Ajalugu
Aadress: Kuressaare Gümnaasium, Nooruse 1, Kuressaare
Otseülekanne: otse.oesel.ee

Solistica 2021 finalistid

Reedel, 29. jaanuaril
I võistluskontsert (7.–9. klassi lauljad) kell 18:00

1. Carmen Kaalo, Harjumaa, Heli Laulustuudio, juhendaja Heli Karu
2. Krislin Sallo, Tartumaa, Laulupesa, juhendaja Triin Arak
3. Nova Randen, Lääne-Virumaa, Rakvere Reaalgümnaasium, juhendaja Jana Kütt
4. Oliver Leppik, Saaremaa, KG Huvikool Inspira, juhendaja Helle Rand
5. Miia Margaret Untera, Harjumaa, Erahuvialakool Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede
6. Karl-Vahur Vingisaar, Viljandimaa, Viljandi Muusikakool, juhendaja Maarika Reimand
7. Kirte-Lee Keskel, Harjumaa, Tallinna Muusikakeskkool, juhendaja Triin Ella
8. Hans-Martti Mägar, Pärnumaa, Toomas Volli laulustuudio, juhendaja Toomas Voll
9. Triinu Johanna Sepp, Viljandimaa, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer
10. Mairo Libba, Tartumaa, Külliki Lauluaed, juhendaja Kärt Sepp
11. Karoliina Kalda, Soome, Helsingi Eesti Muusikastuudio, juhendajad Annika ja Silver Lumi
12. Katariina Nagel, Põlvamaa, Räpina Muusikakool, juhendaja Margot Suur
13. Marcella Emilie Soonik, Viljandimaa, Muusikastuudio Cantabile, juhendaja Hedi-Kai Pai
14. Hiie-Miina Riisk, Viljandimaa, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Kärt Sepp
15. Emma Sepp, Viljandimaa, Viljandi Muusikakool, juhendaja Maarika Reimand
16. Beatrice Suimets, Harjumaa, Erahuvialakool Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede
17. Vladislav Odintsov, Ida-Virumaa, VIA Magic Land, juhendajad Natalia Odintsova ja Julia Kuzmina
18. Teele Tammet, Tartumaa, Erahuvikool Loomeviis, juhendaja Kati Roosi Siht
19. Marta Kaup, Harjumaa, Maris Aljaste Laulustuudio, juhendaja Maris Aljaste
20. Keitlin Jüristo, Järvamaa, Paide Muusika- ja Teatrimaja muusikastuudio, juhendaja Laura Põldvere

Laupäeval, 30. jaanuaril
II võistluskontsert (4.–6. klassi lauljad) kell 11:30

1. Kaur Arand Kalvik, Tartumaa, Ülenurme Muusikakool, juhendaja Ursel Oja
2. Hanna Väli, Saaremaa, KG Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
3. Herman Avandi, Pärnumaa, Pärnu Kunstide Kool, juhendaja Margrit Kits
4. Mirtel Kollo, Harjumaa, Taisi Laululapsed, juhendajad Rebekka Remmelgas ja Kärt Anton
5. Anni Tross, Harjumaa, Tallinna Rahumäe Põhikool / Hanna-Liina Võsa Muusikalikool, juhendajad Haide Männamäe ja Kelli Uustani
6. Gloria Raudjärv, Tartumaa, Laulupesa, juhendajad Kärt Sepp ja Anna Lea Haamer
7. Minna Emilia Vürst, Põlvamaa, Räpina Muusikakool, juhendaja Margot Suur
8. Mia Maastik, Saaremaa, KG Huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
9. Raimond Veiper, Harjumaa, Maris Aljaste Laulustuudio, juhendaja Maris Aljaste
10. Gete-Ly Vija, Põlvamaa, Räpina Muusikakool, juhendaja Margot Suur
11. Kelly Raudlam, Valgamaa, Tõrva Muusikakool, juhendaja Novella Hanson
12. Johanna Kallas, Saaremaa, Kuressaare Muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
13. Marten Thomas Tõniste, Harjumaa, Gustav Adolfi Muusikakool, juhendaja Aare Külama
14. Kiiri Katrin Vingisaar, Viljandimaa, Viljandi Muusikakool, juhendaja Maarika Reimand
15. Hanna Hänilane, Tartumaa, Pille Muusikatuba, juhendaja Pille Siht
16. Kessu Hollo, Saaremaa, KG Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
17. Tobias Rosentau, Tartumaa, Külliki Lauluaed, juhendaja Külliki Levin
18. Lily Losvik, Harjumaa, Ivi Rausi Music, juhendaja Ivi Rausi-Haavasalu
19. Karel Vahur Vingisaar, Viljandimaa, Viljandi Muusikakool, juhendaja Maarika Reimand

III võistluskontsert (10.–12. klassi lauljad) kell 17:30

1. Arabella Saks, Pärnumaa, Pärnu Muusikakool, juhendaja Laura Junson
2. Isabel-Mary Roos, Harjumaa, Hanna-Liina Võsa Muusikalikool, juhendaja Hanna-Liina Võsa
3. Kaspar Potisepp, Harjumaa, Tallinna 21. Kool
4. Anna-Liisa Niinemets, Harjumaa, Erahuvialakool Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede
5. Wanda-Helene Ollep, Pärnumaa, Pärnu Kunstide Kool, juhendaja Margrit Kits
6. Hans Markus Danilas,Tartumaa, Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium, juhendaja Novella Hanson
7. Nora Viikmaa, Viljandimaa, Viljandi Gümnaasium, juhendajad Aare Külama ja Teet Kaur
8. Berit Hallik, Harjumaa, Rae Huvialakool, juhendaja Kaia Saaremäel
9. Andreas Gabriel Vannas, Läänemaa, Haapsalu Kutsehariduskeskus
10. Elise Maria Trei, Saaremaa, Kuressaare Gümnaasium, juhendaja Sander Berens
11. Amalia Belaš, Põlvamaa, Räpina Muusikakool, juhendaja Margot Suur
12. Janely Elmi, Hiiumaa, Palade Kool
13. Katrinka Josephine Savimägi, Võrumaa, Merle Pärle Hääle- ja Muusikamaa, juhendaja Eva-Lotta Vunder
14. Egnar Hernits, Valgamaa, Tõrva Muusikakool, juhendaja Novella Hanson
15. Elizabeth Lindjärv, Järvamaa, Paide Gümnaasium, juhendaja Teele Tali
16. Grete Kaio, Tartumaa, Ülenurme muusikakool, juhendaja Ursel Oja
17. Sireli Salum, Põlvamaa, Põlva Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi
18. Kertu Poom, Raplamaa, Rapla Laulustuudio, juhendaja Thea Paluoja
19. Elisabeth Meedla, Pärnumaa, Kooli Tänava Koolituskeskus, juhendaja Kadri Keskküla
20. Adele Sillat, Pärnumaa, Pärnu Muusikakool, juhendaja Laura Junson
21. Martin Vesberg, Saaremaa, KG Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
22. Nora Liisa Suislepp, Harjumaa, Hanna-Liina Võsa Muusikalikool, juhendaja Kelli Uustani