Otsi
Artiklite sarjad
- n päeva lõpetamiseni (34)
- Eesti päev (15)
- Bookstagramid (35)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
29. märts
- Aksel Aeg 1.a
- Natali Abel 9.b
- Rico Kahest 5.b
30. märts
- Horre Arikas 9.b
- Mariete Järvelaid 8.c
31. märts
- Maren Talvik 6.a
1. aprill
- Kaisa Vahstein 9.b
3. aprill
- Andra-Elizabeth Võeras 7.a
- Lisanna Valdmets 9.a
4. aprill
- Karolina Rämmal 2.a
- Mia Toom 7.d
5. aprill
- Danylo Baranko 1.a
- Sten Uue 8.d
- Trevo Välisson 6.a
Töötajate sünnipäevad
30. märts
- Sirje Mehik
31. märts
- Tiina Kaup
Meie kiiremad jooksjad, hüppajad, tõukajad alustasid kergejõustiku sisehooaega.
Laupäeval, 30. novembril said taas spordikeskuses kokku Saaremaa erinevate koolide kiiremad jooksjad, hüppajad ja tõukajad. Toimusid koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused (sünniaastaga 2008 ja vanemad).
Seekord olid meie parimad tüdrukutest U14 vanuseklassis Marili Paimre (5.a), kes võitis 1. koha kaugus- (4.71) ja kõrgushüppes (1.35) ning 60 m jooksus 3.koha; Eleriin Raamat (6.d) saavutas 2. koha 60 m jooksus (aeg 8,8), kaugus- (4.64) ja kõrgushüppes; 600 m jooksu kiireim oli Liisa Sall (6.b) ajaga 2.07,3 ning Emma-Liisa Nellis (6.d) saavutas 60 m jooksus 4. koha.
U16 parimad olid Jennifer Mook (7.c), kes saavutas 1. koha 60 m jooksus (aeg 8,8) ja tõkkejooksus ning kõrgushüppes 3. koha; samuti oli tubli Senta Koplimäe (8.b), kes 60 m jooksus ja kaugushüppes saavutas 2. koha.
U18 võitis Keidi Keerberg (8.c) 1. koha kõrgushüppes (1.45) ja 60 m jooksus; Oona Koplimäe (10.c) saavutas 60 m jooksus 2. koha, kuulitõukes 3. koha, Grete-Liis Roosioks (10.b) võitis oma vanuseklassi 60 m tõkkejooksu ja Meeli Kombe (10.b) võitis 600 m jooksus 1. koha.
U20 vanuseklassis võitis Mariliis Remmel (12.c) kõik alad, tema klassiõde Hedili Nõu (12.c) saavutas 60 m jooksus ja kuulitõukes 2. koha ning kaugushüppes 3.koha.
Noormeeste parimad:
U14 vanuseklassis võitis Andre Jürisson (5.a) 600 m jooksus, kuulitõukes ja teivashüppes 1. koha.
U16 Karl Berens (8.a) võitis kaugushüppes 1. koha (6.05), Arre-Markus Toplaan (8.a) saavutas teivashüppes 2. koha.
U18 Jasper Haamer (9.b) võitis kõrgushüppes (1.70), kuulitõukes (11.96) ja teivashüppes 1. koha (3.24) ning 60 m tõkkejooksus 2. koha.
Lauri Saart (10.a) saavutas 60 m jooksus (aeg 7,8) ja kaugushüppes 2. koha (5.86).
U20 Eerik Oolup (11.c) võitis 600 m jooksus, kaugus- ja kõrgushüppes 1. koha ning 60 m jooksus ja tõkkejooksus 2. koha; Kaarel Kolter (11.a) saavutas kuulitõukes 1. koha (13.42).
Täname kõiki sportlasi, nende treenereid ja kehalise kasvatuse õpetajaid heade tulemuste eest!
kehalise kasvatuse õpetaja