üles
neljapäev, 20. september 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

20. september

21. september

22. september

23. september

24. september

25. september

26. september

27. september

Töötajate sünnipäevad

21. september

22. september

24. september

Valdkond: Personaalia
Eve Tuisk, 14. mai 2018

Kuressaare Gümnaasiumil on uus projektijuht Anne Keerberg, kes hoiab silma peal kõikvõimalikel allikatel, kust võib kooli arengueesmärke toetavalt lisarahastust leida. Koostöös Osilia kolleegidega aitab ta kaasa ka täiskasvanuhariduse projektidele. Praegu valmistab ta juba ette kahte uuendusliku õppevara soetamise ja ühiskasutuse projekti.

Artikkel / PersonaaliaKG hea haldjas – Lea Rooda 75
Ave Jõgi, 28. aprill 2018

Lea Roodat võib päris oma õpetajaks pidada küll endine Kuressaare Põhikool, ometi sai ka Kuressaare Gümnaasiumile õnneks nii mõnedki head aastad koos töötada selle vahva energilise naisega.

Ave Jõgi, 27. aprill 2018

Täna ajame natuke sünnipäevajuttu meie kooli õpetaja Virge Lemberiga. On just õige aeg mõtiskleda selle päeva tähenduse üle ning ikka ja jälle midagi uut teada saada meie heast kolleegist ja õpetajast. Niisiis esitame talle mõned küsimused.

Merle Rekaya, 27. aprill 2018

Kuressaare Gümnaasiumis töötab väga armas inimene Leili Võrel, kes tähistab 27. aprillil oma 60. sünnipäeva. Ega me Meie KG toimetuses Leilile valikuvariante, kas teeme temast loo ajalehes, ei andnudki, sest just tema muudab iga päev meie kõigi elu natuke mõnusamaks oma olemusega ja põhjalikkusega oma töös.

Ave Jõgi, 25. aprill 2018

Kord juhtunud Kingissepa II Keskkoolis selline lugu: algas füüsika kontrolltöö, õpilased kordasid veel viimaseid valemeid, nagu ikka. Mõni (näiteks õpilane MK) oli tööks ka “põhjalikumalt” valmistunud ja kirjutanud vihiku tagakaanele ideaalse spikri, et siis õigel ajal vihik ümber keerata ja …

Uudis / PersonaaliaKG Uhkus – Maidu Varik
Galerii!
KG Uhkus – Hilja Metsmaa ja Maidu Varik / Gert LutterKõneleb äsja KG Uhkuse aunimetuse pälvinud Maidu Varik / Gert Lutter
Madli-Maria Naulainen, 16. aprill 2018

15. aprilli juubeligalal kuulutati välja KG Uhkuse aunimetuse saaja. Selle pälvis KG 40. sünnipäeval kooli esimese lennu vilistlane ja praegune õppealajuhataja Maidu Varik. Ettepanek nominatsiooniks tuli kooli vilistlase Indrek Väli poolt. 

Intervjuu / PersonaaliaElu pärast KGd: Indrek Saar
Indrek Saar otsustas ühel heal päeval "oivikuks" hakata ja õppis sellest ajast peale neljadele-viitele / Kadri Purje13. lend ja b klass. Indrek Saar istub ees keskel / KG arhiiv
Raido Kahm, 13. aprill 2018

Kultuuriminister Indrek Saar, Kuressaare Gümnaasiumi 13. lennu vilistlane, meenutab kooli 40. juubeliaastal oma kooliaegseid tegemisi-toimetamisi ja räägib sellest, mis pärast edasi sai.

Kerstin Tang ja Laura Priske, 11.a klass, 13. aprill 2018

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal oodata kooli igas kuus muusikutest vilistlasi. Märtsikuus jutustas 36. lennu vilistlane Grete Paia nii noorematele kui ka pisut vanematele oma gümnaasiumiajast ja tegemistest peale seda. Grete oli meelsasti nõus rääkima ka oma kogemustest Meie KGle.

Eve Tuisk, 9. aprill 2018

Kui Laura-Liisa 10 aastat tagasi KG lõpetas, tahtis ta kindlasti ajakirjanikuks saada. Aga läks hoopis nii, et ta sattus programmi Noored Kooli ja sealt edasi juba hoopis teises suunas – endalegi pisut ootamatult sidus ta end lastega.

Eve Tuisk, 20. märts 2018

Sihtasutus Innove kutsus koolide meediaväljaandeid üles tunnustama oma kooli meesõpetajaid. Kuressaare Gümnaasiumis töötab neid sel õppeaastal kaksteist. Seoses kooli 40. ja Eesti Vabariigi 100. juubeliaastaga otsustas Meie KG toimetus pöörata erilise tähelepanu kooli esimese lennu vilistlasele, praegusele õppealajuhatajale ja ühiskonnaõpetuse õpetajale Maidu Varikule. Andsime sõna ägedale mehele endale, kuid palusime teda portreteerida ka õpilasel, vilistlasel ja kolleegidel. Siin ta on!

Merle Rekaya, 8. veebruar 2018

Teisest poolaastast töötab Kuressaare Gümnaasiumis muusikaõpetajana Anita Kangur. Meie KG tundis huvi tema tegemiste vastu.

Anu Liik, 31. jaanuar 2018

Teine poolaasta tõi täiendust KG matemaatikaõpetajate ridadesse – juba teist nädalat tegutseb siin Enda Torga, pühendudes koos meie noorte gümnasistidega juurimisele, logaritmidele, trigonomeetriale ...

Ave Jõgi, 19. jaanuar 2018

Meie kooli ujulas toimetab juba mõnda aega alati osavõtlik ja kohusetundlik ujulatöötaja Erika Saat. Enda 60. sünnipäeva eel oli ta nõus meiega koos mõtisklema vanuse ja juubelisünnipäevade teemal.

Raido Kahm, 16. jaanuar 2018

Kuressaare Gümnaasiumis alustas füsioterapeudina tööd 32. lennu vilistlane Elo Jõgi.

Ave Jõgi, 12. jaanuar 2018

Kui kolleegidega lõunalauas õpetaja Erna Metsa lähenevast juubelist juttu tegin ja kohe siit ja sealt igasugu "vimkaga" lookesi tulema hakkas, sain enda arvamusele kinnitust, et tegu on õpetaja-legendiga, keda mäletatakse ja tsiteeritakse aastaid peale kooli lõpetamist. Seda juubelilookest kirjutama asudes ja tema isiklikku toimikut sirvides mõistsin, et see tegevus nõuaks juba valgeid kindaid!

Eve Tuisk, 12. jaanuar 2018

Muusikaõpetajate kutsel on KG juubeliaastal oodata kooli igas kuus muusikutest vilistlasi. Teisipäeval, 9. jaanuaril esinesid gümnasistidele Teele Viira 29. lennust ja Kusti Lemba 30. lennust. Pärast meeleolukat kohtumist oli Teele meelsasti nõus rääkima oma tegemistest ja kogemustest ka Meie KG-le.

Merle Rekaya, 20. detsember 2017

Anu Rüütel töötab meie kooli kohvik-sööklas peakokana. Koolis on ta ametis olnud 25 aastat, alul klienditeenindajana, hiljem kokana. Täna on tal sünnipäev – Meie KG õnnitlustega ühineb kogu koolipere, sest söögid on meil tõesti maitsvad.

Ave Jõgi, 5. detsember 2017

Pidupäeva eel oli spordiosakonna juhataja Ülle Räim lahkesti nõus jagama meiega enda mõtteid mööduvatest aastatest ja tema enda tegevusest nendes. Koolipere soovib sünnipäevaks palju jaksu ja jätkuvat reipust, heade mõtete realiseerumist ja uute vahvate ideede tekkimist! Palju õnne!

Lehekülg: eelmine /10 järgmine

Kuulutused

Galerii