Registreeru Saaremaa Ühisgümnaasiumi liikumispäevale!

12.a

  1. Aleksandra Männik - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  2. Annabel Hansalu - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  3. Elluli Saat
  4. Elo Rosenfeld - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  5. Eva Jääger - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  6. Hanna Täht
  7. Hannabel Noor - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  8. Kadri Tamleht - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  9. Katri Maripuu - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  10. Kristin Häng - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  11. Liisa Õunpuu - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  12. Lisanna-Lee Leiman - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  13. Marcus Meinhard Rauniste
  14. Uku Pokk

12.b

  1. Roosmarii Sarapuu - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  2. Alex Salong
  3. Alo Benno - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  4. Carmen Electra Pirn
  5. Erik Laanemets - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  6. Gabriela Grahv - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  7. Joanna Jaansalu
  8. Käthliin Lilleoja - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  9. Kätlin Ardel - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  10. Lota Sagor - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  11. Maribel Treiman - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  12. Mark Marcus Soodla - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  13. Mattias Andreas Kaerma - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  14. Melani Koov - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  15. Ragnar Köster - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  16. Robin Alba
  17. Sandra Auu - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  18. Triinu-Mari Kõllamaa - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  19. Viivika Vassar - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30

12.c

  1. Anu Kull - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  2. Daniel Rüütel
  3. Eliis Raaper - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  4. Feridee Sevostjanov - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  5. Gendra Allikmaa - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  6. Grete Milpak
  7. Hardi Aun
  8. Helen Tsernobrovkin - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  9. Huberta Karma - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  10. Inge Sillaste - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  11. Iris Kirs
  12. Jane Õunaid - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  13. Joonas Mägi
  14. Joosep Leemet
  15. Karl Henry Teär
  16. Karl Lember - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  17. Kristiina Raud
  18. Kristjan Treirat - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  19. Kristo Aaslaid - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  20. Kätriin Käsper
  21. Lisandra Tamm
  22. Markus Kivi - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30
  23. Marleen Vahu
  24. Martin Sepp
  25. Oliver Paljak
  26. Oskar Kivi
  27. Oto Pruul
  28. Sarah-Lisee Laipaik
  29. Stella Stepanov
  30. Sten-Markus Vaska
  31. Triinu Opikov
  32. Uku Pärtel Rand

11.a

  1. Elina Adamson - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00, Tennis 10.-12.kl kell 11.00-12.30
  2. Eva Sagor - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  3. Gregor Kelder - Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Poisid 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  4. Heleri Jalakas - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00
  5. Hendrik Niit - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  6. Henry Noah Mägi - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  7. Horre Päeske - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, Korvpall 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  8. Ingeli Leivat - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00
  9. Kaarel Vokk - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Võrkpall Poisid 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  10. Karl-Martin Kuusk - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00
  11. Katre-Liis Võhma - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50
  12. Kärt Kaldre - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  13. Rene Dubrovski - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  14. Riin Jaanson - FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00

11.b

  1. Andre Koppel - Saare Golf 10.-12.kl kell 10.00-12.00, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Poisid 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  2. Artur Kübarsepp - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Noolevise 10.-12.kl kell 11.00-12.30, Petank 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  3. Eliisa Kirst - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Saalihoki 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  4. Emili Gabriela De Oliveira - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  5. Imeliine Mändar - Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Laskmine 7.-12.kl kell 12.00-13.00, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40
  6. Jan-Silver Õun - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  7. Jeroen André L De Ryck
  8. Joonas Tiitson - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  9. Karl Kübarsepp - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Noolevise 10.-12.kl kell 11.00-12.30, Petank 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  10. Karmen-Kelsi Kruut - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  11. Karoli Mägi - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  12. Käthriin Steinberg - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  13. Kätrin Opp - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Saalihoki 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  14. Magnus Toompuu - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  15. Margit Valge - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50
  16. Mariliis Albert - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00
  17. Marleen Juhandi - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  18. Sander Teras - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50
  19. Tuuli Vassar
  20. William Vallaste - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00

11.c

  1. Alari Nuut - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  2. Andres Sui - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  3. Anni Kuuseok - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  4. Artur Johanson - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50
  5. Berit Porss - FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  6. Emma Treirat - Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, Saare Golf 10.-12.kl kell 10.00-12.00
  7. Hanna Saaretalu - Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Laskmine 7.-12.kl kell 12.00-13.00
  8. Johanna Priske - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30
  9. Jolana Kaljurand - Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30
  10. Joonas Prii - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  11. Joosep Rand - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Võrkpall Poisid 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  12. Kadri-Liis Kolk - FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 10.15-11.30
  13. Kaisa Tiitson - Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, Saare Golf 10.-12.kl kell 10.00-12.00
  14. Kaisa Tänav - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  15. Kalev Kaasik - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  16. Karola Soe - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45
  17. Kennar Kahju - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Petank 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00
  18. Kristel Soe - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45
  19. Laura Veliste - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, Tennis 10.-12.kl kell 11.00-12.30
  20. Lennart Aavik - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50
  21. Liana Mikk - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  22. Liisa Alpstål
  23. Lotta Meet - Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00
  24. Luise Vevers - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 10.15-11.30
  25. Markus Armus - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  26. Merili Mikku
  27. Miko Pärn - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  28. Märten Salong - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  29. Paul Antsaar - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Võrkpall Poisid 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  30. Samuel Arge - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  31. Teele Õispuu
  32. Torm Vatsfeld - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  33. Triinu Eliise Põld - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Tennis 10.-12.kl kell 11.00-12.30
  34. Triinu-Liis Torri - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  35. Vootele Mets - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Petank 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00

10.a

  1. Anete Antsaar - Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  2. Annaliisa Lepik - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  3. Brita Munk - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  4. Elisa Mägi - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  5. Georg Kondel - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  6. Gervila Räim - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  7. Hanna Vinter - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  8. Krisse Pulk - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  9. Maris Alas - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  10. Marleen Mai - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Korvpall 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  11. Matis Prostang
  12. Raul Koppel - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Laskmine 7.-12.kl kell 12.00-13.00, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  13. Raul Tahk - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Saare Golf 10.-12.kl kell 10.00-12.00
  14. Rica Aarn - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40
  15. Sanna-Reesi Hoogand - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Petank 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00

10.b

  1. Annabel Rebane - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  2. Astrid Rei - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  3. Eliise Kask - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40
  4. Emma Kirs - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40
  5. Hendrik Vijand - Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Võrkpall Poisid 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  6. Karel Järsk - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  7. Karis Kivi - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  8. Kristina Lõbus - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  9. Kärt Loodus - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40
  10. Laura Leppik
  11. Liisa Tõll - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, Korvpall 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  12. Liisi Kilgas - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  13. Sandra Kukk - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  14. Vivian Kukk - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50

10.c

  1. Aet-Kadi Kald - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  2. Annika Suurna - Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35
  3. Ats Rosenfeld - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  4. Carl-Juhan Meri - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Squashiklubi 5.-12.kl kell 11.00-12.00, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  5. Cathrin Benita Poopuu - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  6. Ekke Jaak Valge - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  7. Eva Sõmmer - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00, Saare Golf 10.-12.kl kell 10.00-12.00
  8. Getlin Jõgi - Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00
  9. Helerin Soop - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  10. Henrik Veskinõmm - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00, Tennis 10.-12.kl kell 11.00-12.30
  11. Karolin Kask - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  12. Kaspar Kaseväli - Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Saalihoki 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  13. Kelly Grahv - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  14. Kert Tartes - Petank 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  15. Kristo Kakkum - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00
  16. Liina Hoogand - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00, Tennis 10.-12.kl kell 11.00-12.30
  17. Mark Paomees - Saare Golf 10.-12.kl kell 10.00-12.00
  18. Martin Vesberg - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00, Saare Golf 10.-12.kl kell 10.00-12.00
  19. Mihkel Keso - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00
  20. Mihkel Tõnisots - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Korvpall 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  21. Mikk Nahkur - Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Korvpall 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  22. Otto Tuuling - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00
  23. Paula Aarnis - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00
  24. Pilleliis Leemet - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Saalihoki 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Võrkpall Tüdrukud 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  25. Ralf Sebastian Anvelt - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  26. Romet Teras - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Ujumine 10.-12.kl kell 12.00-13.30
  27. Romet Vahter - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30
  28. Siim Andres Himmist - Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00, Võrkpall Poisid 10.-12.kl kell 11.30-12.15
  29. Siim Saat - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Jõusaali ringtreening 10.-12.kl kell 10.30-11.30, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30
  30. Siiri Kerno - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50
  31. Taavet Kütt - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Petank 10.-12.kl kell 11.00-12.00
  32. Tiina Tilts - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00, Tennis 10.-12.kl kell 11.00-12.30
  33. Triinu Vipre
  34. Voldemar Kirss - Aineteatejooks 10.-12.kl kell 9.00-10.30, Orienteerumine 10.-12.kl kell 11.00-12.00, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00

9.a

  1. Albert-Johann Lepik
  2. Birgit Keerd - Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00, Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00
  3. Brigite Hollo - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  4. Dominik Kuusk - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30
  5. Evander Ristlaid - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30
  6. Gendro Umber - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30
  7. Iris Lidia Laine - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  8. Janika Tasane - Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  9. Joosep Kobin - Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  10. Karl August Kapsta - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Laskmine 7.-12.kl kell 13.00-14.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  11. Karl-Sander Vaga
  12. Kaur Luhaäär - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30
  13. Kauri Talk - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  14. Laur Palijenko - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30
  15. Maarja-Liis Pelska - FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 10.15-11.30
  16. Marek Koit - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  17. Maria Kasak - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  18. Marten Voolaid - Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Laskmine 7.-12.kl kell 12.00-13.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  19. Neleriin Viljus - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 10.15-11.30
  20. Patrik Ool - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30
  21. Riti Järveots - FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 10.15-11.30
  22. Robin Malk - Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00
  23. Stefy Vasemägi - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  24. Stella Raav - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Laskmine 7.-12.kl kell 13.00-14.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  25. Tristen Tass - Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30

9.b

  1. Annabel Raun - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30
  2. Artur Medri - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  3. Ats Reimann
  4. Ermo Nõmm - Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 10.00-11.00
  5. Helen Kruuser - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 9.00-10.15, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00
  6. Hilda Marie Loel - MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00
  7. Iivika Silenok - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  8. Jaak Kuuseok - Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Laskmine 7.-12.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  9. Jürgen Liiv - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  10. Kariina Kasjanenko - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 9.00-10.15
  11. Karmen Ehanurm - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 9.00-10.15
  12. Karmo Kalamees - Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Spordikomitee 9.-12.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  13. Katriin Aksalu - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00, Pinks 8.-12.kl kell 12.30-14.00
  14. Katrin Lindmäe - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 9.00-10.15, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00
  15. Kerttu Poom
  16. Kevin Räim - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  17. Kirke Medri - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 9.00-10.15
  18. Kristofer Tiitson - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  19. Marie Eike Rebane - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30
  20. Markus Luup - Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  21. Martin Kivi - Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Spordikomitee 9.-12.kl kell 11.00-12.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  22. Merit Matt - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  23. Rebecca Reial - Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00
  24. Sten Normet Noor - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  25. Tanel Lempu - Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00

9.c

  1. Erik Leemet - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  2. Margot Vilbas - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  3. Mihkel Kinna - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00
  4. Oliver Vaher - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00

8.a

  1. Arabella Soolind - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  2. Ats Lepamets - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  3. Gätlin Rauniste - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  4. Karl Kaldjärv - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  5. Karmen Kundrats - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  6. Kennet Puiestee - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  7. Kristiina Labo - Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  8. Kristina Sõster - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  9. Laura Meekler - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00
  10. Lauri Steinberg - Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  11. Liisa Viljaste - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  12. Lisete Loviise Saagpakk - FitLife AutumnDance 5.-12.kl kell 10.00-10.50, FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  13. Lisete Vahu - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  14. Lorette Tamm - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  15. Rasmus Mäeorg
  16. Raul Joaquin Seppel - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  17. Rickie Magnus Jojo Roberts - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  18. Robin Keerd - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00
  19. Romet Vilter
  20. Romi Liise Roomets - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 10.15-11.30
  21. Susanna Õun - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Laskmine 7.-12.kl kell 12.00-13.00, Laskmine 7.-12.kl kell 13.00-14.00
  22. Timo Loho - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  23. Triinu-Liis Toom - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Laskmine 7.-12.kl kell 13.00-14.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  24. Veikko Väliaho - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00

8.b

  1. Anet Tõnus - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00
  2. Artur Kuning - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  3. Carmen Zabellevitš - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  4. Grestiin Niitmets - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  5. Heddi-Loore Ots - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 9.00-10.15
  6. Ingel Helena Mägi - Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  7. Jacqueline Putnik - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 10.15-11.30
  8. Jan Erich Sarapuu - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30
  9. Karel Klütsnik - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  10. Karl-Patric Rohi - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00
  11. Karmen Viilup - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, MoSo SUP-jooga 7.-12.kl kell 9.00-10.15
  12. Karro Vatsfeld - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  13. Kirke Viik - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  14. Kristiin Nelis - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30
  15. Lisette Õispuu - Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30
  16. Maria Heleen Kald - Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  17. Marisa McCourt - Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00
  18. Marken Haandi - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  19. Martin Truverk - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  20. Martti Vaska - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30
  21. Regina Lindeberg - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Enesekaitse 8.-12.kl kell 10.30-12.00, Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30
  22. Remi Vilsaar - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Karate 8.-12.kl kell 9.00-10.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  23. Rico Robert Alliksoon - Jõusaali ringtreening 8.-9.kl kell 9.30-10.30, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  24. Vivian Viil - Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00

8.c

  1. Risto Sepp

8.e

  1. Ele-Riin Merelaid - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  2. Hanna-Liisa Pors
  3. Hanna-Liisa Tiik
  4. Marleen Tänav - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50
  5. Mihkel Männik - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  6. Rebeka Koit - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45
  7. Romet-Markkos Rand - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  8. Sander Brõsov - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00

7.a

  1. Aksel Hartikainen
  2. Anabel Lanna - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30
  3. Anna Johanson - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  4. Emma Ling
  5. Gelin-Desire Soeson - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00
  6. Georg Paomees - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 11.00-12.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00
  7. Helena Lulla - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30
  8. Helena Nõmm - Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  9. Karmel Muul - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  10. Karolin Nelis - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  11. Kevin Kaseväli - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  12. Kevin Lempu - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00
  13. Liina Talistu - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  14. Mareli Välja - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  15. Maria Merelaid - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  16. Maribel Remmel - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  17. Markus Luptov - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  18. Martin Kirst - Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00
  19. Oskar Truu - Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  20. Ott Andreas Jürisson - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00
  21. Ragnar Tisler - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  22. Reio Lõbus - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  23. Risto Tahk
  24. Robert Kaljo - Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40
  25. Robin Maranik - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  26. Vesse Muru - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00

7.b

  1. Alex-Sander Kuusk - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  2. Carmen Järvalt - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  3. Edvin Lõkov - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00
  4. Eerik Heinmaa - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  5. Gregor Matt - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  6. Grete Gull
  7. Holger Häng
  8. Jaagup Rang - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  9. Kaarel Käesel - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00
  10. Karl Ares Hommik - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00
  11. Karolina Lepik - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  12. Katarina Vaher - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  13. Krete Vahter
  14. Kristin Poopuu - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50
  15. Loreley Perkmann - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  16. Maarja Kivi - Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  17. Marie Teras - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50
  18. Markus Janson - Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  19. Marten Vahter - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  20. Merili Haak - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50
  21. Mia Lätt - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  22. Mia Maria Muul - Laskmine 7.-12.kl kell 13.00-14.00, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  23. Millie Bertha Virki - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  24. Rasmus Tristan Vahenurm
  25. Richard Keerd - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  26. Simona Kessel - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00

7.c

  1. Karl-Erik Kaunissaar - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Laskmine 7.-12.kl kell 13.00-14.00
  2. Kert Hõbe
  3. Raimond Altmäe - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  4. Sten-Erik Tikman

7.e

  1. Bianka Paas - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Noolevise 7.-9.kl kell 12.30-14.00
  2. Elis Tänav - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  3. Henry Eerik
  4. Jan-Erik Schapel - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30
  5. Mia-Anette Raudsepp
  6. Mihkel Ivanov
  7. Reminella Kappet - Aineteatejooks 7.-9.kl kell 10.30-12.00, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45
  8. Taavi Metsmaa - Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 7.-9.kl kell 13.30-15.00

7.l

  1. Kristofer Käen - Saalihoki 7.-9.kl kell 10.00-11.00

6.a

  1. Aleksander Väin - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  2. Anett Kahju - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00
  3. Eleanora Rahnik - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  4. Erik Kruut - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  5. Henri End - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  6. Henri Vaher - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00
  7. Karl Erik Kaljuste - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 11.00-12.00
  8. Karl Peeter Kilumets - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  9. Karoliina Tamm - Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  10. Kristin Sanne Õun - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  11. Lissandra Pajunurm - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  12. Loore Lee Kirss - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  13. Marie Loviise Siim - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  14. Markus Marek Aavik - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  15. Mart Pääsukene - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  16. Marta Reial - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  17. Meribel Soom - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00
  18. Neidi Sink - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  19. Olivia Laidma - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 6.-12.kl kell 12.00-12.50, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00
  20. Rando Rand - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  21. Robert Kivi - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 10.00-11.00
  22. Roosi Muru - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  23. Steven Anto - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30

6.b

  1. Eron Laak - Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  2. Gertrud Kirs - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, Gymnastika iluvõimlemine 5.-9.kl kell 11.00-12.00, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35
  3. Gregor Pajussaar - Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 11.00-12.00
  4. Grete Eliis Gutman - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  5. Hanna Loore Vallik - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  6. Helena Õisnurm - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  7. Helena Tamleht - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  8. Illimar Kirss - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  9. Jarno Mononen - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  10. Kaur Vesberg - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00
  11. Kristiin Pulk - Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  12. Kristin Kasela - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  13. Laur Erik Laine - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  14. Liset Isabel Karu - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00
  15. Maria Tiidus - Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  16. Maris Rüütel - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  17. Markus Aadussoo - Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  18. Romet Raaper - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  19. Ron Sebastian Puiestee - Kergejõustik 6.-7.kl kell 11.00-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  20. Saskia Natalie Kukua Roberts - Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 13.00-14.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  21. Sten Erik Mägi - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  22. Tomek Vasemägi - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  23. Ulla Maripuu - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30

6.c

  1. Brita Männasalu - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  2. Hanna-Liisa Kuusk - Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  3. Karmo Nuut - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00
  4. Kevin Oks - Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  5. Lauri Änilane
  6. Mia-Carina Kaasik - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  7. Rasmus Kaal - Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  8. Riti Marie Roomets - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00
  9. Silvio Tsurkan - Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30

6.e

  1. Devon Vahter - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  2. Juhan Heinlaid - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  3. Krister Kaljulaid - Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  4. Raido Matt - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  5. Reimo Liivat
  6. Sander Priit Kostjutšenko - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00

6.f

  1. Jan-Marcus Veltermann - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00
  2. Laura Saat - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50
  3. Liisabet Karakjan - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00
  4. Reio Mägi - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00
  5. Silver Plank - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00

5.a

  1. Aaron Metsniit - Discgolf 5.-12.kl kell 11.30-12.30, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 10.00-11.00
  2. Anette Vahštein - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  3. Annabel Porss - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, MoSo Jumping 5.-12.kl kell 12.00-12.40, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  4. Bianca Marie Rannama - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.00-9.45
  5. Daniel Piht - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Discgolf 5.-12.kl kell 12.30-13.30, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00
  6. Elenor East - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Gymnastika iluvõimlemine 5.-9.kl kell 11.00-12.00
  7. Eliise Heinmaa - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  8. Gendra Sepp - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Squashiklubi 5.-9.kl kell 10.00-11.00
  9. Gerlin Toome - MoSo Jumping 5.-12.kl kell 11.00-11.40, MoSo Strech Flow 5.-12.kl kell 9.50-10.35, Squasiklubi 5.-12.kl kell 12.00-13.00
  10. Hubert Spitsõn - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  11. Ingrid Vaher - FitLife BodyJam 5.-12.kl kell 11.00-11.50, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  12. Kaisa Pilden - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  13. Lenna Koovisk - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Gymnastika iluvõimlemine 5.-9.kl kell 11.00-12.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  14. Lisette Milpak - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Squashiklubi 5.-9.kl kell 9.00-10.00
  15. Maribel Müürisepp - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  16. Markus Kaunissaar - Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  17. Markus Trei - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  18. Marten Kask - Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 11.00-12.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  19. Ralf Kull - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Mölkki 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  20. Rihanna Nõgu - Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  21. Ron-Romek Kask
  22. Steven Roosioks - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  23. Tuule Kalamees - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Korvpall 5.-9.kl kell 12.00-13.00

5.b

  1. Anastasia Väin - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00
  2. Anett-Merili Moring - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  3. Britta Truu - FitLife BodyAttack 5.-12.kl kell 13.00-13.50, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  4. Carlos Püüding - Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30, Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  5. Elizabeth Kelder - Gymnastika iluvõimlemine 5.-9.kl kell 11.00-12.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  6. Elsa Marie Kirs - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Squashiklubi 5.-12.kl kell 11.00-12.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  7. Grete Paju - Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  8. Karola Kuldsaar - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  9. Kert Käsper - Võrkpall Poisid 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  10. Lars Ingmar Virveste - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00
  11. Liis Lutter - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Orienteerumine 5.-9.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  12. Liisa Nõmm - Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, Tennis 5.-9.kl kell 13.00-14.30
  13. Lisandra Parbus
  14. Luise Ling - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Gymnastika iluvõimlemine 5.-9.kl kell 11.00-12.00, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  15. Lukas Šmalko - Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00, Squashiklubi 5.-12.kl kell 11.00-12.00, Ujumine 5.-6.kl kell 9.00-10.30
  16. Lysandra Muld - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  17. Marleen Tammaru
  18. Mattias Kobin - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  19. Oliise Saarlaid - FitLife AutumnDance 5.-9.kl kell 9.00-9.50, Purjetamine 5.-6.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Tüdrukud 5.-9.kl kell 10.45-11.30
  20. Ragnar Õige - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  21. Raimond Vaher - Jalgpall 5.-6.kl kell 11.00-12.00, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  22. Raul Pääsukene - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Saalihoki 5.-6.kl kell 12.00-13.00
  23. Siim Vatsfeld - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Saare Golf 5.-9.kl kell 12.00-14.00
  24. Teet Lempu

5.c

  1. Andreas Kiier - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  2. Kerli Sild - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Petank 4.-9.kl kell 10.00-11.00
  3. Markus Kask - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00
  4. Sten Palgi - Aineteatejooks 5.-6.kl kell 10.30-12.00, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00

5.e

  1. Erko Jakovets

5.Ü

  1. Lisete Vessik

4.a

  1. Andra-Liis Noor - Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  2. Anette Tagaküla - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  3. Carmen Padar - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  4. Edward Lulla - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  5. Elisabeth Villsaar - Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  6. Eudora Kask - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  7. Gert Silenok - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  8. Greta Paju - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  9. Herta Trei - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30
  10. Iko Muru - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  11. Isadora Rahumeel - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00
  12. Karmenete Usin - Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  13. Kerton Lokna - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  14. Kärt Alas - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30
  15. Kärt Drenkhan - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  16. Lisette Steinberg - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  17. Mattias Raudsepp - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  18. Oliver-Sten Kivi - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  19. Oskar Püüa - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  20. Priidik Lepamets - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  21. Remi Ool - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  22. Renata Rajas - Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  23. Richard Toompuu - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  24. Sebastian Kuusk - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45

4.b

  1. Albert Birkenfeldt - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  2. Aleksandra Ruttu - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  3. Arthur Patrick Sääsk - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  4. Eliise Aus - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00
  5. Helerin Viktoria Tüür - Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  6. Hugo Sarapuu - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  7. Janar Opp - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  8. Jete-Mia Arge - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  9. Johanna Altmets - Purjetamine 3.-4.kl kell 11.00-12.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  10. Karl Riko Saarkoppel - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  11. Krita Kilumets - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  12. Lenna Haandi - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  13. Loore Birkenfeldt - SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  14. Markus Oopkaup - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Purjetamine 3.-4.kl kell 11.00-12.00
  15. Merit Soe - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  16. Mia Brit Kreos
  17. Mirell Õiemets - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  18. Oliver Sikut
  19. Reio Viil - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  20. Renar Kasela - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  21. Steven Mägi
  22. Tristan Koppel - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  23. Vanessa Koppel - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00

4.c

  1. Aksel Zenkevičs - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  2. Hannes Tiitsar - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  3. Johannes Kala - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  4. Karmo Soosaar - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  5. Lisette Mets - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  6. Tauri Lahesoo - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00

4.d

  1. Anna-Maria Prei - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  2. Birgit Raamat - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  3. Deara-Dali Kaasik - Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  4. Emil Vikat - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  5. Gerlin Koppel - Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  6. Gregor Nõukas - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  7. Karel Mänd - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  8. Karola Mets - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  9. Katarina Lember - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  10. Kaur Kalamees - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Kergejõustik 4.-5.kl kell 10.00-11.00
  11. Kennet Saar - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  12. Kerttu Põlluäär - Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  13. Linda-Liisa Babenko - SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  14. Lootus Niit - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  15. Marin Ool - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  16. Mart Arro - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  17. Meriliis Nabi - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  18. Norman Vikat - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30
  19. Oskar Pihel - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30
  20. Raien Paur - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00, Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00
  21. Ruudi Kull - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  22. Tomi Henry Lind - Korvpall 4.-6.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00

3.a

  1. Andreas Kirst
  2. Anete Meitern - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30
  3. Cristel Põder - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  4. Hedi Priske - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  5. Iti Piht - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  6. Jacob Putnik - Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  7. Joosep Mrabte
  8. Kaisa Kindlam - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  9. Karoliis Käsper - Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  10. Karolin Teras - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  11. Liisbet Kurvits - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  12. Luisa-Marii Kuusk - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00
  13. Marie-Helene Truu - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  14. Marten Aus - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  15. Mia Gret Jalakas - SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  16. Miina Sink - SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  17. Oskar Allik
  18. Oskar Kirs - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  19. Rasmus Kask - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  20. Roland Kask - Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00, Purjetamine 3.-4.kl kell 11.00-12.00
  21. Sten Robin Noor - Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  22. Säde Lee Jürisson - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  23. Teele Välja - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00
  24. Uku Vesberg - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00

3.b

  1. Albert Aavik - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  2. Anna-Grete Häng - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  3. Britte Roost - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  4. Erik Richard Roost - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  5. Henry Heinmets - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  6. Janna Rüütli - SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  7. Johann Peeters - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  8. Karmen Alliku - SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  9. Karmen Truu - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00
  10. Kertu Lember - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  11. Kristofer Saar - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  12. Kärt Medri - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  13. Laura Grete Varik - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  14. Lee Tamm - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00
  15. Liisa Väli - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  16. Markus Metsniit - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  17. Olaf Trei - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  18. Oliver Viljus - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00
  19. Romet Viherpuu - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  20. Sofia Väin - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00

3.c

  1. Aleks Kruuse
  2. Henri Raud - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  3. Karl Herman Nelis
  4. Reno Toompuu - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  5. Riko Paju
  6. Riko Rüütel - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00

3.d

  1. Aleksander Suuster - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  2. Alice Rand - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00
  3. Annabel Ansel - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00
  4. Annabel Rahu - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  5. Eliis Elenor Viin - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  6. Emilia Vendel - SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 13.00-14.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  7. Eti Tüür - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  8. Georg Kasin - Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  9. Isabella Lauri - Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00
  10. Kadri Truu - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  11. Kasper Verlin - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  12. Käroli Kätriin Vaga - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  13. Kärolis Värkraud
  14. Kätlin Šuprudko
  15. Kätriin Kundrats
  16. Lilit Pruul - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  17. Lukas Leivat
  18. Marten Liiv - Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  19. Mia Marii Vinni - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  20. Mirtel Tiitson - SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00, Ujumine 3.-4.kl kell 10.30-12.00
  21. Märten Õun - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  22. Reio Markkus Lepp - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00
  23. Samuel Voolaid - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00
  24. Sander Kask - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Jalgpall 3.-4.kl kell 10.00-11.00

3.e

  1. Chrystal Torn - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00
  2. Grete Ool - Saalihoki 3.-4.kl kell 9.00-10.00, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00
  3. Merilin Põld - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, SaareSära Tantsustuudio 3.-6.kl kell 12.00-13.00

2.a

  1. Annabel Pihl - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  2. Elyse Emilia Nõukas - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  3. Emma Roosioks - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  4. Frederik Kukk - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  5. Georg Reek - Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  6. Grete Alma Kasin - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  7. Hellaliis Vahter - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  8. Karita Kuldsaar - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  9. Karl Lõbus - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  10. Karl-Erik Loik - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  11. Karola Kont - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  12. Karolina Lember - Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  13. Kert Robin Kruusik - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  14. Ketlin Bachman - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  15. Kristjan Reinvald - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00
  16. Mario Teder - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  17. Mart Püüa - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  18. Mattias Heinlaid - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  19. Mia Paomees - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  20. Ott Herman Kirs - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  21. Risto Püüa - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  22. Sofia Beril Gündüz - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  23. Xenia Rüütel - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00

2.b

  1. Agor Mäeorg - Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30
  2. Ain-Albert Saar - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  3. Bruno Soom - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  4. Florice Tsurkan - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  5. Greteliis Loik
  6. Henri Oopkaup - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  7. Iiris Männikust - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  8. Joosep Sepp - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  9. Kirke Drenkhan - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  10. Laas Andreas Loodus - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  11. Lisandra Müürisepp - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  12. Loreta Saimre - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  13. Maria Aadussoo - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  14. Mariliis Mänd - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  15. Marta Aus - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  16. Mattias Aavik - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00
  17. Mattias Liiv - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  18. Melani Umber - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  19. Mirell Metsmaa - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  20. Renno Vainu - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30
  21. Ronald Reinmaa - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Pinks 1.-7.kl kell 11.00-12.30
  22. Steven Caspar Koovisk - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  23. Säde Kalamees - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00

2.c

  1. Brigitta Eiland
  2. Toomas Klettenberg - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00

2.d

  1. Aleksander Kasak
  2. Anni-Marii Fogel - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  3. Cätlin Kostjutšenko - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  4. Elis Helena Võidula - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  5. Emma Helena Babenko
  6. Emma-Miia Kauber - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  7. Erik Paiste - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  8. Grete Linda Peedi - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  9. Heidi Pirma - Kergejõustik 2.-3.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  10. Helen Kasela
  11. Hendrik Johannes Kähkönen - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  12. Johann Iisak Abramov - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  13. Keitlin Paur - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  14. Kelly Lepisto - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  15. Kenneth Rauk - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  16. Mariliis Saar - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  17. Marily Raudsepp - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  18. Martin Tiits - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  19. Mihkel Saar - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  20. Sofia Sein - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  21. Susan Salumägi - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  22. Trevor Klütsnik - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  23. Yese Truu - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00

2.l

  1. Martin Aasma - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00

2.Ü

  1. Karl Kaasik - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00

1.a

  1. Andreas Tomson
  2. Arabella Õun - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  3. Eliise Vares - Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  4. Elsbet Hommik - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  5. Erik Pääsukene - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  6. Henri Viil - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30
  7. Joel Antsaar - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  8. Joonas Puiestee - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  9. Kaisa Lilleorg - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  10. Kardo Roben Jürisson - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  11. Karlos Steinberg - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  12. Kaspar Allik
  13. Kevin Äär - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00
  14. Kirke Pulk - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  15. Laura Putku - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  16. Leena Uusna
  17. Lenna-Marie Pihl - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  18. Liis Jaansen - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  19. Marion Nelis - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  20. Oliver Marten Lind - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  21. Osvald Trei - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  22. Riko Uustal - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  23. Rosanna Nõgu - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00

1.b

  1. Aleksander Medri - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  2. Alex Kristofer Illak - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  3. Aneta Juursalu - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00
  4. Britt Pihel - Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  5. Ekke Torm Jürisson - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  6. Emma Eliise Vikat - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  7. Georg Peeters - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  8. Gerrit Mihkel Sepp - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  9. Helena Rüütli - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  10. Jakob Kongas - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  11. Jesse-Revo Sepp - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  12. Johanna Teder - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  13. Karl Gregor Palm - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  14. Kertu Vaino - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00
  15. Kiira Medri - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Tüdrukud 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  16. Linda Haandi - FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  17. Lisandra Einmann
  18. Lota Juursalu - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00
  19. Mia Undrest - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, FitLife Jooga 1.-5.kl kell 14.00-14.50
  20. Mirtel Ers - Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  21. Morten Georg Yoofi Roberts - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Võrkpall Poisid 1.-4.kl kell 10.00-10.45
  22. Oliver Aasma - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  23. Robin Raun - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  24. Rosanna Mänd - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00

1.c

  1. Birgit Männasalu - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  2. Laura-Liisa Joamets - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  3. Trevor Blaginin - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00

1.d

  1. Anete Kirs - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  2. Eerika Kaasik - Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00, Mölkki 1.-4.kl kell 11.00-12.00
  3. Emilia Käsk - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  4. Erich-Lukas Matekainen - Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  5. Gregor Liiva - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  6. Hannalore Jõearu - Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  7. Jaco Putnik - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  8. Karl Männik
  9. Kenner Remmo Kupits
  10. Marii Jalakas - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Purjetamine 1.-2.kl kell 10.00-11.00
  11. Markos-Erik Käärid - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Discgolf 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  12. Mathias Milpak - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  13. Mattias Kalm - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  14. Mehka Teder
  15. Meribel Tali
  16. Pärli Kivi - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Mölkki 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  17. Rihard Lepik - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  18. Roland Russ - Jalgpall 1.-2.kl kell 9.00-10.00, Orienteerumine 1.-4.kl kell 10.00-11.00
  19. Romiina Kurvits - Discgolf 1.-4.kl kell 9.00-10.00
  20. Sofia Kütt - Aineteatejooks 1.-4.kl kell 12.00-13.30, Korvpall 1.-3.kl kell 10.00-11.00
  21. Victoria Kiivits