üles
neljapäev, 17. juuni 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

17. juuni

18. juuni

19. juuni

20. juuni

21. juuni

22. juuni

23. juuni

24. juuni

Töötajate sünnipäevad

17. juuni

19. juuni

23. juuni

24. juuni

Uudis, avaldatud 11. juuni 2021, vaadatud 707 korda, autor Inge Jalakas, Inspira juhataja
Pärlid
 Galerii Autor/allikas: Gert Lutter

Sel õppeaastal oleks toimunud Kuressaare Gümnaasiumis 26. Pärlipäev. Tegemist on Kuressaare Gümnaasiumi ja huvikool Inspira õpilaste tunnustusüritusega parimatele ainetundjatele, olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel edukalt esinenud õpilastele. Sedakorda ei olnud pika eriolukorra tõttu kahjuks võimalust üritust ette valmistada, seetõttu tunnustatakse ja tänatakse tublimaid õpilasi koolilõpu aktustel ja klassijuhataja tundides.

Täname parimatest parimaid 2020/2021. õa:

I kooliastme PARIM ÕPILANE – Melissa Kivi, 3.c

II kooliastme PARIM ÕPILANE – Liisa Naulainen, 6c

III kooliastme PÄRL – Mariliis Maasik, 9.b

Gümnaasiumi PÄRL – Thomas Hendrik Liiv, 10.c

Inspira PÄRL ROBOOTIKAS – Siim Tiitson, 8.c

Inspira PÄRL MUUSIKAS – Martin Vesberg (SÜG)

KG parim tegija SPORDIS 1.–9. kl – Eleriin Raamat, 7.d

KG parim tegija SPORDIS 10.–12. kl – Jasper Haamer, 10.b

KG parim tegija NOORSOOTÖÖS – Katariina Aulik, 11.c

KG parim tegija ETLEMISES - Henry Mänd, 9.c

Täname järgnevaid I kooliastme kõige aktiivsemaid ja tublimaid õpilasi:

  • Johann Viktor Vits, 3.b
  • Hugo Paju, 3.b
  • Eerik Elias Rekaya, 2.b
  • Karl Pajuste, 2.a
  • Liisa-Marie Vaher, 2.a
  • Anna Naulainen, 2.b
  • Kiur Arro, 2.c
  • Mart-Sander Aru, 1.b
  • Heti Rannamaa, 3.b
  • Sten Õigemeel, 3.a
  • Martis Leiner, 3.c
  • Morris Püüa, 2.b
  • Lukas Kõrgessaar, 3.a
  • Liisa Kongas, 2.b
  • Mikk Martti Mägi, 2.c
  • Siim Sander Paju, 1.a
  • Robert Ormus, 1.b

Täname järgnevaid II kooliastme kõige aktiivsemaid ja tublimaid õpilasi 2020/2021. õa:

  • Anna Hamburg, 6.c
  • Trevor Ast, 6.a
  • Lisette Sepp, 6.b
  • Sandra Kaiste, 6.c
  • Hendrik Õigemeel, 5.b
  • Noora Nook, 4.b
  • Hanna Väli, 4.a
  • Heidi Väli, 5.a
  • Keira Tuisk, 6.a
  • Andre Jürisson, 6.a
  • Trinette Välisson, 5.a
  • Marili Paimre, 6.a
  • Karl Martin Kremm, 5.b
  • Melani Saat, 6.b
  • Kirke Emili Mägi, 4.b
  • Andro Jürisson, 5.b
  • Lisanna Valdmets, 6.a
  • Indrek Reisko, 6.d
  • Linda Männik, 6.a
  • Ennar Talvik, 5.c
  • Markor Leiner, 5.b

Täname järgnevaid III kooliastme õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest aineolümpiaadidel, -konkurssidel ja -võistlustel 2020/2021. õa:

  • Andri Karpu, 8.a
  • Henry Mänd, 9.c
  • Siim Tiitson, 8.c
  • Erik Kristo Kremm, 9.b
  • Therese Käen, 8.c
  • Remo Auväärt, 9.a
  • Kirke Nook, 7.b
  • Liisa Sall, 7.b
  • Georg Õunpuu, 7.c
  • Kaarel Kallasmaa, 7.b
  • Senta Koplimäe, 9.b
  • Bretlin Brant, 7.c
  • Christopher-Marcus Mets, 7.c
  • Miia Põder, 8.b
  • Hendrik Aus, 9.a
  • Luise Õunpuu, 7.b
  • Katrin Teng, 8.c
  • Remii Treirat, 8.d
  • Raul Kilumets, 9.b

Täname järgnevaid 10.–12. klassi õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest aineolümpiaadidel, -konkurssidel ja -võistlustel 2020/2021. õa:

  • Maria Liis Metsküla, 10.b
  • Mihkel Tõnisots, 10.a
  • Eeva Helga Kupits, 12.a
  • Indrek Mäeots, 10.b
  • Emeli Pikner, 10.b
  • Kent Kütt, 11.c
  • Inge Aasakivi, 11.b
  • Robin Ajangu, 11.a
  • Markus Talp, 12.b
  • Kaspar Lest, 10.b
  • Helerin Krull, 11.b
  • Kevin Rand, 10.b
  • Helena Paiste, 10.b
  • Markus Tiitson, 11.a
  • Janari Mõlder, 12.a
  • Birgit Pruunlep, 10.c
  • Tom Palts, 11.c
  • Andres Kask, 12.b
  • Annabel Metsalu, 10.a
  • Otto Kokk, 10.c

Täname järgnevaid õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest huvitegevuses 2020/2021. õa:

  • Hannabel Kaal, 12.c – Inspira kuldtäht käsitöös
  • Robin Pruunlep, 8.c – Inspira hõbetäht robootikas
  • Axel Pärnoja, 8.c – Inspira hõbetäht robootikas
  • Remii Treirat, 8.d – Inspira hõbetäht robootikas
  • Raimond Metsalu, 8.b – Inspira hõbetäht robootikas
  • Andris Tambur, SÜG – Inspira hõbetäht muusikas
  • Kevin Räim, SÜG – Inspira hõbetäht muusikas
  • Oliver Leppik, 9.c – Inspira hõbetäht muusikas
  • Geito Jermolov, 7.d – Inspira pronkstäht muusikas
  • Roos Marie Karmel Pšenitšnaja, 11.a – Inspira pronkstäht muusikas
  • Andri Karpu, 8.a – Inspira pronkstäht robootikas
  • Meribel Vahstein, 8.c – Inspira pronkstäht robootikas
  • Risto Pruunlep, 4.c – Inspira pronkstäht robootikas
  • Otto Nuum, 8.d – Inspira pronkstäht robootikas
  • Hanna Väli, 4.a – Inspira pronkstäht muusikas
  • Karl-Martin Pika, 5.c – Inspira pronkstäht muusikas
  • Marili Paimre, 6.a – Inspira pronkstäht muusikas
  • Kadri-Ann Viherpuu, 6.a – Inspira pronkstäht muusikas
  • Hanna Liis Tänav, 8.b – tänukiri käsitöö valdkonnas
  • Käti Saar, 10.a – tänukiri käsitöö valdkonnas
  • Anette Maria Liivas, 9.b – tänukiri muusika valdkonnas
  • Roos Marie Karmel Pšenitšnaja, 11.a - tänukiri muusika ja noorsootöö valdkonnas
  • Aleksandra Trei, 12.c - tänukiri muusika valdkonnas
  • Hanna Elise Aavik, 6.c - tänukiri robootika valdkonnas
  • Liisa Naulainen, 6.c - tänukiri robootika valdkonnas
  • Anna Hamburg, 6.c - tänukiri robootika valdkonnas
  • Paula Nõmme, 11.a - tänukiri noorsootöö valdkonnas
  • Greteliis Nisu, 10.a - tänukiri noorsootöö valdkonnas
  • Renee Maripuu, 11.c - tänukiri noorsootöö valdkonnas
  • Marcus Puust, 11.c - tänukiri noorsootöö valdkonnas
  • Andree Goidin, 11.c - tänukiri noorsootöö valdkonnas
  • Peeter Jürisson, 12.a - tänukiri spordi valdkonnas
  • Keidi Keerberg, 9.c - tänukiri spordi valdkonnas
  • Karmo Kask, 10.b - tänukiri spordi valdkonnas
  • Ron Torn, 8.a - tänukiri spordi valdkonnas

Palju õnne kõigile!

Inge Jalakas,
Inspira juhataja
Jaga: Twitter Facebook Leia meid Instagramist!

Kuulutused

Galerii