üles
teisipäev, 18. september 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

18. september

19. september

20. september

21. september

22. september

23. september

24. september

25. september

Töötajate sünnipäevad

21. september

22. september

24. september

Valdkond: Kultuur
Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 25. mai 2018

Maris Kazlas, 9.a klass. Kuressaare Gümnaasium 40.

Merle Rekaya, 25. mai 2018

Sellel aastal kehtib lihtne reegel: kui oled Kuressaare Gümnaasiumi korraldataval Solistical edukalt osalenud, oled saates "Eesti otsib superstaari" kolme parima seas. Pühapäeval, 27. mail on TV 3 ette naelutatud pea kõik saarlased, sest superstaari-tiitel on väga lähedal. Uudo Sepp, Solistica parim saarlane 2014, Merilin Mälk, Solistica parim saarlane 2017, ja Sissi Nylia Benita, Solistica 2017 grand prix, on pakkunud meeldejäävaid elamusi meie konkursi lavalaudadel.

Gert Lutter, 24. mai 2018

Esmaspäeval, 21. mail toimus Kuressaare kultuurikeskuses Inspira heategevuslik kevadkontsert.

Eriti ägedad õhtujuhid Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand juhatasid sisse meeleolukad esinemised Inspira laulu- ja tantsulastelt ning loomulikult ei puudunud ka Sõleseppade etteasted!

Pilvi Karu, 22. mai 2018

Laulukarussell tiirleb pidevalt juba oi kui palju aastaid, 2018. aastal koos meie kooli õpilaste Marili Paimre ja Oliver Leppikuga. Viimastel aegadel jõuab telesaade vaatajate ette üle aasta, kuid laululaste teekond sinna nõuab keerlemist ja tiirlemist väiksematel lauluvõistlustel oma kodukohtades kogu vahepealse aja jooksul.

Gert Lutter, 21. mai 2018

Esmaspäeval, 21. mail külastas kooli muusikaosakonna projekti "Vilistlased kooli" raames 31. lennu vilistlane, laulja ja näitleja Kristel Aaslaid. Kristel rääkis oma elust enne KGd, lahedatest tegemistest kooliajal ja sellest, millega ta on tegelenud peale KG lõpetamist.

Pikem intervjuu Kristeliga ilmub peagi Meie KGs!

Mai Rand, 21. mai 2018

11.c klassi õpilane Jaan Kask saavutas Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi koolinoorte ja noorte heliloojate 5. digitaalse heliloomingu konkursil elektroonilise tantsumuusika kategoorias (16–19-aastaste vanuserühmas) auhinnalise II koha teosega “Mars”. Palju õnne!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 18. mai 2018

Liselle Magus, 8.a klass. Eesti maalikunstniku Konrad Mägi maali "Lõuna-Eesti maastik" jäljendamine.

Ene Pidmann, 18. mai 2018

Joonistusvõistlusel "Kohtumine Eerik Haameriga" võitsid Saare maakonna keskraamatukogu eripreemia Käti Saar ja raamatukogu lisaauhinna Kertlyn Kiil 7.c klassist ning Hallikivi seikluspargi priipääsme Kaspar Lest 7.b klassist.

Mai Rand, 16. mai 2018

10. mail külastasid meie 3.–4.klasside mudilaskoori Ave Sol-bemoll vahvad lauluritsikad Kahtla kooli ja andsid seal meeleoluka kevadkontserdi.

toimetus, 16. mai 2018

11.–12. mail toimusid Tartumaal Rõngus riiklikud algklasside näitemängupäevad, kus Saare maakonda esindas Kuressaare Gümnaasiumi 4.d klass. Kokku osales üritusel 17 erinevat näitetruppi, etendused toimusid kahel päeval Rõngu rahvamajas. Koju tuldi laureaadipreemiaga. Näitlejapreemiad pälvisid usutava õpetaja Paakspuu rolli eest Uku Mägi ja tänapäevase lapse rolli eest Harold Robin Kallas. Ühe kolmest parima juhendaja preemiast pälvis õpetaja Lelet Aavik. Palju õnne!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 11. mai 2018

Lisette Maripuu, 8.a klass. Eesti maalikunstniku Konrad Mägi maali "Vilsandi maastik" jäljendamine.

Ene Pidmann, 11. mai 2018

Ilusat õiterohket emadepäeva soovivad 1.–4. klassi kunstiringi õpilased.

Mia Meet, 9.b klass, 11. mai 2018

Kevadvaheajal käis meie kooli tütarlastekoor Vocaliisa kontsertreisil Soomes Mikkeli linnas.

Inge Jalakas, 7. mai 2018

Juba viiendat aastat Türil tegutsev Eesti noorte muusikaliteater on Eesti suurim harrastusmuusikaliteater, mille eesmärk on pakkuda noortele ja vanematele professionaalse muusikalilava lähedast kogemust. Viie hooaja jooksul on teatri lavalaudadelt läbi käinud ligi 200 noort lauljat, tantsijat ja näitlejat. Kui oled vähemalt 14-aastane, siis ole sina üks nendest ning astu muusikalilavale teatri juubelihooajal.

Lelet Aavik, 4. mai 2018

21. mail algusega 18 toimub Kuressaare kultuurikeskuses heategevuslik kevadkontsert. Kogutud pileti- ja müügitulu eest luuakse Kuressaare Gümnaasiumi õuealale kaasaegne õuesõppeklass. Kontserdil esinevad huvikool Inspira õpilased, külalisena Kristel Aaslaid. Kultuurimaja on soovijatele avatud juba tund enne kontserdi algust. Kooli õpetajad avavad fuajees kohviku parimate hõrgutistega, mängib meeleolumuusika. Üllatused!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 4. mai 2018

Annabel Metsalu, 7.c klass. Eesti kunstniku Eerik Haameri maal ja õpilase visioon Saaremaast.

Märten Lehto, 10.a klass, 3. mai 2018

Istume Erkoga muusikaklassis, kõhud täis söödud ja pikad loengud peetud. Nimelt oli Erko KG juubeliaasta raames kodukoolis külas ja esines tervelt kahe tunni jooksul erinevatele klassidele, tutvustades enda tegemisi ja arutades muusika üle. On aeg teha väike intervjuu, kus saame teada, milline on olnud Erko elu.

Inge Jalakas, 2. mai 2018

Täna, 2. mail kell 18.00 avaneb ainulaadne võimalus vaadata soololavastuste esietendusi Kuressaare Linnateatris!

Lehekülg: eelmine /54 järgmine

Kuulutused

Galerii