üles
pühapäev, 12. juuli 2020
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

12. juuli

13. juuli

14. juuli

15. juuli

16. juuli

17. juuli

18. juuli

19. juuli

Töötajate sünnipäevad

17. juuli

18. juuli

19. juuli

Artikkel, avaldatud 6. detsember 2019, vaadatud 1084 korda, autor Annely Oolup, kehalise kasvatuse õpetaja
U20 tüdrukute kaugushüppe esikolmik: 1. koht Marilis Remmel ja 3. koht Hedili Nõu Autor/allikas: Annely Oolup

Meie kiiremad jooksjad, hüppajad, tõukajad alustasid kergejõustiku sisehooaega.

Laupäeval, 30. novembril said taas spordikeskuses kokku Saaremaa erinevate koolide kiiremad jooksjad, hüppajad ja tõukajad. Toimusid koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused (sünniaastaga 2008 ja vanemad).

Seekord olid meie parimad tüdrukutest U14 vanuseklassis Marili Paimre (5.a), kes võitis 1. koha kaugus- (4.71) ja kõrgushüppes (1.35) ning 60 m jooksus 3.koha;  Eleriin Raamat (6.d) saavutas 2. koha 60 m jooksus (aeg 8,8), kaugus- (4.64) ja kõrgushüppes; 600 m jooksu kiireim oli Liisa Sall (6.b) ajaga 2.07,3 ning Emma-Liisa Nellis (6.d) saavutas 60 m jooksus 4. koha.

U16 parimad olid Jennifer Mook (7.c), kes saavutas 1. koha 60 m jooksus (aeg 8,8) ja tõkkejooksus ning kõrgushüppes 3. koha; samuti oli tubli Senta Koplimäe (8.b), kes 60 m jooksus ja kaugushüppes saavutas 2. koha.

U18 võitis Keidi Keerberg (8.c) 1. koha kõrgushüppes (1.45) ja 60 m jooksus; Oona Koplimäe (10.c) saavutas 60 m jooksus 2. koha, kuulitõukes 3. koha, Grete-Liis Roosioks (10.b) võitis oma vanuseklassi 60 m tõkkejooksu ja Meeli Kombe (10.b) võitis 600 m jooksus 1. koha.

U20 vanuseklassis võitis Mariliis Remmel (12.c) kõik alad, tema klassiõde Hedili Nõu (12.c) saavutas 60 m jooksus ja kuulitõukes 2. koha ning kaugushüppes 3.koha.

Noormeeste parimad:

U14 vanuseklassis võitis Andre Jürisson (5.a) 600 m jooksus, kuulitõukes ja teivashüppes 1. koha.

U16  Karl Berens (8.a) võitis kaugushüppes 1. koha (6.05), Arre-Markus Toplaan (8.a) saavutas teivashüppes 2. koha.

U18 Jasper Haamer (9.b) võitis kõrgushüppes (1.70), kuulitõukes (11.96) ja teivashüppes 1. koha (3.24) ning 60 m tõkkejooksus 2. koha.

Lauri Saart (10.a) saavutas 60 m jooksus (aeg 7,8) ja kaugushüppes 2. koha (5.86).

U20 Eerik Oolup (11.c) võitis 600 m jooksus, kaugus- ja kõrgushüppes 1. koha ning 60 m jooksus ja tõkkejooksus 2. koha; Kaarel Kolter (11.a) saavutas kuulitõukes 1. koha (13.42).

Täname kõiki sportlasi, nende treenereid ja kehalise kasvatuse õpetajaid heade tulemuste eest!

Annely Oolup,
kehalise kasvatuse õpetaja
Jaga: Twitter Facebook Leia meid Instagramist!

Kuulutused

Galerii