üles
reede, 23. oktoober 2020
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

23. oktoober

24. oktoober

25. oktoober

26. oktoober

27. oktoober

28. oktoober

29. oktoober

30. oktoober

Töötajate sünnipäevad

27. oktoober

Maria Koppel, 9. oktoober 2020

Kutsume 6–26aastaseid noori osalema noortele suunatud tegevuste rahulolu küsitluses. Seesugune küsitlus on järjekorras kolmas. Küsitlusega kogutakse arvamusi 2020. aasta noorsootööalaste tegevuste kohta. Noorte arvamus on oluline muutmaks noorsootöö võimalusi kvaliteetsemaks ning noorte vajadustele paremini vastavaks.

Merle Rekaya, 8. oktoober 2020

Õpetajate päev – see on arvatavasti iga õpilase unistus: jõuda niikaugele, et usaldatakse asendama õpetajaid. Meediakursuse õpilased mõtisklevad oma kogemuste põhjal ...

Kersti Kirs, 8. oktoober 2020

Laupäeval, 3. oktoobril toimus inglise keele olümpiaad kuuendatele ja seitsmendatele klassidele. Kuuendikke osales 20 õpilast neljast ning seitsmendikke 21 õpilast kuuest maakonna koolist.

Laine Lehto, 7. oktoober 2020

Reedel, 2. oktoobril ja laupäeval, 3. oktoobril toimus Kuressaare Muusikakooli saalis linna noorte solistide konkurss Kuressaare Laululind 2020, kus osales kokku 63 lauljat vanuses 3–19 aastat. Üle poole osalejaist, 36 solisti olid KG huvikoolist INSPIRA või Kuressaare Gümnaasiumist, edasi lõppvõistlusele pääses neist 15. Palju õnne!

Gert Lutter, 7. oktoober 2020

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

Viienda nädala foto saadab meile 11.a klass. Pika valikuprotsessi tulemusena valisid õpilased välja Martin Rosljuki foto, millele anti pealkirjaks „Käisime klassiga Pärnumaa rannas“.

Uus foto uuel kolmapäeval!

Artikkel / KlassiloodTeistmoodi koolipäev
Elizabeth Õunpuu, 8.a klass, 6. oktoober 2020

Reedel, 2.oktoobril, käisid 8.a klassi õpilased Lümanda Lubjapargis. Kell 11 tuli buss kooli kõrvale ja siis sõitsime 30-40 minutit, et jõuda lubjaparki.

Jan Jõgi, õpetajate päeva direktor, 5. oktoober 2020

Igal olulisel päeval on hea meenutada, mis meie elus on juhtunud. Sellest sünnivad lood ja mälestused. Kas mäletate, milline nägi välja teie esimene september? Mitte see, mis nüüd, kuu aega tagasi toimus, vaid see täiesti esimene, siis, kui te ise esimesse klassi läksite? Või siis, kui te astusite esimest korda üle selle koolimaja lävepaku, et alustada tööd õpetajana.

Raina Tiidovee, 5. oktoober 2020

Mine loodusesse ja korja sealt kastaneid ja tammetõrusid. Loomade meisterdamiseks vajad veel naasklit, tikke ja plastiliine. Kui oled osav, võid proovida ka kastaneid ja tõrusid pooleks lõigata. Lase fantaasial lennata ja meisterda sinagi vahvaid loomi!

Victoria Rosing, 12.b klass, 5. oktoober 2020

12. klass ...12 aastat ... Peale vaadates sellele suurele numbrile, näib, nagu oleksin terve igaviku Kuressaare Gümnaasiumi koridore läbinud, aga enda pead läbi lapates tundub see aeg kui sekund. Ma olen 12 aastat elanud n-ö rutiinis, keskkonnas, mis on mulle tuttav ja selge ning nüüd mul on ainult veidi alla aasta, et seda rahu nautida.

Inge Jalakas, 5. oktoober 2020

Septembrikuu viimasel päeval toimus Kuressaare Gümnaasiumis 8. KG pentatlon. Tegemist on klassidevahelise võistkondliku teatevõistlusega, kus tuleb mõõtu võtta viiel spordialal: mälumäng, ujumine, vaba-/täpsusvisked, rattakross ja jooksmine.

Merle Rekaya, 2. oktoober 2020

Neljapäeval, 1. oktoobril toimus KG aulas selle õppeaasta esimene etlejate mõõduvõtmine – viies D. Vaarandi konkurss „Kasvasin kesk kadakaid“. Aulasse kogunes üle 30 luulehuvilise, kes esitasid nii Debora Vaarandi kui Aira Kaalu luulet.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
„Kunst“ / Kristel Salda, 6.b klass„Kunst“ / Helen Prei, 4.c klass„Kunst“ / Madelin Nigol, 2.c klass
Ene Pidmann, 2. oktoober 2020

Kunstiringi õpilased kujundasid sõna „kunst“. Tööde autorid on Kristel Salda 6.b klassist, Helen Prei 4.c klassist ja Madelin Nigol 2.c klassist.

7.d klass, 2. oktoober 2020

3. oktoobril toimub Alexela kontserdimajas Aasta Õpetaja gala 2020. Kuressaare gümnaasiumi klassiõpetaja Lelet Aavik-Part on Saare maakonna klassiõpetaja 2020, aga see ei ole veel kõik – õpetaja Lelet on ka Eesti kolme parima klassiõpetaja hulgas, kelle seast just laupäeval valitakse tänuürituse „Eestimaa õpib ja tänab“ raames Eesti aasta klassiõpetaja 2020. Armas Lelet, Sinu 7.d klass ütleb lihtsalt ja siiralt: Sina oled meie parim ja oleme uhked, et meil on olnud nii vahva õps! Palju õnne Sulle!

Jaana Puksa, 2. oktoober 2020

25.–27. septembril 2020 toimus Roomassaare sadamas Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, mis pani punkti purjetamise Eesti meistrivõistluste hooajale. Tulemused said kirja ka meie noored purjetajad.

Gert Lutter ja Maria Koppel, 2. oktoober 2020

Laupäeval, 3. oktoobril toimub Alexela Kontserdimajas galaüritus „Eestimaa õpib ja tänab“, kus kuulutatakse välja aasta õpetaja laureaadid, elutööpreemiad ning aastapreemia.

Kuressaare Gümnaasiumist valiti aasta klassiõpetaja nominendiks Lelet Aavik-Part.

Elo Jõgi, 1. oktoober 2020

10. oktoober on rahvusvaheline vaimse tervise päev. Sellega seoses pöörab kogu maailm oktoobrikuu jooksul Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) eestvedamisel pisut rohkem tähelepanu vaimse tervise teemadele.

Lelet Aavik-Part, 30. september 2020

Suure Teatriõhtu selleaastased teemad on juba mõnda aega klassides settinud. On aeg koos kooliperega meenutada, mis meie noori läbi aasta(kümne)te ühes lavarütmis hingama ja liikuma on pannud.

Matka- ja seiklusringis / Kaari MaidleMatka- ja seiklusringis / Kaari Maidle
Kaari Maidle, 30. september 2020

Matka- ja seiklusringis on põnev.

Lehekülg: eelmine /275 järgmine

Kuulutused

Galerii

7. oktoober 2020
1. oktoober 2020
30. september 2020
25. september 2020
21. september 2020