üles
laupäev, 4. juuli 2020
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

4. juuli

6. juuli

7. juuli

8. juuli

9. juuli

10. juuli

11. juuli

Töötajate sünnipäevad

5. juuli

6. juuli

7. juuli

Uudis / ÕppetööPärlipäev 2020 tegijad
Uudis, avaldatud 17. juuni 2020, vaadatud 857 korda, autor Inge Jalakas, Inspira juhataja / kehalise kasvatuse õpetaja
Pärlipäev 2019
 Galerii Autor/allikas: Gert Lutter

Sel õppeaastal oleks Kuressaare Gümnaasiumis toimunud 25. korda õpilaste tunnustusüritus Pärlipäev. Tegemist on Kuressaare Gümnaasiumi ja huvikool Inspira 1.–12. klasside parimatele ainetundjatele, olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel edukalt esinenud õpilastele korraldatava direktori vastuvõtuga. Kahjuks jäi eriolukorra tõttu üritus ära ning õpilasi tänatakse 9. ja 12. klassi lõpuaktustel ning kõiki teisi õpilasi 1. septembri aktustel.

1. TÄNAME PARIMATEST PARIMAID:

I kooliastme PARIM ÕPILANE – Noora Nook, 3.b

II kooliastme PARIM ÕPILANE – Andro Jürisson, 4.b

III kooliastme PÄRL – Thomas Hendrik Liiv, 9.b

Gümnaasiumi PÄRL – Lauri Trumann, 12.c

Inspira PÄRL ROBOOTIKAS – Ervin Kubits, 11.c

KG parim tegija SPORDIS 1.–9. kl – Andro Jürisson, 4.b

KG parim tegija SPORDIS 10.–12. kl – Silver Vahstein, 12.a

KG parim tegija MUUSIKAS – Merilin Mälk, 12.a

2. TÄNAME JÄRGNEVAID I KOOLIASTME KÕIGE AKTIIVSEMAID JA TUBLIMAID ÕPILASI 2019/2020. õa:

2.a Liisa Heina

3.a Lisandra Lehtjärv

2.a Karoli Teern

3.b Meribel Saat

1.b Anna Naulainen

3.a Hanna Väli

2.a Jacob Randi

3.b Katreen Sepp

1.b Eerik Elias Rekaya

2.a Liisi Mandel

2.a Birgit Sõmmer

2.a Lukas Kõrgesaar

2.a Sten Õigemeel

3.a Marii Nuum

2.b Heti Rannama

3.a Mirjam Paimre

2.c Ats-Albert Sepp

2.a Helen Paju

3.a Marili Paja

3.a Miina Maria Tasa

2.a Oskar Ormus

2.a Siimeon Vahter

2.a Trevo Välisson

1.a Liisa-Marie Vaher

3. TÄNAME JÄRGNEVAID II KOOLIASTME KÕIGE AKTIIVSEMAID JA TUBLIMAID ÕPILASI 2019/2020. õa:

5.a Marili Paimre

6.b Liisa Sall

5.c Liisa Naulainen

5.c Anna Hamburg

6.b Kirke Nook

4.b Kristofer Pajuste

6.a Saara Kirs

6.d Geito Jermolov

6.a Sandra-Maria Roosipuu

4.b Hendrik Õigemeel

5.b Melani Saat

5.c Ingel Roos Pajuniit

6.a Anette Kuusk

5.c Deisy Klimov

6.b Sophia Peeters

5.b Lisette Sepp

5.d Grete Aavik

5.d Maarja Põder

5.a Andre Jürisson

5.b Lauren Ligi

5.b Natali Abel

5.a Lisanna Valdmets

6.b Kaarel Kallasmaa

6.b Luise Õunpuu

4. TÄNAME JÄRGNEVAID III KOOLIASTME ÕPILASI KOOLI TULEMUSLIKU ESINDAMISE EEST AINEOLÜMPIAADIDEL, -KONKURSSIDEL JA -VÕISTLUSTEL 2019/2020. õa:

9.b Indrek Mäeots

8.b Mariliis Maasik

9.c Annabel Metsalu

9.b Oliver Oolup

8.a Remo Auväärt

7.a Andri Karpu

9.b Birgit Pruunlep

8.b Aija Lember

8.a Arre Markus Toplaan

9.c Kertlyn Kiil

7.d Remii Treirat

7.c Siim Tiitson

9.c Käti Saar

9.a Maria Anett Allikveer

9.c Reno Valdmets

8.a Eerik Kirss

8.a Hendrik Aus

8.b Erik Kristo Kremm

5. TÄNAME JÄRGNEVAID 10.–12. klassi ÕPILASI KOOLI TULEMUSLIKU ESINDAMISE EEST AINEOLÜMPIAADIDEL, -KONKURSSIDEL JA -VÕISTLUSTEL 2019/2020. õa:

11.a Janari Mõlder

11.b Markus Talp

12.c Eliisa Täht

11.b Andres Kask

11.b Merzeede Liis Ork

12.c Margarete Trumm

11.b Peeter Kaju

10.a Robin Ajangu

11.c Raigo Lorius

12.c Hedili Nõu

11.a Emma Kuusik

11.a Eva Helga Kupits

11.b Mari Kallasmaa

10.b Helerin Krull

12.c Kendra Rand

10.b Inge Aasakivi

11.a Käthy Kiik

6. TÄNAME JÄRGNEVAID ÕPILASI KOOLI TULEMUSLIKU ESINDAMISE EEST HUVITEGEVUSES:

9.b Merili Maksimov Inspira kuldtäht tantsimises

9.a Annabel Kallas Inspira kuldtäht tantsimises

SÜG Alo Benno Inspira pronkstäht muusikas

11.a Kaarel Kolter tänukiri spordi valdkonnas

11.b Peeter Kaju tänukiri spordi valdkonnas

12.c Marilis Remmel tänukiri spordi valdkonnas

9.b Liis-Marii Kangur tänukiri spordi valdkonnas

11.a Peeter Jürisson tänukiri spordi valdkonnas

11.b Mark Toomsalu tänukiri spordi valdkonnas

6.d Geito Jermolov tänukiri muusika valdkonnas

8.c Oliver Leppik tänukiri muusika valdkonnas

Robootika võistkond KG 13 koosseisus:

Raimond Metsalu 7.b, Remii Treirat 7.d

- Inspira täheke aktiivse osalemise eest robootika valdkonnas

Robootika võistkond KG Jeppabadoo koosseisus:

Andri Karpu 7.a, Robin Pruunlep 7.c

- Inspira täheke aktiivse osalemise eest robootika valdkonnas

Neidude võrkpallivõistkond koosseisus:

Maarja Põder 5.d, Marelle Lehtjärv 6.d, Mariete Järvelaid 4.c, Grete Aavik 5.d, Geidi Tasane 7.d, Katrin Teng 7.c, Kristina Teern 8.a, Kätriin Allik 7.c, Annabel Metsalu 9.c

- tänukiri neidude võrkpallivõistkonnale

Neidude võrkpallivõistkond koosseisus:

Annabel Metsalu 9.c, Mia Muru 10.a, Maike Kadaja 12.a

- tänukiri neidude võrkpallivõistkonnale

Noorneeste võrkpallivõistkond koosseisus:

Hugo Pool 8.a, Karl Berens 8.a, Uku Kirs 8.b, Tanel Tool 9.a, Kaspar Lest 9.b, Tanel Raamat 9.a

- tänukiri noormeeste võrkpallivõistkonnale

Noormeeste võrkpallivõistkond koosseisus:

Kaspar Lest 9.b, Mart Vahter 10.a, Gerdo Pool 10.c

- tänukiri noormeeste võrkpallivõistkonnale

Robootika võistkond Mõlk koosseisus:

Sten Kongas 12.a, Ervin Kubits 11.a, Renee Maripuu 10.c, Robin Vaga 10.c, Gerdo Pool 10.c, Marcus Puust 10.c, Tom Palts 10.c, Andree Goidin 10.c, Riin Suuster 10.a, Ken Almet 10.c, Greteliis Nisu 9.c, Elise-Maria Trei 10.a, Anna-Terese Nurk 12.a, Paula Nõmme 10.a

- Inspira kollektiivne hõbetäht robootika võistkonnale silmapaistvate saavutuste eest

Robootika võistkond KG Magnet koosseisus:

Miina-Ly Tarkin 7.c, Marii-Isabel Sild 7.c, Axel Pärnoja 7.c, Meribel Vahstein 7.c, Agnethe Nõgu 7.c, Liisbeth Vaima 7.c, Robin Pruunlep 7.c, Siim Tiitson 7.c

- Inspira kollektiivne täheke robootika võistkonnale KG Magnet silmapaistvate saavutuste eest

Inspira 2.–4. kl show- ja loovtantsu rühm koosseisus:

Liisa Heina 2.a, Karoli Teern 2.a, Lisandra Lehtjärv 3.a, Meribel Saat 3.b, Noora Nook 3.b, Hanna Väli 3.a, Liisi Mandel 2.a, Birgit Sõmmer 2.a, Marii Nuum 3.a, Helen Paju 2.a, Arabella Aus 3.c, Eva Mägi 3.c, Mia Toom 3.c, Johanna Kallas 4.a, Laura Bakhoff 2.c, Luisa Lindau 4.a, Tiffany Šaukštelite 4.a, Viktoria Urb 2.a

- Inspira kollektiivne täheke 2.4. kl show- ja loovtantsu rühmale silmapaistvate saavutuste eest tantsimises

PALJU ÕNNE KÕIGILE!

Inge Jalakas,
Inspira juhataja / kehalise kasvatuse õpetaja
Jaga: Twitter Facebook Leia meid Instagramist!

Kuulutused

Galerii