üles
pühapäev, 15. september 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

15. september

16. september

17. september

18. september

19. september

20. september

21. september

Töötajate sünnipäevad

16. september

21. september

22. september

Artikkel, Sport, kuni 16. september 2019
Valdkond: Personaalia
Raido Kahm, 26. detsember 2018

Täna tähistab pere ja sõprade seltsis 35. sünnipäeva 5.a ja 12.a klassijuhataja Kristel Paju.

Ave Jõgi, 26. november 2018

Õnneks vormus põhikooliaegne mõte õmblejaks saada õige pea otsuseks siiski õpetajaks hakata. Nii ongi meil nüüd tore kolleeg, õpetaja, klassijuhataja, kellele kogu kooliperega täna pisut ümmargusema sünnipäeva puhul õnne soovime. Palusime tal veidi mõtiskleda elust ja olemisest. Vastustest loeme välja rahulolu enda tegemistega.

Toredat päeva ja tegusat uut eluaastat! Mõnusat toimetamist koolis ja pereringis!

Jaana Puksa, 16. november 2018

2018/2019. õppeaastal alustas KG tugikeskuses õpetajana tööd Maarja Vahter. Meie KG uuris, kes ta on ja mida talle meeldib teha.

Merle Rekaya, 14. november 2018

Novembri algusest toimetab meie raamatukogus uus inimene – Tiina Kaup. Meie KG uuris, kes ta on ja mida talle teha meeldib.

Ave Jõgi, 9. november 2018

Seda halli novembrit nagu polekski. Meile vaatavad vastu päikesed, kes ilmselgelt on suutnud luua juba „oma päikesesüsteemi”, kus, nagu me kõik teame, käivad asjad nii, et planeedid ja muud asjaosalised liiguvad ümber nende. Tänase looga tervitame meie kooli töötajaid ja nende peresid, kes tegelevad tähtsaima tööga – laovad vundamenti uutele eludele nii, et tormituuled, mis edaspidi vahel räsida võivad, neisse pragusid ei suudaks tekitada.

Intervjuu / PersonaaliaJaapanist Kuressaarde
Kaie Saks, 10.c klass, 2. november 2018

Tänavune kooliaasta tõi kooli palju uusi õpilasi, sealhulgas ka Jaapanist vahetusõpilaseks tulnud Moemi Ono. Miks valiti sihtkohaks just Eesti ja kui raske oli alguses teise kultuuriga kohanemine?

Ave Jõgi, 1. november 2018

Täna on põhjust soovida palju-palju õnne meie ajalehe peatoimetajale Raidole. Seda teeme koos nendega, kes päevast päeva koos temaga “eesliinil” – ehk siis tema klassi, 8.c-ga. Aga ei puudu ka kooliaegsete kaaslaste mõtted. Usun, et järgnevad arvamused annavad hästi aimu meie tänase minijuubilari olemusest ja panevad meid uskuma, et on väga tore, et Raido just meie kooli õpetajaks sattus.

Raido Kahm, 30. oktoober 2018

Kuressaare Gümnaasiumi raamatukogus 1990. aastast alates leiba teeninud Urve Aedma on täna viimaseid päevi tööl. Soovime talle edu edasistes toimetustes.

Viivian Laes, 12.c klass, 19. oktoober 2018

12. oktoobril külastas meid 34. lennu vilistlane Hanna Martinson. Kella üheksaks kogunes aulasse nii pisemaid kui ka gümnaasiumis olevaid õpilasi, et kuulda Hanna gümnaasiumiajast ja tegemistest peale seda. Peale tunniajalist loengut oli mul võimalus vestelda Hannaga omavahel.

Reet Lasn, 15. oktoober 2018

Täna 30. sünnipäeva tähistav Kristin Lauri on tulnud KG uksest sisse väga erineval moel ja erinevates rollides: ema süles, ema käekõrval, esimese klassi õpilasena, gümnasistina, personalitöötajana, kolleegina, klassijuhatajana, huvijuhina, lapsevanemana.

Merle Rekaya, 14. oktoober 2018

KG säravate õpetajate seas on järjekordne tähtpäevaline – muusikaõpetaja Laine Lehto. Sel aastal alustas ta meie koolis 25. tööaastat.

Raido Kahm, 2. oktoober 2018

Lisaks õpetajatele liitub Kuressaare Gümnaasiumi kollektiiviga igal aastal mitmeid teisigi toredaid inimesi. Tere tulemast kooliteenistuja, Marvi Alder ja nõudepesija Tiina Aidamets.

Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Taissia Peterson
Ave Jõgi, 1. oktoober 2018

Kuressaare Gümnaasiumi legendide raamatus on kirjutatud lõpuni veel üks lehekülg – meie hulgast on lahkunud armastatud õpetaja Taissia Peterson.

Artikkel / PersonaaliaPalju õnne, Helvi Tenn!
Merle Rekaya, 27. september 2018

Kuressaare Gümnaasiumi kauaaegsel vene keele õpetajal Helvi Tennil täitub täna 80. aastaring. Meie kooliga oli õpetaja Tenn seotud 27 aastat, alates kooli avamisest 1978. aastal.

Kunagisele kolleegile ja õpetajale on häid sõnu öelda paljudel tänastel õpetajatel. Meie KG toimetus ühineb juubeliõnnesoovidega vene luuletaja Aleksandr Puškini sõnu kasutades (katkend luuletsüklist „Sügis”):

Ja ümbritsev maailm on äkki ununend.

Ei vanu radasid vaim ergas enam talla.

Raido Kahm, 24. september 2018

Kuressaare Gümnaasiumi raudvara Gert Lutter tähistab täna 40. sünnipäeva.

Ave Jõgi, 21. september 2018

Meie katsed määratleda või isegi kirjeldada Marit Tarkinit tema esimese tõsisema juubeli puhul jooksid totaalselt liiva. Selle asemel kogusime kokku mõned tähtsamad hetked kirjeldamaks seda sügisetüdrukut.

Mariti elus tähtsate inimestega vesteldes kajas läbiva joonena sõna – suhted. Neid on ta loonud ja hoidnud läbi pere- ja koolielu ja mulle tundub, et just head suhted on aidanud tal saada olla just selline Marit, nagu teda täna tunneme.

Merike Kivilo, 21. september 2018

Penyuan Liu on meie teine uus hiina keele õpetaja ja ta oli samuti nõus meile intervjuu andma.

Merike Kivilo, 19. september 2018

Kas olete märganud, et meie koolis on kaks uut hiinlannat õpetamas eksootilist hiina keelt?

Lehekülg: eelmine /12 järgmine

Kuulutused

Galerii