4. Millie Bertha Virki, 7.b
  5. Jaagup Rang, 7.b
  6. Liisa Viljaste, 8.a
  7. Marek Koit, 9.a
  8. Triinu-Liis Toom, 8.a
  9. Artur Medri, 9.b
  10. Karl-Erik Kaunissaar, 7.c
  11. Kirke Medri, 9.b
  12. Kennet Puiestee, 8.a
  13. Karel Klütsnik, 8.b
  14. Annabel Raun, 9.b
  15. Stella Raav, 9.a
  16. Karmen Ehanurm, 9.b
  17. Marie Eike Rebane, 9.b
  18. Maria Kasak, 9.a
  19. Katrin Lindmäe, 9.b
  20. Iris Lidia Laine, 9.a
  21. Sten Normet Noor, 9.b
  22. Brigite Hollo, 9.a
  23. Reio Lõbus, 7.a
  24. Dominik Kuusk, 9.a
  25. Kariina Kasjanenko, 9.b
  26. Anet Tõnus, 8.b
  27. Kristina Sõster, 8.a
  28. Merit Matt, 9.b
  29. Arabella Soolind, 8.a
  30. Helen Kruuser, 9.b
  31. Rebeka Koit, 8.e
  32. Reminella Kappet, 7.e
  33. Maribel Remmel, 7.a
  34. Kristin Poopuu, 7.b
  35. Kirke Viik, 8.b
  36. Carmen Zabellevitš, 8.b
  37. Helena Lulla, 7.a
  38. Gregor Matt, 7.b
  39. Kevin Räim, 9.b
  40. Susanna Õun, 8.a
  41. Heddi-Loore Ots, 8.b
  42. Karmen Viilup, 8.b
  43. Laur Palijenko, 9.a
  44. Eerik Heinmaa, 7.b
  45. Anabel Lanna, 7.a
  46. Jan Erich Sarapuu, 8.b
  47. Karl Kaldjärv, 8.a
  48. Patrik Ool, 9.a
  49. Liina Talistu, 7.a
  50. Kristiin Nelis, 8.b
  51. Oliver Vaher, 9.c
  52. Marten Vahter, 7.b
  53. Sander Brõsov, 8.e
  54. Evander Ristlaid, 9.a
  55. Ele-Riin Merelaid, 8.e
  56. Maria Merelaid, 7.a
  57. Mihkel Männik, 8.e
  58. Katriin Aksalu, 9.b
  59. Romet-Markkos Rand, 8.e
  60. Marleen Tänav, 8.e
  61. Ott Andreas Jürisson, 7.a
  62. Richard Keerd, 7.b
  63. Markus Luptov, 7.a
  64. Karl August Kapsta, 9.a
  65. Gelin-Desire Soeson, 7.a
  66. Karmel Muul, 7.a
  67. Karolin Nelis, 7.a
  68. Ragnar Tisler, 7.a
  69. Iivika Silenok, 9.b
  70. Kaur Luhaäär, 9.a
  71. Katarina Vaher, 7.b
  72. Ats Lepamets, 8.a
  73. Kevin Lempu, 7.a
  74. Remi Vilsaar, 8.b
  75. Erik Leemet, 9.c
  76. Martti Vaska, 8.b
  77. Alex-Sander Kuusk, 7.b
  78. Bianka Paas, 7.e
  79. Elis Tänav, 7.e
  80. Lisete Vahu, 8.a
  81. Karro Vatsfeld, 8.b
  82. Kristofer Tiitson, 9.b
  83. Laura Meekler, 8.a
  84. Artur Kuning, 8.b
  85. Martin Truverk, 8.b
  86. Vesse Muru, 7.a
  87. Raul Joaquin Seppel, 8.a
  88. Mia Lätt, 7.b
  89. Kauri Talk, 9.a
  90. Margot Vilbas, 9.c
  91. Edvin Lõkov, 7.b
  92. Kaarel Käesel, 7.b
  93. Marken Haandi, 8.b
  94. Merili Haak, 7.b
  95. Karl Ares Hommik, 7.b
  96. Raimond Altmäe, 7.c
  97. Mihkel Kinna, 9.c
  98. Kevin Kaseväli, 7.a
  99. Veikko Väliaho, 8.a

Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00

1.-4. klass, kirjas 30/30 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub kesklinna staadionil (endine põhikooli staadion) Rohu tn. Kellel on, siis kaasa oma kettad

  1. Kaur Kalamees, 4.d
  2. Romet Viherpuu, 3.b
  3. Aleksander Suuster, 3.d
  4. Kerton Lokna, 4.a
  5. Gregor Nõukas, 4.d
  6. Anna-Maria Prei, 4.d
  7. Sebastian Kuusk, 4.a
  8. Isadora Rahumeel, 4.a
  9. Priidik Lepamets, 4.a
  10. Oliver Aasma, 1.b
  11. Kärt Alas, 4.a
  12. Johanna Teder, 1.b
  13. Karola Mets, 4.d
  14. Gerrit Mihkel Sepp, 1.b
  15. Hedi Priske, 3.a
  16. Osvald Trei, 1.a
  17. Olaf Trei, 3.b
  18. Liisbet Kurvits, 3.a
  19. Romiina Kurvits, 1.d
  20. Henri Oopkaup, 2.b
  21. Susan Salumägi, 2.d
  22. Säde Kalamees, 2.b
  23. Lota Juursalu, 1.b
  24. Aneta Juursalu, 1.b
  25. Mario Teder, 2.a
  26. Markus Oopkaup, 4.b
  27. Eliis Elenor Viin, 3.d
  28. Trevor Klütsnik, 2.d
  29. Martin Tiits, 2.d
  30. Florice Tsurkan, 2.b

Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00

1.-4. klass, kirjas 30/30 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub kesklinna staadionil (endine põhikooli staadion) Rohu tn. Kellel on, siis kaasa oma kettad

  1. Kristjan Reinvald, 2.a
  2. Reio Viil, 4.b
  3. Remi Ool, 4.a
  4. Karola Mets, 4.d
  5. Anette Tagaküla, 4.a
  6. Trevor Klütsnik, 2.d
  7. Lootus Niit, 4.d
  8. Liisa Väli, 3.b
  9. Laura Putku, 1.a
  10. Karolin Teras, 3.a
  11. Samuel Voolaid, 3.d
  12. Gregor Liiva, 1.d
  13. Teele Välja, 3.a
  14. Karl Kaasik, 2.Ü
  15. Eerika Kaasik, 1.d
  16. Kenneth Rauk, 2.d
  17. Grete Linda Peedi, 2.d
  18. Georg Peeters, 1.b
  19. Rosanna Mänd, 1.b
  20. Helena Rüütli, 1.b
  21. Erik Richard Roost, 3.b
  22. Loreta Saimre, 2.b
  23. Martin Tiits, 2.d
  24. Erik Paiste, 2.d
  25. Emma-Miia Kauber, 2.d
  26. Lenna-Marie Pihl, 1.a
  27. Joosep Sepp, 2.b
  28. Käroli Kätriin Vaga, 3.d
  29. Markos-Erik Käärid, 1.d
  30. Mia Marii Vinni, 3.d

Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30

5.-11. klass, kirjas 30/30 õpilast, algusaeg: 11:30

Tund toimub Kudjape Discgolfi rajal. Kellel on, siis kaasa oma kettad

  1. Kärt Loodus, 10.b
  2. Jürgen Liiv, 9.b
  3. Kristin Sanne Õun, 6.a
  4. Anna Johanson, 7.a
  5. Mareli Välja, 7.a
  6. Karl-Patric Rohi, 8.b
  7. Regina Lindeberg, 8.b
  8. Romet Vahter, 10.c
  9. Steven Anto, 6.a
  10. Markus Marek Aavik, 6.a
  11. Evander Ristlaid, 9.a
  12. Karmel Muul, 7.a
  13. Rickie Magnus Jojo Roberts, 8.a
  14. Siim Saat, 10.c
  15. Romet Teras, 10.c
  16. Kaur Luhaäär, 9.a
  17. Martti Vaska, 8.b
  18. Marie Loviise Siim, 6.a
  19. Jan-Erik Schapel, 7.e
  20. Timo Loho, 8.a
  21. Marleen Mai, 10.a
  22. Pilleliis Leemet, 10.c
  23. Gendro Umber, 9.a
  24. Kauri Talk, 9.a
  25. Henri Vaher, 6.a
  26. Robin Keerd, 8.a
  27. Marken Haandi, 8.b
  28. Aaron Metsniit, 5.a
  29. Loore Lee Kirss, 6.a
  30. Rando Rand, 6.a

Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30

5.-11. klass, kirjas 30/30 õpilast, algusaeg: 12:30

Tund toimub Kudjape Discgolfi rajal. Kellel on, siis kaasa oma kettad

  1. Paul Antsaar, 11.c
  2. Artur Medri, 9.b
  3. Joosep Rand, 11.c
  4. Joosep Kobin, 9.a
  5. Jürgen Liiv, 9.b
  6. Kevin Räim, 9.b
  7. Patrik Ool, 9.a
  8. Emma Treirat, 11.c
  9. Martin Kivi, 9.b
  10. Jolana Kaljurand, 11.c
  11. Margit Valge, 11.b
  12. Tristen Tass, 9.a
  13. Kaisa Tiitson, 11.c
  14. Kaspar Kaseväli, 10.c
  15. Krisse Pulk, 10.a
  16. Jan Erich Sarapuu, 8.b
  17. William Vallaste, 11.b
  18. Brita Munk, 10.a
  19. Kristiin Nelis, 8.b
  20. Maris Alas, 10.a
  21. Dominik Kuusk, 9.a
  22. Lisette Õispuu, 8.b
  23. Taavet Kütt, 10.c
  24. Laur Palijenko, 9.a
  25. Liset Isabel Karu, 6.b
  26. Torm Vatsfeld, 11.c
  27. Daniel Piht, 5.a
  28. Anabel Lanna, 7.a
  29. Kalev Kaasik, 11.c
  30. Helena Lulla, 7.a

Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00

8.-11. klass, kirjas 13/14 õpilast, algusaeg: 10:30

Tund toimub spordihoone maadlussaalis

  1. Lisette Õispuu, 8.b
  2. Kristo Kakkum, 10.c
  3. Rebecca Reial, 9.b
  4. Imeliine Mändar, 11.b
  5. Regina Lindeberg, 8.b
  6. Marten Voolaid, 9.a
  7. Annika Suurna, 10.c
  8. Iivika Silenok, 9.b
  9. Mikk Nahkur, 10.c
  10. Karis Kivi, 10.b
  11. Kristiina Labo, 8.a
  12. Anete Antsaar, 10.a
  13. Gregor Kelder, 11.a

FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50

5.-11. klass, kirjas 16/40 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Spordihoone aeroobikasaalis

  1. Karola Soe, 11.c
  2. Kristel Soe, 11.c
  3. Lisete Loviise Saagpakk, 8.a
  4. Vivian Kukk, 10.b
  5. Lennart Aavik, 11.c
  6. Sandra Kukk, 10.b
  7. Eliise Kask, 10.b
  8. Annabel Rebane, 10.b
  9. Kristina Lõbus, 10.b
  10. Astrid Rei, 10.b
  11. Siiri Kerno, 10.c
  12. Liisi Kilgas, 10.b
  13. Karolin Kask, 10.c
  14. Helerin Soop, 10.c
  15. Horre Päeske, 11.a
  16. Ats Rosenfeld, 10.c

FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50

5.-9. klass, kirjas 25/40 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub Spordihoone aeroobikasaalis

  1. Laura Saat, 6.f
  2. Maria Kasak, 9.a
  3. Maribel Müürisepp, 5.a
  4. Stefy Vasemägi, 9.a
  5. Romi Liise Roomets, 8.a
  6. Liisabet Karakjan, 6.f
  7. Liisa Viljaste, 8.a
  8. Kristina Sõster, 8.a
  9. Lenna Koovisk, 5.a
  10. Arabella Soolind, 8.a
  11. Marleen Tänav, 8.e
  12. Ele-Riin Merelaid, 8.e
  13. Anette Vahštein, 5.a
  14. Rebecca Reial, 9.b
  15. Anett-Merili Moring, 5.b
  16. Carmen Järvalt, 7.b
  17. Tuule Kalamees, 5.a
  18. Kaisa Pilden, 5.a
  19. Gendra Sepp, 5.a
  20. Elenor East, 5.a
  21. Roosi Muru, 6.a
  22. Oliise Saarlaid, 5.b
  23. Grestiin Niitmets, 8.b
  24. Karl Erik Kaljuste, 6.a
  25. Henri End, 6.a

FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50

5.-11. klass, kirjas 40/40 õpilast, algusaeg: 13:00

Tund toimub Spordihoone aeroobikasaalis

  1. Kirke Viik, 8.b
  2. Olivia Laidma, 6.a
  3. Samuel Arge, 11.c
  4. Jan-Silver Õun, 11.b
  5. Joonas Prii, 11.c
  6. Anett Kahju, 6.a
  7. Alari Nuut, 11.c
  8. Anastasia Väin, 5.b
  9. Henry Noah Mägi, 11.a
  10. Kirke Medri, 9.b
  11. Britta Truu, 5.b
  12. Gertrud Kirs, 6.b
  13. Hanna Loore Vallik, 6.b
  14. Karmen Ehanurm, 9.b
  15. Marie Teras, 7.b
  16. Hendrik Niit, 11.a
  17. Kariina Kasjanenko, 9.b
  18. Johanna Priske, 11.c
  19. Kristin Kasela, 6.b
  20. Liana Mikk, 11.c
  21. Andres Sui, 11.c
  22. Markus Armus, 11.c
  23. Merili Haak, 7.b
  24. Miko Pärn, 11.c
  25. Marie Eike Rebane, 9.b
  26. Carmen Zabellevitš, 8.b
  27. Märten Salong, 11.c
  28. Merit Matt, 9.b
  29. Neidi Sink, 6.a
  30. Triinu Eliise Põld, 11.c
  31. Annabel Raun, 9.b
  32. Aet-Kadi Kald, 10.c
  33. Rica Aarn, 10.a
  34. Sander Teras, 11.b
  35. Elina Adamson, 11.a
  36. Artur Johanson, 11.c
  37. Emma Kirs, 10.b
  38. Siiri Kerno, 10.c
  39. Liisa Tõll, 10.b
  40. Katre-Liis Võhma, 11.a

FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50

5.-11. klass, kirjas 39/40 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Spordihoone aeroobikasaalis

  1. Karl-Martin Kuusk, 11.a
  2. Jan-Silver Õun, 11.b
  3. Henry Noah Mägi, 11.a
  4. Anni Kuuseok, 11.c
  5. Joonas Prii, 11.c
  6. Samuel Arge, 11.c
  7. Kadri-Liis Kolk, 11.c
  8. Kärt Kaldre, 11.a
  9. Alari Nuut, 11.c
  10. Liana Mikk, 11.c
  11. Miko Pärn, 11.c
  12. Lisete Loviise Saagpakk, 8.a
  13. Märten Salong, 11.c
  14. Hendrik Niit, 11.a
  15. Jolana Kaljurand, 11.c
  16. Kaisa Tänav, 11.c
  17. Annabel Rebane, 10.b
  18. Lennart Aavik, 11.c
  19. Markus Armus, 11.c
  20. Margit Valge, 11.b
  21. Andres Sui, 11.c
  22. Berit Porss, 11.c
  23. Vivian Kukk, 10.b
  24. Triinu-Liis Torri, 11.c
  25. Sandra Kukk, 10.b
  26. Ingeli Leivat, 11.a
  27. Eliise Kask, 10.b
  28. Astrid Rei, 10.b
  29. Kristina Lõbus, 10.b
  30. Sander Teras, 11.b
  31. Katre-Liis Võhma, 11.a
  32. Artur Johanson, 11.c
  33. Siiri Kerno, 10.c
  34. Karolin Kask, 10.c
  35. Emili Gabriela De Oliveira, 11.b
  36. Ingrid Vaher, 5.a
  37. Liisi Kilgas, 10.b
  38. Mariliis Albert, 11.b
  39. Helerin Soop, 10.c

FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50

1.-5. klass, kirjas 40/40 õpilast, algusaeg: 14:00

Tund toimub Spordihoone aeroobikasaalis

  1. Mirell Metsmaa, 2.b
  2. Kadri Truu, 3.d
  3. Eliise Heinmaa, 5.a
  4. Karola Kont, 2.a
  5. Kasper Verlin, 3.d
  6. Lisandra Müürisepp, 2.b
  7. Grete Alma Kasin, 2.a
  8. Lisette Milpak, 5.a
  9. Maribel Müürisepp, 5.a
  10. Emma Eliise Vikat, 1.b
  11. Kirke Pulk, 1.a
  12. Ketlin Bachman, 2.a
  13. Luise Ling, 5.b
  14. Anastasia Väin, 5.b
  15. Carmen Padar, 4.a
  16. Kirke Drenkhan, 2.b
  17. Kärt Medri, 3.b
  18. Liis Lutter, 5.b
  19. Anna-Maria Prei, 4.d
  20. Elyse Emilia Nõukas, 2.a
  21. Mariliis Saar, 2.d
  22. Iiris Männikust, 2.b
  23. Mia Undrest, 1.b
  24. Greta Paju, 4.a
  25. Marie-Helene Truu, 3.a
  26. Lisette Steinberg, 4.a
  27. Kärt Drenkhan, 4.a
  28. Bianca Marie Rannama, 5.a
  29. Liis Jaansen, 1.a
  30. Anna-Grete Häng, 3.b
  31. Eliise Aus, 4.b
  32. Hellaliis Vahter, 2.a
  33. Linda Haandi, 1.b
  34. Britta Truu, 5.b
  35. Mariliis Mänd, 2.b
  36. Annabel Rahu, 3.d
  37. Lars Ingmar Virveste, 5.b
  38. Elsa Marie Kirs, 5.b
  39. Märten Õun, 3.d
  40. Xenia Rüütel, 2.a

FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50

6.-11. klass, kirjas 40/40 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub Spordihoone aeroobikasaalis

  1. Henry Noah Mägi, 11.a
  2. Kirke Viik, 8.b
  3. Jan-Silver Õun, 11.b
  4. Neidi Sink, 6.a
  5. Samuel Arge, 11.c
  6. Riin Jaanson, 11.a
  7. Joonas Prii, 11.c
  8. Kärt Loodus, 10.b
  9. Alari Nuut, 11.c
  10. Rebeka Koit, 8.e
  11. Riti Järveots, 9.a
  12. Olivia Laidma, 6.a
  13. Liana Mikk, 11.c
  14. Lisete Loviise Saagpakk, 8.a
  15. Markus Armus, 11.c
  16. Reminella Kappet, 7.e
  17. Maarja-Liis Pelska, 9.a
  18. Hendrik Niit, 11.a
  19. Kadri-Liis Kolk, 11.c
  20. Emma Kirs, 10.b
  21. Anni Kuuseok, 11.c
  22. Märten Salong, 11.c
  23. Emili Gabriela De Oliveira, 11.b
  24. Anett Kahju, 6.a
  25. Johanna Priske, 11.c
  26. Kaisa Tänav, 11.c
  27. Carmen Zabellevitš, 8.b
  28. Miko Pärn, 11.c
  29. Triinu-Liis Torri, 11.c
  30. Liisa Tõll, 10.b
  31. Annabel Rebane, 10.b
  32. Andres Sui, 11.c
  33. Berit Porss, 11.c
  34. Vivian Kukk, 10.b
  35. Kristin Poopuu, 7.b
  36. Maribel Remmel, 7.a
  37. Merit Matt, 9.b
  38. Arabella Soolind, 8.a
  39. Sandra Kukk, 10.b
  40. Kristina Sõster, 8.a

Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00

1.-4. klass, kirjas 16/16 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Kuressaare Päevakeskuses Tolli 9

  1. Kirke Drenkhan, 2.b
  2. Kerttu Põlluäär, 4.d
  3. Kärt Drenkhan, 4.a
  4. Elyse Emilia Nõukas, 2.a
  5. Hannalore Jõearu, 1.d
  6. Mariliis Mänd, 2.b
  7. Linda Haandi, 1.b
  8. Mia Paomees, 2.a
  9. Karita Kuldsaar, 2.a
  10. Liis Jaansen, 1.a
  11. Renata Rajas, 4.a
  12. Emilia Käsk, 1.d
  13. Emma Eliise Vikat, 1.b
  14. Johanna Teder, 1.b
  15. Sofia Sein, 2.d
  16. Eliise Vares, 1.a

Gymnastika iluvõimlemine 5.-9.kl kell 11.00-12.00

5.-9. klass, kirjas 5/16 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Kuressaare Päevakeskuses Tolli 9

  1. Luise Ling, 5.b
  2. Gertrud Kirs, 6.b
  3. Lenna Koovisk, 5.a
  4. Elizabeth Kelder, 5.b
  5. Elenor East, 5.a

Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00

1.-2. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub SÜGi staadionil

  1. Karlos Steinberg, 1.a
  2. Rihard Lepik, 1.d
  3. Marily Raudsepp, 2.d
  4. Joonas Puiestee, 1.a
  5. Jakob Kongas, 1.b
  6. Cätlin Kostjutšenko, 2.d
  7. Mart Püüa, 2.a
  8. Kertu Vaino, 1.b
  9. Robin Raun, 1.b
  10. Kevin Äär, 1.a
  11. Alex Kristofer Illak, 1.b
  12. Steven Caspar Koovisk, 2.b
  13. Kaisa Lilleorg, 1.a
  14. Mattias Aavik, 2.b
  15. Kardo Roben Jürisson, 1.a
  16. Roland Russ, 1.d
  17. Riko Uustal, 1.a
  18. Ekke Torm Jürisson, 1.b
  19. Oliver Marten Lind, 1.a
  20. Mathias Milpak, 1.d

Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00

3.-4. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub SÜGi staadionil

  1. Uku Vesberg, 3.a
  2. Kerton Lokna, 4.a
  3. Kasper Verlin, 3.d
  4. Romet Viherpuu, 3.b
  5. Raien Paur, 4.d
  6. Märten Õun, 3.d
  7. Ruudi Kull, 4.d
  8. Reio Markkus Lepp, 3.d
  9. Johann Peeters, 3.b
  10. Sander Kask, 3.d
  11. Kristofer Saar, 3.b
  12. Markus Metsniit, 3.b
  13. Marten Liiv, 3.d
  14. Karel Mänd, 4.d
  15. Kennet Saar, 4.d
  16. Tristan Koppel, 4.b
  17. Reno Toompuu, 3.c
  18. Albert Aavik, 3.b
  19. Janar Opp, 4.b
  20. Mart Arro, 4.d

Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00

5.-6. klass, kirjas 11/20 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub SÜGi staadionil

  1. Kaur Vesberg, 6.b
  2. Mattias Kobin, 5.b
  3. Aleksander Väin, 6.a
  4. Raimond Vaher, 5.b
  5. Robert Kivi, 6.a
  6. Tomek Vasemägi, 6.b
  7. Sten Erik Mägi, 6.b
  8. Helena Õisnurm, 6.b
  9. Romet Raaper, 6.b
  10. Devon Vahter, 6.e
  11. Sander Priit Kostjutšenko, 6.e

Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30

10.-11. klass, kirjas 19/24 õpilast, algusaeg: 10:30

Tund toimub spordihoone jõusaalis. Kaasa tossud

  1. Hanna Saaretalu, 11.c
  2. Mihkel Keso, 10.c
  3. Hendrik Vijand, 10.b
  4. Johanna Priske, 11.c
  5. Romet Vahter, 10.c
  6. Siim Andres Himmist, 10.c
  7. Hanna Vinter, 10.a
  8. Ralf Sebastian Anvelt, 10.c
  9. Ekke Jaak Valge, 10.c
  10. Kelly Grahv, 10.c
  11. Romet Teras, 10.c
  12. Siim Saat, 10.c
  13. Joonas Tiitson, 11.b
  14. Kaarel Vokk, 11.a
  15. Mikk Nahkur, 10.c
  16. Lotta Meet, 11.c
  17. Magnus Toompuu, 11.b
  18. Elisa Mägi, 10.a
  19. Gervila Räim, 10.a

Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30

8.-9. klass, kirjas 24/24 õpilast, algusaeg: 9:30

Tund toimub spordihoone jõusaalis. Kaasa tossud

  1. Birgit Keerd, 9.a
  2. Jaak Kuuseok, 9.b
  3. Karmo Kalamees, 9.b
  4. Patrik Ool, 9.a
  5. Lisette Õispuu, 8.b
  6. Marie Eike Rebane, 9.b
  7. Kristiin Nelis, 8.b
  8. Ingel Helena Mägi, 8.b
  9. Maria Heleen Kald, 8.b
  10. Robin Malk, 9.a
  11. Laur Palijenko, 9.a
  12. Regina Lindeberg, 8.b
  13. Karl-Patric Rohi, 8.b
  14. Tristen Tass, 9.a
  15. Karl Kaldjärv, 8.a
  16. Martti Vaska, 8.b
  17. Erik Leemet, 9.c
  18. Ats Lepamets, 8.a
  19. Lisete Vahu, 8.a
  20. Kristiina Labo, 8.a
  21. Karro Vatsfeld, 8.b
  22. Rico Robert Alliksoon, 8.b
  23. Artur Kuning, 8.b
  24. Martin Truverk, 8.b

Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30

8.-11. klass, kirjas 14/14 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub spordihoone maadlussaalis

  1. Marek Koit, 9.a
  2. Hanna Saaretalu, 11.c
  3. Jan Erich Sarapuu, 8.b
  4. Brigite Hollo, 9.a
  5. Iris Lidia Laine, 9.a
  6. Jolana Kaljurand, 11.c
  7. Karel Klütsnik, 8.b
  8. Kaspar Kaseväli, 10.c
  9. Annabel Raun, 9.b
  10. Janika Tasane, 9.a
  11. Remi Vilsaar, 8.b
  12. Siim Saat, 10.c
  13. Markus Luup, 9.b
  14. Getlin Jõgi, 10.c

Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00

2.-3. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub spordihoone kergejõustiku saalis. Kaasa tossud

  1. Kert Robin Kruusik, 2.a
  2. Kristjan Reinvald, 2.a
  3. Karl-Erik Loik, 2.a
  4. Britte Roost, 3.b
  5. Risto Püüa, 2.a
  6. Oliver Viljus, 3.b
  7. Alice Rand, 3.d
  8. Mattias Aavik, 2.b
  9. Ronald Reinmaa, 2.b
  10. Sofia Väin, 3.b
  11. Marta Aus, 2.b
  12. Maria Aadussoo, 2.b
  13. Melani Umber, 2.b
  14. Lee Tamm, 3.b
  15. Laas Andreas Loodus, 2.b
  16. Samuel Voolaid, 3.d
  17. Luisa-Marii Kuusk, 3.a
  18. Heidi Pirma, 2.d
  19. Karmen Truu, 3.b
  20. Rasmus Kask, 3.a

Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00

4.-5. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub spordihoone kergejõustiku saalis. Kaasa tossud

  1. Lisette Mets, 4.c
  2. Luise Ling, 5.b
  3. Carmen Padar, 4.a
  4. Kaur Kalamees, 4.d
  5. Mattias Kobin, 5.b
  6. Karmo Soosaar, 4.c
  7. Ingrid Vaher, 5.a
  8. Oskar Püüa, 4.a
  9. Gregor Nõukas, 4.d
  10. Aksel Zenkevičs, 4.c
  11. Deara-Dali Kaasik, 4.d
  12. Hannes Tiitsar, 4.c
  13. Raimond Vaher, 5.b
  14. Tauri Lahesoo, 4.c
  15. Johannes Kala, 4.c
  16. Markus Kaunissaar, 5.a
  17. Mirell Õiemets, 4.b
  18. Steven Roosioks, 5.a
  19. Sten Palgi, 5.c
  20. Kaisa Pilden, 5.a

Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00

6.-7. klass, kirjas 11/20 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub spordihoone kergejõustiku saalis. Kaasa tossud

  1. Hanna Loore Vallik, 6.b
  2. Ron Sebastian Puiestee, 6.b
  3. Kristin Kasela, 6.b
  4. Maarja Kivi, 7.b
  5. Steven Anto, 6.a
  6. Gelin-Desire Soeson, 7.a
  7. Laur Erik Laine, 6.b
  8. Martin Kirst, 7.a
  9. Kevin Lempu, 7.a
  10. Carmen Järvalt, 7.b
  11. Henri Vaher, 6.a

Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00

1.-3. klass, kirjas 25/25 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub spordihoone pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Jaco Putnik, 1.d
  2. Mattias Kalm, 1.d
  3. Karlos Steinberg, 1.a
  4. Joonas Puiestee, 1.a
  5. Marily Raudsepp, 2.d
  6. Mart Püüa, 2.a
  7. Sofia Kütt, 1.d
  8. Robin Raun, 1.b
  9. Jacob Putnik, 3.a
  10. Alex Kristofer Illak, 1.b
  11. Annabel Pihl, 2.a
  12. Ekke Torm Jürisson, 1.b
  13. Sten Robin Noor, 3.a
  14. Oliver Aasma, 1.b
  15. Mathias Milpak, 1.d
  16. Keitlin Paur, 2.d
  17. Iti Piht, 3.a
  18. Bruno Soom, 2.b
  19. Johann Iisak Abramov, 2.d
  20. Sofia Väin, 3.b
  21. Emma Roosioks, 2.a
  22. Roland Kask, 3.a
  23. Heidi Pirma, 2.d
  24. Olaf Trei, 3.b
  25. Osvald Trei, 1.a

Korvpall 10.-12.kl kell 11.00-12.00

10.-11. klass, kirjas 5/20 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub spordihoone pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Liisa Tõll, 10.b
  2. Mihkel Tõnisots, 10.c
  3. Horre Päeske, 11.a
  4. Mikk Nahkur, 10.c
  5. Marleen Mai, 10.a

Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00

4.-6. klass, kirjas 25/25 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub spordihoone pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Mart Pääsukene, 6.a
  2. Raul Pääsukene, 5.b
  3. Ron Sebastian Puiestee, 6.b
  4. Helena Tamleht, 6.b
  5. Ragnar Õige, 5.b
  6. Illimar Kirss, 6.b
  7. Maris Rüütel, 6.b
  8. Ulla Maripuu, 6.b
  9. Olivia Laidma, 6.a
  10. Grete Eliis Gutman, 6.b
  11. Jarno Mononen, 6.b
  12. Renar Kasela, 4.b
  13. Liset Isabel Karu, 6.b
  14. Tomi Henry Lind, 4.d
  15. Karl Riko Saarkoppel, 4.b
  16. Anett Kahju, 6.a
  17. Daniel Piht, 5.a
  18. Karmo Nuut, 6.c
  19. Kristin Sanne Õun, 6.a
  20. Jan-Marcus Veltermann, 6.f
  21. Raien Paur, 4.d
  22. Karola Kuldsaar, 5.b
  23. Silver Plank, 6.f
  24. Aleksander Väin, 6.a
  25. Oliver-Sten Kivi, 4.a

Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00

5.-9. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub spordihoone pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Sten Normet Noor, 9.b
  2. Tanel Lempu, 9.b
  3. Lauri Steinberg, 8.a
  4. Eron Laak, 6.b
  5. Maria Tiidus, 6.b
  6. Steven Roosioks, 5.a
  7. Ott Andreas Jürisson, 7.a
  8. Robert Kaljo, 7.a
  9. Ragnar Tisler, 7.a
  10. Grestiin Niitmets, 8.b
  11. Romet Raaper, 6.b
  12. Kaisa Pilden, 5.a
  13. Gendra Sepp, 5.a
  14. Tuule Kalamees, 5.a
  15. Karro Vatsfeld, 8.b
  16. Kristofer Tiitson, 9.b
  17. Artur Kuning, 8.b
  18. Martin Truverk, 8.b
  19. Roosi Muru, 6.a
  20. Kauri Talk, 9.a

Laskmine 7.-12.kl kell 12.00-13.00

7.-11. klass, kirjas 6/6 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub lasketiirus. Osalemiseks peab silmanägemine korras olema!

  1. Hanna Saaretalu, 11.c
  2. Jaak Kuuseok, 9.b
  3. Susanna Õun, 8.a
  4. Imeliine Mändar, 11.b
  5. Marten Voolaid, 9.a
  6. Raul Koppel, 10.a

Laskmine 7.-12.kl kell 13.00-14.00

7.-11. klass, kirjas 6/6 õpilast, algusaeg: 13:00

Tund toimub lasketiirus. Osalemiseks peab silmanägemine korras olema!

  1. Karl August Kapsta, 9.a
  2. Stella Raav, 9.a
  3. Triinu-Liis Toom, 8.a
  4. Karl-Erik Kaunissaar, 7.c
  5. Susanna Õun, 8.a
  6. Mia Maria Muul, 7.b

MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40

5.-11. klass, kirjas 15/15 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub MoSo stuudios, Ravila 1a (Valsimaja). Kaasa vahetusjalatsid ja vesi

  1. Lissandra Pajunurm, 6.a
  2. Emma Kirs, 10.b
  3. Kärt Loodus, 10.b
  4. Karmen Kundrats, 8.a
  5. Rica Aarn, 10.a
  6. Käthriin Steinberg, 11.b
  7. Karmen-Kelsi Kruut, 11.b
  8. Lorette Tamm, 8.a
  9. Anette Vahštein, 5.a
  10. Gerlin Toome, 5.a
  11. Simona Kessel, 7.b
  12. Loreley Perkmann, 7.b
  13. Mia Maria Muul, 7.b
  14. Karolina Lepik, 7.b
  15. Robert Kaljo, 7.a

MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40

5.-11. klass, kirjas 15/15 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub MoSo stuudios, Ravila 1a (Valsimaja). Kaasa vahetusjalatsid ja vesi

  1. Neleriin Viljus, 9.a
  2. Gätlin Rauniste, 8.a
  3. Romi Liise Roomets, 8.a
  4. Jacqueline Putnik, 8.b
  5. Karola Soe, 11.c
  6. Kristel Soe, 11.c
  7. Luise Vevers, 11.c
  8. Laura Veliste, 11.c
  9. Karmen Viilup, 8.b
  10. Heddi-Loore Ots, 8.b
  11. Robert Kaljo, 7.a
  12. Annabel Porss, 5.a
  13. Eliise Kask, 10.b
  14. Annika Suurna, 10.c
  15. Imeliine Mändar, 11.b

MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35

5.-11. klass, kirjas 15/15 õpilast, algusaeg: 9:50

Tund toimub MoSo stuudios, Ravila 1a (Valsimaja)

  1. Gertrud Kirs, 6.b
  2. Eliisa Kirst, 11.b
  3. Karmen-Kelsi Kruut, 11.b
  4. Käthriin Steinberg, 11.b
  5. Tiina Tilts, 10.c
  6. Henrik Veskinõmm, 10.c
  7. Kätrin Opp, 11.b
  8. Hilda Marie Loel, 9.b
  9. Annika Suurna, 10.c
  10. Gerlin Toome, 5.a
  11. Marleen Juhandi, 11.b
  12. Paula Aarnis, 10.c
  13. Heleri Jalakas, 11.a
  14. Triinu Eliise Põld, 11.c
  15. Karoli Mägi, 11.b

MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45

5.-11. klass, kirjas 15/15 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub MoSo stuudios, Ravila 1a (Valsimaja)

  1. Neleriin Viljus, 9.a
  2. Jacqueline Putnik, 8.b
  3. Riti Järveots, 9.a
  4. Maarja-Liis Pelska, 9.a
  5. Laura Veliste, 11.c
  6. Kaisa Tiitson, 11.c
  7. Riin Jaanson, 11.a
  8. Luise Vevers, 11.c
  9. Karola Soe, 11.c
  10. Kristel Soe, 11.c
  11. Rebeka Koit, 8.e
  12. Emma Treirat, 11.c
  13. Reminella Kappet, 7.e
  14. Aet-Kadi Kald, 10.c
  15. Bianca Marie Rannama, 5.a

MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 10.15-11.30

7.-11. klass, kirjas 7/7 õpilast, algusaeg: 10:15

Tund toimub MoSo stuudios, Ravila 1a (Valsimaja). Kaasa vahetusriided, saab märjaks

  1. Neleriin Viljus, 9.a
  2. Jacqueline Putnik, 8.b
  3. Maarja-Liis Pelska, 9.a
  4. Riti Järveots, 9.a
  5. Romi Liise Roomets, 8.a
  6. Kadri-Liis Kolk, 11.c
  7. Luise Vevers, 11.c

MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 9.00-10.15

7.-11. klass, kirjas 7/7 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub MoSo stuudios, Ravila 1a (Valsimaja). Kaasa vahetusriided, saab märjaks

  1. Karmen Ehanurm, 9.b
  2. Karmen Viilup, 8.b
  3. Katrin Lindmäe, 9.b
  4. Helen Kruuser, 9.b
  5. Kariina Kasjanenko, 9.b
  6. Kirke Medri, 9.b
  7. Heddi-Loore Ots, 8.b

Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00

1.-4. klass, kirjas 17/48 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Kuressaare Lossi hoovis

  1. Lenna Haandi, 4.b
  2. Arabella Õun, 1.a
  3. Rosanna Nõgu, 1.a
  4. Pärli Kivi, 1.d
  5. Marin Ool, 4.d
  6. Mattias Liiv, 2.b
  7. Martin Aasma, 2.l
  8. Elis Helena Võidula, 2.d
  9. Eti Tüür, 3.d
  10. Yese Truu, 2.d
  11. Hendrik Johannes Kähkönen, 2.d
  12. Anni-Marii Fogel, 2.d
  13. Meriliis Nabi, 4.d
  14. Erich-Lukas Matekainen, 1.d
  15. Mihkel Saar, 2.d
  16. Joel Antsaar, 1.a
  17. Elsbet Hommik, 1.a

Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00

1.-4. klass, kirjas 30/48 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Kuressaare Lossi hoovis

  1. Kert Robin Kruusik, 2.a
  2. Risto Püüa, 2.a
  3. Sten Robin Noor, 3.a
  4. Mirtel Ers, 1.b
  5. Britt Pihel, 1.b
  6. Eerika Kaasik, 1.d
  7. Arabella Õun, 1.a
  8. Jesse-Revo Sepp, 1.b
  9. Kenneth Rauk, 2.d
  10. Gerrit Mihkel Sepp, 1.b
  11. Henri Oopkaup, 2.b
  12. Susan Salumägi, 2.d
  13. Rosanna Nõgu, 1.a
  14. Karolina Lember, 2.a
  15. Mario Teder, 2.a
  16. Erik Paiste, 2.d
  17. Florice Tsurkan, 2.b
  18. Georg Reek, 2.a
  19. Emma-Miia Kauber, 2.d
  20. Martin Aasma, 2.l
  21. Helerin Viktoria Tüür, 4.b
  22. Yese Truu, 2.d
  23. Gerlin Koppel, 4.d
  24. Tristan Koppel, 4.b
  25. Meriliis Nabi, 4.d
  26. Mihkel Saar, 2.d
  27. Janar Opp, 4.b
  28. Joel Antsaar, 1.a
  29. Elsbet Hommik, 1.a
  30. Karoliis Käsper, 3.a

Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00

5.-9. klass, kirjas 21/48 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub Kuressaare Lossi hoovis

  1. Gätlin Rauniste, 8.a
  2. Lorette Tamm, 8.a
  3. Oliver Vaher, 9.c
  4. Ingrid Vaher, 5.a
  5. Ralf Kull, 5.a
  6. Oskar Truu, 7.a
  7. Elis Tänav, 7.e
  8. Vesse Muru, 7.a
  9. Raul Joaquin Seppel, 8.a
  10. Margot Vilbas, 9.c
  11. Robin Keerd, 8.a
  12. Carmen Järvalt, 7.b
  13. Meribel Soom, 6.a
  14. Karl Erik Kaljuste, 6.a
  15. Henri End, 6.a
  16. Aaron Metsniit, 5.a
  17. Loore Lee Kirss, 6.a
  18. Raido Matt, 6.e
  19. Rando Rand, 6.a
  20. Raimond Altmäe, 7.c
  21. Veikko Väliaho, 8.a

Noolevise 10.-12.kl kell 11.00-12.30

10.-11. klass, kirjas 2/20 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Pritsumaja 2.korrusel

  1. Artur Kübarsepp, 11.b
  2. Karl Kübarsepp, 11.b

Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00

7.-9. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 12:30

Tund toimub Pritsumaja 2.korrusel

  1. Marek Koit, 9.a
  2. Katriin Aksalu, 9.b
  3. Markus Luup, 9.b
  4. Birgit Keerd, 9.a
  5. Hilda Marie Loel, 9.b
  6. Reio Lõbus, 7.a
  7. Anna Johanson, 7.a
  8. Mareli Välja, 7.a
  9. Rickie Magnus Jojo Roberts, 8.a
  10. Eerik Heinmaa, 7.b
  11. Iris Lidia Laine, 9.a
  12. Maria Kasak, 9.a
  13. Stefy Vasemägi, 9.a
  14. Brigite Hollo, 9.a
  15. Janika Tasane, 9.a
  16. Ermo Nõmm, 9.b
  17. Romet-Markkos Rand, 8.e
  18. Ats Lepamets, 8.a
  19. Bianka Paas, 7.e
  20. Remi Vilsaar, 8.b

Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00

1.-4. klass, kirjas 30/30 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub SÜGi koolimaja esisel platsil

  1. Isabella Lauri, 3.d
  2. Jakob Kongas, 1.b
  3. Albert Birkenfeldt, 4.b
  4. Henri Raud, 3.c
  5. Karola Kont, 2.a
  6. Grete Alma Kasin, 2.a
  7. Rihard Lepik, 1.d
  8. Birgit Männasalu, 1.c
  9. Cätlin Kostjutšenko, 2.d
  10. Trevor Blaginin, 1.c
  11. Toomas Klettenberg, 2.c
  12. Riko Rüütel, 3.c
  13. Georg Kasin, 3.d
  14. Melani Umber, 2.b
  15. Kaisa Lilleorg, 1.a
  16. Renar Kasela, 4.b
  17. Roland Russ, 1.d
  18. Tomi Henry Lind, 4.d
  19. Kadri Truu, 3.d
  20. Laura-Liisa Joamets, 1.c
  21. Hellaliis Vahter, 2.a
  22. Anna-Grete Häng, 3.b
  23. Richard Toompuu, 4.a
  24. Merit Soe, 4.b
  25. Oliver Marten Lind, 1.a
  26. Agor Mäeorg, 2.b
  27. Britt Pihel, 1.b
  28. Mirtel Ers, 1.b
  29. Oliver-Sten Kivi, 4.a
  30. Lilit Pruul, 3.d

Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00

10.-11. klass, kirjas 22/30 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub SÜGi koolimaja esisel platsil

  1. Otto Tuuling, 10.c
  2. Brita Munk, 10.a
  3. Kärt Kaldre, 11.a
  4. Voldemar Kirss, 10.c
  5. Krisse Pulk, 10.a
  6. Riin Jaanson, 11.a
  7. Kalev Kaasik, 11.c
  8. Torm Vatsfeld, 11.c
  9. Hendrik Vijand, 10.b
  10. Maris Alas, 10.a
  11. Aet-Kadi Kald, 10.c
  12. Raul Koppel, 10.a
  13. Cathrin Benita Poopuu, 10.c
  14. Getlin Jõgi, 10.c
  15. Eva Sagor, 11.a
  16. Rene Dubrovski, 11.a
  17. Georg Kondel, 10.a
  18. Magnus Toompuu, 11.b
  19. Annaliisa Lepik, 10.a
  20. Karel Järsk, 10.b
  21. Anete Antsaar, 10.a
  22. Ats Rosenfeld, 10.c

Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00

5.-9. klass, kirjas 30/30 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub SÜGi koolimaja esisel platsil

  1. Karoliina Tamm, 6.a
  2. Sander Brõsov, 8.e
  3. Triinu-Liis Toom, 8.a
  4. Marisa McCourt, 8.b
  5. Hanna Loore Vallik, 6.b
  6. Richard Keerd, 7.b
  7. Vivian Viil, 8.b
  8. Kennet Puiestee, 8.a
  9. Liis Lutter, 5.b
  10. Kristin Kasela, 6.b
  11. Mia Maria Muul, 7.b
  12. Loreley Perkmann, 7.b
  13. Ron Sebastian Puiestee, 6.b
  14. Markus Janson, 7.b
  15. Kaur Vesberg, 6.b
  16. Ele-Riin Merelaid, 8.e
  17. Lissandra Pajunurm, 6.a
  18. Karolina Lepik, 7.b
  19. Marten Vahter, 7.b
  20. Robin Maranik, 7.a
  21. Anet Tõnus, 8.b
  22. Mihkel Männik, 8.e
  23. Karmen Kundrats, 8.a
  24. Anastasia Väin, 5.b
  25. Liisa Viljaste, 8.a
  26. Maarja Kivi, 7.b
  27. Jaagup Rang, 7.b
  28. Mia Lätt, 7.b
  29. Simona Kessel, 7.b
  30. Helena Nõmm, 7.a

Petank 10.-12.kl kell 11.00-12.00

10.-11. klass, kirjas 7/12 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Kuursaali esisel platsil

  1. Vootele Mets, 11.c
  2. Kennar Kahju, 11.c
  3. Sanna-Reesi Hoogand, 10.a
  4. Taavet Kütt, 10.c
  5. Kert Tartes, 10.c
  6. Artur Kübarsepp, 11.b
  7. Karl Kübarsepp, 11.b

Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00

4.-9. klass, kirjas 12/12 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Kuursaali esisel platsil

  1. Marisa McCourt, 8.b
  2. Vivian Viil, 8.b
  3. Gregor Pajussaar, 6.b
  4. Gätlin Rauniste, 8.a
  5. Andreas Kiier, 5.c
  6. Karmel Muul, 7.a
  7. Lorette Tamm, 8.a
  8. Helena Nõmm, 7.a
  9. Rickie Magnus Jojo Roberts, 8.a
  10. Kerli Sild, 5.c
  11. Liina Talistu, 7.a
  12. Grestiin Niitmets, 8.b

Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30

1.-7. klass, kirjas 12/12 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Noortekeskuses

  1. Karmenete Usin, 4.a
  2. Elisabeth Villsaar, 4.a
  3. Norman Vikat, 4.d
  4. Andra-Liis Noor, 4.a
  5. Herta Trei, 4.a
  6. Ronald Reinmaa, 2.b
  7. Markus Marek Aavik, 6.a
  8. Liisa Nõmm, 5.b
  9. Kärt Alas, 4.a
  10. Grete Paju, 5.b
  11. Eleanora Rahnik, 6.a
  12. Agor Mäeorg, 2.b

Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00

8.-11. klass, kirjas 12/12 õpilast, algusaeg: 12:30

Tund toimub Noortekeskuses

  1. Voldemar Kirss, 10.c
  2. Otto Tuuling, 10.c
  3. Liina Hoogand, 10.c
  4. Mihkel Keso, 10.c
  5. Sanna-Reesi Hoogand, 10.a
  6. Hilda Marie Loel, 9.b
  7. Katriin Aksalu, 9.b
  8. Eva Sõmmer, 10.c
  9. Martin Vesberg, 10.c
  10. Siim Andres Himmist, 10.c
  11. Henrik Veskinõmm, 10.c
  12. Kristo Kakkum, 10.c

Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00

1.-2. klass, kirjas 12/12 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Kuressaare Tori sadamas

  1. Mattias Heinlaid, 2.a
  2. Frederik Kukk, 2.a
  3. Ott Herman Kirs, 2.a
  4. Ketlin Bachman, 2.a
  5. Karl-Erik Loik, 2.a
  6. Marii Jalakas, 1.d
  7. Karl Lõbus, 2.a
  8. Ain-Albert Saar, 2.b
  9. Xenia Rüütel, 2.a
  10. Maria Aadussoo, 2.b
  11. Anete Kirs, 1.d
  12. Karolina Lember, 2.a

Purjetamine 3.-4.kl kell 11.00-12.00

3.-4. klass, kirjas 3/12 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Kuressaare Tori sadamas

  1. Johanna Altmets, 4.b
  2. Roland Kask, 3.a
  3. Markus Oopkaup, 4.b

Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00

5.-6. klass, kirjas 12/12 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub Kuressaare Tori sadamas

  1. Karoliina Tamm, 6.a
  2. Kaur Vesberg, 6.b
  3. Markus Aadussoo, 6.b
  4. Sten Erik Mägi, 6.b
  5. Liisa Nõmm, 5.b
  6. Lars Ingmar Virveste, 5.b
  7. Meribel Soom, 6.a
  8. Tomek Vasemägi, 6.b
  9. Oliise Saarlaid, 5.b
  10. Markus Trei, 5.a
  11. Grete Paju, 5.b
  12. Lysandra Muld, 5.b

Saalihoki 10.-12.kl kell 11.00-12.00

10.-11. klass, kirjas 4/28 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub spordihoone pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Eliisa Kirst, 11.b
  2. Kätrin Opp, 11.b
  3. Kaspar Kaseväli, 10.c
  4. Pilleliis Leemet, 10.c

Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00

3.-4. klass, kirjas 28/28 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub spordihoone pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Oskar Kirs, 3.a
  2. Greta Paju, 4.a
  3. Reio Viil, 4.b
  4. Säde Lee Jürisson, 3.a
  5. Georg Kasin, 3.d
  6. Arthur Patrick Sääsk, 4.b
  7. Hugo Sarapuu, 4.b
  8. Mattias Raudsepp, 4.a
  9. Edward Lulla, 4.a
  10. Johanna Altmets, 4.b
  11. Eudora Kask, 4.a
  12. Henry Heinmets, 3.b
  13. Cristel Põder, 3.a
  14. Iko Muru, 4.a
  15. Aleksandra Ruttu, 4.b
  16. Markus Metsniit, 3.b
  17. Gert Silenok, 4.a
  18. Chrystal Torn, 3.e
  19. Marten Liiv, 3.d
  20. Grete Ool, 3.e
  21. Kaisa Kindlam, 3.a
  22. Helerin Viktoria Tüür, 4.b
  23. Karel Mänd, 4.d
  24. Kennet Saar, 4.d
  25. Emil Vikat, 4.d
  26. Gerlin Koppel, 4.d
  27. Jete-Mia Arge, 4.b
  28. Vanessa Koppel, 4.b

Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00

5.-6. klass, kirjas 28/28 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub spordihoone pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Mattias Kobin, 5.b
  2. Raul Pääsukene, 5.b
  3. Maris Rüütel, 6.b
  4. Kristiin Pulk, 6.b
  5. Mart Pääsukene, 6.a
  6. Helena Tamleht, 6.b
  7. Ragnar Õige, 5.b
  8. Robert Kivi, 6.a
  9. Illimar Kirss, 6.b
  10. Grete Eliis Gutman, 6.b
  11. Saskia Natalie Kukua Roberts, 6.b
  12. Eron Laak, 6.b
  13. Erik Kruut, 6.a
  14. Jarno Mononen, 6.b
  15. Ulla Maripuu, 6.b
  16. Maria Tiidus, 6.b
  17. Raimond Vaher, 5.b
  18. Carlos Püüding, 5.b
  19. Karola Kuldsaar, 5.b
  20. Tomek Vasemägi, 6.b
  21. Laur Erik Laine, 6.b
  22. Markus Trei, 5.a
  23. Helena Õisnurm, 6.b
  24. Karl Peeter Kilumets, 6.a
  25. Juhan Heinlaid, 6.e
  26. Sander Priit Kostjutšenko, 6.e
  27. Devon Vahter, 6.e
  28. Aleksander Väin, 6.a

Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00

7.-9. klass, kirjas 8/28 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub spordihoone pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Tanel Lempu, 9.b
  2. Lauri Steinberg, 8.a
  3. Birgit Keerd, 9.a
  4. Ott Andreas Jürisson, 7.a
  5. Timo Loho, 8.a
  6. Robin Keerd, 8.a
  7. Kristofer Käen, 7.l
  8. Karl-Patric Rohi, 8.b

Saare Golf 10.-12.kl kell 10.00-12.00

10.-11. klass, kirjas 7/15 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Saare Golfi golfiväljakul, Merikotka 35

  1. Eva Sõmmer, 10.c
  2. Martin Vesberg, 10.c
  3. Kaisa Tiitson, 11.c
  4. Emma Treirat, 11.c
  5. Andre Koppel, 11.b
  6. Mark Paomees, 10.c
  7. Raul Tahk, 10.a

Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00

5.-9. klass, kirjas 15/15 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub Saare Golfi golfiväljakul, Merikotka 35

  1. Gregor Pajussaar, 6.b
  2. Marten Kask, 5.a
  3. Alex-Sander Kuusk, 7.b
  4. Karolin Nelis, 7.a
  5. Maria Merelaid, 7.a
  6. Marie Loviise Siim, 6.a
  7. Lukas Šmalko, 5.b
  8. Hanna-Liisa Kuusk, 6.c
  9. Erik Leemet, 9.c
  10. Markus Kaunissaar, 5.a
  11. Rihanna Nõgu, 5.a
  12. Lisete Vahu, 8.a
  13. Kristiina Labo, 8.a
  14. Rico Robert Alliksoon, 8.b
  15. Siim Vatsfeld, 5.b

SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00

3.-6. klass, kirjas 12/20 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub Saare Sära trennisaalis, Meri Spa. Kaasa vahetusjalanõud

  1. Isabella Lauri, 3.d
  2. Eliise Aus, 4.b
  3. Miina Sink, 3.a
  4. Hanna-Liisa Kuusk, 6.c
  5. Teele Välja, 3.a
  6. Mirtel Tiitson, 3.d
  7. Janna Rüütli, 3.b
  8. Linda-Liisa Babenko, 4.d
  9. Merilin Põld, 3.e
  10. Grete Ool, 3.e
  11. Liisabet Karakjan, 6.f
  12. Vanessa Koppel, 4.b

SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00

3.-6. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 13:00

Tund toimub Saare Sära trennisaalis, Meri Spa. Kaasa vahetusjalanõud

  1. Emilia Vendel, 3.d
  2. Loore Birkenfeldt, 4.b
  3. Karoliina Tamm, 6.a
  4. Lenna Koovisk, 5.a
  5. Kerttu Põlluäär, 4.d
  6. Brita Männasalu, 6.c
  7. Mia Gret Jalakas, 3.a
  8. Hanna-Liisa Kuusk, 6.c
  9. Deara-Dali Kaasik, 4.d
  10. Mia-Carina Kaasik, 6.c
  11. Annabel Ansel, 3.d
  12. Kertu Lember, 3.b
  13. Karolin Teras, 3.a
  14. Anette Vahštein, 5.a
  15. Grete Paju, 5.b
  16. Elizabeth Kelder, 5.b
  17. Eleanora Rahnik, 6.a
  18. Anett-Merili Moring, 5.b
  19. Liisbet Kurvits, 3.a
  20. Karmen Alliku, 3.b

Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00

9.-11. klass, kirjas 10/12 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Meri Spa Spordikomitee saalis, Pargi 16. Kaasa tossud

  1. Martin Kivi, 9.b
  2. Robin Malk, 9.a
  3. William Vallaste, 11.b
  4. Paula Aarnis, 10.c
  5. Heleri Jalakas, 11.a
  6. Ermo Nõmm, 9.b
  7. Marleen Juhandi, 11.b
  8. Karoli Mägi, 11.b
  9. Mariliis Albert, 11.b
  10. Lotta Meet, 11.c

Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00

9.-11. klass, kirjas 12/12 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub Meri Spa Spordikomitee saalis, Pargi 16. Kaasa tossud

  1. Elina Adamson, 11.a
  2. Karmo Kalamees, 9.b
  3. Karmen-Kelsi Kruut, 11.b
  4. Käthriin Steinberg, 11.b
  5. Hanna Vinter, 10.a
  6. Eva Sagor, 11.a
  7. Getlin Jõgi, 10.c
  8. Cathrin Benita Poopuu, 10.c
  9. Annaliisa Lepik, 10.a
  10. Marleen Juhandi, 11.b
  11. Karoli Mägi, 11.b
  12. Kristina Lõbus, 10.b

Squashiklubi 5.-12.kl kell 11.00-12.00

5.-11. klass, kirjas 7/10 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Rüütli Spa saalis

  1. Gregor Pajussaar, 6.b
  2. Carl-Juhan Meri, 10.c
  3. Marten Kask, 5.a
  4. Elsa Marie Kirs, 5.b
  5. Lukas Šmalko, 5.b
  6. Georg Paomees, 7.a
  7. Karl Erik Kaljuste, 6.a

Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00

5.-11. klass, kirjas 10/10 õpilast, algusaeg: 13:00

Tund toimub Rüütli Spa saalis

  1. Vootele Mets, 11.c
  2. Vivian Viil, 8.b
  3. Anet Tõnus, 8.b
  4. Georg Paomees, 7.a
  5. Kennar Kahju, 11.c
  6. Katrin Lindmäe, 9.b
  7. Marisa McCourt, 8.b
  8. Tiina Tilts, 10.c
  9. Kristiin Pulk, 6.b
  10. Saskia Natalie Kukua Roberts, 6.b

Squashiklubi 5.-9.kl kell 10.00-11.00

5.-9. klass, kirjas 4/10 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Rüütli Spa saalis

  1. Ermo Nõmm, 9.b
  2. Robert Kivi, 6.a
  3. Gendra Sepp, 5.a
  4. Aaron Metsniit, 5.a

Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00

5.-9. klass, kirjas 10/10 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub Rüütli Spa saalis

  1. Sten Normet Noor, 9.b
  2. Kevin Räim, 9.b
  3. Artur Medri, 9.b
  4. Jürgen Liiv, 9.b
  5. Tanel Lempu, 9.b
  6. Martin Kivi, 9.b
  7. Karl August Kapsta, 9.a
  8. Lisette Milpak, 5.a
  9. Stella Raav, 9.a
  10. Eliise Heinmaa, 5.a

Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00

5.-11. klass, kirjas 10/10 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub Rüütli Spa saalis

  1. Helen Kruuser, 9.b
  2. Karl-Martin Kuusk, 11.a
  3. Taavi Metsmaa, 7.e
  4. Ingeli Leivat, 11.a
  5. Ingel Helena Mägi, 8.b
  6. Maria Heleen Kald, 8.b
  7. Gerlin Toome, 5.a
  8. Paula Aarnis, 10.c
  9. Heleri Jalakas, 11.a
  10. Rebecca Reial, 9.b

Tennis 10.-12.kl kell 11.00-12.30

10.-11. klass, kirjas 6/18 õpilast, algusaeg: 11:00

Tund toimub Kuressaare Tennisekeskuses. Kaasa oma reket ja heleda tallaga vahetusjalanõud

  1. Elina Adamson, 11.a
  2. Liina Hoogand, 10.c
  3. Henrik Veskinõmm, 10.c
  4. Tiina Tilts, 10.c
  5. Laura Veliste, 11.c
  6. Triinu Eliise Põld, 11.c

Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30

5.-9. klass, kirjas 18/18 õpilast, algusaeg: 13:00

Tund toimub Kuressaare Tennisekeskuses. Kaasa oma reket ja heleda tallaga vahetusjalanõud

  1. Millie Bertha Virki, 7.b
  2. Kristin Sanne Õun, 6.a
  3. Markus Aadussoo, 6.b
  4. Markus Marek Aavik, 6.a
  5. Kennet Puiestee, 8.a
  6. Lauri Steinberg, 8.a
  7. Sten Erik Mägi, 6.b
  8. Liisa Nõmm, 5.b
  9. Annabel Porss, 5.a
  10. Katarina Vaher, 7.b
  11. Marie Loviise Siim, 6.a
  12. Markus Luptov, 7.a
  13. Iivika Silenok, 9.b
  14. Gregor Matt, 7.b
  15. Markus Janson, 7.b
  16. Marta Reial, 6.a
  17. Marten Voolaid, 9.a
  18. Karl Peeter Kilumets, 6.a

Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30

10.-11. klass, kirjas 12/21 õpilast, algusaeg: 12:00

Tund toimub Rüütli hotelli basseinis. Kaasa ujumisriided ja pesemisvahendid

  1. Carl-Juhan Meri, 10.c
  2. Ralf Sebastian Anvelt, 10.c
  3. Ekke Jaak Valge, 10.c
  4. Liisi Kilgas, 10.b
  5. Astrid Rei, 10.b
  6. Mihkel Tõnisots, 10.c
  7. Romet Teras, 10.c
  8. Joonas Tiitson, 11.b
  9. Andre Koppel, 11.b
  10. Karis Kivi, 10.b
  11. Ats Rosenfeld, 10.c
  12. Gregor Kelder, 11.a

Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00

3.-4. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 10:30

Tund toimub Rüütli hotelli basseinis. Kaasa ujumisriided ja pesemisvahendid

  1. Emilia Vendel, 3.d
  2. Birgit Raamat, 4.d
  3. Oskar Kirs, 3.a
  4. Aleksander Suuster, 3.d
  5. Kärt Medri, 3.b
  6. Karl Riko Saarkoppel, 4.b
  7. Miina Sink, 3.a
  8. Anette Tagaküla, 4.a
  9. Renata Rajas, 4.a
  10. Hedi Priske, 3.a
  11. Katarina Lember, 4.d
  12. Karmen Alliku, 3.b
  13. Henry Heinmets, 3.b
  14. Mirtel Tiitson, 3.d
  15. Janna Rüütli, 3.b
  16. Eliis Elenor Viin, 3.d
  17. Linda-Liisa Babenko, 4.d
  18. Cristel Põder, 3.a
  19. Aleksandra Ruttu, 4.b
  20. Gert Silenok, 4.a

Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30

5.-6. klass, kirjas 20/20 õpilast, algusaeg: 9:00

Tund toimub Rüütli hotelli basseinis. Kaasa ujumisriided ja pesemisvahendid

  1. Liis Lutter, 5.b
  2. Neidi Sink, 6.a
  3. Lissandra Pajunurm, 6.a
  4. Erik Kruut, 6.a
  5. Marten Kask, 5.a
  6. Steven Anto, 6.a
  7. Elsa Marie Kirs, 5.b
  8. Ralf Kull, 5.a
  9. Lukas Šmalko, 5.b
  10. Elizabeth Kelder, 5.b
  11. Carlos Püüding, 5.b
  12. Marta Reial, 6.a
  13. Helena Õisnurm, 6.b
  14. Rihanna Nõgu, 5.a
  15. Romet Raaper, 6.b
  16. Hubert Spitsõn, 5.a
  17. Silvio Tsurkan, 6.c
  18. Kevin Oks, 6.c
  19. Rasmus Kaal, 6.c
  20. Krister Kaljulaid, 6.e

Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00

7.-9. klass, kirjas 11/21 õpilast, algusaeg: 13:30

Tund toimub Rüütli hotelli basseinis. Kaasa ujumisriided ja pesemisvahendid

  1. Taavi Metsmaa, 7.e
  2. Karmen Kundrats, 8.a
  3. Karel Klütsnik, 8.b
  4. Oskar Truu, 7.a
  5. Kristofer Tiitson, 9.b
  6. Timo Loho, 8.a
  7. Raul Joaquin Seppel, 8.a
  8. Marken Haandi, 8.b
  9. Margot Vilbas, 9.c
  10. Karl Ares Hommik, 7.b
  11. Kevin Kaseväli, 7.a

Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45

1.-4. klass, kirjas 15/15 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Spordihoone vanas pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Erik Pääsukene, 1.a
  2. Jacob Putnik, 3.a
  3. Kardo Roben Jürisson, 1.a
  4. Aleksander Medri, 1.b
  5. Riko Uustal, 1.a
  6. Sebastian Kuusk, 4.a
  7. Emil Vikat, 4.d
  8. Karl Gregor Palm, 1.b
  9. Mattias Raudsepp, 4.a
  10. Laas Andreas Loodus, 2.b
  11. Morten Georg Yoofi Roberts, 1.b
  12. Marten Aus, 3.a
  13. Priidik Lepamets, 4.a
  14. Steven Caspar Koovisk, 2.b
  15. Rasmus Kask, 3.a

Võrkpall Poisid 10.-12.kl kell 11.30-12.15

10.-11. klass, kirjas 7/15 õpilast, algusaeg: 11:30

Tund toimub Spordihoone vanas pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Joosep Rand, 11.c
  2. Paul Antsaar, 11.c
  3. Hendrik Vijand, 10.b
  4. Siim Andres Himmist, 10.c
  5. Kaarel Vokk, 11.a
  6. Andre Koppel, 11.b
  7. Gregor Kelder, 11.a

Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30

5.-9. klass, kirjas 10/15 õpilast, algusaeg: 10:45

Tund toimub Spordihoone vanas pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Markus Luup, 9.b
  2. Tristen Tass, 9.a
  3. Eron Laak, 6.b
  4. Joosep Kobin, 9.a
  5. Karmo Kalamees, 9.b
  6. Markus Aadussoo, 6.b
  7. Karl Kaldjärv, 8.a
  8. Jaak Kuuseok, 9.b
  9. Carlos Püüding, 5.b
  10. Kert Käsper, 5.b

Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45

1.-4. klass, kirjas 15/15 õpilast, algusaeg: 10:00

Tund toimub Spordihoone vanas pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Loore Birkenfeldt, 4.b
  2. Karmenete Usin, 4.a
  3. Krita Kilumets, 4.b
  4. Elisabeth Villsaar, 4.a
  5. Britte Roost, 3.b
  6. Kirke Pulk, 1.a
  7. Mariliis Saar, 2.d
  8. Mia Gret Jalakas, 3.a
  9. Sofia Beril Gündüz, 2.a
  10. Andra-Liis Noor, 4.a
  11. Kelly Lepisto, 2.d
  12. Marta Aus, 2.b
  13. Kiira Medri, 1.b
  14. Laura Grete Varik, 3.b
  15. Marion Nelis, 1.a

Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15

10.-11. klass, kirjas 9/15 õpilast, algusaeg: 11:30

Tund toimub Spordihoone vanas pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Kätrin Opp, 11.b
  2. Eliisa Kirst, 11.b
  3. Karolin Kask, 10.c
  4. Kelly Grahv, 10.c
  5. Helerin Soop, 10.c
  6. Anete Antsaar, 10.a
  7. Pilleliis Leemet, 10.c
  8. Elisa Mägi, 10.a
  9. Gervila Räim, 10.a

Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30

5.-9. klass, kirjas 15/15 õpilast, algusaeg: 10:45

Tund toimub Spordihoone vanas pallisaalis. Kaasa tossud

  1. Maris Rüütel, 6.b
  2. Saskia Natalie Kukua Roberts, 6.b
  3. Helena Tamleht, 6.b
  4. Grete Eliis Gutman, 6.b
  5. Britta Truu, 5.b
  6. Ulla Maripuu, 6.b
  7. Kristiin Pulk, 6.b
  8. Stefy Vasemägi, 9.a
  9. Maria Tiidus, 6.b
  10. Ingel Helena Mägi, 8.b
  11. Maria Heleen Kald, 8.b
  12. Janika Tasane, 9.a
  13. Lysandra Muld, 5.b
  14. Oliise Saarlaid, 5.b
  15. Anett-Merili Moring, 5.b