Otsi
Artiklite sarjad
- n päeva lõpetamiseni (34)
- Eesti päev (15)
- Bookstagramid (35)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
29. märts
- Aksel Aeg 1.a
- Natali Abel 9.b
- Rico Kahest 5.b
30. märts
- Horre Arikas 9.b
- Mariete Järvelaid 8.c
31. märts
- Maren Talvik 6.a
1. aprill
- Kaisa Vahstein 9.b
3. aprill
- Andra-Elizabeth Võeras 7.a
- Lisanna Valdmets 9.a
4. aprill
- Karolina Rämmal 2.a
- Mia Toom 7.d
5. aprill
- Danylo Baranko 1.a
- Sten Uue 8.d
- Trevo Välisson 6.a
Töötajate sünnipäevad
30. märts
- Sirje Mehik
31. märts
- Tiina Kaup
Tänavu lõpetas kiituskirjaga klassikursuse 70 põhikooliõpilast.
1.a klass: Marili Paja
1.b klass: Noora Nook, Meribel Saat
2.a klass: Heidi Väli, Renaate Treirat
2.c klass: Johannes Aus
2.d klass: Mia Lotta Püüa, Karl Laul
3.a klass: Trevor Ast, Kessu Hollo, Loo Laula, Hanna Paju
3.b klass: Horre Arikas, Alex Kaju, Melani Saat, Lisette Sepp
3.c klass: Anna Hamburg, Sandra Lii
3.d klass: Süve Rahnel, Kristiin Sooäär, Indrek Reisko
4.a klass: Kerdo Koppel, Anette Kuusk, Kärol Sepp, Lauren Lilly Valgma Fitzpatrick
4.b klass: Kaarel Kallasmaa, Elisa Marie Navato, Kirke Nook, Liisa Sall, Luise Õunpuu
4.c klass: Bretlin Brant, Liisa Kaju, Karl Kristofer Paomees
5.a klass: Angel Ellermaa, Emma Kruuser, Triine Riand, Andri Karpu
5.b klass: Miia Põder, Loore-Liise Sepp
5.c klass: Katariina Amanda Aavik, Therese Käen
5.d klass: Mirtel Maaker, Kristofer Orglaan, Geidi Tasane, Remii Treirat
6.a klass: Hendrik Aus, Remo Auväärt, Annaliisa Lindau, Arre Markus Toplaan
6.b klass: Uku Kirs, Oliver Sild, Richard Võrk, Raul Kilumets, Senta Koplimäe
7.a klass: Hanna Kitt, Kevin Rand
7.b klass: Thomas Hendrik Liiv, Indrek Mäeots
7.c klass: Janeli Lember, Annabel Metsalu, Käti Saar
8.b klass: Egert Andrejev, Kent Kütt, Helle Niit
8.c klass: Lauri Ool
9.a klass: Kätlin Hiiuväin
9.b klass: Hannabel Kaal, Bret Nepper, Emma Kuusik, Elena-Liis Lember
9.c klass: Mari Kallasmaa, Mariliis Kindlam, Anni Lember, Janari Mõlder
Põhikooli lõpetamisel pälvisid kiitusega lõputunnistuse Kätlin Hiiuväin, Hannabel Kaal, Bret Nepper, Mari Kallasmaa, Mariliis Kindlam, Anni Lember, Janari Mõlder.
matemaatikaõpetaja